Her yaştan kitleye hitap eden oyuncak çeşitleri, yapıları ve kullanım alanlarıyla büyük farklılık gösterirler. Özellikle birden fazla arkadaşla oynanabilen takım oyunlarının oldukça eğlenceli bir hale gelmesini sağlayan hedef vurma oyuncakları, gelişen teknoloji ve üretici firmaların yaratıcı düşünceleri sayesinde modern çağın eğlence kaynaklarından biridir. Hem çocukların hem de büyüklerin oyunlarını keyifle kurmalarında etkili olan hedef vurma oyuncakları, kendi cephane modelleri ya da yalnızca suyla hedefin tamamen eğlence amaçlı vurulmasını sağlar.

Kendi içlerinde modifiye edilerek kullanılabilen hedef vurma oyuncakları; tutuş, hedef hizalama ve hedef takibinde oyunculara büyük kolaylık sunar. Tam otomatik formdaki dart tabanlı tabanca mekanizmalarıyla zenginleştirilen ürünler; dürbün, aşağı açılan kabza, cephane saklama bölmeli dipçik ve cephane şarjörü sayesinde eğlence amaçlı gerçekleştirilen takım çatışmalarında keyifli saatler geçirmenizde etkilidir. Kimi modellerin çıkarılıp takılabilir ateşleme bölmeleri, aynı zamanda savunma maksadıyla da kullanılarak, rakiplerin atışlarından kendinizi korumanıza da yardım eder. Senaryo bazlı alan çatışmalarının daha eğlenceli hale gelmesine ortam hazırlayan kimi modeller, çok sayıda cephane alan özel mekanizmaları ve otomatik yeniden doldurma özellikleriyle, yaşadığınız aksiyonun kesintisiz olmasına imkan tanır. Silah mekanizmalı ürünlerin yanında, macera tutkunu kadınları hedef alan yay mekanizmalı hedef vurma oyuncakları da geniş kitleler tarafından en çok başvurulan ürünlerdir. Gerçek yay kullanma deneyimini sonuna kadar yaşatabilmeyi vadeden modeller, yine senaryolu oyunlar için idealdir.

Gerçek silahlardan esinlenilerek oluşturulan hedef vurma oyuncakları arasında yer alan kendinden cephaneli modeller, üretici firma tarafından sunulan yedek cephane paketleriyle de desteklenir. Böylece, aksiyon dolu çarpışmaların ardından kaybolan cephaneleri bu yolla tekrar edinebilirsiniz. Bunların yanı sıra bazı yedek cephane paketlerinde bulunan koruyucu gözlükler, oyunlar sırasında yaşanabilecek kazaların önüne geçebilir.

Hedef Vurma Oyuncağı Fiyatları

Çok sayıda markanın geliştirdiği hedef vurma oyuncağı fiyatları; kullanım alanı, yapısı, seslendiği kitle gibi birçok değişkene göre farklılık gösterir. Tek başına hedef vurma oyuncağı olarak sunulan ürünlerle birlikte cephane ve koruyucu ekipmanların da fiyatları farklı aralıklarda bulunur.

Cephanesi yalnızca su olan ve gerek profesyonel takım oyunları için gerekse arkadaşlarınızla eğlenmek için değerlendirebileceğiniz su tabancı temelli hedef vurma oyuncakları da büyük çeşitlilik gösterir. Litrelerce su kapasitesi olan ürünlerin su fışkırtma yoğunluğu, mesafesini, hızını ve biçimini oyuncak üzerinde bulunan ayarlarla rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Ayrıca tercih edeceğiniz ürünlerin bazılarında bulunan elektronik güç metre ölçerler sayesinde hedefinizi daha etkili şekilde vurabilir, takımınızın en etkin oyuncusu haline gelebilirsiniz. Küçük yaştaki oyuncular için uygun olan su tabancası modelleri ve vantuzlu dart modelleri, hedef vurma yeteneklerinin geliştirilmesine yardımcı olurken, klasik dart setleri de aile ve arkadaş grubuyla kıyasıya çekişmelerin yaşanmasını sağlar. Oyununun kurallarını öğrendikten sonra el ve göz koordinasyonunun en iyi biçimde ayarlanarak gerçekleştirilecek dart müsabakaları, ilerleyen zamanlarda çocukların ve gençlerin profesyonel olarak dart yarışmalarına katılarak çeşitli başarılar elde etmesine zemin hazırlayabilir.

Sahip olmayı planladığınız ürünleri uygun yaş aralıklarına göre edinmeniz, oyun sırasında yaşanabilecek olumsuzlukların engellenmesi açısından önemlidir. Özellikle cephane fırlatma mekanizmalı ürünleri kullanırken, tavsiye edilen mesafelerden atış gerçekleştirilmesi ve oyuna dahil olan herkesin koruyucu ekipmanlar edinerek oyun esnasında bunları kullanmasına dikkat edilmelidir. Basınçlı su püskürterek hedef vurabilen oyuncakların paketlerinde belirtilen uyarıların okunması ve kullanım sonrası temizlik ve bakım işlemlerinin itinayla yapılması, ürünlerin uzun süreler boyunca sorunsuz olarak çalışmalarına yardım eder.

Ailenizle, arkadaşlarınızla ve tüm sevdiklerinizle keyifli zaman geçirmek için birbirinden güzel hedef vurma oyuncaklarından dilediklerinizi edinebilir, iş ve okul hayatının stresinden kolaylıkla uzaklaşabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Oyuncak Silahlar & Su Tabancaları

999 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Fisher-Price Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  2. Nerf Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  3. Disney Frozen Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  4. Avengers Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  5. Samatlı Oyuncak Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  6. Adeland Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  7. Vardem Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  8. Niloya Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  9. Mega Oyuncak Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  10. Furkan Toys Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  11. Birlik Oyuncak Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  12. Sunman Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  13. Giochi Preziosi Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  14. Can Oyuncak Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  15. KS Games Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  16. K'nex Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  17. Prestij Oyuncak Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  18. Toys e Toys Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  19. Can-Em Oyuncak Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
  20. Prestij Oyuncak Silahlar ve Su Tabancaları
 4. Yaş Aralığı
 5. Karakter / Tema
 6. Cinsiyet
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483639/23031884/80138057/60006422
Başa dön