Portbebe

Portbebe, bebeğiniz ilk doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Bebeğinizi bir yerden başka bir yere konforlu ve güvenilir şekilde taşıyabilmenize yardımcı olabilecek ürünlerin başında portbebeler yer alır. Bebekler ilk doğdukları dönemlerde bebek arabalarına yerleştirilemezler. Bu sebeple, bebeklerin bu dönemlerinde el çantası hacmindeki kundak formundaki portbebeler tercih edilir.

Portbebe Modelleri

Bebeğinizin güvenliği her şeyden önce gelir. Yenidoğan bebeğinizi taşımanın en güvenilir ve pratik yollarından birini sizlere sunan portbebeleri seçerken ise bazı özel detaylara dikkat edilmelidir. Seçeceğiniz ürünün sağlam ve kaliteli malzemelerden tasarlanmış olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle taşıyıcı askı bölümlerinin sağlamlığı son derece önemlidir. Puset kısmına monte edilebilen modelleri tercih ettiğiniz zaman bebeğinizi taşıma açısından kolaylık elde edebilirsiniz.

Portbebe setleri pusetlere monte edilebilen modeller olarak tasarlanır. Özel bölmeleri olan portbebe çanta modelleri ise artı bir çanta taşımak yerine bebeğinize ait olan eşyaları tek bir çantada taşıyabilme avantajını sizlere sunar. Alacağınız ürünün kolay temizlenebilir yapıya sahip olması ve su geçirmemesi de önemlidir. Bebeğinizin içinde rahat edebileceği bir model arıyorsanız iç kısımlarının ortopedik olarak tasarlandığı portbebeleri de tercih edebilirsiniz.

İşlevsel ve Güvenilir Portbebe Modelleri

Bebeğiniz ile dışarıdayken yağışlı bir hava ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda bebeğinizi güvenilir şekilde taşıyabilmek için portbebelerin suya karşı dirençli olabilecek kumaş özelliklerine sahip olanlarını seçebilirsiniz. Suyu emen modeller bebeğinizin ıslanmasına ve üşütmesine sebep olabileceği gibi aynı zamanda yağışsız havalarda da portbebenin iç kısımlarının soğuk olmasına yol açabilir.

Portbebelerin rüzgarı da kesmesi gerekir. Dış çeperin ne tür bir kumaştan tasarlandığı veya hangi alaşımlar ile desteklendiği mutlaka önceden öğrenilmelidir. Aksi takdirde portbebenin iç kısımları sıcak tutulamaz ve bebeğiniz hastalanabilir. El çantası gibi askılı şekilde tasarlanabilen portbebeler üretilebildiği gibi aynı zamanda bunların uzanma koltuğu şeklinde üretilen modelleri de bulunur. Her iki tür de elde taşıyabilmek için uygundur. Fakat uzanma koltuğu şeklinde üretilen portbebeler bebeği rüzgar veya yağmurlu havalardan koruyabilecek materyallere sahip değildir.

Bebeğinizin yatağında gibi hissetmesini sağlayabilecek olan ürünler sayesinde bebeğinizi dışarıya güvenilir şekilde çıkarabilirsiniz. Son derece güvenilir olan portbebe modellerinin faklı çeşitleri üretilir. Klasik portbebe modelleri arasında elde veya kucakta bebeğinizi güvenilir şekilde taşıyabilmenizi sağlayan modeller vardır. Bebeğinizi yatırabileceğiniz yassı bir bölümden ve bu bölümü taşıyabilmek için tasarlanan özel askılıklar da klasik modeller de yer alır.

Bebeğinizin Konforuna Uygun Portbebe Modelleri

Portbebeli puset modelleri ise ayarlanabilir sırt kısımlarına sahiptir. Böylelikle bebeğinizi ister yatay pozisyonda isterseniz dik pozisyonda kullanabilirsiniz. Bu modeller klasik modellere nazaran ilk 3 aylık süreçten daha da uzun süre boyunca kullanabileceğiniz modellerdir. Bu tür modeller pusete kolayca bağlanabilen ve istediğiniz zamanlarda bebek arabasına da pratik bir şekilde dönüştürebileceğiniz modellerdendir.

Her mevsim kullanabileceğiniz portbebe modelleri bebeğinizi güven içerisinde yanınızda her yere götürebilmenizi sağlayabilecek ürünlerdendir. Çıtçıtlı ve rahat bir şekilde takıp çıkarabileceğiniz özel şapka kısımları da ürünlerin üst kısımlarında yer alır.

Arabaya bağlayabileceğiniz portbebe modelleri ise pusete monte edilebilen modellere benzer. Sırt kısımları ayarlanabilir özelliklere sahiptir. Portbebe modelleri ebeveynlerin bebekleri için en fazla tercih ettiği ürünler arasındadır. Portbebe fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan materyallerinin özellikleri, markası ve modeline göre değişkenlik gösterebilir.


  • Portbebe Nasıl Seçilir?

  • Portbebe seçimi yapılırken ürünlerin kullanım alanları detaylı bir şekilde araştırılmalıdır.
  • Portbebe Nasıl Muhafaza Edilir?

  • Portbebeler katlanabilir özelliklere de sahiptir. Portbebeleri kullanmadığınız zamanlarda katlayarak güvenilir şekilde muhafaza edebilirsiniz
  • Portbebe Güvenilir mi?

  • Portbebe modelleri günün her anında kullanılabilecek olan güvenilir özelliklere sahiptir ve araçlarda da kullanılabilecek modelleri vardır
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Portbebe Fiyatları

292 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 292 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?