Voit markası sporla ilgilenen kişilerin sıklıkla tercih ettiği ve ihtiyaç duyduğu ürünleri içerir. Uzun yıllardır spor malzemeleri üreten marka gelişmiş ve kaliteli ürünleriyle her tarzdan kişiye hitap eder. Yüzme aksesuarları, kondisyon bisikletleri, basketbol ve futbol topları, ağırlık kaldırma aksesuarları, dizlikler, bileklikler, çeşitli spor aletleri, yoga malzemeleri, futbol ve basketbol aksesuarları, kaykaylar, trambolinler ve spor esnasında ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünler Voit markasında yer alır. Güvenilir ve kaliteli spor aksesuarları ve malzemeleri dinamik bir hayat sürmenize katkı sağlar. Amatör ya da profesyonel kişiler için özel olarak üretilen çeşitler her yaşa hitap eder. Voit ürünleri tasarımları, ağırlıkları, kullanım yöntemleri ve ebatları doğrultusunda farklı yaş aralıklarına uygundur. Voit scooter, boks eldiveni, el ve ayak ağırlığı, bisiklet, kask, termal şort gibi ürün çeşitlerini tercih ederken beden ve ağırlık detaylarını inceleyebilirsiniz. Özellikle Voit spor aletleri her yaştan kadın, erkek ve çocuk tarafından tercih edilen, kaliteden asla ödün vermeyen ürünler arasında yer alır. Sağlıklı yaşamak ve formunuzu korumak için kullanabileceğiniz Voit boks torbası çeşitlerini, dambılları, direnç lastiklerini, ağırlık sehpalarını, barfiks çubuklarını, şınav barlarını, koşu bantlarını ve atlama iplerini evde, dışarıda ya da spor salonlarında tercih edebilirsiniz. Özellikle Voit koşu bandı hem ebatlarıyla hem de pratik oluşuyla dikkat çeker. Tek pencereli LED sistemine sahip olan koşu bantları katlanabilir özellikte olduklarından ev ortamında kullanıma son derece uygundur.

Voit Spor Ürünlerinin Gelişmiş Özellikleri

Sporla iç içe bir yaşam süren kişilerin sıklıkla tercih ettiği Voit eliptik bisiklet gibi spor aletleriyle ön plana çıkar. Özellikle evde kullanıma uygun olan bisikletler manyetik çalışma tipine sahiptir. 8 kademede ayarlanabilen direnç mekanizmasına sahip olan ürünlerde toplamda 6 adet program bulunur. LCD göstergesiyle programları ayarlayabilir, ne kadar kalori yaktığınızı ya da kaç km yol katettiğinizi görebilirsiniz. Benzer bir ürün olan Voit kondisyon bisikleti de manyetik kayış mekanizmasına sahiptir. Bu sayede ürünü sessiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Zaman, mesafe, kalori, hız ve nabız bilgilerini gösterme özelliğine sahip olan bisikletlerin kurulumları da oldukça kolaydır. Ayrıca katlanabilir oldukları için fazla yer kaplamazlar ve kolayca taşınabilirler. Voit bisiklet modellerinin dışında bu bisikletler için özel olarak üretilen aksesuarlarıyla da ön plana çıkar. Güvenliği sağlamak amacıyla kullanılabilecek dizliklere ve bilekliklere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca günlük hayatta kullanıma uygun olan akıllı bileklik çeşitleriyle de nabzınızı her an ölçebilirsiniz. Kalp ritmi ölçen, adım sayan, uyku takibi yapan su geçirmez saatleri istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Kalitesiyle ön plana çıkan Voit scooter çeşitleriyle özellikle çocukların ilgisini çeker. 3 tekerden oluşan scooterlar 5-12 yaş grubu arasındaki çocuklar için uygundur. Renkleriyle ve hafif oluşlarıyla da çocukların kullanımına uygundur. Scooter modelleri çocukların sokakta ya da bahçede güvenilir bir şekilde keyifli dakikalar geçirmesini sağlar. Bahçede kullanılabilecek bir diğer eğlenceli ürün ayaklı basket potasıdır. Hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği pota Voit basketbol topu ile uyum içindedir.

Voit Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her bütçeye, ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak üretilen spor alet ve aksesuarları Voit markasının kalite anlayışı ile satışa sunulur. Sağlıklı bir yaşama sahip olmak için gerekli olan tüm aletlere sahip olan marka ürün çeşitliliği bakımından da oldukça zengindir. İstediğiniz ürünü istediğiniz renk ve ebatlarda satın alabilirsiniz. Fakat seçim esnasında bazı noktalara dikkat etmeniz gerekebilir. Bu noktalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Voit yürüyüş bandı modellerinde bulunan yumuşatıcı sistemlerden yer almalıdır. Yumuşatıcı sistemler spor esnasında kişiye binen yükün minimum seviyelere inmesini sağlar.
 • Yürüyüş bandı ve bisiklet gibi spor aletlerinin eğimlerinin kişinin boyuna, kas gücüne ve eklem pozisyonuna uygun olması gerekir.
 • Ağırlık çalışırken kullanacağınız dambılların vücut yağınızla uyumlu ağırlıklarda olmasına dikkat edebilirsiniz.
 • Amatörce ya da profesyonelce oynanan oyunlarda kullanabileceğiniz Voit futbol topu gibi malzemeler deri gibi kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmelidir. Sağlam dikişlere sahip topları seçerseniz uzun ömürlü bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz.
 • LCD ekranlı bir koşu bandı ya da eliptik bisiklet seçerek yakılan kalori, hız, km, zaman gibi değerleri takip edebilirsiniz.
 • Spor aleti alırken tasarımlarının ergonomik olmasına ve kolayca taşınabilmesine önem verebilirsiniz.
 • Kondisyon bisikletlerinde yüksekliğin kolayca ayarlanabilmesi gerekir.
 • Fitness aletlerinde kullanılan malzemeler dayanıklı, kokusuz ve işlevsel olmalıdır. Voir ürünleri farklı hareketlere karşı sağlamlığını uzun süre koruyabilir.
 • Voit yüzücü gözlüğü gibi aksesuarlar kişiyi rahatsız etmeyecek tasarımlara sahiptir. Yüz şeklinize uygun seçimler yaparak konfor sağlayabilirsiniz.
 • Spor esnasında giyilebilecek tayt, şort gibi kıyafetlerin ter emici kumaşlardan üretilmesi gerekir. Nefes alan kumaşların su geçirmemesi ve hızlı kuruması da önemlidir. Ayrıca hareket kabiliyetini kısıtlamayacak rahatlığa da sahip olması da tercih sebebidir.
 • Tercih edeceğiniz ürünlerin tasarımlarının, fiziksel özelliklerini ve malzemelerinin kullanım koşullarına uygun olmasına özen gösterebilirsiniz.
Güvenilir ve Kaliteli Voit Spor Aksesuarları

Voit, spor yapan ya da sağlıklı alışkanlıklara sahip olmak isteyen kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Hem evde hem de dışarıda kullanabileceğiniz aksesuarlar sayesinde günlerinizi verimli geçirebilirsiniz. Voit dambıl kullanarak ağırlık çalışmalarınıza her an her yerde devam edebilirsiniz. Farklı ağırlıklar doğrultusunda satılan dambıllar dış neopren malzeme kullanılarak üretilir. Bu malzeme terin emilmesini sağlar, bu sayede kayma engellenmiş olur. Diğer spor aksesuarlarında olduğu gibi dambıllarda da farklı renk seçenekleri bulunur. Ayrıca ağırlık kaldırırken zorlanırsanız Voit ağırlık eldivenlerini tercih edebilirsiniz. Unisex eldiven modellerinin iç kısmında jel bir malzeme bulunur. Bu malzeme spor aletlerinin elden kaymasını engeller ve eldeki baskının minimum seviyelere inmesini sağlar. Bu sayede nasır, avuç içinde yanma gibi problemlerin oluşmasını da engeller. Benzer özellikler Voit fitness eldiveni için de geçerlidir. Fitness esnasında rahat etmenizi sağlayan aksesuarlar genellikle set halinde satılır. Ayrıca yine fitness esnasında kullanabileceğiniz kaliteli Voit dizlik ve bileklik çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Antrenmanlarınızı spor aksesuarlarıyla beraber yaparak sporlarını verimli hale getirebilirsiniz. Eğer kilo vermek için çalışıyorsanız spordan sonra Voit baskül ile kilonuzu öğrenebilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen Bluetooth bağlantılı dijital basküller yağ ölçme ve vücut analizi yapma özelliklerine de sahiptir. Kilonuzu öğrenirken aynı zamanda yağ, kas, su ve iç organ yağınızı da keşfedebilir, kemik ölçümünüzü de yapabilirsiniz. USB kullanılarak şarj edilebilen Voit tartı sağlığınızı korumanız için gerekli olan tüm profil analizlerine sahiptir. Sporla ilgili ihtiyacınız olan tüm Voit ürünlerini Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Voit Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı Voit paten, spor aleti, aksesuarı çeşitlerinin fiyatları belirlenirken tasarımlar, renkler ve kullanım alanları dikkate alınır. Ayrıca ürünlerin ebatları ve işlevleri büyüdükçe fiyatları da artar. Ancak her bütçeye uygun spor aleti ve aksesuarı bulmak mümkündür.

Spor Dallarına Göre Voit Ürün Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Farklı spor dallarına kullanabileceğiniz ürünleri Voit markası güvencesiyle satın alabilirsiniz. Spor ürünlerini branşınızın gerekliliklerine uygun olarak seçmeniz gerekir. Fiziksel özellikleriniz ve kullanım alışkanlıklarınız da malzeme seçiminde önemli bir kriterdir. Basketbol, voleybol, fitness ya da yüzmede kullanabileceğiniz ürünler işlevsellikleri ile ön plana çıkar. Voit deniz gözlüğü gibi ekipmanları kullanarak hem amatör hem de profesyonel alanda başarılı olabilirsiniz.

Voit Ürünleri Her Yerde Kullanılabilir Mi?

Voit spor alet ve ekipmanlarını istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ürünler oldukça uzun ömürlüdür ve çevresel faktörlere karşı da sağlamlıklarını korur. Örneğin; Voit kaykay gibi aletleri farklı zeminlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...