Cüzdanlar

Vespa tutkunları için motosiklet her zaman bir araçtan daha fazlası demektir. Özgür ruha sahip Vespa motosiklet hayranlarının kendilerine özgü tarzlarını sergilemesine imkan veren özel tasarımlı aksesuarlardan biri de Vespa cüzdanlardır. Hayal dünyasının sınırlarını zorlamayı sevenler için tasarlanmış birçok farklı Vespa cüzdan modeli bulunur. Vespa cüzdan modelleri arasından tarzınıza uygun olan bir tanesine sahip olarak Vespa tutkunuzu her ortamda rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Vespa Cüzdanların Özellikleri Nelerdir?

Vespa cüzdanlar klasik çizgiden uzak spor tarzda cüzdanlardır. Sahip oldukları özel baskılı tasarımları ile dikkat çeken, pratik ve oldukça kullanışlı yapıları vardır. Dış veya iç yüzeylerinde Vespa temalı resim baskısı, Vespa yazısı, Vespa logosu veya içerisinde Vespa geçen ifadeler yazılıdır. Vespa cüzdanları, Vespa motosikletlerin şirinliğini, eğlenceli duruşunu, göze hoş gelen yuvarlak hatlarını ve rengarenk tasarımlarını aynı şekilde yansıtarak Vespa ruhunu ortaya koyar. Vespa cüzdan modellerinde Vespa’nın klasik hale gelmiş pastel renk tonları kullanılır. Genellikle çok renkli yapıda tasarlanan Vespa cüzdan modelleri üzerinde en çok kullanılan renkler; turuncu, gri, yeşildir. Vespa cüzdanlarda da diğer klasik cüzdanlarda olduğu gibi kredi kartı bölmesi, kağıt para bölmesi, kimlik bölmesi, bozuk para bölmesi ve fotoğraf bölmeleri bulunur.

Vespa Cüzdan Modelleri Hangileridir?

Vespa cüzdan modelleri açılıp kapanma sistemi ve üretildikleri malzeme türüne göre farklılık gösterir. Fermuarlı Vespa cüzdan modellerinde cüzdan fermuar yardımıyla tam olarak kapanır. Fermuarı açıldıktan sonra cüzdanın iç kısmına ulaşılabilir. Fermuarlı Vespa cüzdan modellerinde sempatik ve eğlenceli Vespa motosiklet temalı baskılar genellikle cüzdanın dış yüzeyinde bulunur. Vespa cüzdan modelleri arasında çıtçıt sistemi ile açılıp kapanan cüzdanlar da vardır. Çıtçıtlı kapanma sistemi körüklü Vespa kadın cüzdan modellerinde ve hacimce biraz daha büyük Vespa cüzdan tasarımlarında daha sık görülür. Çıtçıtlı Vespa cüzdan modellerinde Vespa temalı baskılar hem cüzdanın dış yüzeyinde hem de iç yüzeyinde bulunabilir. Ayrıca herhangi bir kapanma sistemine sahip olmayan Vespa cüzdan modelleri de vardır. Vespa erkek cüzdan modelleri genellikle bu şekilde tasarlanır. Vespa erkek cüzdan modellerinde dış yüzeyde koyu pastel renkler ile birlikte şık tasarımlı Vespa logosu kullanılır. İç kısımlarında ise Vespa tarzınızı net olarak ortaya koyan renkli baskılar ve Vespa temalı sloganlar bulunur. Cüzdanın iç kısmı çok fonksiyonludur. Kartlarınızı koyabileceğiniz kart kısmı, kağıt para bölümü, kimlik bölümü ve bozuk para bölümleri mevcuttur. Ayrıca üzerinde Vespa logosu veya Vespa temalı resimler basılı olan Vespa bozuk para cüzdanları ve Vespa karlıklar da mevcuttur.

Vespa Cüzdan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Vespa cüzdan modellerinin en önemli özelliği üzerlerinde bulunan Vespa temalı işaret veya simgelerdir. Vespa cüzdan modellerinden birini almadan önce ilk göz önünde bulundurmanız gereken konu ilgilendiğiniz cüzdanın Vespa baskısına sahip olup olmamasıdır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise cüzdanın yapıldığı malzemenin kaliteli ve sağlam materyalden üretilmiş olmasıdır. Kaliteli malzeme kullanılmadan üretilmiş cüzdanlar kısa sürede deforme olur ve elden çıkar. Özellikle dikişlerin sağlamlığı üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir konudur. Cüzdanların ilk açılan yerleri genellikle zayıf dikişle birleştirilmiş bölümleri olur. Vespa cüzdan alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise üzerindeki Vespa baskının kalitesidir. Vespa cüzdan satın alırken dış etkenlerden en az etkilenen baskı tekniği ile tasarlanmış modeller tercih edilmelidir. Baskı kalitesi zayıf olan desenler kısa süreli kullanımdan sonra silinebilir. Tasarımında fermuar veya çıtçıt sistemi bulunan Vespa cüzdanların fermuar ve çıtçıt kalitesi de cüzdan satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardandır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vespa Cüzdan Modelleri

172 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 172 ürün
DSACategoryId/2147483632/25000094/60003252