Özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken model bebekler, farklı kıyafetleri ve aksesuarları ile çocukların hayal dünyasını kurgulamasına yardım eder. Capcanlı, rengarenk kıyafetler ve aksesuarlar, çocukların ilgisini çeker. Bazı oyuncakların konsepti eğitici olduğu için çocukların oyun saatinde severek yaptığı bir aktiviteden yeni şeyler öğrenmesini de sağlar. Birçok model bebek içinden farklı konsepte sahip olanları inceleyebilirsiniz.

Model Bebekler

Pembe kıyafetleri, her bir oyuncağın yansıttığı farklı yaşam stilleri ile çocuklara yeni dünyalar keşfetmelerini sağlayacak bir kapı açar. Bazen şık kıyafetler içinde bir model bebek sunulurken bazen de sadece bebeğin aksesuarları sunulur. Bebeğin evi, kıyafet dolabı, mutfak eşyaları gibi seriler, model bebek serileri içinde görülebilir. Bu sayede çocuklar, bebekleri farklı şekilde giydirebilir, mutfak aksesuarları ile oynarken farklı deneyimler yaşayabilir. Köpeğine tuvalet eğitimi veren bir bebek seti ile bir hayvanının bakımını üstlenmenin ne derece sorumluluk getirdiğini öğrenebilir. Spor seti ile spor yapmanın önemli olduğu mesajını veren eğitici bir oyuncağa sahip olabilir.

Çocuklar, model bebekler arasından seçtiği oyuncaklar ile hayata dair alacağı sorumluluklar ve edineceği bilgilerin dışında, gireceği masal dünyasında da farklı bir deneyim yaşar. Sihirli bebek setleri, uçan periler, deniz kızları, balerinler ile hayal gücünü geliştiren oyunlar oynayabilirler. Bebekler arasında mesleklere yönelik birtakım aksesuarlar barındıran setler de yer alır. Bunlar arasında çocuk doktoru ve diş hekimini temsil eden bebekleri görebilirsiniz. Bu tip oyuncaklar sayesinde de çocuklar, mesleklere yönelik birtakım bilgileri edinme fırsatı yakalayabilirler.

Model Bebek Fiyatları

Model bebek fiyatları markalara, oyuncakların tasarımlarına, kutu içerisinde ek aksesuarlar olup olmamasına göre farklı gösterebilir. Fiyatlar arasındaki değişkenler ürün tipine göre belirlenir. Eğer belirli bir fiyat aralığında bebek arıyorsanız buna yönelik filtreleme yaptıktan sonra ortaya çıkan listeden beğendiğiniz ürünü seçebilirsiniz. Ürünler arasında seçim yaparken eğitici olup olmamasına, çocuğunuzun öğrenmesini istediğiniz alana yönelik seçimler de yapabilirsiniz. Oyuncakları çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirmesi için tercih ediyorsanız masal kahramanlarına atıfta bulunan bebekler arasından seçimler yapabilirsiniz.

Bebek fiyatları, belirli bir ürün çeşitliliği ve kalite dengesi gözetilerek oluşturulur. Bu sebeple bütçenize uyun bir oyuncağı mutlaka bulabilirsiniz. Model bebekler arasında kız çocuklarına yönelik oyuncaklar olsa da erkek çocuklar için oyuncaklar da bulabilirsiniz. Erkek bebeğin olduğu oyuncakları, kız çocuklar kadar erkek çocuklar da oynamayı sevebilirler.

Model Bebek Modelleri

Model bebek modelleri, kız çocuklarına yönelik tasarlanmış ev hayatı, kariyer ve masallar üzerine şekillenir. Oyuncaklar genellikle kız bebekler üzerinden geliştirilir. Az sayıda olsa erkek bebekleri de bulabileceğiniz oyuncaklar arasında kış günlerine özel kıyafet seti olan oyuncaklar da yer alır. Ayrıca model erkek bebek de hem kız hem de erkek çocukların sevebileceği oyuncaklar arasındadır. Bebekler arasında “monster” olarak adlandırılan, farklı türlerin modellenmesi ile oluşan sevimli canavarlar da yer alır. Böylece farklı oyuncak tasarımları ile farklı hikayelere yol alabilirler.

Çocukların gelişimlerinde önemli yer tutan oyuncaklar içinden hem çocuğun hayal dünyasını hem de yaşama dair bakışını geliştiren tercihler yapılabilir. Model bebekler arasından çocuğunuzun ilgi alanlarına, beğendiği oyun ve oyuncak tarzına, hayata dair onda gelişmesini istediğiniz konulara yönelik ürünler seçebilirsiniz. Çocuklarınızın oyuncaklarına isim vermekten başlayarak kendi hikayesini yazması için onu yönlendirebilirsiniz. Bazen oyunun içine siz de girerek çocuğunuzun oyun sırasındaki tepkilerini, neyi öğrendiğini ya da hayata dair kurgulamalarını izleyebilirsiniz. Çocuklarınız için renkli bebekler, dikkat çekici aksesuarlar seçebilmek için ürünleri inceleyebilir, onun beğeneceği türde bir seçim yaparak onu mutlu edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Model Bebekler

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 3880 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/23022184/60006480