Dijital Baskılı Stor Perde

Perdeler, ev tekstili modasında en önemli parçalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Tek başına perde tercihi ile evinizin tasarımında çok büyük değişiklikler yapabilirsiniz. En fazla talep gören perde modelleri arasında yer alan stor perdeler, güneş ışınlarını geçirmemesi, pratik açma ve kapama mekanizması gibi fonksiyonel özellikleri ile evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Düz renkli stor perdelere alternatif olarak dijital baskılı stor perde modelleri, evinizin her odasında, ofislerinizde, yazlıklarınızda, tarzınıza göre dekorasyon imkanı sağlıyor..

En Sevilen Çizgi Kahramanlarla Çocuk Odalarınızı Renklendirin

Dijital baskılı stor perdeler, enerjik tasarımları ve desenleri ile odalarınızın enerjisini yükseltiyor. Özellikle genç odaları ve çocuk odalarında, en sevilen çizgi kahramanlardan oluşan figürler, rengarenk desenleri sayesinde dijital baskılı stor perde modelleri çocuklarınızın hayalindeki odaya kavuşmasına destek oluyor. Odalardaki her türlü mobilya, masa, sandalye ve halılar ile kolayca uyumlu hale getirilebilen dijital baskılı stor perdeler, üzerindeki desenlerle odanın tarzınızın tarzını tamamlamanıza yardım ediyor. Erkek çocuk odalarına ya da kız çocuk odalarına, yetişkin odalarına uygun baskı ve desenleri içeren sayısız stor perde modelleri için Hepsiburada.com'un geniş ürün yelpazesini ziyaret edebilirsiniz. Örümcek Adam'dan, Barbie serisine, Avengers karakterlerinden, Şirinler'e, çiçekli desenlerden sevimli hayvan figürlerine ve çeşitli geometrik şekillere varıncaya kadar çocuklarınızın hayal gücünü zenginleştirecek dijital baskılı stor perde modellerinden birisini tercih edebilirsiniz.

İster Tek Başına Güneşlik, İsterseniz De Tül Perdelerle Birlikte Kullanım Seçeneği

Stor perdelerin güneşlik ya da tek perde tercihi olarak kullanılabiliyor olması en fonksiyonel özelliklerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Pencerelerinizde direkt olarak tekli şekilde kullanabileceğiniz gibi; dijital baskılı perdeleri dekoratif tül perdelerle birlikte de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güneşlik olarak da tercih edilebilen stor perdeler ile dilediğinizde odalarınızı pencereden giren güneş ışınlarına karşı korurken; pencere kenarlardaki duvarlar için düz ya da desenli tüller veya perdeler yardımıyla çok şık ve iddialı tasarımlar yapabilirsiniz. Güneş ışınları, gün içerisinde televizyon, bilgisayar ve telefon ekranlarında yansımalara neden olabileceği için güneşlikler ev tekstilinde önemli ihtiyaçlar arasında yer alır. Stor perdeleri, güneş ışınlarını geçirmeyen yapısı ile gün içerisinde karartma perde olarak da rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Dijital baskılı stor perdeler zengin model seçenekleri ile evlerde kullanılabildiği gibi; iş yerlerinde de benzer ihtiyaçlarınızı karşılamak ve ofis dekorasyonlarınızı çeşitlendirmek için sıklıkla tercih edilir.

Her Pencere Ölçüsüne Uygun Dijital Baskılı Stor Perdeler

Dijital baskılı stor perdeler, her ölçüdeki pencereleriniz için uygun ebatlarda üretiliyor. Genellikle polyester materyalden kullanılan dijital baskılı stor perdelerin, 120 cm'den 200 cm genişliğe kadar standart ölçüleri bulunuyor. Büyük pencereleriniz için daha geniş ölçülerde stor perde ürünlerini de rahatlıkla temin edebilirsiniz. Stor perdelerde uzunluk bakımından 160 cm'den 200 cm'e kadar tercihinize göre alternatif modeller bulunuyor. Stor perde satın alırken pencerelerinizin genişliği ve uzunluğuna, sağdan soldan ve pencerenin altından 10'ar cm pay bırakmanız tavsiye ediliyor. Bu sayede güneşlik olarak kullanacağınız stor perdeler güneş ışığının odanıza girmesini engelleyebilir ve karartma özelliğinden daha verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Odalarda Stor Perde Tercih Etmenin Avantajları

  • Stor perdeler polyester materyalden üretildiği için kolay silinebilir ve leke tutmaz özellikleriyle ön plana çıkıyor.
  • Zarif dokusuyla, tül perdelerle kullanırken pencerelerinizde kaba bir görüntüye sebebiyet vermez.
  • İster kornişe isterseniz de duvara veya tavana monte edilebilen özellikleri sayesinde her evde rahatlıkla kullanılabilir.
  • Sahip olduğu son teknoloji ve kolay kullanılabilir kilitli düzeneğe sahip olan makara mekanizması sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dijital Baskılı Stor Perde