YDS

Yds markası, farklı giyim ürünleri, ayakkabı, askeri ürünler olmak üzere farklı kullanım alanlarına hitap eden üretimler yapar. Genellikle, iş ortamında giyilecek olan ürünlerin özel ve korumalı olması önemlidir. Bu anlamda, çalışırken giyilecek ayakkabılar ve diğer giyim ürünlerinin özel olarak tasarlanması da gereklidir. YDS markası, özellikle iş ortamında güvenli olabilmeniz adına çeşitli üretimler yapar. Özellikle, ürettiği ayakkabılar sayesinde, son derece rahat ve güvenilir olabilmeniz mümkündür. Dayanıklı ve kalite düzeyi yüksek olan iş ayakkabıları, farklı kullanım amaçlarına hitap eder. Markanın iş ayakkabılarının yanı sıra, askeri amaçlı da kullanılan bot seçenekleri vardır. 

Askeri botlar, farklı renk ve tasarımlara sahiptir. Botlar, her bireyin kendi zevkine uygun özelliklere sahiptir. Özellikle, askerler için özel olarak tasarlanan botlar, günlük kullanımlar için de uygundur. Tasarlanan botların alt ve iç tabanlarında yer verilen tabanlıklar oldukça sağlamdır. Bunun yanı sıra, botlarda diz ve bileklere kadar gelen özellikler de bulunmaktadır. Bu modeller, bilekteki gerginliğin azalmasına yardımcı olur. Yds bot modelleri, askeri kıyafetlerin yanı sıra, normal giysilerle de uyum sağlar. Çünkü botların yapısındaki rahatlık sayesinde, farklı alanlarda kolayca giyebilmeniz mümkündür. YDS markasının ürettiği iş ayakkabıları da yalnızca şantiye ve inşaatlarda giyilebilen ürünlerdir. 

YDS Ürün Seçenekleri

Yds iş ayakkabıları ayakların korunmasına yardımcı olan özelliklere sahiptir. Özellikle, bot olarak üretilen modeller de çalışma alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz özelliklerdedir. Pek çok çalışma alanına özel olarak üretilen iş ayakkabıları, kaygan yüzeylere, nesnelere, zararlı kimyasallara ve benzeri oluşumlara dirençlidir. Markanın imal ettiği iş ayakkabıları, çeşitli dış faktörlerden ayaklarınızı korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda, zor şartlara da kolaylıkla adapte olan ayakkabı modelleridir. Üretilen iş ayakkabıları ve botlar, son derece sağlamdır. Bu anlamda, markanın geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Dolayısıyla markanın ürettiği ayakkabı fiyatları da birbiri içinde değişkenlik gösterir. 

Ayakkabı üretimleri arasında, Yds askeri bot modelleri de yer alır. Askerlerin uzun süre yürümeleri ve ayakta kalmalarından kaynaklı olarak ayaklar tahriş olabilmektedir. Aynı zamanda, ayakların nasır tutması da bu gibi durumlarda mümkündür. Ancak YDS markasının ürettiği askeri botlar, son derece rahat ve ayakların zorlanmaması için özel olarak tasarlanmıştır. Askerlerin yürüdükleri dağlık, engebeli, rampa ve çamurlu zeminlere uygun olarak üretilen bot seçenekleri vardır. Askeri botlar, sağlamlık ve güvenlik sağlayan özelliklere sahiptir. Genellikle, askeri botların uç kısımları geniştir. Bu nedenle, bot ayağa geçirildiğinde parmakların rahat bir şekilde hareket etmesi mümkündür. 

Günlük Yds Bot Modelleri

Yds iş ayakkabısı üretimlerinin yanı sıra, günlük olarak kullanabileceğiniz botlar da markanın kategorileri arasında yerini alır. Markanın sunduğu bazı ürünler, günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdir. Bazı ayakkabı ve bot üretimleri normal günlük kullanımlara ayak uyduran özelliklerdedir. Çünkü askeri botların popüler olması nedeniyle Yds markalı ürünler öne çıkmaktadır. Tarzını yansıtmak isteyen bireyler, kıyafetleriyle rahatlıkla kombin yapabilirler. Genel olarak, rahatlık, renk tasarım ve benzeri nitelikler yönünden kullanıcı ihtiyaçlarına hitap eden birçok ayakkabı seçeneği vardır. Eğer stilinize farklı bir hava katmak istiyorsanız, askeri botlarını tercih edebilirsiniz. Markanın imal ettiği bot modelleri arasından tercih yaparken kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Askeri botlarının renk aralıkları ise her kıyafetle rahatlıkla kombin yapacağınız seçeneklerdedir. 

Yds’nin ürettiği botlar arasında bej, yeşil, kahverengi, siyah renkler, senenin moda renkleri arasında yer alır. Genel olarak, Yds markalı botlar sert görünümlere sahiptir. Bu sebepten dolayı, sade, kapalı ve soft renkler sık sık tercih edilir. Kot ve klasik pantolonlarla rahatlıkla kombin yapabileceğiniz bot seçenekleri vardır. Seçenekler arasında yer alan ürünlerin günlük hayatta sizi konforlu hissettireceğini söyleyebiliriz. Çünkü kaymaya engel olan alt tabanlar ve yağmurlu havalarda su geçirmeyen özellikleri sayesinde işlevsel kullanımlara sahip olan ürün seçenekleri vardır. Özellikle, kışın soğuk havalarda, askeri botlarla hem stilinizi yansıtıp hem de ayaklarınızı dış faktörlerden koruyabilirsiniz. 

Mevsimlik Yds Botlar

Yds ayakkabı modelleri arasında, mevsimlik özelliklere sahip botlar da yer almaktadır. Askeri botlardaki bir takım özellikler ürünleri mevsimlik olarak kullanmaya imkân tanır. Mevsimlik olarak üretilen botları, yazın, kışın ve sonbahar aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin, yazlık botlar, havaların sıcak olduğu zamanlarda ayakları terletmeyecektir. Yazlık botlar, askerlerin de yaz aylarında nöbet tutarken kullanabilecekleri özelliklere sahiptir. Çünkü ayakların serin kalması ve terlememesi için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Çöl botları olarak bilinen ürünler ise sıcağa karşı büyük bir oranda direnç gösterir. Ayaklar, çok sıcak havalarda bile serin kalmaktadır. Yazlık botların yan bölümlerinde delikler olması, ayakların hava almasına yardımcı olur. 

Yazlık bot üretimleri, dayanıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca bu modeller, çok fazla uzun olmayan özelliklere sahiptir. Üretilen çöl botlarında yer verilen bağcıklar ise arzuya bağlı olarak kullanılmayabilir. Soğuk havalarda giyilebilmek adına kışlık botlar da son derece işlevseldir. Ancak kışlık botların her tarafı kapalı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, kar, yağmur gibi hava koşullarından etkilenmez. Kışlık olarak tasarlanan botlar, soğuk havalarda muhteşem bir direnç gösterir. Uzun saatler ayağınızda olsa bile ayak ısınızı asla düşürmez. Bu botlar, dize yakın olan uzunluklarda üretilir. Ayrıca fermuar ya da bağcıklı olarak kullanabileceğiniz kışlık bot seçenekleri vardır. Yazlık, kışlık ya da mevsimlik olarak kullanabilecek botların yanı sıra özel olarak üretilen çanta modelleri de vardır. Yds çanta modelleri ile ayakkabı ve botlarla harika kombinler yaratabilirsiniz. 

Yds Ürün Fiyatları

Yds bot fiyatları, çeşitli niteliklere bağlı olarak farklılık gösterir. Markanın ürettiği askeri, iş, outdoor ve benzeri kullanımlara ait bot seçenekleri bulunmaktadır. Örneğin, outdoor kullanımlar için üretilen bot, gözlük, pantolon, polar, çanta ve benzeri ürünler özelliklerine bağlı olarak fiyatlandırılır. Bunun yanı sıra, kamp, avcılık ve hobiler için de kullanılabilecek birçok ürün grubu bulunmaktadır. Örneğin, motosiklet kullanıcıları için özel üretilen koleksiyon ürünleri de mevcuttur. Bu ürünlerin özellikleri, malzemeleri, kullanılan amaçlar ve benzeri durumlar fiyat aralıklarını etkiler. 

Farklı kullanım alanlarını destekleyen çanta, gözlük, aksesuar, bot ve benzeri ürünler, farklı fiyat aralıklarıyla satışa sunulur. Seçtiğiniz ürünün özellikleri ve konforlu oluşu da fiyatları etkileyen durumlar arasında yerini alır. Yds markası, genel olarak geniş bir ürün grubuna kategorileri arasında yer verir. Bu nedenle, ürünleri kontrol ederek ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri satın alabilirsiniz. 

YDS Botlar Dayanıklı Mı?

Yds markası, farklı tip ayakkabı, bot ve benzeri ürünler üretir. Son derece dayanıklı ve kaliteli bot üretimleri yapılır. Ayakkabı ve bot modelleri, her hava koşuluna uygun olarak üretilmiştir. 

YDS Botların Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Markanın ürettiği botlar, uzun ömürlü olarak kullanılabilen ürünlerdir. Ancak uygun temizleme işleminin de yapılması gerekir. Botların dış kısmının deri olması ve iç kısmının de hassas olması nedeniyle zarar vermeden temizlik işleminin yapılması son derece önemlidir. 

YDS İş Ayakkabıları Ağır Mıdır?

İş ayakkabıları olarak üretilen ürünlerde, üstün koruma sağlayacak materyaller kullanılır. İş ayakkabılarının ağır olması orta, hafif ve ağır olmak üzere değişkenlik gösterir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

YDS

563 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kitap Film Müzik
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler