Kullanışlılığı ile ön plana çıkan anahtarlık modelleri aynı zamanda dekoratif bir nesne görevi de görüyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan anahtarlıklar arasından zevkinize uygun olanları tercih edebilir, tarzınızı anahtarlığınızla dahi yansıtabilirsiniz. Anahtarlıkları kendiniz için ya da bir yakınınıza hediye etmek amacıyla satın alabilirsiniz. Ahşap, plastik ve metal gibi materyallerden üretilen bu işlevsel objelerin biçimleri, renkleri, dokuları, kullanım alanları, boyutları, kalınlıkları ve ağırlıkları da modelden modele değişkenlik gösteriyor.

İlginç Anahtarlık Tasarımları Nelerdir?

Anahtarlık çeşitleri oldukça geniş bir yelpazeden sizlerin beğenisine sunuluyor. Anahtarlık yapımı süreçleri ve dizaynları da farklılık içerdiğinden size hitap edenleri bulmanız çok daha kolay oluyor. Anahtarlık üretiminde her yaştan kitle de göz önünde bulunduruluyor. Özel figürlü, doğa temalı, geometrik desenli, çizgi film ve oyun karakterli de dahil farklı biçimlerde imal edilenler arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Tabanca, bayrak, ayıcık, araba, tüfek, kılıç, top, kedi ve daha yüzlerce dizayn sizleri bekliyor. Bunların üretim materyalleri ve üretim teknikleri sizlere aradığınızı bulma noktasında kolaylık sağlıyor. Örneğin metal tabanca, ahşap araba, deri cüzdan, tüylü top anahtarlıklar bulabilir, bunların renkli, baskılı, özel desenli, işlemeli, sade veya gösterişli olanları arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Harf dizaynlı anahtarlıklar da en fazla rağbet görenlerden oluyor. İsminiz ya da soy isminizin baş harfini içeren anahtarlıkları kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi hediye olarak sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz. Anahtarlıkların tamamlayıcı ekipmanları ve parçaları da seçim aşamasında önemli bir değişken olabiliyor. Örneğin, anahtarlık halkası ya da anahtarlık askısı gibi aparatların renkleri, sağlamlıkları ve boyutları değişebiliyor. Ayrıca halka ve askı, anahtarlık klipsi ve anahtarlık kancası haricen de satışa sunulabiliyor. Bu ise bozulan ya da zarar gören bölümleri yenileyebilmenize imkân tanıyor.

Anahtarlık Satın Alımında Nelere Dikkat Etmeli?

Anahtarlıklar sayesinde anahtarlarınızı bir arada, düzenli biçimde muhafaza edebilir, kategorize edebilirsiniz. Bunların yanı sıra bazı modeller fazla işlevlilik avantajı da sunuyor. Örneğin bilgi etiketli anahtarlıkların üzerine yazı yazabilir, kullanım alanını öne çıkarabilirsiniz. Anahtarlık kamera, bıçak, çakı, açacak gibi ek işlevleri de bulunabilen bir aksesuardır. Anahtarlık açacak modelleri ile içeceklerinizin kapaklarını her yerde kolaylıkla açabilir, bileklik tasarımlı modelleri yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Anahtarlık cüzdan çeşitleri cüzdan taşımak istemediğinizde ya da küçük ebatlı ve hafif nesneler koymak istediğinizde devreye giriyor. LED ışıklı, fener özellikli anahtarlıklar hem küçük bir alanı net biçimde görmek istediğinizde hem de elektrik yokluğunda kapıyı rahatlıkla açabilmek noktasında son derece işlevseldir. Farklı büyüklük, sertlik, boyut niteliklerine sahip olan modeller tek renkli olabildiği gibi ana materyalin ham renginden üretilebiliyor ya da renk bloklu olabiliyor.

Tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyan anahtarlıkların da konfor sağladığını bu noktada belirtmek gerek. Uzun süre kullanım için kaliteli ve sağlam modelleri tercih edebilirsiniz. Bambu anahtarlıklar, kaliteli metalden üretilen paslanmaz anahtarlıklar, hakiki deri anahtarlıklar öne çıkanlar arasında yer alıyor. Metal ve ahşap ya da plastik ve metal gibi farklı materyalleri içerenler, özel logolu anahtarlıklar, mandala çerçeveli olanlar, iki veya daha çok parçalı özel setler, pusulalı anahtarlıklar klasik, modern ya da sportif tarzlara uygun olacak şekilde üretiliyor. Ayrıca, hediyelik anahtarlık çeşitleri de hayli rağbet görüyor. Bu anahtarlık modelleri özel hediyelik kutu tasarımları içerebiliyor, kişiye özel anahtarlıklara isim yazılabiliyor. Yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de özel modeller üretiliyor. Spiderman ya da Frozen karakterlerini içeren özel serilerden yapboz anahtarlık çeşitlerine ve kalem tasarımlı olanlara değin geniş bir ürün gamı bulunuyor.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Anahtarlık Modelleri

8.406 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hediye Dükkanı Anahtarlıklar
  2. Hediyehanem Anahtarlıklar
  3. Horizon Baskı Anahtarlıklar
  4. Dünyadan Hediyeler Anahtarlıklar
  5. Zirve Bijuteri Anahtarlıklar
  6. Modaroma Anahtarlıklar
  7. Solfera Anahtarlıklar
  8. Still Aksesuar Anahtarlıklar
  9. Hd Marketim Anahtarlıklar
  10. Yenihayat Anahtarlıklar
  11. Anahtarlık Sepeti Anahtarlıklar
  12. Pyramid International Anahtarlıklar
  13. CLK Anahtarlıklar
  14. Fikir Harika Anahtarlıklar
  15. Özcan Tasarım Anahtarlıklar
  16. Makko Polo Anahtarlıklar
  17. Yeni Hayat Shoping Anahtarlıklar
  18. Alsepete AVM Anahtarlıklar
  19. Gamerloot Anahtarlıklar
  20. Troika Anahtarlıklar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483632/25000094/18103
Başa dön