Geçmişi 1845'e dayanan ve dünyanın en önde gelen tencere üreticilerinden biri olan Fissler'in doğuşu, bir Alman sıhhi tesisat mağazasını "Goulash Cannon" olarak adlandırılan mobil bir mutfağa dönüştürmesiyle gerçekleşiyor. Yenilik, benzersiz özellikler ve mükemmel fikirler, Fissler'in ürünlerinin her zaman ayırt edici özellikleri olmaya devam ediyor. Fissler, 1920'lerde elektrikli ocaklarda kullanılmak üzere ilk alüminyum tavaları geliştirerek, 1953'te patentli birçok ayarlı kontrol vanasına sahip ilk düdüklü tencereyi piyasaya sürüyor. Daha sonra Fissler, tavalar için ilk yapışmaz kaplamayı geliştirmek için pişirme teknolojisini ustalıkla uyguluyor. Bugün, Fissler yeni teknolojiler geliştirmeye ve mevcut tasarımlarını daha da geliştirmeye devam ediyor. 170 yıllık tecrübe, kalite ve fikirlere sahip Fissler'ın her ürünü, her gün daha enerji tasarruflu ve sağlıklı hale geliyor.

Fissler'in ürünleri, 18/10 Alman paslanmaz çelik olarak en yüksek kalitede malzemelerden üretilerek ve sertifikalı kalite kontrol sistemine gönderiliyor. Hassaslıkla üretilen ürünleri çok sayıda ödül kazanmaya devam ediyor. Fissler'in tava ve tencerelerinin tümü özel olarak tasarlanmış tabanlara sahip olma özelliğini her dönemde koruyor. Bu özellik, herhangi bir ısınma yüzeyinde bozulma veya çözülme olmaksızın kullanılabileceği anlamına geliyor. Aynı zamanda pişirme konusunda da bir yeniliği içeren özelliğine "Cook Star Induction Pro" (indüksiyon pişirme yüzeyi) adı veriliyor.

Fissler, tencere, bıçak ve mutfak aksesuarları üreten bir firma olarak ününü dünya çapında devam ettiriyor. Tüketiciler, temizliği kolay ve uzun yıllar kullanım süreleri nedeniyle, bu ürünlerin kalitesinden keyif alıyor. Fissler 'in altı litrelik düdüklü tencereleri ve iki buçuk litrelik cam kapaklı basınçlı tavaları tüketiciler arasında popülerliğini koruyor. Her iki boyut seçiminin bir arada olması kullanıcıya veya aşçılara kolaylık sağlıyor. Bu iki parça, bir şefin ihtiyaçlarının neredeyse tamamı için mükemmel bir özellik taşıyor. Hem yemek pişirme hem de evdeki konserve ihtiyaçları için pratik hale geliyor. Paslanmaz çelik kızartma tavaları, Fissler'in uluslararası patentli NOVOGRILL tabanına sahip olma özelliği taşıyor. Bu özel taban sayesinde ızgara için en uygun hale gelerek, yağlar yapışmadan kızartma yapılabiliyor. Tavada ayrıca, aşçının elini tava sıcaklığından koruyan ergonomik tasarımlı emniyet tutacağı da bulunuyor. Aşçılar, Fissler'in ürünlerinde sunduğu ayrıntılara dikkat çekiyor.

Dünyanın dört bir yanındaki restoranlar ve evler Fissler tencere, tava ve aksesuarları kullanarak yemek hazırlamanın tadını çıkarıyor. Fissler'ın yenilikleri sürekli olarak pişirme alanlarını baştan yaratıyor. İndüksiyonlu yemek pişirmek için ideal tencere olan Fissler tencereler alt yüzeyleri için teknolojiden daha fazlasını sunuyor. Fissler tutacaklarının çoğu, diğer tavalardan daha soğuk oluyor. Sahip oldukları tutacaklara da "soğuk tutuş" deniliyor. Fissler düdüklü tencereler her türlü kullanışlı özelliğe sahip olmalarıyla birlikte sadece yüksek basınç altında pişirmeye izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda düşük basınç veya buhar altında da pişirebilme özelliği taşıyor. Fissler, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretiliyor. Eşit ısı dağılımı ve üstün ısı depolaması için ekstra kalın 6mm'lik bir alüminyum göbeği içeren patentli CookStar soba tabanıyla yemek pişirmeyi sevenlere çözüm sunuyor. Fissler tencere ile % 350'ye kadar enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Fissler uluslararası marka portföyünü genişletmeye devam ediyor. On iki yeni çatal bıçak takımı ürün yelpazesine ekleniyor ve şirketin sofra alanında da tecrübesini yansıtıyor.

Fissler ürünlerinin bugünkü fonksiyonları ve tasarımları, modern aşçıların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak uyarlanmaya devam ediyor ve her parça halen Almanya'da üretiliyor. Birçok nesil için öncü haline gelmiş, rakipsiz Fissler deneyimini yaşamak için tavalarını, tencerelerini, düdüklü tencerelerini, bıçaklarını ve diğer mutfak aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fissler

310 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Türü A-Z
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön