MAS, kırtasiye gereçleri alanında ürettiği kullanışlı ve dayanıklı ürün modelleriyle hem öğrenciler hem de ofis çalışanları için pratik çözümler getiriyor. Harita çivileri yardımıyla panolara ilanlar yapıştırmak ya da haritalar üzerinden işaretlemeler yapabilmek, oldukça kolay bir hâl alıyor. Ataş modelleri sayesinde ilkokul öğrencilerinin defterlerini daha düz tutabilmelerine yardımcı olunuyor. Belgeleri dosyalamak konusunda ofis çalışanları da ataş modellerinin pratik kullanım olanaklarından yararlanabiliyor. MAS markasının ürettiği ambalaj lastikleri ile düzenli tutulmak istenen materyaller hızlı bir şekilde bir araya getirilebiliyor. Ambalaj lastiklerinin esneyen yapıları ile güvenli ve kopmaya karşı dayanıklı bir kullanıma erişiliyor. 

Farklı uzunluklarda makas modelleri üreten MAS, kâğıt ve karton kesimi konusunda hem öğrenciler hem de çalışanlar için yararlı bir özellik gösteriyor. Keskin bıçakları sayesinde makasların hassas kesme yetileri, etkili bir şekilde kullanılabiliyor. Çelik malzemeden üretilmiş olan MAS cetveller, kırılmaya karşı dayanıklı yapılarıyla uzun ömürlü bir kullanım olanağı yaratıyor. Göze çarpan renklerle belirtilmiş ölçüm alanları ve sayılar sayesinde ölçüm gerçekleştirirken gözün sayıları daha rahat görebilmesi mümkün hâle geliyor. Sayı kısımlarının pres baskılı olması, sayıların daha belirgin bir görünürlüğe ulaşmasına yardım ediyor. MAS çelik kıskaçlar, kalın dosyaların bir araya getirilebilmesi için kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Geniş açılı ağızları sayesinde çelik kıskaç modellerinin çok sayıda materyali bir arada tutabilme yeteneğinden yararlanılabiliyor.

Renkli raptiye modelleri üreten MAS firması, mantar panolarda not tutabilmek ve duyurular asabilmek için son derece pratik kullanım imkanı oluşturuyor. Renkli raptiyeler sayesinde panoların daha sempatik ve daha dikkat çekici bir görünüme erişmesi olanak kazanıyor. İğneli uç kısımları, mantar bölgeyi kolaylıkla delerek derinlemesine bir tutunma sağlıyor. Bu özellik yardımıyla asılan kâğıtların bir süre sonra düşmesi problemi de ortadan kaldırılıyor. Ofis masalarında tüm materyallerin bir arada ve düzenli bir şekilde yer alabilmesine yardım eden MAS masaüstü organizerler plastik ve saydam dokularıyla beğeni topluyor. Farklı genişlik ve derinlikteki bölmeleri sayesinde kalem, ataş, raptiye, not defteri, yapıştırıcı, makas gibi farklı nesnelerin düzen içerisinde saklanabilmesi mümkün hâle geliyor. 

Üçlü masa setleri aracılığıyla not kâğıtlarının yerleştirilebilmesini sağlayan dikdörtgen şeklindeki kutucukların yanı sıra kalemlik olarak da kullanılabilecek yuvarlak kutucuklarla masa düzeninin oluşturulması kolaylaşıyor. MAS bant kesici aparat yardımıyla bantların yuvaya yerleştirilerek pratik bir şekilde kesilebilmesi ve bu sayede düz bir şekilde kesilen bant parçaları elde edilmesi, zahmetsiz bir hâl alıyor. Koli bantlama makinesi de üreten MAS, kolilerin bağlantı noktalarının hızlı bir şekilde bantlanabilmesine yardım ediyor. Evrakların depolanması ve tasnifi konusunda çalışanlara yardımcı olan tel zımba makineleri, hızlı bir şekilde zımbalama yapabilmeyi mümkün kılıyor. Birbirleri ile bağlantılı olan dosyaların kaybedilmemesi için son derece yararlı olan MAS zımbalar aracılığıyla güvenli bir arşivleme gerçekleştirilebiliyor.

Sivri uçlu eczane makasları, kupür kesimi sırasında eczacılara yardımcı oluyor. Delgeç ürünleriyle kâğıtların üzerinde delik açılmak istenen alanlarda pürüzsüz bir şekilde delik oluşturulabiliyor. Bu sayede kâğıtların dosyalara daha kolay yerleştirilebilmesi olanaklı hâle geliyor. MAS koli bantları, büyük boyutlu eşyaların paketlenmesi esnasında hem iş yerlerinde hem de ev ortamında yararlı özellikler göstererek güvenli bir paketleme işlemi sağlıyor. MAS kartvizitlikler çalışma masalarında şık bir görünüm oluştururken müşterilere kartvizit takdim edebilmeyi de daha kolay hâle getiriyor. Tükenmez kalem modelleri de üreten MAS, acil durumlarda hem hızlı hem de kaliteli bir şekilde yazı yazıp not alabilmeye olanak tanıyarak kullanıcıları için yararlı ürünler sunmayı başarıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...