Oyun dünyasının vazgeçilmezi olan direksiyon seti ürünleri ile çocukların eğlenceli zamanlar geçirmesi sağlanıyor. Klavye üzerinden oynanan oyunlara nazaran direksiyon seti kullanılarak oynanan oyunlarda daha gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşanıyor. Çocukların gelecekte gerçek arabalar kullanabilmesini de kolaylaştırıyor. Çok sayıda markanın en özel direksiyon seti çeşitleri burada yer alıyor. Farklı renk seçenekleri ile çocukların göz zevkine en çok hitap eden ürünleri bulmak kolaylaşıyor. Farklı boyutlardaki ürünler sayesinde yaş grubuna en uygun boyuta sahip setler satın alınabiliyor. Akıllı listeleme özelliği kullanılarak tüm ürünler kolay bir şekilde incelenebiliyor. Fiyat seçeneklerine göre sıralamalar yapılabileceği gibi ürünlerin yeniliğine göre de sıralamalar yapılabiliyor.

Direksiyon Seti Fiyatları

Snopy, Frisby, Goldmaster, Hori gibi dünyaca ünlü, güvenilir markaların ürünleri bu kategori altında toplu olarak bulunuyor. Fiyat aralığı ile listeleme seçeneğini kullanarak belli bir fiyat aralığına sahip ürünler listelenebiliyor ve bu sayede aile bütçesine en uygun şekilde alışveriş gerçekleştirilebiliyor. Gaz pedalı, fren pedalı ve debriyaj pedalından oluşan setler ile en gerçekçi araba sürme simülasyonu sağlanıyor. Setlerin en önemli parçası olan direksiyon parçasının üzerindeki yardımcı tuşlar sayesinde daha işlevsel bir kullanım sağlanıyor.

Kauçuk alt tabana sahip olan direksiyon seti çeşitleri ile kayma ve dengede duramama gibi problemlerin önüne geçiliyor. Titreşimli ürün seçenekleri ile heyecan düzeyi arttırılabiliyor. Bütçe büyüklüğüne göre oldukça uygun direksiyon seti fiyatları yer alıyor. Her bütçe için çeşitli ürün seçenekleri bulunuyor. Kaymaz direksiyon kılıfına sahip ürünler sayesinde araba sürme simülasyonları oynanırken direksiyon hakimiyeti üst düzeyde sağlanıyor. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlara uyumlu direksiyon seti seçeneklerinin yanı sıra oyun konsolları ile uyumlu setler de bulunuyor. Play Station 2 ve Play Station 3 ile uyum içerisinde çalışabilen ürün çeşitleri kolayca bulunabiliyor.

Küçük boyutlu yardımcı aygıtlarıyla araba yarışı oynamak isteyen kişiler için oyun kolu ürünleri de bulunuyor. USB bağlantısı ile kullanılan bu oyun kolları sayesinde pratik bir şekilde araba yarışı oyunu oynanabiliyor. Titreşimli oyun kolları da bulunuyor. Bu kollar ile oyun oynarken yaşanan heyecan katlanıyor. Kablosuz oyun kolu ürünlerinin de bulunduğu bu kategoride hem bütçeye hem de beğenilere uygun cihazlar bulunabiliyor. Oldukça hassas olan yeni teknoloji ürünler ile araba sürme deneyiminin gerçekçilik seviyesi artıyor. Bol çeşidin yer aldığı bu kategoride direksiyon seti fiyatları bakımından da son derece avantajlı ürünler bulunabiliyor. Gerçeğe uygun yapıdaki motor akustiğine sahip akıllı ürünler ile son derece kaliteli bir sürüş deneyimi simüle edilebiliyor.

Direksiyon Seti Çeşitleri

Analog ve dijital mod seçeneklerine sahip direksiyon setleri sayesinde her yaştan insanın kolayca ürünleri kullanabilmesi sağlanıyor. 180 dereceye kadar dönüş imkanı sağlayan gelişmiş direksiyon aygıtları bulunuyor. Aydınlatma özelliğine sahip setlerle sürüş deneyimi keyfi artıyor. Yaylı olarak üretilmiş olan gaz ve fren pedalları üst düzey gerçekçilik sağlamayı başarıyor. Otomatik ortalama ve hidrolik direksiyon gibi yenilikçi özelliklere sahip ürün seçeneklerine oldukça hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Hassasiyet ayarını değiştirmeye imkan tanıyan akıllı direksiyon setleri ile oldukça kolay bir kullanım imkanına erişilebiliyor.

Ergonomik olarak tasarlanmış olan direksiyon setleri ve oyun kolları ile ellerin yorulması ve terlemesi önleniyor. Uzun süreli kullanımlarda dahi eli acıtmayan yapıya sahip ürünler bulunuyor. Sabitleme desteğine sahip olan direksiyon seti çeşitleri hesaplı bir fiyat aralığında bulunuyor. Ürünlerin üzerinde yer alan yardımcı tuşların içerdikleri harfler ve şekiller sayesinde hangi tuşun hangi işlevi yerine getirdiği daha rahat bir şekilde anlaşılabiliyor. Beğenilen ürünler sepete eklenerek pratik bir şekilde satın alınabiliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Direksiyon Seti

Toplam 24 / 37 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226060/80229026