1924 yılından beri saat üretimi yapan ve şimdiye kadar birçok ödül almış olan Japon marka Seiko kelimesi; dakika, başarı ve mükemmel anlamına geliyor. İsmi gibi başarılı olan bu marka çeşitli kadın ve erkek saat modellerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile hepsiburada.com'da sizleri bekliyor.

İlk kuvars saat üreticisi olan Seiko Saat, modası hiç geçmeyen klasik ve sportif model saatlerini başarıyla üretmeye devam ediyor. Japon teknolojisi, kullanışlı detaylar ve titiz işçilik ile üretilen saatler zengin ürün modelleri sayesinde geniş bir kitleye hitap ediyor. Seiko, hassas zamanlama konusundaki öncülüğü ile çoğu spor organizasyonunun resmi saati haline gelmiştir. Sporcuların beğenisini kazanırken aynı zamanda klasik erkek modellerinde güç ve sadeliği, kadın modellerinde ise zerafet ve şıklığı bir arada barındırma özelliğini gösteriyor.

Saat işçiliğinde ince çalışmanın, duygulara ve göze hitap eden tasarımın saat teknolojisi için de başlangıç olduğuna inanan Seiko Saat, bütün modellerinde öncelikle buna dikkat ediyor. Kurulduğu andan itibaren değişen teknolojiye ayak uyduran ve dünya trendlerinden uzak kalmayan Seiko, her zaman modanın öncüsü olmayı ve şıklığın yanında kalmayı başarıyor. Seiko, kadın ve erkekler için şık saat modelleri üreterek birbirinden çarpıcı alternatifler sunuyor.

İhtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünleri marka sayfasından filtreleyip inceleyebilirsiniz ve ürünlerin özelliklerini birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Size en uygun olanını dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Seiko

2.111 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Alarm
  7. Çalışma Tipi A-Z
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön