YDS

İş ortamında giyilecek eşyaların korumalı ve özel olması gerekmektedir. Bu bakımdan iş alanlarında giyilecek ayakkabıların da özel olarak tasarlanması gerekmektedir. YDS markası, iş alanlarında güvenli olmanız için özel ayakkabılar üretmektedir. Kaliteli ve dayanıklı iş ayakkabıları üreten marka, farklı kullanımlar için ayakkabılarını müşterilere sunmuştur. Marka, iş ayakkabılarının yanı sıra askeri botlar da üretmektedir. Askeri botlarda çeşitli renk ve tasarımlara yer verilmektedir. YDS askeri bot modellerinde kendi zevkinize göre olan ürünü bulabilirsiniz. Askerler için tasarlanan bu botlar, günlük hayatta da giyilebilir. Botların iç ve alt tabanında bulunan tabanlıklar rahatlık sunar. Ayrıca botlarda bilek ve dizlere kadar gelen modelleri bulmak mümkün. Bu modeller, bilekteki gerginliği azaltacak özelliklere sahiptir. Botlar, askeri alanlarda olduğu gibi günlük kıyafetlerle birlikte giyilebilir. Botların rahat yapısı farklı alanlarda rahatlıkla giyilebilmesini sağlamıştır. Markanın iş ayakkabıları ise sadece şantiye ve inşaatlarda giyilebilir.

İş ayakkabılarında ayağınızı korumak için çeşitli ekipmanlar bulunur. YDS ayakkabı bot modellerinde bulabileceğiniz iş ayakkabılarını çalışma alanlarında üstün koruma için kullanabilirsiniz. Pek çok çalışma alanında kaygan yüzeyler, düşebilecek nesneler ve zararlı kimyasallar bulunabilir. YDS markasının iş ayakkabıları, bu alanlarda ayağınızın korunmasını sağlar. İş ayakkabınız zor şartlara adapte olabilmenize yardımcı olur. Zor şartlara ayak uydurabilen iş ayakkabısı ve bot modellerini inceleyebilirsiniz. YDS markasının iş ayakkabısı ve botlarını hobi iş hayatınızdaki zor şartlarda veya günlük hayatınızda giyebilirsiniz. Marka, ayakkabı ve botlarını geniş ürün yelpazesiyle satışa sunmuştur. Bu nedenle YDS ayakkabı fiyatları modeller arasında değişiklik göstermektedir. Ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde özellikler ve kullanım amaçları etkili olmaktadır. Ayakkabı ve botu kullanım amacınıza uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. Böylece satın aldığınız üründen en iyi verimi alabilirsiniz. 

Üstün YDS Askeri Botlar

Askeri botlar, bazı durumlarda saatlerce giyilebilir. Özellikli askerler gerektiğinde uzun süreler boyunca yürüdükleri için botlarını saatlerce giymek durumunda kalabilir. Bundan dolayı botların rahat olması gerekir. YDS bot askeri modelleri, uzun saatler boyunca ayakta kalmaya uygundur. Botun esnek, rahat ve hafif olması sürekli giyilmesine imkân sağlar. Askerlerin giydiği botlar rahat olmazsa bir süre sonra ayağı rahatsız edebilir ve ayakta zedelenmeye neden olabilir. Askerlerin yürüdükleri yerler genellikle dağ, bayır, engebe gibi zor şartlardır. Askeri botlar en zorlu alanlarda yürüyebilecek şekilde tasarlanmıştır. YDS markası, tüm bu durumları düşünerek askeri botlar üretmektedir. Marka, askeri bot ve güvenlik ayakkabılarını olabildiğince hafif şekilde tasarlanmaktadır. Ürünler hafif ve esnek olmasına rağmen oldukça dayanıklıdır. Ayakkabı ve asker botlarının dışı ayağı dışarıdan gelecek darbelere karşı korur. Bu sayede güvenlik ve sağlamlık sağlanır. Askeri botların uç kısmının geniş olması sayesinde botunuzu ayağınıza geçirdiğinizde parmaklarınızı rahat bir şekilde hareket ettirebiliriz. Güvenlik ayakkabılarında parmakların özgür olması önemlidir. Bu nedenle YDS botlarını parmaklarınıza zarar gelmeden giyebilirsiniz. Güvenlik ayakkabılarında konfor unutulmaması gereken önemli bir detaydır. Botlar ile uzun saatler boyunca yürüneceği için ayağın tamamıyla rahat olması gerekir. YDS polis botu alt tabanındaki konforlu yastıklar sayesinde rahatlık sağlar. Botların altında ve üstünde kullanılan tüm materyaller, zarar görmeyecek şekilde seçilmiştir. Zor şartlarda hareket edileceği için bota zarar gelebilir. Bunun önüne geçmek isteyen YDS markası, polis botlarını deri ve çelik gibi kaliteli malzemelerden üretmektedir. 

Marka ürünlerine düzenli olarak yenilik getirmektedir. Askeri veya iş ortamı için tasarlanan ürünler her sezonda yenilenir. Böylece yeni ürünlere çeşitli eklemeler yapılır. YDS özel harekât botu yeni ürünler arasında ilgi görmektedir. Askeri ürünlerde farklı alanlara uyum sağlayabilecek modelleri de bulabilirsiniz. Soğuk veya sıcak bölgelerde yürümeyi kolaylaştıracak askeri ürünler, YDS markasının dikkat ettiği bir konudur. Bu bakımdan YDS çöl botu çok sıcak bölgelerde yürümeyi kolaylaştırır. Sıcağa ve yanmaya karşı dayanıklı çöl botu, sıcak yerlerde yürürken zorlanmamanızı sağlar. Ayrıca çöl botları, fazla ısınmış yağ, demir gibi maddelere karşı da dayanıklılık sergiler. Askeri botlar, moda haline gelmeyi başarmıştır. YDS askeri ürünleri, zor şartların yanı sıra günlük hayatınıza da adapte edebilirsiniz. Ürünün dayanıklı ve sıcak tutan yapısı soğuk havalarda ayağınızın üşümemesini sağlar. Artık trend haline gelen askeri botları farklı kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz.    

Günlük Hayatta Giyebileceğiniz YDS Botlar

YDS markasının sunmuş olduğu bazı ürünleri günlük hayatınıza adapte edebilirsiniz. Marka, bazı ayakkabı ve bot modellerini günlük hayatta giyilebilecek şekilde tasarlamaktadır. Günlük hayatta giyilebilecek ürünlerin başında askeri botlar geliyor. Bu modeller renk, tasarım ve konfor olarak rahat bir kullanım sunar. Askeri botların moda haline gelmesiyle birlikte YDS’nin ürünleri öne çıkmaya başladı. Tarzınızı yansıtmak istediğiniz kıyafetlerinizle pek çok askeri botu kombin haline getirebilirsiniz. Tarzınıza farklı bir hava kazandırmak için savaş botlarına bakabilirsiniz. Renk ve tasarım olarak giydiğiniz kıyafetlerle uygunluğu yakalayarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. YDS bot modelleri arasından seçim yaparken kişisel zevklerinizi öne çıkarabilirsiniz. Markanın savaş botları renk olarak pek çok kıyafetle uyum sağlayabilir. Botlar arasında siyah, kahverengi, yeşil, bej gibi renkleri bulabilirsiniz. Renkler kıyafetlerin kombin yapılmasında önemlidir. Bu nedenle bot renkleri arasından kendinize uyanı rahatlıkla giyebilirsiniz. Spor kıyafetleriniz ile birlikte kullanabileceğiniz YDS yazlık bot modellerinde siyah tonlarını deneyebilirsiniz. YDS botlar, sert bir görünüme sahiptir. Bundan dolayı daha kapalı ve sade renklerle beraber tercih edilebilir. Üstünüze giymiş olduğunuz siyah kıyafetlerle aynı tonlarda botunuzu giyebilirsiniz. Ayrıca kot mavi bir kot pantolon ile yine sert bir görünüm sunan botları deneyebilirsiniz. Farklı renklerin bir arada kullanıldığı kombinler canlılık katacaktır. Bu bakımdan botunuzu ve diğer kıyafetlerinizi zıt tonlarda tercih edebilirsiniz.

Ürünlerin günlük hayatta kullanılmasını sağlayan bir diğer özellik ise konfor sunmasıdır. Kaymayı önleyen alt taban ve su geçirmemesi botları öne çıkarmaktadır. YDS ayakkabı modelleri, konforlu olması için her kısmında esnek ve dayanıklı malzemeler tercih edilmiştir. Kışın soğuk havalarda giyebileceğiniz savaşçı botları, ayağınızın tamamıyla rahat olmasını sağlar. Uç kısımdaki genişlik, ayak parmaklarınızın hareket edebilmesini ve rahatlıkla yürümenize imkân sağlar. Ayakkabılar, ayağınıza değebilecek her türlü sertliğe karşı deriye sahiptir. Dış kısımdaki bu deri, darbeleri emerek ayağa zarar gelmemesini sağlar. Botların uzunluğu bilekten yukarıdadır. Yürüyüş ve hareketin kısıtlanmaması için bilek kısmında yastıklı yakalara yer verilir. Bot içerisinde şok emici tabanlıklar bulunur. Bu tabanlıkları ihtiyacınıza göre takıp çıkarabilirsiniz. Şok emici tabana günlük kullanımda çok fazla ihtiyaç duyulmaz. Bu nedenle dışarı çıktığınız zamanlarda tabanlıkları çıkarabilirsiniz. Konfor için botların terletmemesi gerekir. YDS askeri ve polis potları terlemeye karşı etkili olan deriye sahiptir. Nefes alabilen deri ve dayanıklı diğer materyallerle YDS botunu, günlük hayatınızda giyebilirsiniz.

YDS Botlar Her Mevsim Yanınızda

YDS savaşçı botlarındaki bazı modeller mevsimlik olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bunun için yazlık ve kışlık botlar sunulmaktadır. Yazlık botlar, sıcak havalarda askerler tarafından giyilebilecek ürünlerdir. Çöl botu olarak da bilinen bu modeller, sıcağa karşı dayanıklıdır. Ayağınızın sıcak yerlerde bile serin kalmasını sağlayan yazlık botlar, kışlık modellerden farklıdır. Yazlık modellerin yan kısımlarında deliklerinden hava alması sağlanır. Yazlık modellerde hava almak için küçük delikler olmasına rağmen YDS markasının dayanıklılığı aynı şekilde devam eder. Ayrıca yazlık modeller fazla uzun değildir. Bu modeller bileği biraz geçerler. Çöl botlarının üst kısmındaki bağcıklar isteğe göre kullanılmayabilir. Bunun için bağcıkları uygun şekilde bağlayabilirsiniz. Soğuk ve yağmurlu havalar için bot almak için kışlık modellere bakabilirsiniz. Kışlık modellerin etrafı tamamen kapalıdır. Böylece dışarıdan hava ve su girmesi engellenir. Kışlık askeri botlar, soğuk havalarda dayanıklılık gösterir. Uzun saatler giyseniz bile ayağınızın ısısı aynı şekilde kalır. Dize yakın bir uzunluğa sahip olan kışlık modeller, fermuar ve bağcıklarla donatılmıştır. Kar, yağmur, çamur gibi zorlu alanlarla sıcak kalmak için kışlık modelleri deneyebilirsiniz.      

YDS tarafından her türlü hava şartına uyum sağlayabilecek bot modelleri de üretilmektedir. 4 mevsim bot olarak satışa sunulan bu modeller, her türlü şarta rahat bir şekilde adapte olabilir. YDS 4 mevsim ayakkabı ve botlarında kaliteli deri kullanılır. Deri, zorlu ve normal havalara uyum sağlayabilecek bir malzemedir. Derinin kalitesinden yararlanan YDS markası, 4 mevsim botlarını buna göre üretmektedir. YDS 4 mevsim bot, sıcak veya soğuk tüm hava koşullarında giyilebilir. YDS kaliteli deri, sıcak havalarda serin, soğuk havalarda sıcaklık sağlar. Ayakkabının darbelere karşı dayanıklı olması için dış yüzeydeki deri zarar görmez. Deri yürürken veya koşarken ayağınıza değebilecek etkenlere karşı dayanıklılık sunar. Bu durum botun sağlam kalmasını ve ayağınıza zarar gelmemesine yardımcı olur. YDS 4 mevsim askeri bot, deri özelliği sayesinde normal hayatta da giyilebilir. Deri kalitesi ve şıklığı güzel kombinler yakalanmasına katkı sağlar. 4 mevsim modellerin dayanıklı yapısı zorlu arazilerde rahatlıkla hareket edilmesine yardımcı olur. Esnek yapı dağda, patikada, eğitimde, inşaat alanlarında yürümenize ve koşmanızı sağlar. Bileği saran yapı her türlü hareketi kolaylaştırır. 4 mevsim botlar orta ve hafi ağırlığa sahiptir. Ürünün ağırlığı hareket kabiliyetinizi etkiler. Bu nedenle ağır işlerde veya askeri eğitimlerde 4 mevsim botları kullanabilirsiniz. Her alana uyum sağlayabilecek botu, uzun süre kullanabilmek için bakımını düzenli olarak yapmalısınız.              

Zor Şartlar İçin Tasarlanan YDS İş Ayakkabısı

İş güvenliği insan hayatı açısından önemli bir konudur. Bu nedenle inşaat, şantiye gibi ağır çalışma alanlarında uygun kıyafetlerin giyilmesi gerekir. İş sahasında giyilmesi gereken öncelikli ürünlerden biri iş ayakkabılarıdır. Zor çalışma alanlarında bazı risklerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Riski en aza indirmek ve korunmak için iş ayakkabılarının giyilmesi önemlidir. YDS iş ayakkabıları, çalışma alanlarında dışarıdan gelebilecek kimyasal ve sert cisimlere karşı dayanıklıdır. Markanın iş ayakkabıları, şantiyelerde üstün koruma sağlarken konforu da geri planda bırakmaz. Ayakkabılar giyildiğinde koruma ile birlikte konfor sağlayacak özelliklere sahiptir. Özel olarak geliştirilen YDS iş ayakkabısı modelleri, uç kısmındaki çelik sayesinde koruma sağlar. Parmak kısmında ve üstünde bulunan çelik sert cisimlere karşı üstün dayanıklılık gösterir. Ayrıca iş sırasında kaymayı ve düşmeyi engellemek için kaymaz tabanlar geliştirilmiştir. Kaymaz taban, yanıcı kimyasal ve suya karşı dayanıklılık gösterir. Kayma tehlikesi olan yerlerde alt taban sayesinde korunabilirsiniz. Marka, iş ayakkabılarını en iyi korumayı sağlamak için kaliteli materyallerden üretmektedir. Dayanıklı iş ayakkabısı modelini yapılmak istenen işe göre seçebilirsiniz. Modeller arasında çalışma alanına göre çeşitli farklılıklar bulunur. Kesici ve delici malzemelerin bulunduğu yerlerde ya da cisimlerin düşebileceği alanlarda YDS çelik burunlu iş ayakkabıları tercih etmelisiniz. Yanıcı ve zarar verebilecek kimyasalların kullanıldığı iş sahalarında kimyasallara dayanıklılık gösteren ayakkabı modelini giyebilirsiniz. Çelik uçlu iş ayakkabıları, her türlü etkiye karşı üstün dayanıklılık gösterir. Çeliğin dayanıklı yapısı ayak parmaklarının korunmasını sağlar. Uç kısımdaki çelik darbeleri emerek ayağınıza zarar gelmesini engeller. Marka derinin dayanıklı yapısını iş ayakkabılarında da kullanmıştır. Ayakkabının dış kısmında kullanılan süet ve suni deri dış etkenlere karşı dayanıklılık gösterir. İş ayakkabılarında mevsimlere göre yazlık ve kışlık modeller bulunur. Mevsimlere göre ayrılan modeller, hava şartlarının getirdiği zorluklarla mücadele ederek rahat bir kullanım sunar.

YDS ayakkabı iş alanları için tasarlanan modeller zorlu şartlarda rahat hareket edebilmenizi sağlar. İş güvenliği açısından önemli bir yere sahip olan bu ayakkabılar, riskleri en aza indirir. Su ve yanıcı kimyasallardan etkilenmeyen iş ayakkabıları, rahatlık için iç kısmında özel tabanlıklara sahiptir. Bu tabanlıklar, uzun saatler boyunca giymek zorunda kaldığınız ayakkabının sağlığınızı etkilememesini sağlar. Tabanlık kısmındaki malzemeler ayağınıza destek olur. Böylece yere yumuşak bir şekilde basabilirsiniz. Çalışma koşullarınıza göre bilek veya bilekten uzun modelleri tercih edebilirsiniz. Uzun süre rahatsız olmadan giyebilen iş ayakkabıları nem ve suyu içerisine almaz. Aksine nem ve su gibi sıvıları itme özelliğine sahiptir.              

YDS Ürünlerinin Fiyatları

YDS markası, askeri bot, iş ayakkabısı, outdoor gibi pek çok alanda ürün satışı yapmaktadır. Outdoor yaşam için şapka, gözlük, pantolon, polar gibi ürünlere ulaşabilirsiniz. Kamp, izcilik, avcılık gibi hobileriniz için ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri YDS’den alabilirsiniz. Ayrıca günlük hayatınızda giyebileceğiniz şık ayakkabıları da aynı şekilde bulabilirsiniz. Markanın motosikletçiler için de özel koleksiyonları bulunmaktadır. Motosikletçilerin ihtiyaç duyabileceği aksesuar ve ayakkabılar YDS’de satılmaktadır. Farklı kullanım alanları için YDS çanta modelleri büyük avantaj sağlar. Askeri veya outdoor olarak tasarlanan sırt çantaları geniş iç hacimlere sahiptir. Güzel bir kamp gününde eşyalarınızı bu çantalara sığdırabilirsiniz. İhtiyaçların karşılanması için çantalar farklı büyüklüklere sahiptir. Seçtiğiniz YDS çanta modelini doğaya açıldığınız günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çantalarda her eşya için özel hazneler bulunur. Bu hazneler çantanın portatif olması için özel olarak tasarlanmıştır. Doğa yürüyüşlerinde konfor sağlayacak pek çok kıyafet YDS tarafından sunulmaktadır. Pantolon, polar, tişört gibi kıyafetler farklı tarz ve konseptlerle satışa sunulmuştur. Bu kıyafetler arasında kendi tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. 

YDS, müşterileri için geniş ürün yelpazesiyle satış yapmaktadır. Bu bakımdan her ürünün farklı form ve özellikteki modelini bulmanız mümkün. Tamamıyla yerli üretim yapan markanın bot, ayakkabı, çanta gibi ürünlerinin fiyatları farklıdır. YDS bot fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle YDS askeri bot fiyatları ile diğer model botların fiyatları birbirinden farklıdır. Fiyatların belirlenmesinde ürün özellikleri ve üretim malzemeleri etkili olmaktadır. Aynı durum iş ayakkabıları için de geçerlidir. YDS iş ayakkabısı fiyatları ürünler arasında değişmektedir. Üstün koruma sağlayan iş ayakkabılarının fiyatları kullanım alanına göre belirlenir. İş ayakkabısı veya bot almadan önce ürünler arasında özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ürün seçiminizde ihtiyaçlarınıza ve çalışma alanınıza dikkat etmelisiniz. Çalıştığınız yere göre uygun alan ayakkabıyı almak iş güvenliği açısından önemlidir. Ayrıca ayakkabıların rahat bir şekilde kullanılabilmesi için uygun kalıbın tercih edilmesi gerekir. Ayakkabılarda küçükten başlayarak en büyük ayak kalıbına göre model bulmak mümkün. Günlük hayatınızda giymek istediğiniz bazı YDS ürünlerini kendi tarzınıza göre seçmelisiniz. Özellikle trend olmayı başaran askeri botlarla şıklığı yakalamak için tarzınıza göre model tercih etmelisiniz. YDS iş ayakkabısı ve askeri botlar, kullanım amacına göre ihtiyacınız olan özelliklere sahiptir. Markanın ürünleri, deri ve kaliteli malzemeler kullanılması sayesinde uzun yıllar giyilebilir. Kaliteli ve dayanıklı YDS ürünlerini Hepsiburada’yı ziyaret ederek alabilirsiniz.

YDS Ayakkabıları Nasıl Temizlenir?

YDS ayakkabıların uzun süre kullanılabilmesi için temizliğine dikkat etmek gerekir. Ayakkabıların deri ve iç kısmındaki tabanlıklara zarar vermeyecek şekilde temizlenmesi gerekir. Ayakkabının nasıl temizleneceği ürünlerde belirtilmektedir.

YDS Ayakkabı Nasıl?

YDS ayakkabılar, oldukça dayanıklı ve kalitelidir. Ayakkabı modelleri, her türlü zorlu şarta uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır.

YDS İş Ayakkabısı Kaç Kg?

İş ayakkabıları kullanılan malzemeler ve üstün koruması nedeniyle biraz ağırdır. İş ayakkabılarının ağırlığı modellerine göre hafif, orta ve ağır olarak sıralanmıştır. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

YDS

647 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön