Ferrucci, güneş gözlükleriyle herkese ilham veriyor. Modanın trendlerini yakalayan ve güçlü tasarım ekibi ve kendi çizgisiyle yoğuran marka dünya standartlarında kaliteyi sunan gözlükleriyle ön plana çıkıyor. Ferrucci, kalitesinin yanı sıra beğenilen gözlük modellerine imza atıyor. Ferrucci, uygun fiyatlarla ulaşılabilir şıklığa imza atan ve koleksiyonlarıyla herkesin ilgisini çekiyor ve beğenisini alıyor. Ferrucci gözlüğü sadece güneşten gözleri korumaktan çıkaran, gözlüğü kıyafeti tamamlayan bir aksesuar olarak değiştiriyor. Şıklığa şıklık katan her kombini sıradanlıktan çıkarak gözlük arayanların markası Ferrucci kendi çizgilerini belirliyor. Global standartlarda üretim teknolojisiyle üretilen her bir Ferrucci gözlük modelleri, Hepsiburada sayfalarında uygun fiyatlarıyla yer alıyor. 

Farklı Tarzlara Hitap Eden Ferrucci Gözlük

Birden çok güneş gözlüğü bulunan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor, markalar tasarımlarıyla güneş gözlüğü kullanıcıların birbirinden özgün modeller sunuyor. Kişilik sahibi tasarımlar kaliteli gözlük camlarıyla birleşiyor ve bu ahenk kombini bir anda dikkat çekici hale geliyor. Ferrucci, gözlük koleksiyonunda herkese hitap eden gözlük modellerinin yanı sıra vintage hava katan birbirinden orijinal ve kolay bulunmayan tasarımları da sunuyor. Ferrucci, gözlük aksesuarı dünyasında tasarımlarıyla kendinden söz ettiriyor. Farklı yüz tiplerine tam uyum sağlayan ahenge sahip güneş gözlükleri, markanın tercih edilme sebeplerinden birini oluşturuyor. Dünya modasının en güncel gözlük akımlarından uzak kalmayan Ferrucci markasının her bir gözlüğüyle birbirinden apayrı stiller oluşturuluyor. 

Dünya Standartlarını Yakalayan Ferrucci Güneş Gözlükleri 

Her bir Ferrucci güneş gözlüğü, Avrupa Birliği standartlarına göre belirlenen güneş ışığını süzme seviyelerine göre kategorilendiriliyor. Bu sayede Ferrucci gözlük kullanıcıları ürünlerinin güneşli havalarda nasıl konfor sağlayacağını önceden tespit edebiliyor. Üstelik markanın gözlükleri, güneşin ultra-viole ışınlarına karşı da gözleri koruyan camlarla üretiliyor.Bu sayede güneş gözlüğü kullanım sırasında ekstra konforu da sağlıyor. Avrupa Birliği Optik ve Güneş Gözlükleri Standartlarına göre üretim süreçlerinden geçirilen Ferrucci marka ürünlerin her biri bu sayede ekstra güven ve kaliteyi de hissettiriyor. Ayna tipi camlarla sıra dışı, büyük kemik çerçeveli modellerle vintage, metal çerçeveli ürünlerle zarif ve şık güneş gözlükleri sunan Ferrucci her sezon kendini ve tasarımlarını yenileyerek ilham kaynağı olmayı başarıyor.

Ferrucci Güneş Gözlüklerinin Çarpıcı Özellikleri

  • Ferrucci üretim süreçlerini uluslararası standartlarda tutuyor. Güneş gözlüklerinin her biri Avrupa Birliği Optik ve Güneş Gözlükleri Standartlarına uygun üretiliyor. Bu sayede kaliteli ve sağlıya dost malzemeler kullanılıyor.
  • Ferrucci güneş gözlükleri güneşin kötü ışınlarına karşı gözleri koruyor. Gözlük camlarının %100 UV korumalı olmasına marka oldukça önem veriyor.
  • Ferrucci güneş gözlüğü tasarımları her sezon en trend parçalardan ilham alınarak ortaya çıkıyor. Yeniliği ve stili üzerinde taşımak isteyenler için Ferrucci bu sayede en sevilen aranılan marka haline geliyor.
  • Ferrucci'nin gözlük koleksiyonundaki her ürün ayrı bir stil sunuyor. Oversize modellerden daha sıra dışı, özgün ve sade modellerden ihtişamlı tasarımlara kadar envai çeşit gözlük ürünü markanın her sezon koleksiyonunda yer alıyor.
  • Ferrucci güneş gözlüklerinin koruma kılıfı gözlüğün taşınması için de pratiklik sunuyor.

Ferrucci'nin genç tasarım ekibi  gözlük severler için çalışıyor. Marka kendini özel hissetmek isteyenler için usta işçilikle gözlük tasarlamaya devam ediyor. Darbelere dayanıklı çerçeve ve camlarıyla Ferrucci güneş gözlükleri senelerce rahatlıkla kullanılabiliyor. En çarpıcı güneş ışığında bile görüntü netliğini koruyan ve kullanım rahatlığı sunan güneş gözlükleri zarifliğini koruyor. Ferrucci kaliteli gözlüklerini en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Hepsiburada.com sayfalarında yer alan Ferrucci marka gözlüklerin her birine, avantajlı ödeme koşullarıyla kolaylıkla sahip olunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ferrucci Saat, Gözlük ve Aksesuarları

4554 ürün listeleniyor
Saat/Gözlük/Aksesuar
Saat/Gözlük/Aksesuar
Güneş Gözlüğü
Güneş Gözlüğü
Saatler
Saatler
Aksesuarlar
Aksesuarlar
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cinsiyet
Toplam 44 / 4554 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?