Kullanıcılarının ciltlerinin biyolojisine saygı duyarak doğal mekanizmalarının restorasyonu için cilt bakım ve güzellik ürünleri geliştiren Bioderma, Türkiye’nin de içerisinde olduğu 90’ın üzerinde ülkede beğeniye sunulmaktadır.

Bioderma üretim kategorileri; yüz, vücut, bebek, çocuk ve anne, güneş bakımı ve bronzlaşma, saç ve saçlı deri olmak üzere geniş bir ürün gamını kapsamaktadır. Kullanım alanına göre temizleme, bakım, besleme, koruma, onarma, nemlendirme gibi ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefleyen marka, siz ve aileniz için tüm cilt bakım taleplerini karşılamaktadır.

Hassas Cilt İçin Bioderma ile Uygun Bakım Nasıl Sağlanır?

Hassas cilt yapısına sahip kullanıcılar için uygun bakım ürünleri bulmak, her zaman zordur. Yaygın veya lokal olarak kızarıklık, sıcaklık hissi gibi belirtiler ile kendini gösteren hassas cilt yapısı, özel ilgi istemektedir. Bu cilt özelliği nedeni ile derideki nem, hızla kaybolarak kuruluk ve gerginlik hissine yol açabilmektedir. Bioderma’nın hassas cilt özellikli kullanıcıları için geliştirdiği Sensibio ürünleri; hassas, toleranssız, kızarıklık sorunu ve nem kaybı olan, yağlı tabaka ve kızarıklık yaşayan, çok kuru olan cilt özelliklerine göre farklı kategorilerde üretilmiştir. Sensıbıo ürünleri; hijyen, bakım ve tamamlayıcı bakım ürünleri olarak cilt temizliği, makyaj temizleme, yatıştırarak nemlendirme, maske ve deodorant gibi tüm ihtiyaçları karşılamayı hedeflemektedir.

Nem Kaybeden Cilt İçin Özel Bakım Ürünleri Nelerdir?

Modern yaşam koşulları, hava kirliliği, stresle beraber hava değişimleri de cilt üzerinde onarılması gereken etkiler yaratır. Nemi kaybolan cilt, özel bakım gerektirmektedir. Parlaklığını yitiren ciltler için hijyen, bakım ve tamamlayıcı bakım ürünleri sunan Bioderma Hydrabio serisi, cildin nemini kazanarak parlak ve canlı görünümüne geri dönmesine yardımcı olmaktadır. Bioderma tarafından geliştirilen biyolojik patentli Aquagenium® formulü ile geliştirilen Hydrabio ürünleri, genç ve yetişkin kullanıcılar için farklı özellikler ile geliştirilmekte ve cildin nemlenmesine destek sağlamaktadır.

Yoğun Cilt Kuruluğuna Bakım Nasıl Yapılmalıdır?

Sağlıklı bir cilde göre çok daha hassas olan kuru ve çok kuru ciltler de özel bakım gerektirmektedir. Cilt özelliğine uygun bakım ve hijyen ürünleri kullanımı, dış etkilere karşı cildi güçlendirmeye yardımcı olmaktadır. Bioderma tarafından geliştirilen Atoderm serisi ürünlerde kullanılan Skin Barrier Therapy™ ve Ecodéfensine™ patenti sayesinde kuru ciltler arınmakta ve nemlenerek korunmaktadır.

Ciltte Sebum Dengesine Nasıl Destek Sağlanır?

Yağ bezleri tarafından salgılanarak cilde ve saça nem veren yağlı ve açık sarı madde, "sebum" olarak adlandırılır. Karma veya yağlı ciltler için sebum dengesindeki bozulma, cilt sorunları yaratmaktadır. Bioderma tarafından geliştirilen Fluidactiv® patenti ile üretilen Sebıum ürünlerinin düzenli kullanımı, cilt dengesinin korunması için destek sağlamaktadır. Cilt temizleyici ürünler ve bakım kremleri ile genç ya da yetişkin tüm kullanıcılara sebum desteği sağlayan destekleyici seçenekler, günlük kullanımda cilt bakım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Leke Problemleri İçin Hedef Ürünler Nelerdir?

White Objective serisinde yer alan temizleme ve bakım ürünleri, leke problemleri yaşayan kullanıcılar için çözüm olanakları sunmaktadır. Cilt tonunu aydınlatmaya ve eşitlemeye yardımcı ürünler, hassas ciltler için destek sağlanmaktadır.

Deterjan İçermeyen Şampuan Kullanımının Saç Bakımına Desteği Nedir?

Bioderma tarafından 1977 yılında Node ismi ile Non Detergent (deterjan içermeyen) şampuan geliştirilmiştir. Hassas saç ve saç derisini korumayı hedefleyen ürünler; yağlı, kuru, hassas ve yıpranmış tüm saç tipleri için ayrı ayrı üretilmektedir. Arındıran, yeniden yapılandıran, kepek problemini çözmeye yönelik formüller ile geliştirilen şampuanlar ve bakım maskeleri, saç derisine zarar vermeden saçlarınızın sağlıklı uzamasına yardımcı olmaktadır.

Bioderma Ürünleri ile Bebeklerin Hassas Cildi Nasıl Korunur?

Bioderma tarafından bebek ve çocuk cildi için geliştirilen hijyen ve bakım ürünleri serisi ABCDerm, pediatrik dermatoloji için güvenlik ilkelerini esas alarak formüle edilmektedir. Hassas cilt özelliklerindeki küçük kullanıcılar için yüksek güvenlik ve tolerans sağlayan bakım ve hijyen ürünleri yanında anneler için doğum sonrası bakım kremi de sunan seri, esneklik ve sıkılaştırma için destek sağlamaktadır.

Bioderma Photoderm Serisi Özellikleri Nelerdir?

Yüksek UVA/UVB koruması sağlayarak cilt sağlığını korumaya destek veren Photoderm serisi güneş koruma ürünleri, özel hücresel Bioprotection® patenti ile hücreden başlayan koruma sağlamaktadır. Güneş koruması, sağlıklı bronzluk ve güneş sonrası bakım sağlayan seçenekleri ile Photoderm serisi ürünler, cilt tipine uygun koruyucu çözüm alternatifleri sunmaktadır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bioderma

382 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön