Yatak Korkuluğu ve Bariyeri

Yatak korkuluğu ya da bariyeri olarak isimlendirilen aparatlar, küçük çocukları, hastaları ve yaşlıları, uyurken düşmekten korumak üzere geliştirilmiş ürünlerdir. Özellikle beşikten yatağa geçen çocuklar için kullanılır. Yatağa monte edilen ve istenildiğinde çıkarılıp başka bir yatağa takılabilen bariyerler, çocuklarınıza güvenli bir uyku süreci sağlar. Korkuluk ya da bariyer formunda hazırlanan ürünler, 3 – 4 yaş grubu çocuklar ve yaşlılar için çok kullanışlı aparatlardır.

Yatak Bariyeri Ne İşe Yarar?

Uyuyan çocuklarınızı güvende tutmak amacıyla üretilen bariyer ve korkuluklar, ebeveynlerin de huzurlu biçimde uyumasını sağlar. Bu aparatların faydalarını ve ne işe yaradıklarını şöyle sıralamak mümkündür.

  • Yatak korkuluğu ve bariyeri, çocuğunuzun güvenli bir ortamda rahatça uyuyabilmesi için tasarlanmış ürünlerdir.
  • Hareketli olarak uyuyan çocukların, dönme sırasında yataktan düşmesini engeller.
  • Bu aparatlar tüm yatak modellerine uyum sağlar. Bazalı yatakların dışında, açılan kanepelere de monte edilebilir. Bariyerler, katlanma özelliğine sahip olduğu için çocuğunuz rahatça yataktan inebilir.
  • Yatak bariyerleri, kilit mekanizmasına sahiptir. İstediğinizde kilitleri açarak bariyeri aşağıya doğru indirebilirsiniz. Kilitler açılmadan bariyer katlanmaz.
  • Yatak bariyerleri çoğunlukla çelik kasa özelliği taşır ve güvenlidir. Yıkanabilir yatak bariyeri kumaşıyla üretilirler.
  • Bu aparatları istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Kutularını çanta gibi kullanarak çocuğunuzla gittiğiniz tatillerde ya da yazlığınızda rahatça kullanabilirsiniz.
  • Aldığınız yatak bariyerini kendiniz de kolayca monte edebilirsiniz.
  • Yaşlı ve hasta olan aile büyüklerinizin yataklarında da güvenle kullanabilirsiniz.

Yatak Bariyeri Nasıl Kullanılır?

Yatak bariyerleri ve korkulukları, monte edilebilir ürünler olduğu için kolay kullanım imkânı sağlarlar. Basit kurulum kılavuzları sayesinde ürünü, bir kişinin yardımıyla kolayca yatağa uyarlayabilirsiniz. Dilediğinizde söküp başka bir yatağa takabilirsiniz. Nevresim değiştirirken aşağı doğru ya da içe doğru katlanarak size sorun yaratmaz. Karyolalı yataklar için de uyumlu ürünlerdir. Çocuklar için tasarlanan yatak bariyerleri mavi, pembe ve beyaz gibi renk seçenekleri sunarak farklı beğenilere hitap ederler. Böylece çocuğunuzun yatak odası dekorasyonuna uyumlu olacak bir model seçebilirsiniz. Ürünler, kız ve erkek çocukları için özel olarak tasarlanmış desenler de içerebilmektedir.

Bebeklikten çocukluğa geçiş döneminde çocuklar, daha hareketli hale gelirler. Aceleci davranarak dikkatsizlik yapabilirler. Aynı hareketlilik, uyku sırasında da olabilir. Hareketliliğin yarattığı riskleri ortadan kaldırmak için yatak bariyeri veya korkuluğu kullanabilirsiniz. Beşikten yatağa geçen çocukları, yeni uyku düzenine alıştırma konusunda bu aparatlar size çok yardımcı olacaktır. Şık tasarımlı ve güvenli ürünlerdir. Farklı markalar tarafından üretilen yatak bariyerleri içinden, kendi ihtiyaçlarınıza uygun modeli seçebilirsiniz. İsterseniz korkuluk, isterseniz bariyer şeklinde tasarlanmış olanı tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği bir rengi seçerseniz ya da onun da fikrini alırsanız, yavrunuzun ürüne daha kolay adapte olmasını sağlarsınız.

Yatak Bariyeri Fiyatları Nasıldır?

Beşikten normal yatak düzenine geçen çocukların, güvenli olarak uyumalarını sağlayan yatak bariyeri ve korkuluk fiyatları, bazı kriterlere göre değişim gösterir. Ürünün niteliği, yerli ya da yabancı marka olması, boyutları, teknik özellikleri, desen ve renk seçenekleri gibi nedenler faklı fiyatlar taşımasına neden olur. Çocuklara cazip gelecek desenler, çizimler ve renkler taşıyan modeller, çok satan ürünler içerisinde yer alır.

Çocuklarınızın güvenliği ve rahatça uyumaları söz konusu olduğunda bu ürünlere ihtiyaç duyacağınız kesindir. Yatak bariyerleri, çocuğunuzun bebeklik yatağından, ergenlik döneminde de kullanacağı yatağa geçişte kullanacağınız, çok önemli bir aparattır. Bu önem düşünüldüğünde, ürüne harcayacağınız para hiç de yüksek bir miktar değildir.

Ulaşılabilir fiyatlarla satılan yatak bariyeri ve korkuluk modellerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun odasına uyum sağlayacak ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek ürünü, kolayca seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yatak Korkuluğu & Yatak Bariyeri

148 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 148 ürün
DSACategoryId/2147483639/301128/80381020/80381022