En Ucuz ve Kaliteli Stor Perdeler

Önde gelen perde üreticisi markalar, zengin ürün çeşitleri içerisinde stor perde modellerine de yer veriyor. Pratik tasarımlarıyla dikkat çeken stor perde çeşitleri, kolay şekilde monte edilip kullanılabiliyor. Kullanışlı perde modellerini, açma - kapama mekanizmaları sayesinde tavana, duvara ya da kornişe sabitlenmiş kasalarına rulo şekilde sararak tamamen veya kısmen açmak mümkün oluyor. Şık yapıları sayesinde kullanıldıkları alana estetik katan ürünler kumaş türü, tasarım, boyut ve renk bakımından birçok model alternatifiyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.

Malzeme Kalitesinin Meydana Getirdiği Kullanıcı Memnuniyeti

 • Stor perde modelleri, kullanıcı gereksinimi doğrultusunda pencerelerde tek şekilde kullanılabilecekleri gibi tül altında güneşlik olarak da tercih edilebiliyor.
 • Hafif ve sağlam bir malzeme olan alüminyum kullanılarak üretilen stor perde ruloları, rahat biçimde montaj ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağladığı için kullanıcılardan tam not alıyor.
 • Plastik ya da metal malzemeden üretilen ve stor perde rulosuna bağlı vaziyette bulunan zincirler, perdelerin rahat ve hızlı şekilde açılıp kapatılması için kullanılıyor.
 • Özel kumaşları sayesinde maruz kaldıkları ışıkla kendi kendini temizleyebilen stor perde çeşitleri, lekeleri 15 gün içerisinde ortadan kaldırmayı başarıyor.
 • Koku tutmayan ve renkleri solmayan kumaşları sayesinde stor perdeler, olumsuz çevre koşullarından minimum düzeyde etkileniyor ve uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunuyor.
 • OEKO - TEX Standard 100 sertifikasına sahip olan stor perde modellerinin üretiminde kullanılan tüm ham madde, ara ürün ve tekstil harici bileşenlerin zararsız oldukları test edilip onaylanmış bulunuyor.

Çok Yönlü Zebra Perdelerle Gelen Konfor ve Pratiklik

Sağladıkları konfor ve pratiklik sayesinde perde teknolojisinde çığır açan zebra perdeler, çok yönlü yapıları nedeniyle beğeni kazanıyor. Üretimleri, dokuma ve tül kumaşların paralel şeritler halinde birleştirilmesiyle gerçekleştirilen perdeler, kullanıcılara tül ve güneşliği bir arada kullanma şansı tanıyor. Zebra perde modelleri, ışık geçişi sağlayacak şekilde açılabildikleri için gündüz tül, gece perde olarak da tercih edilebiliyor. Modeller, güneşin aktif olduğu dönemlerde ise tam kapatılarak güneşlik olarak kullanılabiliyor. Akrilik ve su geçirmez kaplamayla tasarlanan ürünler, dış faktörlerden minimum şekilde etkileniyor ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlıyor. Perdelerin kumaşları lazer kesim tekniğiyle kesildiği için iplik atma gibi sorunlarla karşılaşılmıyor. Ürün çeşitleri içerisinde tek renkli modellerin yanı sıra desen baskılı ve çift renkli alternatifler de yer alıyor. Farklı ışık geçirgenlik seviyesine sahip çift renkli zebra perde modelleri, kullanıcılara ortamı farklı oranlarda aydınlatma ve karartma fırsatı veriyor.

Tekli Pencereler İçin Özel Screen Stor Perdeler

Çeşitli oranlarda polyester, PVC ve cam elyaf gibi malzemeler kullanılarak üretilen screen stor perde modelleri, genel olarak tekli pencereler için tercih ediliyor. Beyaz, krem, gri ve siyah transparan renk seçenekleri bulunan perde çeşitlerinin ebatları, 60 x 200 ile 150 x 200 cm arasında değişiyor. Kapalı durumdayken de pencere dışını görmeyi mümkün hale getiren transparan perde modelleri, kullanıcı tercihine göre tül olarak da kullanılabiliyor.

Bambu Malzemeli Dış Alan Kullanımına Yönelik Ürünler

Doğal ve uzun ömürlü bambu malzemelerden üretilen perdeler, nem ve güneş ışığına karşı dayanıklı yapılarıyla öne çıkıyor. Bambu stor perdeler, ahşap mobilyaların tercih edildiği iç mekanların yanı sıra balkon ve teras gibi dış alanlarda da kullanılıyor. Ürünlerde katlamalı şekilde çalışan açma - kapama mekanizması yer alıyor. Üst kısımlarındaki ahşap şeritte bulunan askı detayları sayesinde istenen yere kolay biçimde asılabiliyor.

Dijital Baskılı ve Lisanslı Stor Perde Alternatifleri

Polyester malzemeye dijital baskı yapılarak üretilen lisanslı stor perdeler arasında taraftarlara ve çocuklara yönelik model alternatifleri bulunuyor. Taraftarlar, odalarını gönül verdikleri spor kulüplerinin arma ve renklerini taşıyan ürünlerle süsleme şansı elde ediyor. Barbie, Winx, Cars, Örümcek Adam ve Şirinler gibi çizgi roman ve animasyon karakterleriyle dizayn edilen stor perdeler ise çocuk odalarını renkli ve sevimli bir çehreye büründürmeye yardımcı oluyor.

Karartma Yaparak Işığa Geçit Vermeyen Blackout Teknolojisi

Blackout teknolojisiyle üretilen stor perde modelleri, kullanıldıkları alanlarda ışık geçişine izin vermeyerek güçlü biçimde karartma yapıyor. Genel olarak yatak odalarında tercih edilen perdeler, dışarından gelen ışık nedeniyle gece uyuyamayan ya da sabahın erken saatlerinde yüzlerine vuran güneş ışığıyla rahatsız edici şekilde uyananların şikayetlerine son veriyor. Sağladığı karanlık ortamla kullanıcıların uyku kalitelerinin düzelmesine yardım eden ürünler, ofis ve projeksiyonla sunum yapılan ortamlar için de uygunluk arz ediyor.

Tül ve Güneşliği Birlikte Sunan Çift Mekanizma Özelliği

Pencerelerinde yalnızca tül tercih eden ya da güneşliğin altında stor perde kullanmak isteyen kişilere yönelik tül stor perdelerin zengin model seçenekleri bulunuyor. Çift mekanizmalı ürünlerde ise tül ve güneşlik bir arada sunuluyor. Güneşliğin alt, tülün üst kısımda bulunduğu stor perdeler genel olarak salon, yemek ve oturma odalarında tercih ediliyor. Boncuk, sim ve etek dilimi gibi şık detaylarıyla beğeni toplayan ürünler, estetik bir dekorasyonun tamamlayıcısı oluyor. Kullanıcılar, kişisel tercihlerine göre damask, gül, bulut, su damlası, benekli, halka, nokta, geometrik, kar tanesi sarmaşık, çiçek, petek ve daire desenli tül seçenekleri arasından ürün seçimi gerçekleştirebiliyor.

Yaz Aylarında Kullanım Konforu Yaratan Özel Kumaş

Polyester ve pamuk malzemelerden üretilen kalın kumaşı sayesinde ışık ve ısı geçişini engellemeyi başaran mat stor perde çeşitleri, özellikle sıcak yaz aylarında kullanım konforu yaratıyor. Karanlık ya da loş bir ortam sağlamak için tercih edilen bir perde türü oluyor. Mat stor perde modelleri kullanıcılara beyaz, ekru, gri, krem, pembe, antrasit, bej, kahverengi, lila ve mavi renk seçenekleriyle sunuluyor. Ürün çeşitleri içerisinde birden çok renk içeren modeller de bulunuyor.

Yapıştırmalı Cam Balkon Perde Sistemleri

Yapıştırmalı cam balkon perde sistemleri, evlerin balkon bölümlerinin yanı sıra kafeterya ve restoran gibi işletmelerin camlı alanlarında da sıkça tercih ediliyor. Cama yapıştırılarak ya da sabitlenerek kullanılan perde sistemi, dekoratif görüntüsüyle kullanıldığı alanlara estetik görünüm kazandırıyor. Plise perde sistemleri, pile şeklindeki ipleri sayesinde katlanarak açılıp kapatılıyor. Fonksiyonel bir yapıya sahip olan ürün, katlanabilen cam panellerle uyumlu olması ve camla birlikte hareket edebilmesi nedeniyle üst düzey kullanım rahatlığı yaratıyor. Aleve karşı dayanıklı malzemeden üretilen cam balkon perdeleri, istenmeyen kazaların önüne geçilmesini sağlıyor.

Ofis, Mutfak ve Banyolar İçin PVC Jaluziler

PVC malzemeden üretilen jaluzi modelleri, paralel olarak sıralanmış kalın ve dayanıklı şeritlerden meydana geliyor. Jaluzilerde açma ve kapama işlemini, otomatik ip kilit sistemi sağlıyor. Kullanıldıkları alanın tam olarak karartılmasını mümkün kıldıklarından birçok farklı amaç için tercih edilen jaluziler, stor perde modellerine kıyasla daha ağır ve kalın olmalarıyla dikkat çekiyor. Genellikle ofis pencere perdesi olarak yararlanılan PVC jaluzi modelleri, evlerin mutfak ve banyolarında da kullanılabiliyor.

Camiler İçin Özel Tasarlanmış Stor Perde Seçenekleri

Zengin stor perde seçenekleri içerisinde camiler için özel olarak tasarlanmış modeller de yer alıyor. Minber örtüsü ve minber üst perdesi olarak kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş ürünler, kumaş kaliteleri ve canlı görüntüleriyle dikkat çekiyor. Kabe kapısı ve ravza kapısı gibi modeller, çeşitli zemin rengi alternatifleriyle sunuluyor. Camilere yönelik stor perdelerin, 70 x 100, 70 x 200, 70 x 210 ve 85 x 200 cm boyutlarında model seçenekleri bulunuyor.

Tavana veya Kornişe Hızlı ve Kolay Şekilde Montaj

Stor perde çeşitleri, kullanıcı tercihine göre korniş üzerine montaj aparatı aracılığıyla monte edilebileceği gibi doğrudan tavana da sabitlenebiliyor. Her iki montaj yöntemi de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Tavanda korniş bulunuyorsa, tercih edilen montaj yöntemi stor perde kasasının montaj aparatı aracılığıyla kornişe takılması oluyor. Bu sayede tavana montaj işlemi için yeni delik açmaya gerek kalmıyor. Takılması kadar çıkarılması da kolay olan stor perde modelleri, saniyeler içerisinde monte edildiği yerden sökülebiliyor.

Kumaş ve Ebat Seçenekleriyle Sunulan Stor Perde Çeşitleri

Ürünlerin kumaş dokumaları, polyester, pamuk, bambu ya da pollycotton malzemeden yapılıyor. Stor perde çeşitleri, kullanılacakları alana göre kare veya dikdörtgen şekilde tercih edilebiliyor. Farklı ebatlarda onlarca ürün seçeneği bulunduğu için kullanıcıların pencere büyüklüklerine uygun bir model bulması problem olmuyor. 30 x 30 ile 400 x 270 cm arasında değişen ölçü alternatifleriyle kullanıcıların tercihine sunulan modeller, evlerden ofislere kadar birçok farklı ortamda kullanılabiliyor.

Farklı Ortamlara ve Kullanıcılara Özel Tasarımlar

Stor perde çeşitleri içerisinde farklı ortamlara ve kullanıcılara özel tasarımlar da yer alıyor. Şehir, mevsim, hayvan, doğa manzarası ve pop art temalarıyla hazırlanan ürün seçenekleri içerisinde çocuklarda yetişkinlere kadar oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden modeller bulunuyor. Şehir temalı modellerde İstanbul, Paris, Roma, Londra ve New York’un sembol haline gelen yapıları Kız Kulesi, Eyfel Kulesi, Collesium, Tower Bridge ve Özgürlük Anıtı’na rastlanabiliyor. Doğanın güzelliklerini evlere taşıyan stor perdelerde patika, dağ ve ağaç tasarımları göze çarpıyor. Marilyn Monroe’dan Piri Reis’in dünya haritasına, gazete baskısından flamingoya, İskandinav çadırından şans filine kadar ilgi çekici figürlerle dizayn edilen modeller özellikle genç odaları için cazip bir perde alternatifi olmayı başarıyor.

Ev ve İş Yerleri İçin Stor Perde Modelleri

Stor perde mutfak, salon ve yatak odası başta olmak üzere evlerin pencere bulunan tüm alanlarında tercih edilebiliyor. Tasarımları sayesinde yukarı doğru açılabilen ürünler, güneş alması istenen alanlar için çözüm sağlıyor. Geniş ya da dar pencerelere uygun model seçenekleri olması, stor perdeleri iş yerleri için de cazip hale getiriyor. Ürün alternatifleri içerisinde dükkan vitrinlerinden ofis pencerelerine kadar birçok farklı alana uygun modeller yer alıyor.

Leke Tutmaz, Güneşe Dayanıklı ve Silinebilir Malzeme

Stor perde çeşitleri, leke tutmaz ve güneşe dayanıklı malzemeler kullanılarak üretiliyor. Leke tutmayan ve silinebilir yapıda olmaları nedeniyle perdelerin yıkanmasına gerek kalmıyor. Temizleme işlemi, kumaş malzemenin nemli bezle silinmesi suretiyle gerçekleştirilebiliyor. Ürünlerin malzeme kaliteleri sayesinde görsel açıdan rahatsız edici olabilecek güneş kaynaklı sararma, solma ve deformasyonlar meydana gelmiyor. Perde tercihlerini stor perde modellerinden yana yapan kullanıcılar, kullanım ömrünün kısalması sonucunu doğurabilecek güneş faktörünü devre dışı bırakıyor.

Sağlam, Buruşmaz ve Yanmaz Kumaş Yapısı

Stor perde kumaşlarının standart perde kumaşlarına göre daha sert bir dokuya sahip olması, apre işleminden kaynaklanıyor. Üretim sürecinde perde kumaşının boyanmasının ardından gerçekleştirilen apre işlemi, baskı veya kaplama amacıyla yapılıyor. Model tasarımı doğrultusunda yapılan baskı ya da kaplamanın ardından stor perdeler, sağlam ve buruşmaz bir yapıya, parlak ve canlı bir görünüme ve yanmazlık özelliğine kavuşuyor.

Sertleştirilmiş Kumaşlar Sayesinde Sabit ve Pürüzsüz Görüntü

Apre işleminin ardından sert bir form alan stor perde kumaşları, asıldıklarında klasik tül ve güneşlik modellerinin aksine dalgalanma yapmıyor ve sabit şekilde duruyor. Stor perde modellerinin alt kısımlarında yer alan çıtalar da kumaşın sabit kalmasına destek oluyor. Sertleştirilmiş kumaş ve alt çıta sayesinde stor perde modelleri, monte edildikleri alanda pürüzsüz bir görüntü meydana getiriyor.

Stor Perdelerle Güneş Işığının Olumsuz Etkilerinden Korunan Mobilyalar

Temel kullanım amaçları, mekan içerisine giren ışığı kısmen ya da tamamen önlemek ve iç alanın dışarıdan görünmesini engellemek olan stor perde çeşitleri, mobilya korunması konusunda da son derece önemli bir rol üstleniyor. Stor perdeler, özellikle cam kenarına yakın mobilyaları güneş ışığının olumsuz etkilerine karşı koruyor. Koltuk ve halılarda renk solması meydana gelmesi engelleniyor. Ahşap mobilyaların yüzeylerinde güneş kaynaklı leke, plastik malzemelerde sararma oluşması önleniyor.

Mevsime Göre Perde Değişikliği Yapma Olanağı

Stor perdeler, rahat biçimde takılıp çıkarılabilmeleri ve kolayca muhafaza edilebilmeleri nedeniyle mevsimlik olarak da kullanılabiliyor. Her mevsimde güneşin etkinliği değiştiği için farklı mevsimlerde farklı stor perde tercihleri yapılabiliyor. Karanlık kış aylarında dışarıdan güneş ışığı almak için ince ve ışık geçişi sağlayan kumaşlarla üretilmiş stor perde modellerinden yararlanılabiliyor. Aydınlık oranı değiştiği için yaz aylarının kavurucu günlerinde güçlü güneş ışığını engellemek için kalın kumaşlı stor perde modelleri cazip bir alternatif oluyor. Renkli ve egzotik tasarımlı ürünler, bahar ve yaz aylarında ev enerjisini yükseltmek için tercih edilebiliyor.

Geleneksel ve Modern Modeller İçeren Geniş Ürün Yelpazesi

Stor perde seçiminde ev veya iş yerinin tasarımı ve kullanıcı zevkleri de fazlasıyla önem taşıyor. Geleneksel ve modern tarza hitap eden geniş model yelpazesi, kullanıcılara kişisel kriterleri doğrultusunda bir ürün bulmalarına yardımcı oluyor. Yenilikçi bir yaklaşımla dizayn edilmiş modern temalı stor perde modelleri, kullanıldıkları alanların dikkat çekici hale gelmesini sağlıyor. Renk ve desen bakımından geleneksel çizgideki ürünlerde yerel motif ve sembol kullanımı göze çarpıyor.

Stor Perde Modellerinin Profesyonel Kullanım Alanları

Konaklama hizmeti veren otellerden sağlık hizmeti sunan hastanelere, cam vitrini olan işletmelerden kabinli mağazalara kadar birçok alanda stor perde kullanımı yapılıyor. Leke tutmayan ve kolay biçimde temizlenebilen ürünler, sürekli temiz kalması gereken işletmeler için oldukça cazip bir perde seçeneği oluyor. Müşteri ya da misafir ağırladıklarından şık görünmesi gereken işletmeler, etkili bir izlenim bırakabilmek için pencereli bölümlerinde kaliteli kumaşları, canlı renkleri ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken stor perde çeşitleri kullanmayı tercih ediyor.

Motorlu ve Manuel Stor Perde Kullanım Şekilleri

Stor perde çeşitleri, kullanım şekli bakımından iki gruba ayrılıyor. Montaj işleminin ardından perdeler, model tasarımları doğrultusunda manuel ya da motorlu olarak kullanılıyor. Manuel kullanımlı modellerde kullanıcılar, perdeyi zincir aparatı aracılığıyla açıp kapatabiliyor. Açıp kapama işlemi, zincir aparatının aşağı ve yukarı hareket ettirilmesiyle yapılıyor. Kullanım alanı sadece evlerle sınırlı olmayan, ofis, restoran ve otellerde de tercih edilen motorlu stor perde modellerinin açıp kapama işlemleri ise perdeye temas etmeye gerek olmaksızın uzaktan kumanda ya da akıllı telefon kullanılarak gerçekleştirilebiliyor.

Balkon ve Mutfak Kapılarına Yönelik Stor Perde Çözümü

Binalara pencerelerden bağımsız olarak monte edilmiş balkon ve mutfak kapılarının uzunlukları, değişkenlik gösterebiliyor. Pencerelere göre cam uzunlukları farklı olan kapılar da söz konusu olabiliyor. Zengin bir ürün çeşitliliği bulunan stor perdeler, uzunluk konusunda kullanıcılara çeşitli çözüm önerileri sunuyor. Böylelikle kullanıcılar, sadece tek bir kapı için uygun ebatlarda stor perde alabilecekleri gibi kapı ölçülerini baz alarak hem pencereleri hem de kapılarını örtecek boyuttaki alternatiflere yönelmeyi de tercih edebiliyor.

Çocukların Güvenliğini Sağlamak İçin Çocuk Kilidi Aparatı

Tüm stor perde modelleri için uyumlu olan çocuk kilidi aparatı, zincir sabitlemek amacıyla kullanılıyor. Çocukların ulaşamayacağı bir noktada zincirin sabit şekilde tutulmasını sağlayan aparat sayesinde boğulma ve yaralanma gibi durumların önüne geçiliyor. Ürün, vida aracılığıyla pencere çerçevesine ya da duvara monte edilebiliyor.

Stor Perde Modelleriyle İlgili Bilinmesi Gereken Detaylar

 • İç mekanlara yönelik kalın kumaşlı stor perde çeşitleri, temel görevlerinin dışında kullanıldıkları alanların ısı yalıtımına da destek oluyor.
 • Alt çıta tasarımlı modeller, perdenin düz ve sabit bir şekilde durmasını sağlıyor ve rüzgar nedeniyle havalanmasının önüne geçiyor.
 • Stor perde çeşitleri, sadece silinerek temizlenebildikleri için sıkılmamaları, çitilenmemeleri, çamaşır makinesinde yıkanmamaları, kurutma makinesinde kurutulmamaları ve ütülenmemeleri son derece önem taşıyor.
 • Ürünlerin silinirken deterjan ve çamaşır suyu gibi ürünü deforme edebilecek ve renk açılmasına neden olabilecek temizlik maddelerinden ve ovma süngeri gibi mutfak gereçlerinden uzak durulması gerekiyor.
 • Modelden bağımsız olarak stor perdelerin üretiminde kullanılan kumaş ve boyaların içeriklerinde solvent gibi hiçbir kanserojen maddeler yer almıyor.

Farklı Bütçeler İçin Uygun Stor Perde Fiyatları

Marka, model tasarımı, ürün boyutu ve üretim malzemesi gibi kriterler nedeniyle stor perde fiyatları değişkenlik gösteriyor. Kullanıcıların ihtiyaç duydukları ölçüde bir stor perdeyi tek ya da çok parçalı şekilde alma olanağı bulunuyor. Dolayısıyla stor perde parça sayısı tercihi de ürün fiyatları üzerinde etkili oluyor. Stor perde çeşitleri içerisinde farklı bütçeler için uygun model seçenekleri yer alıyor.

Zebra stor perde neden bu kadar çok tercih ediliyor?

Stor perde modelleri arasında en popüleri şüphesiz zebra stor perdelerdir. Opak ve tül şeritlerden oluşan stor perde türüne zebra stor perde denmektedir. Perdenin üzerinde bulunan opak ve tül şeritler sayesinde hem bir tül perdeye hem de bir güneşliğe sahip gibisinizdir. Bu sayede ister perdeyi yalnızca opak bölümlerinin hizaya gelmesi için ayarlayıp iç mekanı meraklı gözler veya kızgın güneşten koruyabilir ister tül bölümlerini hizaya getirip güneş ışığını tamamen içeri alabilirsiniz, tercih tamamen size kalmış. Zebra stor perdeler işlevsel oldukları kadar, mekana şık bir görünüm de katarlar.

Zebra stor perde neden bu kadar çok tercih ediliyor?

Stor perde modelleri arasında en popüleri şüphesiz zebra stor perdelerdir. Opak ve tül şeritlerden oluşan stor perde türüne zebra stor perde denmektedir. Perdenin üzerinde bulunan opak ve tül şeritler sayesinde hem bir tül perdeye hem de bir güneşliğe sahip gibisinizdir. Bu sayede ister perdeyi yalnızca opak bölümlerinin hizaya gelmesi için ayarlayıp iç mekanı meraklı gözler veya kızgın güneşten koruyabilir ister tül bölümlerini hizaya getirip güneş ışığını tamamen içeri alabilirsiniz, tercih tamamen size kalmış. Zebra stor perdeler işlevsel oldukları kadar, mekana şık bir görünüm de katarlar.

Stor perdenin modelleri nelerdir?

Pek çok farklı stor perde modeli bulunmaktadır. Stor perde denilince ilk akla gelen zebra perde ve blackout stor perdedir. Bu modellerin yanı sıra screen stor perde, polyester stor perde, mat stor perde, dijital baskı stor perde ve tül stor perde gibi çeşitler de mevcuttur. Bu modeller işlev ve görünümlerine göre ayrılmışlardır ancak hemen hepsinde farklı renk ve boyut seçenekleri bulunmaktadır.

Neden stor perde tercih etmelisiniz?

Perdeler bir mekanın atmosferini bir anda değiştirebilen tasarım objelerdir. Ancak perdelerin dekoratif olduğu kadar işlevsel de bir yanı vardır. Salonunuz, yatak odanız veya ofisinizin dekorasyonunun perdeler olmadan tamamlanması mümkün değildir. Bu nedenle ev dekorasyonu söz konusu olduğunda çoğu zaman perde seçimi en sona bırakılır, üzerinde uzunca düşünülerek en doğru kararın verildiğinden emin olunur. Son yıllarda özellikle uygun fiyatları sebebiyle giderek daha fazla tercih edilmeye başlanan stor perdelerin, perde modelleri arasında özel bir yeri vardır. Bunun nedenlerinden biri stor perdelerin klasik perdelere göre çok daha modern bir görünüme sahip olmalarıdır. Bunun yanında stor perdelerin takılıp çıkarılması, temizlenmesi, açılıp kapanması da son derece kolaydır. Özellikle çalışma ortamlarında sıklıkla kullanılan stor perdeler, bulundukları ortama çok daha profesyonel bir görünüm de katar. Eğer sizin için de bahar temizliklerinde perde yıkayıp asmak eziyetse, en beyaz tüllerinizi beyaz tutmakta zorlanıyorsanız veya iş ve yaşam alanınızda yeni ve modern bir tat arıyorsanız stor perdeler tam size göre olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Stor Perdeler Modelleri

5947 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Perde
Perde
Stor Perde
Stor Perde
Screen Stor Perde
Screen Stor Perde
Zebra Perde
Zebra Perde
Polyester Stor Perde
Polyester Stor Perde
Mat Stor Perde
Mat Stor Perde
Blackout Stor Perde
Blackout Stor Perde
Dijital Baskılı Stor Perde
Dijital Baskılı Stor Perde
Tül Stor Perde
Tül Stor Perde
Bambu Stor Perde
Bambu Stor Perde
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka