Okul Alışverişi Fırsatları

Yeni öğretim yılının başlamasına çok az bir zaman kala okul hazırlıkları da başlıyor. Son derece eğlenceli ve tatlı bir heyecanın olduğu okul alışverişi son ana bırakıldığı zaman aileler arasında çok büyük bir stres sebebi olabiliyor. Okula dönüş ile birlikte öğrencilerin ihtiyacı olan çok sayıda okul malzemesi ve ihtiyaç, online alışveriş imkanları sayesinde kolayca tamamlanıyor. Böylelikle ebeveynler hiç zorluk çekmeden tüm ihtiyaçları kapıdan almanın keyfini çıkarabiliyor.

Okul çantalarından elektronik okul gereçlerine kadar çok sayıda okul ihtiyacı cazip fiyat seçenekleri ile okula dönüş heyecanına ortak oluyor. Farklı marka ve fiyat karşılaştırması yapabilme imkanı sunan online alışveriş sayesinde ihtiyaçlar, pratik ve kolay bir şekilde satın alınıyor. Her yıl okula dönüş zamanı geldiğinde öğrencilerin yaş ve sınıf durumlarına göre ihtiyaçları farklılık gösteriyor. Konforlu ve trend sırt çantaları, farklı model ve zengin ürün çeşitleri ile okula yeni başlayacak öğrenciler için tatlı bir heyecan oluşturuyor. Zengin ürün seçenekleri arasında okula yeni başlayanlar için tekerlekli okul çantaları ile renkli çizgi film karakterlerinin bulunduğu modeller çok talep görüyor. Özellikle lise öğrencileri için işlevsel ve hacimli sırt çantaları dikkat çekiyor. Tüm bunlar için ürün kategorilerini iyi inceleyerek ihtiyaca en uygun ürünü bulmak gerekiyor. İlkokuldan üniversiteye kadar tüm eğitim hayatında ihtiyaç duyulan her şey çok sayıda fiyat seçeneğiyle beğeninize sunuluyor. Defter, kalem ve silgi gibi en temel ihtiyaçların yanı sıra masa üstü bilgisayarlardan notebooklara, yardımcı kitaplardan, çalışma masalarına kadar ihtiyacınız olan her şey bir arada sunuluyor. Boya kalemlerinden A4 kağıtlara, hesap makinalarına ve akıllı kol saatlerine kadar pek çok ürün güvenli ve kolay alışveriş imkanlarıyla alıcılarını bekliyor.

Okula Dönüş Alışverişi İçin Her Şey Bir Arada

Renkli kırtasiye ürünlerinin ilk akla geldiği okula dönüş alışverişlerinde, en ilgi çekici ürünleri, uygun fiyatlardan bulmak mümkün. Rengarenk boya kalemleri, defterler, kokulu silgiler ve kalemtıraşların yer aldığı tüm çocukların hoşuna giden ürün çeşitliliği sizleri bekler. Beslenme çantaları, suluklar, kurşun ve tükenmez kalemler ile birlikte kalem kutuları ve defterler gibi çok sayıda ürün çeşitliliği okula dönüş hazırlığını kolaylaştırır. En sevilen romanlar, çizgi roman ve boyama kitapları, kitap okumayı sevenler ve okula dönüş döneminde kitap okuma konusunda kendine hedef koyanlar için çok sayıda alternatif sunar.

Okula dönüş alışverişi, anne ve babalar için oldukça stresli ve korkulan bir süreç olarak geçer. Özellikle ortaokuldan sonra liseye geçişte öğrencilerin ergenlik döneminden yetişkinlik dönemine geçişleri ile birlikte tarzları da değişir. Çocukların uzun süre sıkılmadan kullanacakları sırt çantaları, kalem kutuları hem tasarım hem de işlevsellik açısından önem taşır. İlkokul ortamının farklı atmosferinden sıyrılarak yeni bir eğitime adım atan öğrencilerin okul alışverişinde okul çantaları, kolay taşınabilir olması ve kullanışlı yapısıyla öğrencilerin ilgisini çeker. Dikdörtgen şekillerde tasarlanmış sırt çantaları okul malzemelerini kolay bir şekilde taşıyabilmek için farklı tasarımlarda üretilmiş çeşitleri ile karşınıza çıkar. Küçük, orta ve büyük gözlere sahip olan sırt çantaları, tüm öğrenim yılı boyunca kullanıldıklarından okula dönüşün en önemli parçalarından biri olmaya devam eder.

Okula Dönüş İçin Tüm Teknolojik İhtiyaçlar

Günümüz koşulları ile entegre olması gereken dönemde teknolojik aletler, hayatımızın her noktasında yer alır. Bunların en başında da eğitim alanında kullanılan teknolojiler gelir. Eğitim hayatı ilerledikçe ihtiyaç duyulan teknoloji seviyeleri de değişir. Okul alışverişleri ilkokul seviyesini aştıktan sonra daha sade bir hal alarak öğrencinin tarzını yansıtır. Animasyon karakterlerinin yerini daha sade modeller alır. Birden fazla sayıda göze sahip modeller ön plana çıkar. Ergenlik dönemine geçişin önem kazandığı bu dönemde kız çocukları için farklı tasarımlar önem kazanırken, erkekler için sade ve işlevsel ürünler ön plandadır. Z kuşağının gözdesi olan şarjlı ve güneş enerjisi ile çalışan inovatif ürünler ön planda olurken dijital kullanıma müsait son teknolojik ürünler, hem kız hem erkek öğrenciler için öncelikli ihtiyaçlar arasında yer alır. Çocukların kırtasiye alışverişleri için son derece zor olan süreci yorulmadan kısa sürede binlerce ürünü tarama ve sıralama imkanı sunması sebebiyle her türlü ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Okula dönüş alışverişinde giyim ve aksesuar adına her şey tek bir çatı altında tüketicileri bekler. Derslere hazırlanırken muhteşem okula dönüş kampanyaları ile yeni döneme hazırlanılır. Okulda hem havalı hem de şık görünmeyi sağlayan koleksiyonlar, olmazsa olmaz aksesuarlardan biri olarak yerini alır. Zengin ürün çeşitleri arasından kemer, şapka gibi aksesuarları incelenerek eksikler tamamlanabilir ve yeni sezon trendlerine sahip olunabilir.

Okula Dönüşe Mükemmel Bir Şekilde Hazır Mısınız?

Hepimizin hayatında önemli bir heyecana sahip okula dönüş eksiklerini tek bir çatı altında tek bir seferde tamamlamak mümkün. İhtiyaç olan parçalar her zevke uygun modellerde hazırlanarak okula dönüş alışverişini kolaylaştırır. İstenirse alışverişe başlamadan önce okula dönüş alışverişi listesi hazırlanarak eksikler not edilebilir. Kalite ve uygun fiyatı bir arada sunan çok sayıda seçenek sayesinde okula dönüş fırsatları eksiksiz bir şekilde tamamlanır. Her eğitim yılı başında çocuklar için oldukça önemli olan okul eşyalarının yenileri alınır. Bir önceki yıl çok sevilen bir kalem kutusu veya beslenme çantası bir sonraki yıl eski popülerliğini kaybeder. Günümüzde çocuklar kaç yaşında olurlarsa olsunlar, kullandıkları eşyalarda satın alma kararını kendileri belirlemek ister. Okul çantalarına, kalem kutularına, kalemlerine ve defterlerine beğenilerine ve zevklerine göre karar vermek ister. Okul alışverişi için gerekli olan ihtiyaçlar, okulun yöneticileri tarafından belirlenir. Okulların ve öğrencilerin en çok ihtiyacı olan ürün, A4 kağıtlarıdır. Teknolojinin gerekliliği olarak öğrenciler yazıcıdan çok sayıda çıktı alır. Bu durum da A4 fotokopi kağıtlarının en çok tüketilen ürün olmasına sebebiyet verir. Projeler, ders notları ve ödevler sebebiyle hem öğretmenler hem de öğrenciler sıklıkla A4 kağıtlarını kullanır. Okula dönüş ihtiyaçları uzun bir liste halinde sıralanacak olursa en başta tahta kalemlerinden temizlik malzemelerine, yedek kıyafetlerden eşofmanlara kadar çok çeşitli ürün yer alır. Okula dönüş malzemeleri içerisinde kırtasiye ürünleri çok yer kaplasa da beden eğitimi derslerinde kullanılan eşofman takımları ve spor ayakkabıları en yüksek maliyetli gider kalemlerinden biridir. Çocukların yaşları ve her geçen gün büyüdükleri göz önünde bulundurulursa eşofman takımları ve spor ayakkabıların her yıl yenilenmesi gerekir.

Kırtasiye İhtiyaçlarınızın Tamamı Burada

Çocukların kırtasiye ihtiyaçları için günlerce alışveriş merkezi dolaşmak hem yorucu hem de oldukça maliyetlidir. Kısa sürede çok sayıda ürünü tarayarak karşılaştırma yapmak ve oturduğunuz yerden sipariş vererek evinize güvenli bir şekilde teslim almak mümkündür. Güvenilir çok sayıda mağazanın tek bir çatı altında yer alması sayesinde istediğiniz her türlü ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu alışveriş listeleri okula dönüş için ihtiyacınız olan çok sayıda ürünü bir arada bulma olanağı sağlar. Anaokullarından lise son sınıfa kadar her yaş grubundaki çocuklarınızın ihtiyacı olan tüm ürünler, zengin ürün çeşitleri arasında bir arada yer alır. Anaokullarında çocukların gelişimi için gerekli olan tüm oyuncaklar, eğitici oyun setleri, renkli boya kalemleri, resim defterleri, ponponlar, etkinliklerde kullanılan süs malzemeleri ve daha pek çok ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz. Motor beceriler kazandıran makas ve yapıştırıcı gibi ürünler, fon kartonlar tutma ve çizme gibi eylemleri geliştiren kuru boya kalemleri eğitimin bir parçasıdır. Rengarenk ve cazip boya kalemleri, anne babaları bile çocukluk yıllarına götüren çekiciliği yüksek ürünler olup temel okula dönüş ihtiyaçları arasında yer alır. Ofislerde de kullanılan telli ve poşet dosyalar, zımbalar, ataçlar ve mantar panolar gibi ürünler, herkesin ihtiyacı olan sarf malzemelerinin başında gelir. Notların ve ödevlerin arşivlenmesini sağlayan büyük klasörler de her öğrencinin öğrencilik hayatı boyunca sahip olması gereken ürünler arasında bulunur. Klasörler, devlet kurumlarında ve ofislerde de sıkça kullanılır. Kişisel zevklere göre seçilmiş çizgi roman karakterlerinden tasarlanmış defterler de ödev yapmayı ve ders çalışmayı zevkli hale getirir. Zengin ürün seçenekleri arasından ihtiyacınız olan tüm okula dönüş ürünlerini hızlıca sipariş edip satın alabilirsiniz.

Öğretmenlerin İhtiyaçlarına da Okula Dönüş Alışverişinde Yer Var

Öğretmenlerin ihtiyaçlarını unutmayan Hepsiburada, onların ihtiyacı olan USB bellek, dolma kalem, kablosuz kulaklık ve mikrofon gibi birçok ürüne yer verir. Öncelikle bir “okula dönüş” ihtiyaç listesi hazırlayarak işe koyabilirsiniz. Listeyi hazırlamadan önce okul yönetimi ile görüşebilirsiniz. Ayrıca çevrenizde yer alan diğer veliler ile görüşerek yıl boyunca ihtiyaç olacak ürünleri listeleyebilirsiniz. Kırtasiye ve sarf malzemeleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş ürünlerin tercih edilmesidir. Bunun için de kalite testlerinden geçmiş ürünleri üreten köklü firmaların ürünleri satın alınmalıdır. Büyük ve köklü kurumlar, çocukların sağlığına zararı olmayan birinci sınıf malzemelerden üretimlerini gerçekleştirirler. Ürünlerde kanserojen madde kullanılmaması önemlidir. Ayrıca satın alınan ürünün üretildiği yer, üretim tarihi ve varsa son kullanma tarihlerine de dikkat etmek gerekir. Özellikle suluk ve beslenme çantası gibi ürünlerde, kullanılan plastik hammadde kalitesine bakılmalıdır. Oyun hamuru ve boya gibi oyun malzemelerinin de içeriklerine mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Oyun hamuru gibi oyuncaklarla gün boyu oynayan öğrenciler, ellerini yüzlerine ve vücutlarına değdirdiklerinden cilt sağlığına zararı olmayan ürünlerin kullanılması gerekir. Her okulun kendi öğretim programına uygun belirlemiş olduğu ihtiyaç listesi bulunur. Okula dönüş ürünlerini tek tek almak istemeyen veliler için okula dönüş setleri hazırlanmıştır. Okula dönüş setlerini inceleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca birden çok çocuklu ailelerde her çocuk için ayrı ayrı ürün seçmek zorlayıcı olabilir. Bütçe açısından da daha avantajlı olan çoklu kalem paketleri, silgileri ve defterleri satın almak maliyeti düşürmek açısından önemlidir. Okula dönüş kampanyası yapan firmaların ürün listelerinde bu paketlerden bolca bulunur. Set halinde satılan bu ürünleri tercih ederek toplu alım yapar zamandan da tasarruf sağlamış olursunuz. Ürün listelerini satın aldıktan sonra kontrol etmeniz faydanıza olur. Okula dönüş ürünlerinde her markanın her bütçeye uygun birbirinden farklı ürünü bulunur. Kaliteli ve markalı ürünlerin fiyatları yüksek olur. Akıllı filtreleme yardımıyla aradığınız ürünleri artan fiyata göre aratarak listeleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı tahta ürünleri de cazip fiyat seçenekleri ile satışa sunulur.

Okula Dönüş Alışverişi Ne Zaman Yapılır?

Okullar açıldıktan sonra sistemin düzene girmesi ortalama bir haftayı alır. Eğitim süresince mutlaka kullanılacak olan araç gereçler bellidir. Okullar açıldıktan sonra yapılacak olan etkinliklere göre her öğretmenin isteyebileceği birbirinden farklı ihtiyaçlar olacaktır. Bunları satın almak için ortalama bir süreniz mutlaka olacaktır. Online olarak satın alacağınız malzemeler varsa kargo süresi ve yoğunluklarını da düşünerek birkaç gün önceden sipariş etmeniz önerilir. Bütçenize uygun ürünleri acele etmeden araştırarak satın alırsanız okula dönüş maliyetleriniz de kontrol altına alınmış olur.

Birbirinden Renkli ve Ergonomik Okul Çantaları

Okul çantaları, çocukların eğitim hayatı boyunca keyifle kullandıkları ve unutamadıkları ürünlerdendir. Derin iç hacimlere ve çok sayıda bölmeye sahip, ergonomik ve hava aldıran, sırtta kolayca taşınan ortopedik okul çantaları geniş model yelpazesi ile tek bir çatı altında yer alır. Ayrıca beslenme çantaları ve suluklar da sağlam ve son derece kullanışlıdır. Sağlam ve çocuğunuzun stilini yansıtan yüzlerce modelin yer aldığı beslenme çantaları ister sade isterseniz desenli tasarımlara sahip olarak çok sayıda seçenek sunar. Sevilen çizgi karakterlerden oluşan beslenme çantaları gün içerisinde moral ve neşe kaynağı olarak okula dönüş alışveriş listesinin ilk sıralarında yer alır.

