Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Ayakkabılar, günlük hayatta kullanılan en önemli parçalar arasında yer alır. Kıyafetleri tamamlaması ve giyilenlere farklı bir hava katması ile moda dünyası içinde kritik bir yere sahiptir. Erkek günlük ayakkabı çeşitleri ise hem şık hem de rahat olması ile pek çok kullanıcının günlük hayatta değerlendirdiği parçalar arasında yer alır. Doğru bir ayakkabı ile tarzınızı iyi bir şekilde yansıtabilir, bütün dikkatlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Çizgisinden modeline, tarzından rengine kadar pek çok farklı modelin bulunduğu ürünler arasından aradığınız tarzda bir parçaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Günlük ayakkabılar genellikle loafer, oxford, klasik, casual ya da espadril gibi farklı tasarımlar içerir. Spor parçalar ile sporlaşan, klasik kıyafetler ile birlikte resmi bir hava elde edilmesini sağlayan günlük ayakkabı modelleri ile ne giyeceğinize kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. Farklı parçalar ile uyum sağlama yeteneğinden dolayı çok yönlü bir kullanıma sahip olan günlük ayakkabılar, tarz sahibi erkeklere hitap eder. Aynı ayakkabıyı işe giderken ya da günlük işlerinizi hallederken kullanabilir, dilediğiniz ortama kolay bir şekilde adapte olabilirsiniz. Tepeden tırnağa şık ve karizmatik bir görünüm kazanmak istiyorsanız günlük ayakkabılar bu konuda size yardımcı olabilir. Birbirinden farklı günlük erkek ayakkabı markaları arasından kişisel stiliniz ile eşsiz bir şekilde uyum sağlayan modele kolay bir şekilde ulaşabilir, kıyafetlerinize havalı bir son dokunuşta bulunabilirsiniz.

Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri

Günlük ayakkabılar sahip olduğu çeşitlilik sayesinde her tarzdan kullanıcının aradığını bulabileceği alternatifler içerir. Genç ya da yetişkin fark etmeksizin her yaş grubuna hitap eden çeşitliliği barındırması ile erkek günlük ayakkabı çeşitleri en çok tercih edilen modellerden oluşur. Erkek günlük spor, klasik, rahat, casual ayakkabı gibi çeşitli tiplerde üretilir. Klasik parçalar arasında genellikle makosenler yer alır. Modaya uygun erkekler için püsküllü ya da tokalı makosenler iyi bir seçenektir. Makosen, herhangi bir bağcık bulundurmayan daha çok parlak bir görünüme sahip olan modellerdir. Kapalı bir ayakkabı olarak tasarlanan ürünler her türlü mevsim koşulunda rahatlıkla kullanılabilir. Rahat kalıpları ve eşsiz tasarımı ile öne çıkan makosen ayakkabılar, erkeklerin günlük hayatta beğenerek kullandığı modeller içerir. Makosenin en belirleyici özellikleri arasında bağcıklarının bulunmaması gelir. Bağcıksız tasarımı, ayakta dururken bile ayakkabının açılıp kapanmasını kolaylaştırır. Bağcıksız yapısı ile birlikte makosen ayakkabılar ayak bileğini açığa çıkaran tasarımları ile de öne çıkar. Kısa pantolonlar ile birlikte giyildiğinde hoş bir görünüm elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda içine uzun bir çorap giyerek de kullanabilirsiniz. Genellikle makosen tipindeki ayakkabıların topukları ayrı durur. Bu tasarım da daha ağır ve zarif bir görünüm kazanmalarını sağlar. Düşük topuklu olmaları boyunu kısa bulan kullanıcılar için de kullanışlı bir özellik haline gelir. Yurt içinde ve yurt dışında özellikle özel organizasyonlara katılırken kullanılan modellerdir.

Erkek günlük babet ayakkabı çeşitleri ise daha çok ilkbahar ya da yaz aylarında kullanılır. Açık bir yapıya sahip olmasından dolayı üşüme olasılığı bulundurur. Kapalı alanlarda yapılan özel bir organizasyona katılacaksanız babet modellerini soğuk havalarda da düşünebilirsiniz. Dar paça kotlar ile birlikte eşsiz bir uyum sağlaması ile öne çıkan modeller, takım elbiselerin pratik tamamlayıcı parçaları arasında bulunur. Şık ve zarif tasarımı sayesinde resmi ortamlarda tarz bir görünüm elde edilmesini sağlar. Parlak görünümlü modelleri daha çok özel organizasyonlarda kullanılsa da ürünlere göz attığınızda günlük hayatta da kullanılabilecek modeller olduğunu görebilirsiniz. Cesur bir parça olmasıyla öne çıkan erkek babet modelleri, orijinal bir parça arayışında olanlar için iyi bir alternatif olabilir. Yazın şortların biraz daha serin havalarda pantolonların altında rahat bir şekilde giyebilir, kıyafetlerinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz. Erkek günlük tarz ayakkabı olarak da isimlendirilebilecek modeller, havalı bir görünüm kazanmak isteyen kullanıcılar için sayısız seçeneğe sahiptir.

Oxford ayakkabı modelleri makosenler ile tasarımsal olarak benzerlik gösterse de daha casual modeller olarak nitelendirilebilir. Daha rahat bir parça istiyorsanız oxford ayakkabılarına göz atabilirsiniz. Oxford modeller, ayakta kaliteli bir duruş sergilemesinden dolayı yurt içinde ve yurt dışında çoğu kullanıcının günlük hayatına dahil ettiği modeller arasında yer alır. Zahmetsiz bir şıklık elde etmek isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Hem kot hem de kumaş parçalar ile birlikte kullanılabilmesi, oxford ayakkabıları çok yönlü parçalar haline getirir. Aynı zamanda yazın da kışın da kullanılan oxford modeller, mevsim sınırlarının dışına taşması ile de kullanışlı bir parça haline gelir. Çoğu günlük ayakkabı her mevsimde kullanılabilse de oxford modeller her ortama uyum sağlayabilmesi ile de öne çıkar. Tarzınıza farklı ve çarpıcı bir hava katmak istiyorsanız modelleri incelemeye başlayabilirsiniz. Makosenlerin aksine bağcıklı modelleri de bulunan ürünler, takım elbisenin altında da hoş bir duruş sergiler. Resmi bir ortamda da rahat bir aktivitede de kolaylıkla kullanılabilir. Sunduğu çeşitlilik sayesinde oxford günlük ayakkabı erkek kullanıcıların hayatına büyük bir kolaylık katar. Aynı anda hem modern hem de nostaljik bir parça olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplayan oxford ayakkabılar, her tarzdan kullanıcının ilgisini çekmeyi başarır.

Casual olarak da isimlendirilen daha sportif bir görünüme sahip olan modeller ise hem rahat hem şık olması ile dikkatleri üzerinde toplar. Herkesin gardrobunda bulundurması gereken parçalar arasında yer alır. Her tarzdaki kıyafet ile kolay bir şekilde uyum sağlaması sayesinde acil bir işiniz çıktığında bu ayakkabılar ile hızlı bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Aynı zamanda günlük hayatta hangi ayakkabıyı giyeceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız da casual tasarımlar içeren erkek günlük ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz. Tek parça ile kıyafetlerinizi daha havalı bir hale getirerek tarzınıza farklı bir boyut katabilirsiniz. Genellikle bağcıklı bir tasarıma sahip olan casual modeller, esnek dokuları ile kullanıcılarına konfor sunar. Bağcığın kattığı şıklığı içerdiği çizgiler ile sporlaştıran casual modeller, erkek günlük ayakkabıları içinde ilgi çekici parçalar arasında bulunur. Günlük yazlık, kışlık erkek ayakkabı olarak kullanabileceğiniz casual erkek ayakkabıları ile her ortamda konforlu bir şıklık elde edebilirsiniz. Dilediğiniz kıyafet ile bir araya getirerek casual ayakkabılarla her türlü aktiviteye katılabilirsiniz. Yetişkinler ile birlikte erkek çocuk günlük ayakkabı modellerine de kısa sürede ulaşabilirsiniz. Pek çok farklı marka çocuklar için de günlük ayakkabı üretir. Genellikle esnek bir yapıya sahip olan erkek çocuk ayakkabıları, küçük yaştaki kullanıcıların hareket alanını kısıtlamayacak şekilde tasarlanır. Böylece erkek çocuklar günlük ayakkabıların içinde istediği gibi davranabilir, sınırlandırılmış hissetmez. Her yaş grubu için çok fazla seçeneğin bulunduğu modelleri inceleyerek hem kendiniz hem de çocuklarınız için uygun bir ayakkabı bulabilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde karşılamaya başlayabilirsiniz.

Farklı Malzeme Seçenekleri ile Erkek Günlük Ayakkabılar

Erkek günlük ayakkabıları model seçenekleri ile birlikte malzeme bakımından da çeşitlilik gösterir. Erkek günlük deri, hakiki deri, bez, rugan ayakkabı ya da süet gibi pek çok farklı alternatif içerir. Her malzeme ayakkabıların görünümü üzerinde farklı bir etki oluşturur. Örneğin, rugan malzemesi ayakkabıların daha canlı ve parlak bir hava kazanmasına yardımcı olur. Genellikle rugan modeller iş yemeği ya da düğün gibi özel organizasyonlara katılırken tercih edilen bir modeldir. Zarif duruşu ve havalı çizgileri ile pek çok erkeğin şık ayakkabı tercihleri arasında yer alır. Lüks bir görünüme sahip olması ile de öne çıkan rugan erkek günlük ayakkabı modelleri, stil sahibi kullanıcılara seslenir. Rugan, genel olarak parlak bir yüzeye sahip bir tür kaplamalı deri olarak özetlenebilir. Her türlü renkten üretilmesi sayesinde her türlü ortama kolay bir şekilde adapte olabilir. Ayna benzeri parlak bir yüzeye sahiptir. Cesur bir parça arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Takım elbiselere farklı bir soluk getirmesi ile havalı bir görünüm elde edilmesini sağlar. Tek başına kıyafetlerin yıldız parçası olmayı başarır. Temizlenmesi de oldukça kolaydır. Kaygan bir yüzeye sahip olduğu için çok fazla leke tutmaz ve bez yardımıyla hızlı bir şekilde temizlenebilir. Markadan markaya değişkenlik göstermekle birlikte rugan ayakkabılar genellikle uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Rugan ayakkabılar parlaklığını derinin üzerine yapılan ek vernik ya da plastik kaplamadan alır. Kaplamalar genellikle 0,15 milimetreden daha ince olduğu için ayakkabının güzelliğini gizlemez.

Deri de rugan kadar olmasa da parlak bir görünüme sahiptir. Kullanım alanı rugan malzemeden üretilen modellere göre biraz daha geniştir. Şık aktivitelerden günlük yaşantıya kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Genellikle sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olmasından dolayı uzun bir kullanım ömrü sunar. Yaz ya da kış fark etmeksizin her mevsime kolay bir şekilde adapte olabilir. İç astarının özelliklerine göre kış aylarında da ayakların sıcak kalmasına yardımcı olur. Gerçek deri havanın malzemeden geçmesine izin verdiği için nefes alma özelliğine sahiptir. Böylece vücudun ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlamasına yardımcı olur. Ayakkabıda kullanılan deri arıtılmış veya mumlu ise diğer sıvılara karşı dayanıklı olur. Kaliteli deriden imal edilen günlük ayakkabılar herhangi bir dökülme ya da su birikintisinde ayaklarınızı kuru tutabilir. Aynı zamanda bazı modeller ayağınızın şeklini alabilme özelliğine sahiptir. Herkesin ayakları tam olarak aynı olmadığı için deri ayak şeklinize uyum sağlayarak size ekstra konfor ve destek sağlayabilir. Güçlü bir malzeme olması ile beraber rahat olması ile de öne çıkan deri ayakkabılar, pek çok kullanıcı tarafından bu özelliğinden dolayı tercih edilir. Ürünler hakiki deri ile beraber suni deriden de üretilir. Suni deriden üretilen modeller, rugan ya da hayvansal ürünleri kullanmayı tercih etmeyen kişiler için hem görsel hem de işlevsel olarak iyi bir alternatiftir. Hakiki deriye nazaran dayanıklılığı biraz daha düşük olsa da genel olarak sağlam ürünlerden oluşur. Her iki deri türü de şık ve havalı bir görünüme sahip olması ile kıyafetlerin havasını değiştirir.

Süetten üretilen günlük ayakkabılar daha çok sonbahar ya da kış gibi havanın daha soğuk olduğu mevsimler için tercih edilse de babet tipinde üretilen modeller sıcak günlerde de kullanışlı hale gelir. Süet de hayvan derisinin altından yapılan ve yumuşak bir yüzeye sahip olan bir çeşit deri türüdür. Yumuşaktır ve geleneksel deriye nazaran daha kırçıllı bir yapıya sahiptir. Ağır duruşu ile kıyafetlere eşsiz bir görünüm katar. Spor ya da klasik fark etmeksizin her tarzdan kıyafet ile başarılı bir şekilde uyum sağlar. Kumaştan üretilen ayakkabılara göre daha dayanıklı ve sert bir yapıya sahiptir. Süetin ince doğası günlük ayakkabı modellerine hoş ve narin bir örtü kazandırır. Çekici bir dokuya sahip olmasından dolayı herkesin beğenisini kazanan bir malzemedir. Deri gibi dayanıklı bir yapıya sahiptir ve uzun zaman boyunca kullanılabilir. Süet malzemesi, yetişkin ya da erkek çocuk günlük ayakkabı modellerinde sıklıkla kullanılır. Konforu üst seviyede tutması ile tercih edilir. Kumaştan üretilen günlük ayakkabılar ise daha çok ilkbahar ya da yaz aylarında tercih edilir. Deri kadar esnek bir yapıya sahip olmasa da kumaşın kattığı havalı görünüm ayakkabıları çekici kılar. Farklı figürlerin işlendiği kumaş modeller, görsel açıdan diğer malzemelere göre daha fazla çeşitlilik içerir. Kumaş ayakkabılar daha çok günlük parçalar olarak nitelendirilse de bazı modelleri özel günlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nasıl bir günlük ayakkabı istediğinize karar verdikten sonra malzeme seçeneklerini inceleyebilir, erkek günlük ayakkabı indirim fırsatlarını yakalayarak uygun seçeneklerden tarz bir parçaya sahip olabilirsiniz.

Erkek Günlük Ayakkabı Modellerinde Renk ve Numara Seçenekleri

Erkek günlük ayakkabıları malzemenin yanı sıra renk çeşitliliği konusunda da geniş bir dünya sunar. Erkek siyah, beyaz, lacivert, gri, kahverengi, taba günlük ayakkabı modelleri en çok tercih edilen renkler arasında bulunur. Siyah erkek günlük ayakkabı modelleri özel günlerden günlük yaşantıya kadar her türlü ortama rahat bir şekilde uyum sağlaması ile kullanıcılar için kurtarıcı bir parça olma özelliği gösterir. Beyaz ise cesur ve çarpıcı görünümü ile farklı bir stil elde etmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği bir renktir. Taba rengi ağır duruşu ile beraber kahverengi, sarı ve kırmızının eşsiz bir karışımının kattığı görünümden dolayı havalı bir renk olma özelliğine sahiptir. Kot parçalar ile hoş bir görünüm yakalaması ile beraber krem kumaş pantolonlarla birlikte de karizmatik bir duruş sergiler. Lacivert olanlar da taba gibi hem kot hem de takım elbise ile başarılı bir şekilde uyum sağlama yeteneğine sahiptir. Kanvas pantolonlar ile birlikte kullanıldığında kıyafetlere karizmatik bir görünüm kazandırması ile de öne çıkar. Ayakkabı seçiminde bulunmadan önce günlük hayatta genellikle kullanmaktan hoşlandığınız renkleri belirlemeli ve seçiminizi o doğrultuda gerçekleştirmelisiniz. Böylece satın alacağınız ayakkabının kullanım alanını genişleterek daha çok yerde giyebilir, kıyafetlerinizi eşsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Erkek günlük ayakkabılar numara söz konusu olduğunda da herkesin aradığını bulabileceği seçenekler içerir. Birbirinden farklı sayısız markanın çalıştığı günlük ayakkabılar, geniş numara seçenekleri ile her türlü kullanıcıya hitap eder. 38, 39 numara günlük erkek ayakkabı gibi küçük numaralı modellerden 44, 45 numara gibi büyük numaralı seçeneklere kadar dilediğiniz parçaya kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde erkek günlük ayakkabı fiyatları da büyük bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Her bütçeye hitap eden günlük erkek ayakkabı fiyatları arasından istediğiniz modele dilediğiniz fiyat aralıklar içinden sahip olabilirsiniz. Erkek günlük ayakkabı outlet fırsatlarını takip ederek tarzınızı uygun fiyatlar ile sergilemeye başlayabilirsiniz. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, hayalinizdeki erkek günlük ayakkabı modeline kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Erkek Günlük Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Satın alacağınız ayakkabıyı hangi mevsimde kullanmak istediğinize karar vererek başlayabilirsiniz. Sonrasında renk ya da malzeme gibi özellikleri inceleyebilirsiniz. Sayısız seçenek arasından tarzınıza uygun bir ayakkabıyı hemen bulabilirsiniz.

Erkek Ayakkabı Modellerinde Hangi Malzeme Daha İyidir?

Her malzeme kendi içinde birtakım avantajlar içerir. Kullanacağınız mevsim hangi malzemenin sizin için daha iyi olduğu üzerinde belirli bir etkiye sahiptir. Örneğin, süet genellikle kışın tercih edilirken kumaş ayakkabılar da yazın kullanılır.

Erkek Günlük Ayakkabı Modellerinde Her Renk Bulunur mu?

Birbirinden farklı yüzlerce markanın sayısız modeli onlarca değişik tasarımla karşınıza çıkar. Böylece her türlü rengi bulabileceğiniz bir ürün havuzu olduğunu görebilirsiniz. İstediğiniz rengi belirledikten sonra çok fazla alternatif arasından aradığınızı hemen bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Günlük Ayakkabı Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?