Saat Aksesuarları

Günlük kullanımın vazgeçilmez aksesuarlarından olan kol saatlerinin hasar gören parçalarını zaman zaman yenilemek veya tamir etmek gerekir. Çok sevdiğiniz kol saatinizden vazgeçip yenisini almak yerine bozulan parçayı değiştirerek sevdiğiniz aksesuarlarınızın uzun bir süre sizinle kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için gerekli olan kol saati kordonu çeşitleri, saat mekanizmasında bulunan parçalar, kordon pimi ve saat motoru gibi malzemeleri edinmek yeterli olacaktır. Ayrıca kol saati tamir seti, pim sökücü gibi tamirat malzemelerinin de evinizde bulunmasında yarar vardır. Kol saatinizde herhangi bir hasar olmasa bile, yeni bir görünüm kazandırmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeleri edinerek kol saatinize yeni bir tarz kazandırabilirsiniz.

Deri Kordon Çeşitleri

Deri kordonlar kol saatlerine oldukça şık bir hava katarak, klasik bir stil yaratmanıza yardımcı olur. Özellikle takım elbise, gömlek ile pantolon gibi klasik tarzda giyinenler için, deri kordonlu kol saatleri olmazsa olmaz aksesuarlar arasındadır. Kadınların ve erkeklerin kullanımına yönelik olarak tasarlanan deri kordonlu kol saati modelleri iş yerinde kullanım için de idealdir. Saatinizin kordonu eskidiyse, hasar gördüyse veya modelinden sıkıldıysanız, çeşitli fiyatlarla sunulan deri kol saati kordonu modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kahverengi, krem ya da siyah tonlardaki ürünler, klasik tarzda giyinenler için ideal seçenekler olacaktır. Saatinizin ana mekanizmasının bulunduğu göbek kısmında kullanılan renkler de, seçiminizde önemli rol oynar. Özellikle açık tonlarda bir saat kullanıyorsanız deri kordonu da aynı tonlarda almanız daha iyi sonuç verecektir.

Silikon Kordon Çeşitleri

Silikon ve plastik kordon çeşitleri ise daha çok gençlere yönelik, spor tarzdaki saat modellerinde kullanılır. Özellikle dijital saatlerde kullanılan kordonlar genellikle bu tipte tasarlanır. Silikon ve plastik kol saati kordonları çeşitli renk seçenekleriyle bulunabilir. Genellikle dinamik renklerin tercih edildiği ürünler, genç ve modern bir tarz yakalamanıza yardımcı olur. Daha koyu renklerin tercih edildiği ve klasik bir tarz oluşturmak için kullanabileceğiniz ürün çeşitleri de bulunabilir. Silikon ve plastik kol saati kordonu çeşitleri özgün tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler arasındadır. Bu ürünler hem modern bir çizgiye sahip hem de kullanışlıdır. HepsiBurada’da yer alan kol saati kordonu modellerini inceleyerek siz de hasar gören kol saatlerinizin kordonlarını ve diğer parçalarını yenileyebilir, ürünü tekrar kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Saat Mekanizması Çeşitleri

Saat mekanizması çeşitleri içerisinde kordon tokası klipsi, kordon pimi ve saat motoru gibi ürünler yer alır. Kol saatinin göbek parçalarını oluşturan bu ürünler, saatin düzgün çalışması için oldukça önemlidir. Saat mekanizmasında herhangi bir hasar veya düzgün çalışmayan bir parça var ise, ihtiyacınız olan ürünü temin ederek saatinizi tamir edebilirsiniz. Özellikle saat mekanizmasının motorunu kapsayan bölümü saatin en önemli parçasıdır. Buradaki herhangi bir hasar saatinizin çalışmasını durdurarak kullanım ömrüne son verir. Ancak saat motorunu yenileyerek tekrar işlevsel bir hale getirebilirsiniz. Bu hem ekonomik açıdan, hem de çevresel açıdan daha faydalı bir seçim olacaktır. Geri dönüşüm amaçlı olarak eskiyen saatlerinizi yenileyerek, daha az tüketim gerçekleştirmiş olursunuz.

Saat Kordon Pimi Sökücü Çeşitleri

Saat kordon pimi sökücü çeşitleri kol saatinizi tamir etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz temel malzemeler arasındadır. Dolayısıyla kordon tamiri veya değişimi yaparken saat kordon pimi sökücü de satın almanız gerekir. Kordon pimi sökücü satın alırken saatinize uyumlu bir ürün seçtiğinizden emin olmalısınız. Bunun yanı sıra, HepsiBurada’da çeşitli fiyatlarla sunulan kol saati tamiri malzemeleri de saatinizin bakımı için bulundurmanız gereken ürünlerdendir. Bu tamir malzemelerini kullanarak kol saatinizin yenilenmesi gereken parçalarını yenileyebilir, düzenli bakımlarını yapabilir, bozulan bölümleri tamir edebilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Saat Aksesuar Modelleri

3212 ürün listeleniyor
Ezgi Elektronik
Ata Saat
Exiz Ticaret
Fansheng-HB
Roder Kordon
Fado
Saatse
onlinekordon
VShop
Ventum
Hublot
Trendburada
Onywatch
Rosefield
Saatçi Hamza
Ztd Strap
Htun
Invicta
Aypaş
Tag Heuer
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Renk
Toplam 44 / 3212 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?