Screen Stor Perde

Stor perdeler, kullanışlı özellikleri ve şık görünümleri nedeniyle son yıllarda yoğun biçimde tercih edilir. Screen stor perde çeşitleri ise kaliteli ve estetik olmaları sayesinde kullanıcılardan büyük bir ilgi görür. Çeşitli fiyatlarla sunulan Screen stor perde çeşitleri arasından evinizin dekorasyonuna ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Screen Stor Perde Modelleri

Screen stor perde çeşitleri, farklı kullanım özellikleri ile ön plana çıkar. Tavana ya da duvara monte edilerek kullanılan stor perde çeşitleri, korniş aparatı yardımıyla pratik biçimde monte edilir. Öncelikle korniş monte edildikten sonra stor perde kornişe asılarak kurulumu tamamlanır. Bu noktada stor perdenin monte edileceği duvarın, tavanın ve pencerenin ölçüleri doğru şekilde alınmış olmalıdır. Bazı Screen stor perde modellerin ürün kumaşı değiştirilebilir. Güneşlik yerine kullanılan stor perdeler, oldukça şık bir görünüm vererek ortamdaki dekorasyonu değiştirir. Özellikle salon ve mutfak pencerelerinde sıklıkla tercih edilen stor perdeler hem kullanım hem de görsellik bakımından avantaj sağlar. Görsel bakımdan tatmin edici bir stor perdeyi tül perdesiz de kullanabilirsiniz. Stor perdenizin rengini belirlemede duvar renginiz, mobilyalarınız, evinizin genel dekorasyonu büyük bir rol oynar. Farklı renk seçenekleriyle sunulan Screen stor perde seçenekleri arasından evinizdeki eşyalarla ve duvar renginizle en iyi uyumu sağlayan rengi belirleyebilirsiniz. İşlemeleri bol stor perdelerin yanı sıra, daha sade stor perdeler de yaygın olarak kullanılır. Bunun yanında şeffaf stor perdeleri de manzara izleme imkanı sunduğu için sıklıkla tercih edilir. Özellikle mahremiyet bakımından problem yaratmayan bir bölgede yaşıyorsanız doğa manzarasını izleyebilmek için transparan stor perdeleri kullanılabilirsiniz. Nem dayanıklılığı özelliği sunan stor perde çeşitleri ise oldukça uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Küf gibi nem kaynaklı problemlerin oluşumuna engel olan nem dayanıklılığı özelliği sayesinde ürünün renginde de herhangi bir bozulma oluşmaz.

Estetik Görünüm ve Pratik Kullanım Bir Arada

Screen stor perde modelleri, sundukları estetik görünüme ek olarak pratik kullanım özelliklerine de sahiptir. Stor perdenizi temizlemek için, genel ev temizliğinizi yaparken stor perdenizi de temizleyebilirsiniz. Klasik perde modellerine göre oldukça kolay biçimde temizlenebilen stor perdelerinizi evi süpürdükten sonra asılı haldeyken süpürebilirsiniz. Yukarıdan aşağıya doğru hareketlerle süpürge yardımıyla tozunu alabileceğiniz gibi, bir sünger yardımı ile de tozdan arındırabilirsiniz. Herhangi bir leke oluşumunda ise ıslak bir bezden yararlanarak perdenizi silebilirsiniz. Kolay çıkan lekelerde yalnızca su yeterliyken, daha ağır lekeler için temizleyici maddeler kullanabilirsiniz.

  • Stor perdelerin montajı hem tavandan hem de duvardan yapılabilir. Evinizin genel dekorasyonu ve alan yeterliliğine göre montaj yerine karar verebilirsiniz.
  • Stor perde montajı öncesinde dikkat edilmesi gereken konulardan biri de ürünün ucunda yer alan süslemelerdir. Perdenin boy ölçüsü alınırken uçta yer alan dantel, su taşı gibi aksesuarlar göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Yükseklik ölçüsü hesaplanırken perde oranına göre yaklaşık 25 ila 50 cm oranında birikme olabileceği unutulmamalıdır.
  • Screen stor perde modelleri arasından seçim yaparken ürünün güneş geçirgenlik oranı göz önünde bulundurulmalıdır. Aydınlığı daha fazla geçiren modellerin yanı sıra, tamamen kapatan modeller de bulunur.

Screen Stor Perde Fiyatları

Screen stor perde çeşitlerinin fiyatları ürünün kumaş türüne, kalitesine, işleme oranına ve ek özelliklerine göre değişiklik gösterir. İddialı ve gösterişli stor perde modelleri daha yüksek bir fiyat aralığında satışa sunulabilir. Stor perdenin üretiminde kullanılan kumaş türü ise ürün fiyatına doğrudan etki eder. Dayanıklı ve uzun ömürlü kumaş kullanılarak imal edilen modeller diğerlerine göre daha yüksek fiyatlı olabilir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Screen Stor Perde

Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/9022251/60001166