Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8

Nerf
1.017,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (27)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

975,00 TL
973,32 TL
DSACategoryId/2147483639/23031884/80138057/60006422
EAGLEPOINT RD-8

Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 dart tabancasını her türlü görev için özelleştirin! Bu Nerf dart tabancasında takılıp çıkarılabilir dürbün ve namlu var, böylece Nerf kapışmaları için farklı dart tabancası stilleri oluşturabilirsiniz. Ana dart tabancası ile hazır bekleyin, daha iyi nişan almak için dürbünü takın, uzun mesafeli atışlar için namluyu kullanın; artık Eaglepoint RD-8 ile her türlü göreve hazırsınız.
Dönen şarjör, 8 dart kapasitesine sahip: 8 dartı arka arkaya atın, ardından 8 dartlık dahili dart saklama haznesinden onu hızlıca tekrar doldurun. Pakete, 16 Orijinal Nerf Elite dart dahildir; 8 dartla şarjörü doldurabilir, geri kalan 8 dartı ise dart tabancasının üzerinde saklayabilirsiniz.
Atış mesafesi 27 metre olan Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8’i, üzerindeki 3 taktik aksesuar rayıyla her görev veya kapışma için modifiye edebilirsiniz.
Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir). Pile gerek yoktur.

İçindekiler: dart tabancası, dürbün, namlu, 16 dart ve kullanma kılavuzu.

DÜRBÜN VE NAMLU İLE HER TÜRLÜ GÖREV İÇİN ÖZELLEŞTİRİN: Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8’i, kutuya dahil dürbün ve namlu ile her türlü görev için modifiye edin.

8 DARTLIK ŞARJÖR, SÜRGÜLÜ MEKANİZMA, 27 METRE ATIŞ MESAFESİ: Dart tabancasını kurmak için sürgüyü geri ileri kaydırın ve 8 dartlık dönen şarjörden dartları sırayla 27 metre uzağa fırlatın.

16 NERF ELITE DART VE DART SAKLAMA HAZNESİ: Kutuya, 16 orijinal Nerf dart dahildir. Şarjörü tamamen doldurduktan sonra kalan 8 dartı dahili dart haznesinde saklayın.

FARKLI NERF STİLLERİ OLUŞTURUN: Dart tabancasının takılıp çıkarılabilir dürbün ve namlusuyla her kapışma veya görev için farklı dart tabancası stilleri oluşturun.

TAKTİK AKSESUAR RAYLARIYLA ÖZELLEŞTİRİN: Eaglepoint RD-8’in üzerindeki 3 taktik aksesuar rayına ek aksesuarları (aksesuarlar ayrı satılır) takın ve dart tabancasını her kapışma veya görev için özel hâle getirin.

• 8 yaş ve üzeri içindir.

• GÖZ YARALANMALARINI ÖNLEMEK İÇİN:
UYARI: Gözlere ya da yüze nişan almayın. Oyuncuların ve menzil içinde bulunan kişilerin gözlük takmaları önerilir. Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dartlar veya dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.
• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalara ayrılabilir. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00001P8RO1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön