Sigara ve Pipo Tablaları

Sigara ve pipo tablaları; en çok tüketilen tütün ürünlerinin başında gelen sigaraların küllerini dökmeniz ve elinizde tutmadığınız zamanlarda etrafa zarar vermeden güvenle muhafaza etmeniz için üretilmiş dekoratif ürünlerdir. Sigara ve pipo tablaları her boyutta sigara ve pipo için özel olarak üretilir. Bu yönleriyle hem ev dekorasyonunuza katkı sağlar hem de sigara ve pipo kullanımı sırasında kolaylık sağlar. Sigaralar için üretilen sigara tablaları hafif çukur ve etrafında en az iki sigara girebilen boyutta girintiler bulunan, genellikle cam ya da metal kullanılan ürünlerdir. Sigara tablalarının aksine özel üretilen pipo tablaları ise genellikle bir tane büyükçe ve uzun girinti bulunan dekoratif kül tablalarıdır.

Sigara ve Pipo Tablaları Nasıl Seçilmelidir?

Sigara ve pipo tablaları birçok model barındıran, her zevke ve dekorasyona uygun ürünlerdir. Teknolojinin ve estetik anlayışının değişmesiyle birlikte özellikle pipo tablaları özelinde birçok yeni model, her zevke hitap eden çeşit de ortaya çıkmıştır. Bu çeşitler arasından en çok tercih edilen pipo tablası çeşitleri; seramik pipo tablası ve cam pipo tablası modelleridir. Pipo tablası alırken birçok materyal arasından dekorasyonunuza en uygun olanı seçmeniz, oldukça önemlidir. Sigara ve pipo tablası alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta da tablanın kapasitesidir. Bazı sigara ve pipo tablaları tekli olurken, bazı tablalar ise ikili ya da üçlü olabilir. Bireysel kullanımınız için tekli pipo tablası ya da tekli sigara tablası tercih edebilir, arkadaşlarınızla sohbet esnasında kullanmak için ise iki ya da üçlü pipo tablaları arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bu tamamen pipo ve sigara tablanızı kullanım yerinize ve amacınıza göre değişir. Aynı şekilde, metalik renklerin ve parlaklıkların ağırlıkta olduğu bir mekânda kullanacaksanız; metal sigara tablaları ya da metal pipo tablaları ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Sigara ve pipo tablaları arasında seçim yaparken özellikle pipo tablalarının, pipolarınızın uzunluğuna ve genişliğine uygun olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Piponuzun boyutlarından küçük olan bir pipo tablası, piponuzun tablada sabit ve güvenli bir şekilde durmasını engelleyecektir.

Sigara ve Pipo Tablaları Nasıl Temizlenir?

Sigara ve pipo tablaları, sık sık kirlenen ve temizlenmediğinde üzerinde iz kalabilen ürünlerdir. Dekorasyonunuzun önemli ve öne çıkan bir elemanı olan tablaların yanık izleri ve leke halini almış küllerle dolu olması, estetik bir görüntü ortaya çıkarmayacaktır. Bu sebeple, sigara ve pipo tablanızı sık sık temizlemeniz gerekir. Tablaların temizliğinde, malzemesine göre hareket etmeniz gerekir. Örneğin; metal kül tablası temizliği yaparken, metal temizlemeye uygun ve çizikler yaratmadan lekeleri sökecek temizlik ürünleri kullanmanız gerekir. Bu sayede metal tabla uzun yıllar boyunca pürüzsüz kalacaktır. Aynı şekilde cam kül tablası temizliğinde de hassas davranmanız gerekir. Önce cam yüzeyi çizmeyecek bir sünger ile iyice kül tablasını silmeniz, ardından su lekelerinin belli olmaması için kurulamanız gerekir. Sigara ve pipo tablalarının temizliğinde, ağır kimyasal bileşenler içeren ürünler kullanmamanız gerekir. Bu ağır kimyasal içeren temizlik malzemeleri iyi durulanmadığı takdirde sigara ya da piponun sıcaklığıyla sigaranıza bulaşabilir, kötü koku yayabilir. Neredeyse her evde sigara ya da pipo tablası bulmak mümkündür. Siz de dekorasyonuna estetik bir dokunuş yapmak isteyen bir tütün kullanıcısıysanız, sigara ve pipo tablası modelleri arasından hem size hem de kullandığınız tütün ürününün boyutuna en uygun olan kül tablasını seçebilirsiniz. En iyi sigara ve pipo tablalarını Hepsiburada.com ayrıcalığı ile hızlıca sepetinize ekleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sigara ve Pipo Tablaları

144 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 144 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?