Bambu Stor Perde

Bambu Store Perde

Bambu Store Perde çeşitleri, şık görünümleri ve kullanışlı özellikleri ile evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Kolaylıkla açılıp kapanan store özelliği ile günlük yaşama pratiklik katan perdeler, bambudan elde edilen doğal materyalleri nedeniyle oldukça beğeniliyor. Doğal bambunun estetik görünümü ile yaşam alanlarınızın atmosferini değiştiren bambu store perde çeşitleri, farklı modelleri ile seçimi size bırakıyor. En çok tercih edilen store perde olarak bilinen bambular, evlerinize Uzak Doğu'dan tatlı bir esinti getiriyor. 

Siz de eviniz, ofisiniz veya kış bahçeniz için bambu store perdeler arasından dilediğinizi seçebilir, dekorasyonunuza en uygun renk ve modeli dilediğiniz ebatlarda satın alabilirsiniz.

Bambu Store Perde Çeşitleri

Ahşap görünümdeki bambu perdelerin açık ve koyu renklerde birçok çeşidi bulunuyor. Perdeler açıldığında rulo olan veya katlanan modeller, kullanılan alanlara göre seçilebiliyor. Uzun ömürlü özelliği sayesinde yıllarca kullanılabilen bambu perdelerin eskimeyen bir modası bulunuyor. Evlere modern bir görünüm katan bambu store perdeler, boydan boya cam olan alanlarda yer parkeleri ile uyumlu  bir biçimde seçilerek kesintisiz bir ahşap teması oluşturmanıza da imkan tanıyor. 

Bambu Store Perdelerin Faydaları 

  • Dokusundaki yumuşaklık sayesinde ışık geçirgenliğinde isteğe göre kısmen veya tamamen kontrol sağlayan perdeler, ipleri sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebiliyor. İstek halinde motorlu mekanizmaya sahip store perdeler de bulunuyor. 
  • Kolay temizlenebilen ve kumaş store'lara kıyasla yıkama problemi olmayan ürünler, silinerek tozdan arındırılıyor. 
  • Kumaş perdeler güneşten veya sürekli açılıp kapanmadan dolayı zamanla hasar görebilirken, bambularda yıpranma oranı daha düşük oluyor. 
  • Bambu store perdeler yalnız ahşap renginde değil, beyaz, gri, hatta siyah renklerde de alternatifler sunarak ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. 

Bambu Store Perdeler Nerelerde Kullanılıyor? 

Bambu store perdeler, doğal temanın ön planda olduğu her yerde kullanılabiliyor. Kış bahçelerinde, yoga stüdyolarında, ofislerde, evlerde, av köşklerinde, yazlıklarda ve kapalı balkonlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanılmadığı zamanlarda, taşınma gibi durumlarda kolaylıkla çıkarılabilen store perdelerin montajı da oldukça kolaydır. Kumaş store perdeler gibi duvara veya kornişe monte edilebilen perdeler, uygun aparatlar kullanılarak dakikalar içinde kullanıma hazır hale geliyor. 

Bambu Store Perde ve Dekorasyon

Bambu store perde seçenler, yaşam alanlarında ahşaba ağırlık veriyor. Masif ağaçlardan yapılan mobilyaların yer aldığı mekanlarda, yerleri parke olan alanlarda daha çok kullanılan bambu store perdeler, şömine ve duvar kağıtlarıyla da uyum sağlıyor.  Mekanlara doğal bir hava kazandıran bambu store perdeler, farklı boyut seçenekleriyle pencerelere uyum sağlayabiliyor. Balkonlu pencereler, geniş camlar veya sürgülü kapılara uyumlu modellerle her pencerede rahatlıkla kullanılabiliyor. 

Bambu Perdelerin Bakımı ve Temizliği 

Bambu perdelerin bakımı için öncelikle tozun ortadan kaldırılması gerekiyor. Bir elektrik süpürgesinin perde başlığı ile hafifçe süpürülebilen bambu store perdeler, tüy toplayıcı rulolarla da tozdan arındırılabiliyor. Ardından temiz bir bezle silinerek bambuların üzerindeki kir tamamen yok ediliyor. Eğer su buharının fazla bulunduğu mutfak gibi mekanlarda bambu perde kullanılıyorsa, perdelerde yağ ve kir birikimi yapışkanlık hissine neden olabiliyor. Bu durumlarda su, yağlı sabun veya beyaz sirke yardımı ile store kolaylıkla silinerek temizlenebiliyor. Bu sırada tel veya sert bir fırça yerine yumuşak bir sünger kullanmak yeterli oluyor. Perdelerin kuru bir bez yardımıyla iyice kurulanmasının ardından ise bir süre havalandırılması tavsiye ediliyor. Nemli bambu küf oluşumuna neden olabileceği için perdelerin nemli kalmadığından ve tamamen kuru olduğundan emin olmalısınız. Bambu perdeleri temizlemek için ürün ambalajında yazan talimatlara dikkat etmeli, öneriler uyarınca düzenli bakım ve temizliği gerçekleştirmelisiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bambu Store Perde

121 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 121 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/9022251/80435053