Nerf, Oyuncak Tabanca

Su Tabancaları

Su tabancaları, özellikle küçük yaşlarda çocukların kendilerini ıslatabilmek için kullandıkları bir oyuncaktır. Ancak her yaştan kitleye hitap eden oyuncaklar arasında yerini almaktadır. Buna bağlı olarak su tabancalarının büyüklükleri, kullanım alanları farklılık gösterir. Birden fazla arkadaş ile oynanabilen ıslatma oyunlarında, su tabancalarına ihtiyaç duyulur. Oyunların eğlenceli hale getirilmesine yardımcı olan ve çocukların hedefleyebilme yeteneklerini geliştiren bir özelliğe sahiptir. Hedef vurma oyuncakları, teknolojinin gelişimiyle birlikte üretici firmalar tarafından yaratıcılıklar katılarak tasarlanmaktadır. Su tabancalarına modern çağın gerektirdiği bütün teknolojik yenilikler eklenmektedir. Hem çocukların hem de yetişkinlerin keyifli bir şekilde oynayabilecekleri su oyunlarında su tabancalarının önemi büyüktür. Hedef vurma oyuncağı olarak imal edilen bu oyuncaklar, iki takım şeklinde de oynanabilir. Herkes kendi cephesinde ve cephaneleriyle yer alarak, sadece suyla tamamen eğlence amaçlı oyunlar yaratılabilir. 

Kendi içinde modifiye edilmiş şekilde kullanılabilen hedef vurma oyuncaklarının belli başlı teknik özellikleri vardır. Örneğin, tutuş kısımları, hedef takip bölümleri, hedef hizalama gibi özellikler, oyunları oynarken büyük kolaylık sağlar. Ayrıca pompalı su tabancaları da su haznesi geniş olan oyuncaklar olduğu için oyunlarda su olarak kullanılan cephanenin hemen bitmemesini sağlar. Hedef vurma oyuncakları, tam otomatik dart tabanlı tabanca mekanizmalarıyla zenginleştirilmiştir. Bunun yanı sıra, aşağı açılan kabza, dürbün, cephane saklama bölmeli dipçik kısmı, cephane şarjörü de oyuncaklarda bulunan diğer özellikler arasındadır. Bu özellikler sayesinde ise eğlence seviyesini çok üst safhalara çekebilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızla, ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli oyun saatleri geçirebilirsiniz. 

Su Tabancası Modelleri

Su tabancası büyük, küçük ve orta boy seçenekler ile üretilen modellere ayrılır. Bazı modellerin çıkarılıp takılabilen ateşleme bölmeleri vardır. Aynı zamanda, savunma amaçlı kullanılarak, rakiplerin atışlardan kendini korumasına da yardımcı olur. Senaryo bazlı olarak çalışmaların daha eğlenceli olabilmesi için su tabancaları gerekli ortamı hazırlar. Bazı su tabancası modellerinde ise çok sayıda cephane alan bölme vardır. Özel mekanizmaları ve otomatik doldurma özelliği sayesinde, oyunlarda yaşanılan heyecan iki kat artacaktır. Kesintisiz bir şekilde aksiyon yaşayabilmek adına ortam hazırlayan su tabancaları, bu anlamda istenileni oyunculara vermektedir. 

Silah mekanizmalı olarak üretilen tabancaların yanı sıra, yay mekanizmalı olarak üretilen modeller de vardır. Bu oyuncaklar da büyük, küçük demeden geniş bir kitleye hitap eder. Çünkü en fazla tercih edilen su tabancaları arasında yay mekanizmalı ürünler yer alır. Gerçek yay kullanılarak üretilen bu ürünler, sonuna kadar heyecanı hissedebilmenize yardımcı olur. Yay kullanma deneyimini yaşayarak, senaryolu oyunlarda aktif bir şekilde kullanabileceğiniz oyuncaklardır. 

Gerçek silahlardan esinlenerek imal edilen hedef vurma oyuncakları, son zamanların en trend ürünleri arasında yer alır. Her yaştan bireye hitap eden ve aynı zamanda gerçek bir silah kullanıyormuş hissi veren marjinal oyuncak tasarımları vardır. Hedef vurma oyuncakları arasında yer alan, kendinden cephaneli modeller, yedek cephane paketleriyle satışa sunulur. Bu sayede, aksiyon dolu kapışmalarda kaybolan cephaneliklerin temini yedek cephaneliklerden sağlanır. Bunların yanı sıra, bazı oyuncak modellerinde cephane paketlerinde yer alan koruyucu gözlükler de oyun sırasında yaşanabilecek kazaların önüne geçer. 

Su Tabancaları Özellikleri

Su tabancaları oyuncakları, farklı tip özellikler katılarak imal edilen ürünlerdir. Çocuk oyuncakları kategorisinde yer alan ürünler olsa da çoğu zaman yetişkinler tarafından da kullanılan oyuncaklardır. Eğlenceli oyun ortamları yaratabilmeniz adına bu oyuncaklardan yararlanabilirsiniz. Üst segment kalitelerde tasarlanan bu ürünler, modellerine bağlı olarak teknik özellikleri belirlenen oyuncaklardır. Çocuklar kendi aralarında oluşturacağı oyunlarda su tabancalarını kullanır. Bunun yanı sıra, ebeveynler de çocuklarıyla birlikte keyifli vakitler geçirmek için su tabancalarıyla oyunlar yaratabilirler. Hedef alma oyuncaklarının birbirinden farklı renk ve modelleri vardır. Aynı zamanda, havuz ya da denizde kullanım için tercih edebileceğiniz ürünler de seçenekler arasındadır. 

Su tabancaları, hafif olduklarından dolayı, ekstra bir enerji harcamadan yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz oyuncaklardır. Örneğin, pompalı su tabancası hafifliğinin yanı sıra, suyu belli bir seviyeye püskürterek eğlenceyi üst düzeye çıkaracak bir modeldir. Farklı markalar, lisanslı figürler kullanılarak su tabancası üretimlerini yapmaktadır. Atış poligonu ve denizkızı temalarıyla da üretilen pek çok su tabancası modeli vardır. Bu ürünlerin çeşitlerini kullanırken ister deniz su tabancaları modelini ister karada oynayacağınız modelleri tercih edebilirsiniz. Hedef vurma oyuncaklarının içine su yerine farklı malzemeler de eklenebilir. Örneğin, boya, çeşitli sıvılar, güzel kokan sıvılar ve benzeri malzemeler, su tabancalarının iç kısmına koyulabilen ürünlerdir. Eğlenceli anların tadını çıkarmak için her kesime hitap eden oyuncak modelleri seçenekler arasında yer almaktadır. 

Setli Su Tabancaları

Su tabancaları büyük, orta boy ya da küçük ebatlarda satışı sağlanan oyuncaklardır. Aynı zamanda, setli ya da tekli olarak satışa sunulan ürünlerdir. Kullanım esnasında, farklı teknikler kullanılarak püskürtme sağlayan birçok su tabancası modeli bulunur. Bu oyuncakların çeşitleri, kullanıcıların favorileri olacak kadar nitelikli özelliklerdedir. Uygulama yapılırken oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilen ve yetişkin ya da çocukların rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdir. Setli olarak satışa sunulan su tabancası modelleri, çeşitli semboller eklenerek, renkli görsellikler katılarak kullanıcılara sunulur. Ürünlerdeki görsel sunumlar, yetişkin ve çocukların dikkatini çekmektedir. 

Su tabancaları, portatif yapıya sahip olan ve hafifliği sayesinde kolayca taşınabilen özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra, su tabancası büyük olarak satışı sağlanan modellerin su hazne kısmı oldukça geniştir. Bu sayede, eğlenceli dakikalar geçirirken, oyunu uzatarak uzun süre bu eğlenceyi devam ettirebilirsiniz. Farklı üretim özellikleriyle imal edilen oyuncak tabancalarını kullanabilmeniz mümkündür. Çünkü materyal yapısı, birbirinden farklı olan su tabancası modelleri bulunur. Su tabancası oyuncağı, üretim özelliklerine bağlı olarak farklı dayanıklılıkları olan ürünlerdir. Ayrıca geniş hazneli ürünler sayesinde, kullanım sırasında oyuncak tabancaların içindeki su hemen bitmez. Birbirinden farklı boyutlarda ve özelliklerdeki modelleri tekli ya da setli olarak satın alabilirsiniz. 

Atış Aksesuarlı Su Tabancaları

Su tabancası pompalı, pompasız, püskürtmeli ve benzeri özelliklerle tasarlanan oyuncaklardır. Özellikle, atış aksesuarlı olarak üretilen modeller, kullanıcılar tarafından dikkat çekmektedir. Sıcak yaz günlerinde sık sık tercih edilen su tabancaları, farklı donanımsal özelliklerde imal edilir. İmalat yapıları sayesinde, hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından dikkat çeker. Su tabancası tasarımlarında yer verilen çeşitli püskürtme fonksiyonları, kullanım alanlarını genişleten bir durumdur. Örneğin, basınçlı olarak üretilen su tabancaları, uzun mesafelerden atış yapabilmenize olanak sağlar. Genel olarak su oyunlarında sık sık tercih edilen basınçlı su tabancaları, belirli mesafelere kadar ivmeli şekilde püskürtme sağlar. 

Aksesuarlı olarak satışa sunulan tazyikli su tabancaları oldukça pratik şekilde kullanılan tel ve yay mekanizmalı olan ürünlerdir. Aynı zamanda, hızlı atış yapabilmek için dart fırlatıcı aparatları da ürüne eklenerek kullanılabilir. Oyuncak mermiyi de tercih ederek, cephaneliğinizi daha uzaklara fırlatabilirsiniz. Örneğin, setli olarak satışa sunulan su tabancalarının içinde atış yapabilmenizi kolaylaştıran farklı ebatlarda ekipmanlar bulunur. Su veya renkli boyalar kullanarak setin içindeki fırlatma aksesuarları rahatlıkla kullanılır. Bunun yanı sıra, su tabancaları ucuz oranlarda satın alabileceğiniz ürünlerdir. Bu oyuncakların, bahçede ve açık havada oynayabileceğiniz kademeli modelleri de vardır. Kademeli üretimler sayesinde ise aşamalı atış yapma şansına sahipsiniz. Bu özellikler sayesinde, su veya boyayı püskürtme imkanını yakalayabilirsiniz. Uygulama esnasında ise ürünün ebatına bağlı olarak atış menzil noktası farklılık gösterir. Yetişkin ve çocuklara yönelik olan su oyunlarını, menzil mesafesine uygun olarak kontrol edebilirsiniz. 

Su Tabancası Çeşitleri

Su tabancaları oyuncak modelleri arasında, en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çocuklar ya da yetişkinler için eğlence oyunları için oynanabilmesi adına tasarlanan bu ürünler, farklı tip teknik özelliklere sahiptir. Kullanım sırasında basmalı tuş kısmı olan tazyikli su tabancaları, suyu tek seferde hedefe püskürtür. Ayrıca bu ürünlerin, su depolama alanlarından asla su taşması gibi problemler ortaya çıkmaz. Ayrıca depo haznelerine kolay ve hızlı bir şekilde su ya da boyayı aktarabilmeniz mümkündür. Çeşitli tasarımları bulunan oyuncak tabancalar, yoğun güneşe maruz kalsa bile solma yapmaz. 

Oyun oynanırken, farklı suyun yanı sıra, farklı sıvı maddeleri de rahatlıkla kullanılabilir. Ancak farklı maddelerin kullanımı, su tabancalarının iç haznesinin kirlenmesine neden olur. Fakat üretilmiş olduğu materyal sayesinde tabancaların kirlenen bölümleri kolayca temizlenebilir. Bunun yanı sıra, uzun süre kullanılabilmesi adına pompa kısımlarının sık sık belli periyodlar ile temizlenmesi de önemlidir. Farklı markaların sunduğu su tabancaları, oldukça ekonomik, avantajlı ve bütçe yakmayan oranlardadır. 

Su Tabancası Fiyat Aralıkları

Su tabancaları fiyatları, farklı tip unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin, kullanım alanı, hedef kitle, teknik özellikler fiyat aralıklarına etki etmektedir. Tek başına hedef vurma oyuncakları olarak satışa sunulan ürünlerin yanı sıra, koruyucu, cephane gibi ekipmanlar da fiyata dahil edilir. Ancak cephanesi sadece su olan su tabancalarının fiyat aralıkları, setli olanlara göre daha uygundur. Gerek profesyonel takım oyunları gerekse çocuklar için imal edilen su tabancaları olsun eğlence amaçlı olarak bu oyuncaklara sahip olabilirsiniz. Eğlence amaçlı değerlendirebileceğiniz bu oyuncaklar, farklı tip üretim yapılarına sahiptir. Buna bağlı olarak da fiyat aralıkları birbiri içinde farklı oranlara ayrılır. 

Bazı modellerde litrelerce su kapasitesine yer verilen teknik özellikler vardır. Su fışkırtma yoğunluğu, hızı, mesafesi ve şekli oyuncağın fiyatı üzerinde etkilidir. Bunun yanı sıra, tercih edilecek ürünlerin bazı modellerinde elektronik güçlerle çalışan metre ölçer özellikler vardır. Bu sayede ise hedefinizi daha etkili bir şekilde isabet alarak vurabilirsiniz. Hedefi vurarak, takımdaki en aktif oyuncu siz olabilirsiniz. Çok küçük yaşlardaki oyuncular için ise uygun olarak üretilen su tabancası modelleri vardır. Vantuzlu dart modeli kurallarını öğrenerek el ve göz koordinasyonunu ayarlayabilirsiniz. Böylece oynayacağınız dart karşılaşmaları sayesinde, ilerleyen zamanlarda çocukların dart oyununa ilgi duymasına yardımcı olur. 

Satın almayı düşündüğünüz ürünleri, yaş aralıklarına göre tercih edebilirsiniz. Çünkü oyun esnasında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçilebilmesi adına uygun ürün seçimi önemlidir. Hedef vurma oyuncaklarını kullanırken, önerilen mesafelerden atış gerçekleştirilmesi adına oyunlara dahil olan koruyucu ekipmanlardan da yararlanılmalıdır. Böylece oyunlardaki oluşabilecek kaza riskleri en aza indirilmiş olur. Ancak bu gibi ek ekipmanlar, ürünlerin satış fiyatına etki eder. Basınçlı su püskürtme şeklinde de hedef vurabilen oyuncaklar bulunur. Ancak bu ürünleri kullanırken, paketlerde belirtilen uyarıların okunması büyük bir öneme sahiptir. Böylece kullanım sonrasında temizlik, bakım ve benzeri işlemler kolaylıkla yapılır. Düzenli aralıklarla yapılan su tabancası temizlikleri, ürünlerin sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak sağlar. Aynı zamanda, uzun ömürlü bir şekilde bu tabancaları kullanabilmeniz mümkündür. Arkadaşlarınızla, ailenizle ve bütün sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilmek adına hedef vurma oyuncaklarını uygun fiyat aralıklarıyla satın alabilirsiniz. Böylece iş ya da okul hayatının stresinden de kurtulabilme şansına sahip olursunuz. 

Su Tabancası Kullanım Alanları

Su tabancaları büyük boyutlarda tasarlandığında, genellikle profesyonel kullanımlar için tercih edilir. Ancak büyük boyutlu olarak imal edilen çocuk su tabancaları da bulunur. Bu ürünler, sadece çocukların kullanabileceği oyuncaklar olarak bilinse de yetişkinlere özel olarak da imal edilen modeller vardır. Kullanım alanları, oldukça geniş bir alanı kapsar. Erkek ve kız çocuklarının beğenisine sunulan amatör kullanımlı modeller seçenekler arasındadır. Aynı zamanda, paintball gibi profesyonel oyunlara özel olarak da üretilen su tabancaları da vardır. Bunun yanı sıra, deniz su tabancaları bahçe ve plajlarda da kullanılabilecek şekilde imal edilmiştir. 

Özel olarak her yaş grubu göz önüne alınarak tasarlanan bu oyuncak türleri, eğlenceyi doruklarda hissedeceğiniz ürünlerdir. Genellikle, çocuklar için tasarlanan modeller, renkli ve üzeri baskılı özelliktedir. Ancak yetişkinlere özel olarak imal edilen silahlar ise gerçek bir silahı andıran görüntüsüyle dikkat çeker. Seçkin markaların üretmiş olduğu su tabancaları, her yaşa ve zevke hitap eder. 

Su Tabancası Seçenekleri

Genel olarak, erkek çocukların macera aradığı yaşlarda oyuncak silahların dikkatlerini çektiğini söyleyebiliriz. Aksiyon ve heyecan seven çocuklar için renkli tasarımlar ile imal edilen oyuncak tabanca modelleri vardır. Aksiyonu seven çocuklar için hedef vurma oyunları bu silahlar ile rahatlıkla oynanabilir. Çocuklar, bu oyuncak silahlar ile yaratıcı ve hayal gücünü çalıştıracak oyunlar tasarlamaktadır. Böylece gelecekte sağlıklı birey olma yolunda bir adım atmış olurlar. Oyunlar, çocukların fiziksel, bilişsel ve zihinsel gelişimleri üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Bu nedenle, çocukların ilgisini çeken oyunlar oynaması onların gelişimi üzerinde etkilidir. 

Oynanabilecek oyunlar arasında, silahla hedef vurma aktiviteleri de yer alır. Bu oyunlara özel olarak üretilmiş olan farklı tip silahlara sahip olarak, çocuklarınız için verimli oyun alanları oluşturabilirsiniz. Seçenekler arasında, taramalı oyuncak silah versiyonları da bulunur. İnsan sağlığına zararlı olmayan materyaller ile üretilen su tabancaları, bu anlamda çocuğunuz için son derece güvenlidir. Kalitesi yüksek tasarımlarda üretilen su tabancalarını gerçeğiyle ayırt etmek bazı üretimlerde oldukça zordur. Ürün grupları arasında yer alan su tabancası modelleri, her bütçeye uygun oranlarda satışa sunulur. Çocuklar için sesli, ışıklı ve farklı ebatlarda da su tabancası üretimleri yapılmıştır. 

Çocukların keyifli bir şekilde oynayabileceği su tabancaları, en özel üretimlerle hizmetinize sunulmaktadır. Anne ve babaların da rahatlıkla çocukları için tercih edebileceği su tabancaları vardır. Çünkü son derece güvenilir bir şekilde bu oyuncaklarla çocuklarınız oynayabilmektedir. Özellikle, yaz aylarında çocukların serinleme amacıyla da bu oyuncakları tercih ettiğini söyleyebiliriz. Çocuklara özel olarak imal edilen su tabancaları son derece güvenli ve bir o kadar da eğlenceli ürünlerdir. 

Su Tabancaları Ne İşe Yarar?

Su tabancaları, genel olarak çocukların oyun alanlarında kullandığı ürünlerdir. Ancak yetişkinlerin de çeşitli profesyonel oyunlar oynarken kullanmış olduğu modellerdir. İçine su, boya ve farklı tip sıvılar yerleştirilerek oyunlar oynanabilmektedir. 

Su Tabancaları Hangi Yaşlara Hitap Eder?

Genellikle, sadece çocukların kullandığı gibi yanlış fikirlere kapılan çok fazla birey vardır. Ancak bu ürünleri, çocuk ve yetişkinler rahatlıkla kullanabilir. Çünkü her yaş grubuna uygun olarak yapılan üretim modelleri vardır. 

Su Tabancası Nasıl Kullanılır? 

Bu oyuncakları kullanmak son derece kolaydır. Özellikle, çocuklar için üretilen modellerin iç haznesine su yerleştirilerek, tetik kısmına basılması yeterlidir. Ancak profesyonel üretimli su tabancaları için kullanım talimatlarına uyularak hareket edilmelidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Su Tabancaları

5048 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 48 / 5048 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?