Bebek taşıma ürünleri, doğum öncesi alışveriş listelerinin en önemli maddelerinden biridir. Çocuğunuzu güvenle ve konforlu bir şekilde taşımanıza olanak sağlayan taşıma ürünleri, özellikle ilk aylarda anne babaların en büyük yardımcıları arasında yer alır. Annelerin dışarı çıktığında bebekle ilgili tüm ihtiyaçlarını yanında taşımasına yardımcı olan bebek bakım çantaları da, bebek taşıma ürünleri arasında sayılabilecek ürünlerdir.

Bebek Taşıma Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bebeğinizin sağlık bir fiziksel gelişime sahip olması açısında büyük önem taşıyan bebek taşıma ürünleri, farklı ihtiyaç ve zevklere uygun pek çok seçeneğe sahiptir. Tercih yaparken öncelikle taşıma ürününü nerede ve ne şekilde kullanacağınıza karar vermelisiniz. Örneğin; bebeğinizle yürüyüşe çıkarken ya da alışveriş yaparken portbebe gibi bir ürün, sizin için kullanışsız bir tercih olacaktır. Yürüyüş gibi aktiviteler için pek çok anne, kanguru ya da sling türü ürünler tercih eder. Bu ürünlerin en büyük özelliği, annenin ellerini kullanmak zorunda kalmadan çocuğu güvenle taşıyabilmesidir. Yani bu tarz ürünler, size hareket özgürlüğü sağlar. Ayrıca kanguru ve slingler, çocuğunuzu adeta vücudunuzla bütünleşmiş bir şekilde taşımanıza yardımcı olduğu için, bebeğinizin ihtiyaçlarını daha hızlı ve kolay anlamanıza da yardımcı olur. Kanguru ve slingler; sosyal hayata bebeği ile katılan annelerin vazgeçemediği ürünler arasında yer alır. Yeni doğan bebek taşıma ürünleri arasında sayılabilecek olan kanguru ve slingler, pek çok markanın farklı renk ve fiyat aralıklarında sizlere sunulmuştur.

Kısa mesafeli araba yolculukları ya da yürüme mesafesinde yerlere giderken ise portbebeleri tercih edebilirsiniz. Portbebeler, yeni doğan bebekler için üretilmiş ürünlerdir. Bebekler, 4. aydan önce oturamazlar. Portbebeler, bebeğinizin tıpkı yatakta olduğu gibi düz bir zeminde yatarak seyahat etmesine olanak sağlayan ürünlerdir. Yanlarındaki taşıma kulpları sayesinde bebeğinizi kolaylıkla taşıyabileceğiniz gibi, kucağınızda da kullanabilirsiniz. Üst kısmında çıt çıtlı ya da fermuarlı şapkalar bulunan portbebeler; bebeğinizi yağmur, rüzgar ve güneşten koruyan ürünlerdir.

Bebeğinizin farklı dönemlerinde ve farklı amaçlara uygun olarak kullanmanız için birden fazla ürünü bir arada sunan bebek taşıma setleri de, anne babaların sık tercih ettiği ürünler arasında sayılabilir. Bu setler içerisinde portbebe, kanguru, alt açma bezi, bebek bakım çantası gibi ürünler bir arada bulunur. Bebek taşıma setleri, hem ekonomik hem de renk ve desen açısından uyumlu ürünlerdir.

Bebek Bakım Çantası Nasıl Olmalıdır?

Bebek bakım çantaları, dışarı çıkarken annelerin adeta eli ayağı gibidir. Bakım çantaları; biberondan bebek bezine, oyuncaktan elbiseye, mamadan alt açma bezine kadar bebeğinizin ve sizin dışarıda ya da yolculukta ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri taşımanıza yardımcı olur. İçine konulacak malzeme çok olduğu için, pek çok anne büyük boy bakım çantalarını tercih eder.

Pek çok anne adayının aklındaki soru, “hangi bebek bakım çantası daha kullanışlı?” sorusudur. Çünkü, çantanın büyüklüğü yanında ne kadar kullanışlı olduğu da büyük önem taşır. Bakım çantalarının boyutu, sizin yanınıza almak istediğiniz eşya çokluğu ve seyahat amacınıza göre değişir. Uzun seyahatlerde daha büyük çantalar tercih edilebilecekken, gün içinde kısa süreli yolculuklarda daha küçük çantalar tercih edilebilir. Ama en önemlisi, çantanın bölmeler ile kullanışlı hale getirilmiş olmasıdır. Özellikle çok büyük çantalar yeteri kadar bölmeye sahip değilse, bebeğinizin küçücük malzemelerini bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Annelerin çanta tercih ederken dikkat etmeleri gereken bir başka nokta ise, kıyafet uyumudur. En çok tercih ettiğiniz renklere uygun, spor ya da klasik tarz tercihinizi de düşünerek bir bakım çantası seçebilirsiniz. Bu ürünlerin farklı renk ve desen alternatiflerinin yanı sıra, kol ve sırtta taşınan modelleri de mevcuttur.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bebek Taşıma Ürünleri

5.753 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bebek Atölyesi Bebek Taşıma
  2. Solomombaby Bebek Taşıma
  3. Bebek ve Bebek Bebek Taşıma
  4. Babalinbaby Bebek Taşıma
  5. Mamadusbaby Bebek Taşıma
  6. Alone Bebek Taşıma
  7. U.S.F Bebek Taşıma
  8. Balamira Bebek Taşıma
  9. My Collection Bebek Taşıma
  10. İlk-Ay Baby Bebek Taşıma
  11. Stylo Bebek Taşıma
  12. Babymol Bebek Taşıma
  13. Bebebebek Bebek Taşıma
  14. Mayoral Bebek Taşıma
  15. Kraft Bebek Taşıma
  16. Bagmori Bebek Taşıma
  17. Maller Bebek Taşıma
  18. Modastra Bebek Taşıma
  19. Mams Bebek Taşıma
  20. Babyes Bebek Taşıma
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483639/80383003
Başa dön