Plaj oyuncakları yaz aylarında çocukların oynamaktan çok hoşlandıkları ürünlerden oluşuyor. Hem kız hem erkek çocuklar kumsalda, havuz kenarında hatta yeşil alanlarda bile çoğunluğu şişme ve plastik olan bu oyuncaklarla eğleniyor. Kumdan kale yapmak, şişme havuzun içinde oynamak, su tabancasıyla birbirlerini kovalamak, kum taşımak, kuyu yaratmak miniklerin keyif alırken motor becerilerini geliştiren oyunlar olarak fayda onlara fayda sağlıyor. Kürek, kova, tırmık, suluk, kamyon, vapur ve benzeri çok sayıda oyuncak farklı renk ve modelleriyle 3 ile 12 yaş arasındaki çocuklarla buluşuyor. 

Yaza Keyif Katan Oyuncaklar

Plaj oyuncakları birçok farklı renk ve model seçeneğiyle markaların seçkilerinde yer alıyor. 3'lü, 4'lü, 5'li setler halinde satılan kumsal oyuncakları bir adet kova ve ekipmanından oluşuyor. Kürek, tırmık, suluk, kum kalıpları gibi seçeneklerden oluşan kova setleri yaz aylarının âdeta olmazsa olmazlarından kabul ediliyor. Sırt çantası ve tekerlekli çanta içinde sunulan kova setleri de hem taşınması hem de kontrol edilmesi açısından faydalı alternatifler arasında yer alıyor. Arabalar, Disney Frozen, Mickey, süper kahramanlar gibi birçok konseptle çocuklarla buluşan kova takımları çeşitli yaş gruplarının ilgisini çekiyor. 

Kova Setlerinin çocuklara birçok faydası bulunuyor:

 • Çocuklar kovalarla, kalıplarla, küreklerle oynadıkları oyunlarla yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştiriyor.
 • Kalabalık olduklarında daha büyük kaleler ve oyuklar yaratabildiklerini gören çocuklar, ekip ruhunun önemini kavrıyor. 
 • Ürünler hem şık hem fonksiyonel oluşlarıyla kolay kullanım sağlıyor.
 • Genellikle üç yaşından sonraki çocuklara uygun olan takımlar, ebeveyn gözetiminde daha küçük yaştaki çocuklara da uygun olabiliyor.
 • Modellerin temizlikleri çok kolay yapılıyor. 

Mutlu Çocuklar Keyifli Ebeveynler

Plaj oyuncaklarıyla kumsalın yanı sıra havuz kenarında, bahçede ve daha birçok alanda oyun kurulabiliyor. Suda yüzen hayvanlar ve gemilerle çocuklar evdeki küvetlerinde ya da bahçeye ve balkona kuracağınız şişme havuzlarda bile keyifle vakit geçiriyor. Kamyonlar, su tabancaları ve daha birçok ürün miniklerin ilgisini çekiyor ve onları oyun oynamaya teşvik ediyor. Oyuncaklar çocuklarınızın motor becerileriyle duygu gelişimlerini de destekliyor. Ahşap saplı uzun kürekler, fıskiyeli oyun havuzlar, su altı oyuncakları ve daha birçok seçenek eğlenceli nüanslarıyla fark yaratıyor. Şişirilebilen havuzlar ve deniz yatakları da çocuklara çok cazip görünen plaj oyuncakları arasında yer alıyor. Çeşitli formlarda tasarlanan bu oyuncaklar çocuklarınıza eğlenceli saatler vadediyor.

Plaj oyuncakları ile ilgili bilmeniz gereken detaylar var:

 • Ürünler bisphenol A ve fitalat gibi zararlı kimyasallar ve boyalar içermiyor. 
 • Oyuncaklar temizlenmesi son derece kolay materyallerden oluşuyor.
 • Ürünlerin tamamı pratik kullanımlı olmalarıyla tercih ediliyor. 
 • Plaj oyuncakları çocukların enerjilerini faydalı aktivitelerle harcamalarını sağlıyor. 
 • Neşeli ve hareketli detaylarla dolu renkli ürünler çocuklarınızı elektronik cihazlardan uzak tutmanıza yardım ediyor. 

Plaj Oyuncaklarının Fiyatları 

Plaj oyuncak çeşitleri seçeneklerle dolu. Kamyon setleri, dalış oyunları, zekâ geliştirici su oyunları, çemberler ve daha birçok oyuncak deniz kenarında ilgi çekici görüntülere sahne oluyor. Büyüklü küçüklü çok sayıda model, çocuklarınızın yaşlarına ve kullanım amaçlarına göre farklılık gösteriyor. Ürünlerin renkleri, dizaynları, baskıları ve daha birçok nüansı çocukların kalplerini fethediyor. Hem kız hem erkek çocuklara uygun olan bu ürünlerle çocuklar ister tek başlarına ister grupça oynuyor. Arzu ederseniz siz de çocuklarınızın oyunlarına katılarak beraber kaliteli zaman geçirebiliyorsunuz. Plaj oyuncaklarının fiyat aralığı ürünlerin cinsine, materyaline, markasına, tasarımına ve daha başka detaylarına göre değişiklik gösteriyor. Büyük şişme botların, deniz yataklarının fiyatları kum kovalarına göre daha yüksek aralıkta seyrediyor. Tüm ürünlere göz atarak seçim yapabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Plaj Oyuncakları

376 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Dede Plaj Oyuncakları
  2. Bestway Plaj Oyuncakları
  3. Pilsan Plaj Oyuncakları
  4. Ohlala Party Plaj Oyuncakları
  5. Polesie Plaj Oyuncakları
  6. That's My Fun Plaj Oyuncakları
  7. GUCLU Plaj Oyuncakları
  8. Matchbang Plaj Oyuncakları
  9. intex Plaj Oyuncakları
  10. Can Oyuncak Plaj Oyuncakları
  11. Btoys Plaj Oyuncakları
  12. Erdem Oyuncak Plaj Oyuncakları
  13. Parstek Plaj Oyuncakları
  14. Altis Plaj Oyuncakları
  15. Fen Toys Plaj Oyuncakları
  16. Güçlü Toys Plaj Oyuncakları
  17. Smoby Plaj Oyuncakları
  18. Adalya Plaj Oyuncakları
  19. Güçlü Oyuncak Plaj Oyuncakları
  20. Kanz Plaj Oyuncakları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yaş Aralığı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Karakter / Tema
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/80138057/302243/296872
Başa dön