Okul Alışverişi Fırsatları

Yeni eğitim döneminin yaklaşmasıyla birlikte hem anne babaları hem de çocukları okul heyecanı satıyor. Bu tatlı telaşa bir de okula dönüş alışverişi dahil oluyor. Alışveriş listesinde çocukların renkli dünyasına hitap eden okul çantalarından kalem kutularına, mataralardan kırtasiye ürünlerine pek çok okul ihtiyacı var. Hepsiburada, Okula Dönüş Kampanyası ile okul ihtiyaçlarında en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunuyor.

Yüzlerce Çeşit Kırtasiye Malzemesi

Okul ihtiyaçlarının başında kırtasiye ürünleri geliyor. Kırtasiye ürünleri, yalnızca okul öncesi ve ilkokul çağındaki çocuklar için değil aynı zamanda ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için de olmazsa olmazlar arasında. Ofis ve kırtasiye malzemeleri kategorisinde de yerini alan yapıştırıcılar, bant çeşitleri, kurşun kalemler, kalem uçları, fosforlu highlighter kalemler, pilot kalemler, poşet dosyalar ya da zımba telleri hem günlük yaşam hem de okul ve iş yaşamında en önemli ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Bunun yanında öğrencilerden ziyade öğretmenlerin de elinden düşürmediği malzemelerden yazı tahtası kalemi de Back to School ürünleri kategorisinde bulunuyor. A4 kağıt setleri de okulda veya iş yerinde kullanım amacıyla yedeklenmesi gereken malzemeler arasında yer alıyor. 

Rengarenk Boya Çeşitleri

12'lik ya da 24'lük kutularda sunulan, pastel, kuru ya da sulu boya gibi çeşitlere ayrılan boya setleri, en önemli okul ihtiyaçlarından biri. Yumuşak dokularıyla yüzey üzerine kolayca uygulanabilen boyalar, yıl boyunca yaratıcı aktivitelerin eşlikçisi oluyor. Resim defterleri ve tuvaller, çocukların resimle ilgili etkinliklerinin diğer olmazsa olmaz malzemeleri. Okul ihtiyaç listesi arasında bulunan bir diğer malzeme ise eğlenceli oyun hamurları. Kaliteli oyun hamurları, anaokulu ve ilkokul çağındaki çocukların motor becerilerini ve yaratıcılıklarını destekliyor, sanatla olan bağlarını güçlendiriyor. 

Sırt Çantası ve Beslenme Çantası Modelleri

Okula dönüş kampanyası ürünleri arasında çocukları en çok heyecanlandıran ürünlerin başında okul çantaları, beslenme çantaları, mataralar geliyor. Yıl boyunca okul zamanlarına eşlik edecek olan sırt çantaları üzerindeki eğlenceli karakterlerle dikkat çekiyor. Su geçirmeyen, yırtılmaya karşı dayanıklı, uzun ömürlü çanta çeşitleri beslenme çantalarıyla birlikte sunuluyor. Kanserojen madde içermeyen, ergonomik ve boya göre ayarlanabilir olan çantalar, çocukların sağlıklarını düşünen anne babalar için ideal birer seçim. Okul çantalarının içinde bulunan olmazsa olmaz gereçlerden bir diğeri ise kalem kutuları. Öğrencilerin kırtasiye malzemelerini içinde toplayan, çantalarıyla takım olarak ya da ayrı şekilde alınabilecek olan kalem kutuları, rengarenk desen ve çeşitlerle dikkat çekiyor. Pratik kullanımlarıyla dikkat çeken kalemlikler isteyene parlak, simli ve kabartmalı yüzeyleriyle isteyene daha yalın formlarda sunuluyor. 

Okulda Kullanıma Uygun Su Mataraları

Okul alışverişinde bir diğer önemli ihtiyaç ise su mataraları. Çocukların gün içinde su tüketimini destekleyen, rengarenk tasarımlarıyla hem kızlara hem de erkeklere hitap eden mataralar, işlevsel özellikleriyle öne çıkıyor. Kırılmaz yapıları sayesinde darbelere karşı dayanıklı olan mataralar, askıları sayesinde çocuklar tarafından rahatlıkla taşınabiliyor. BPA gibi kanserojen maddeleri içermeyen mataralar, içlerine koyulan sıvıyı tüm gün boyunca güvenli şekilde muhafaza ediyor. İçi çelik kaplamalı matara modelleri ise sıvıların ısısını uzun süre koruyor. 

Yeni okul döneminde ihtiyacınız olan pek çok malzemeye Hepsiburada Okula Dönüş Kampanyası ile ulaşmanız mümkün. Anaokulundan ilkokula, liseden üniversiteye farklı yaşlardan öğrencilerin ihtiyaçlarına göre sınıflandırılan okula dönüş kampanyası, yetişkinlerin kırtasiye ihtiyaçları için de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunuyor. A'dan Z'ye tüm beklentileri karşılayan, zımba teli, dosya, kalem, silgi, defter gibi kırtasiye ürünlerinden yardımcı ders kitaplarına kadar binlerce ürün çeşidi Hepsiburada'da sizleri bekliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Okul Alışverişi

491 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Faber-Castell
  2. Gıpta
  3. Bic
  4. Rotring
  5. Südor
  6. Jansport
  7. Fatih
  8. Edding
  9. Maped
  10. Adalinhome
  11. Keskin Color
  12. Pritt
  13. Stabilo
  14. Pensan
  15. Carioca
  16. Mikro
  17. Kraf
  18. L.O.L
  19. Nova Color
  20. Sharpie
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
Başa dön