Motosport sektöründe 30 yılı aşkın süredir yer alan Fransız Shark, kask pazarının önde gelen markalarından biridir. Sektörün önde gelen motosiklet yarışçıları tarafından kurulmuş olan marka güvenlik ve performans konusunda yüksek standartları ile dikkat çeker. Her zaman teknik kısıtları zorlayan Shark, mükemmel performans ve konfora ulaşmak için yenilikçilikten ödün vermemesi ile fark yaratır. Her yıl yeni modeller satışa çıkaran marka aynı gruba mensup kardeş markaları Bering, Bagster ve Segura’dan edindiği deneyimleri de yeni ürünlerine yansıtır. Her iki dakikada bir kask satan marka 60’ın üzerinde ülkede satıştadır. Hem amatör hem de profesyonel kullanıcılara hitap etmeyi amaçlayan Shark, teknik olarak sofistike ürünleri ile göz doldurur. Racing, Pulse, Off-Road, Discovery ve Metro ürün grupları ile pazarda farklı kullanıcı tiplerini hedefleyen marka oldukça çok tercih edilmektedir.

Shark Racing Kaskları Üstün Teknolojisi ile Profesyonellerin Tercihi

Race-R Pro GP, Race-R Pro Carbon ve Race-R Pro modellerinden oluşan Racing ürün grubu profesyonel motosport yarışçıları için tasarlanmıştır. Başından sonuna kadar üretim ve ürün geliştirme süreçlerine dahil olarak geri bildirim veren yarışçılar, kaskların güvenlik ve performans açısından mükemmelleştirilmesi için destek olmaktadır. Bu şekilde Racing ürün grubu her daim yenilenmekte ve iyileştirilmektedir.

Shark Pulse Kaskları Spor Kaska Yeni Bir Soluk Getirir

Performans ve stilin bir arada olduğu Shark Pulse ürünleri spor kask tercih edenler için birebirdir. Spartan Carbon, Spartan, Vancore 2, Skwal 2, D-Skwal ve Ridill modellerini içeren ürün grubu kendinden siperlik ve vizörlü tam kapalı kask modellerin yanı sıra Vancore 2 gibi harici siperlikli kapalı kask modellerini de içermektedir.

Outdoor Sporlarını Sevenler için Shark Off-Road Serisi Birebir

Özellikli tasarımları ile öne çıkan ürün grubu, motosiklet tutkunlarının yanı sıra ATV gibi diğer outdoor sporlarını sevenler için özel üretilmiştir. Harici siperliği ile Explore-R, önü açık tam kask modeli ile Varial ve ATV kullanımına özel tasarlanmış yarım kask modeli ile ATV-Drak özel ihtiyaçlara göre tasarlanmıştır. Her türlü zemin koşuluna uygun üretilen ürünler güvenlik ve konfor açısından teknolojinin üst sınırındadır.

Uzun Yollar için Shark Discovery Beklenenden Çok Öte

Çenesi açılabilen tam kask modellerinden oluşan Discovery serisi uzun yol koşulları için özel olarak tasarlanmıştır. Evo-One 2, Evoline Series3 ve Openline modellerini içeren ürün grubu modüler ve pratiktir. Başa kolay oturur ve havalandırma sistemi ile fark yaratır. Aerodinamik açıdan mükemmel tasarlanmış olan Evo-One 2, boyun bağı ve kilit sistemi ile ergonomik ve esnektir. Çenenin aşağı veya yukarıya hareketi ile otomatik olarak açılan vizörü ile motosiklet kaskları içinde tek olan model mükemmel konfor sağlar.

Farklı Olmak İsteyenler için Shark Metro Mükemmel Seçim

Markanın en çok modele sahip olan Metro serisi, şehirli ve şık motosiklet kullanıcıları için tasarlanmıştır. S-Drak Carbon, S-Drak, X-Drak, Street-Drak, Drak, RSJ, Heritage, Shark Nano, Shark Nano Crystal ve Micro modellerinden oluşan seri keskin çizgileri ve son mode görünümü ile ilgi çekmek isteyenleri hedefler. Her birinin farklı karakteri olan kask modelleri Shark’ın üstün teknolojisi ve yenilikçiliği sayesinde hem malzemesi hem de şekli ile göze çarpar. Çenesiz olan Shark Nano Modeli rahatlığı ile öne çıkar. Klasik scooter kaskı modellerini andıran Heritage vintage görüntüsü ile oldukça çıktır. Kafatasına mümkün olduğunca uyumlu olmak amacı ile özel olarak tasarlanan S-Drak, karbon malzemesi ile hafiftir. Uzun yolculuklarda görüş kalitesini artıran özel tasarım vizörü ile Shark Nano, trafikte kolay ve rahat kullanım sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Shark

911 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Telefon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Altın / Takı / Mücevher
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler