Okul Aktivite ve Boya

Okulların açılması süreci ile birlikte, okul aktivite ve boya ürünleri gereksinimi kendini gösteriyor. Gelişen teknoloji sayesinde birbirinden farklı özelliklerde kaliteli, dayanıklı ve işlevsel boya gereçleri üretiliyor. Ürünler set şeklinde ya da tekli, haricen satışa sunulabiliyor. Okul aktivite araçları temel olarak çocukların el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştiriyor, zihinsel gelişimlerine katkı sağlıyor. Set şeklinde satışa sunulan paketli ürünlerin içerikleri değişkenlik gösteriyor. Örneğin kuru boya setlerinin 6’lı, 12’li ya da daha fazla renk içerenleri bulunabiliyor. Setler dahilindeki renkler ve renk tonları da farklı olabiliyor. İhtiyaca göre ürün tercihi yapmak bu anlamda önemli oluyor.

Boya Ürünleri Arasında Neler Yer Alıyor?

Boya ürünleri ve eğitici okul aktivite setleri oldukça geniş bir liste sunuyor. Yazım ve düzeltme gereçlerinden oyun hamurlarına ve teknik çizim ürünlerine değin çeşitli okul aktivite ürünü bulunabiliyor. Boyama ürünleri başlı başına büyük bir liste ile tüketicilere ulaşıyor. Keçeli kalem, kuru boya kalemi, guaj boya, yağlı boya, yüz boyaları, sulu boya, pastel boya çeşitleri bu kategori altında yer alıyor. Her bir boyama ürünü; marka, kalite, dayanıklılık, tasarım, renk, boyut, ağırlık ve etkililik oranı gibi değişkenlere bağlı olarak kendi içerisinde çeşitlenebiliyor. Örneğin sulu boyaların tüp sulu boya, tablet sulu boya ve hatta değiştirilebilir tablet sulu boya tasarımları bulunuyor. Kimi boyama ürünleri çeşitli yardımcı gereçlerle kullanılabilir olduğundan, çeşitlilik arz eden bu boyama ekipmanlarını da boya ürünleri arasına dahil etmek gerekiyor. Örneğin guaj boya, yağlı boya ve seramik boya gibi boyalar için fırça gerekiyor. Bu yardımcı / tamamlayıcı ürünler de farklı teknik yapı ve tasarımlarla sizlerin beğenisine sunuluyor.

Okul Aktiviteleri İçin Boya Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Yaratıcılığı geliştirmeye ve sanatsal yönü kuvvetlendirmeye katkı sağlayan ürünleri satın alırken öncelikle ilgilendiğiniz sanatsal faaliyeti belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında sıra üretim gerçekleştireceğiniz alana dair gerekli ekipmanları ve gereçleri almanıza geliyor. Bu aşamada, alacağınız boya setinin içerisinde yer alan renk sayısından renklerin canlılık – matlık niteliklerine, kullanacağınız fırçanın uç kalınlığından çizim yapacağınız kalemin uç bölümünün yumuşaklık derecesine değin pek çok detayı göz önüne almanız önemli oluyor. Çünkü ürünler, farklı ihtiyaçlar çerçevesinde oldukça geniş ve detaylı biçimde üretiliyor. Örneğin yalnızca sıcak ya da soğuk renklerden oluşan, belli renklerin tonlarını kombine eden ya da tamamen farklı renkleri içeren boya tabletleri bulunabiliyor. Çocuklarınız için keçeli kalem satın alırken kapak açık kalsa dahi hemen kurumayan, kumaş ve ciltten kolay temizlenebilen özelliklere sahip olanlarına yönelebilir, pastel boya alırken elleri kirletmeyen özellikli olanlarını tercih edebilirsiniz.

Ürünler Neden Farklı Yaş Gruplarına Hitap Ediyor?

Markalar üretimlerini her yaşa uygun tasarlayabildiği gibi, belli yaş aralığındaki çocuklara özel setler de üretiyor. Yaş aralıkları çocukların zihinsel ve bedensel yapılarını ifade ediyor. Örneğin küçükler için üretilen kuru boya kalemlerinin ağırlıkları, gövde yapıları, dokuları, renk tonları, dayanıklılıkları yetişkinler için üretilenlerden farklı oluyor. Yarım boy ve tam boy olarak satışa sunulan kalemler, çocukların bu gereçleri sorunsuzca kontrol edebilmesini önceliyor. Bu kalemlerin gövde yapıları küçüklerin ellerine tam oturuyor, kaymıyor, yüksek kavrama kabiliyeti sunuyor. Bu da hem el becerilerini hem de konforunu artırma bakımından fayda sağlıyor. Eğitici ve eğlenceli okul aktivitesi ürünlerinden olan oyun hamurları da yine çocukları güvenli ve konforlu kılmayı sağlıyor. Yenilebilir özellikli renkli oyun hamurları özel ambalajlarında geliyor. Eğlenceli ve öğretici kalıpları içeren oyun hamuru setleri çocukların el becerilerini geliştiriyor, üç boyutlu tasarımlar yapabilmelerine olanak tanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kuru Boya, Pastel Boya ve Okul Aktivite

10.000+ ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Okul Aktivite ve Boya
Okul Aktivite ve Boya
Boya
Boya
Resim Defteri ve Kağıdı
Resim Defteri ve Kağıdı
Okul Etiketi
Okul Etiketi
Kaplama Kağıdı
Kaplama Kağıdı
Oyun Hamuru
Oyun Hamuru
El İşi Malzemeleri
El İşi Malzemeleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004