Oyun Hamuru

Çocukların el ve göz koordinasyonlarını geliştiren oyunlar arasında önemli bir yer tutan oyun hamuru ve killer, kız ve erkek çocuklarının rahatlıkla oynayabileceği oyun çeşitleri arasında yer alır. Ürünler; farklı renkleri, şekil kalıpları ve birçok yardımcı materyali ile keyifli bir oyun araç gereci niteliği taşır. 2 yaşından itibaren çocuklara oynamaları için verebileceğiniz oyun hamurları, yumuşak yapısı ve kimyasal içerik bulundurmayan özelliği sayesinde güvenle kullanılabilir. Çocukların hayal dünyalarını geliştiren bu eğlenceli oyun türü, aynı zamanda kreş, yuva ve ana okulunda öğrenim gören çocuklar için de benzersiz bir oyun eğlencesidir. 

Oyun Hamuru Nasıl Oynanır?

Her biri tekli ambalajlar olarak tasarlanmış farklı renklere sahip oyun hamuru çeşitlerini, çocuklar, diledikleri gibi şekillendirerek oyun oynayabilirler. Bununla birlikte, bazı oyun hamuru modelleri ile birlikte verilen plastik ve yumuşak şekillendirme gereçleri ile hamurlara istedikleri gibi şekil vererek daha detaylı oyun figürleri meydana çıkarabilirler. Oyun hamuru modellerini şekillendirici kalıpları ile birlikte set halinde satın alabileceğiniz gibi, dilerseniz hamur çeşitlerini ve şekillendirme kalıplarını ayrı ayrı da satın alabilirsiniz. 

Seramik Hamuru (Kil) Nasıl Kullanılır?

Ana okulundan başlayarak üniversitelerin güzel sanatlar bölümünde okuyan öğrencilerinin kullanımına kadar geniş bir ürün yelpazesinde sunulan kil çeşitleri pratik kullanım özelliklerine sahiptir. Fırınlanmaya ihtiyaç duyulmadan kendi kendine kuruyan kil çeşitleri, evinizin konforlu ortamında rahatlıkla şekillendirebileceğiniz profesyonel bir ürün modelidir. Kil çeşitleri farklı yöntemler kullanılarak kolayca yumuşatılabilir. Bu yöntemler arasında en pratik olanlarından biri, elde yuvarlayarak yumuşatma işlemidir. Kil hamuru ile ortaya çıkarılan şekiller, kuruduktan sonra su bazlı boyalarla boyanarak renklendirilebilir. Boya üzerine uygulanan verniklerle, ürünlerin renk ve bütünlüğünü kalıcı hale getirebilirsiniz. 

Bebekler Ne Zaman Oyun Hamuru Oynar?

Kimyasal madde içermeyen oyun hamuru ve killer, buna rağmen 2 yaşına kadar bebeklerin kullanımı için uygun değildir. Bebeklik döneminde tüm objeleri ağzına götürmeye çalışan bebekler, oyun hamuru ve kil çeşitlerini bu sayede kolayca yutabilirler. Oyun hamurları bebeklerin sağlıklarını tehlikeye sokabilecek bir materyal olduğundan, 2 yaşın altındaki çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edilmesi önerilir. 

2 yaşından 7 yaşına kadar olan çocukların kullanımı için tasarlanan oyun hamuru modelleri, ebeveyn kontrolünde çocuklara rahatlıkla verilebilir. Çocuklar motor becerilerinin gelişmesine büyük katkısı bulunan oyun hamuru ve kil çeşitleri ile hayal dünyalarındaki birçok figürü tasarlayabilirler. Çocukların bir arada oyun oynama alışkanlıklarını da geliştiren oyun hamuru modelleri, bu yönüyle de sosyalleşmeye katkı sağlayan bir oyun çeşididir. 

Oyun Hamuru ve Killerin Fiyatları Nelerdir?

Kategoride satışa sunulan sayısız ürün çeşidi, birbirinden farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Oyun hamuru çeşitleri, tekli ambalajlar halinde satışa sunulduğu gibi, çoklu adetler halinde ve şekillendirme gereçleri ile birlikte set halinde de bulunabilir. Farklı fiyat alternatiflerine neden olan ambalajlama seçeneklerinin yanı sıra ürünlerin marka ve özellikleri de fiyatlar üzerinde etki yaratır. 

Kil çeşitleri de tekli, çoklu ya da toz formuyla farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Ürünler, farklı kullanım amaçlarına göre değişik modeller arasından seçilebilir. Oyun hamuru ve killer kategorisinde satışa sunulan puzzle modelleri, ve farklı materyaller içeren ürünler de ayrıcalıklı fiyatlara sahiptir. Şekillendirme oyunları arasında yeni nesil çeşitlerden biri olan kinetik kum modelleri kategorinin sevilen ürünleri arasındadır. Değişik renk seçeneklerine sahip kum çeşitleri; ele yapışmayan, kurumayan ve toksik madde içermeyen yapısı sayesinde rahatlıkla çocukların kullanımına uygun nitelik taşır. Ürünlerin fiyatları, marka ve gramaj özelliklerine göre değişiklik gösterir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oyun Hamuru ve Killer

626 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 38 / 626 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?