Dijital Eğitimin Vazgeçilmezi Notebooklar

Online eğitimlerin ön plana çıktığı günümüzde masa üstü bilgisayarların dışında notebook, iPad gibi diz üstü bilgisayarlara sahip olmak önem arz eder. Okulda uygulamalı eğitim gören çocuklar için, farklı ekran boyutlarında ve yüksek çözünürlük kalitesinde üst düzey kapasiteye sahip notebooklar, vazgeçilmezdir. İlkokul öğrencisinden üniversite öğrencisine kadar her öğretim döneminde kullanılacak son derece kullanışlı tabletler sizleri bekler. Akıllı saatler ile de çocuklarınızı yakından takip edeceğiniz dijital ürünlerin tamamı çok sayıda seçenek ile bir arada yer alarak hayatınızı kolaylaştırır.

Eğitim Dostu Yardımcı Kitaplar

Her eğitim öğretim döneminde kullanılan yardımcı kitaplar, başarıyı artıran materyallerin başında gelir. Sizler de çocuklarınızın başarısını artırmak için yardımcı kitaplardan faydalanarak çocuklarınızın ihtiyacı olan en doğru çözümü sağlayabilirsiniz. Ayrıca dil öğrenimi için hayatı kolaylaştıran sözlük, konuşma kılavuzu gibi yardımcı kitaplar da çok sayıda ürün çeşitliliği arasında bir arada yer alır. Bu kılavuzlardan hem siz hem çocuklarınız faydalanarak vizyonunuzu genişletebilirsiniz.

Çalışma Odanızı Tasarlayın

Zevkinize göre şık döşenmiş bir odada çalışmanın yaşattığı güzel his tartışılmazdır. Stilinizi yansıtan odada çalışmak hem motive edicidir hem de başarıyı arttırır. Birbirinden şık tasarımlara sahip çalışma masası modellerine göz atarak ister çocuğunuz ister kendiniz için kullanışlı bir çalışma odası dizayn edebilirsiniz. Farklı ebatlardaki çok sayıda çalışma masası modelline göz atabilir ve beğendiğiniz modeli hızlıca sipariş edebilirsiniz. Okula dönüş listesinin en başında gelen ürünlerden olan çalışma masası, ister sade isterseniz gösterişli modelleri ile çalışma odanızı süsler. Ayrıca masanızı uygun sandalye modellerinin yanı sıra istediğiniz seviyede ışığı süzen masa lambası modelleri de zengin ürün seçkisinde bir arada yer alır. Masa üzerindeki evraklarınızı toplayan raflar da birbirinden farklı renklerde sizleri bekler.

Okul Giyim Ürünleri ile Trend Kalın

Anaokulundan üniversiteye kadar beden eğitimi dersi, spor aktiviteleri ve okul dışı etkinliklerde kullanacağı spor ayakkabılar ve eşofman takımlara hemen sahip olabilirsiniz. Pantolonlar, gömlekler ve pek çok okul giysisi, alternatifli fiyat ayrıcalıklarıyla beğeninize sunulur. Çocuklarınız için sonbahar kış modasına uygun binlerce ürün, soğuk hava şartlarına uyum imkanı sunarken, trend kalmayı da sağlar.

Öğrenci Evinizi Zevkle Döşeyin

Üniversite öğrencilerinin hayatlarında önemli bir yer teşkil eden öğrenci evleri, az ama öz eşya ile düşük maliyetlerle hazırlanır. Şık ve rahat ürünlerin tercih edildiği yataklar, koltuklar, kahve makineleri ve beyaz eşyalar gibi öğrenci evlerinin temel ihtiyaçları, yüzlerce seçenek ve fiyat avantajları ile sizleri bekler.

 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Okul Alışverişi

434 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Faber-Castell
  2. Bic
  3. Gıpta
  4. Rotring
  5. Südor
  6. Fatih
  7. Jansport
  8. Edding
  9. Maped
  10. Pritt
  11. Stabilo
  12. Keskin Color
  13. Carioca
  14. Pensan
  15. Mikro
  16. Adalinhome
  17. Kraf
  18. L.O.L
  19. Nova Color
  20. Sharpie
 2. Ürün Çeşidi A-Z
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Renk
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Girişimci Kadın Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 10. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön