Bioderma cilt bakım ürünleriyle ünlü bir marka. Bioderma marka ürünler, farklı cilt bakım ihtiyaçlarını karşılamak üzere geniş çeşitliliğe sahip. Ayrıca doğal içeriği ve dermatolojik testleri ile güven veriyor. Genç, parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmak üzere cilt bakımı için Bioderma ürünlerini kullanabilirsiniz. Bu sebeple ihtiyacınız olan bakım ürününü almak için Bioderma ürünleri ve fiyatlarını Hepsiburada rehberliğinde inceleyebilirsiniz.

Bioderma Ürünleri

Cildi renklendirme, aydınlatma, temizleme, dolgunlaştırma gibi hedefleri olan Bioderma ürünlerinin pek çok çeşidi bulunuyor. Temizleyici, cildinizin en çok ihtiyaç duyduğu ürün. Derinlemesine temizler ve gözenekleri kirden arındırır. Tonik, cildinizi pürüzsüzleştirmeye ve sakinleştirmeye yardımcı. Bu ürün yüzünüzü yıkadıktan sonra kullanılır. Nemlendirici, yağlı bir cilde sahip olsanız bile kullanmanız gereken ürün. Güneş kremi, en az 30 SPF’ye sahip olanları her gün kullanımı önerilen ürünler arasında. 

Bioderma Güneş Kremi Çeşitleri

Güneşin tüm zararlı ışınlarından korumanızı sağlamak için geniş spektrumlu korumaya sahip bir güneş kremi seçmelisiniz. Ayrıca ürünü seçerken cilt tipinize uygun olmasına da özen göstermelisiniz. Yağlı ve karma ciltlere sahip olanlar koku ve koruyucu içermeyen ürünleri seçmeli. Kuru cilde sahip olanlar ise nemlendiricili güneş koruyucuları tercih etmeli. Bioderma güneş kremi çeşitleri her cilt tipine uygun güneş kremine sahip. Bioderma Photoderm Spot SPF 50 ve SPF 30 korumalı güneş kremleri mevcut. BB krem özelliği olan Bioderma Photoderm Nude SPF 50 ve 30 korumalı ürünler de var. Sprey yapıda bulunan Bioderma Photoderm Max Sprey SPF 50 ve 30 koruma sağlayan ürün de bulunuyor. Ayrıca temiz içeriğe sahip olan Bioderma Photoderm KID Spray SPF 50 ve 30 ürünlerini de çocuklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bioderma Photoderm Mineral Spray çeişidi ise içeriğindeki minerallerle cilt bakımınızı da destekler.

Güneş Kremi Nedir?

Cildiniz için güneş koruyucunun ne kadar önemli olduğunu bilmelisiniz. Her gün düzenli olarak güneş kremi kullanmak cilt bakım rutininizin en önemli parçası. En belirgin faydalarından biri zararlı UV ışınlara karşı koruma sağlaması. UV ışınlarının cilde nüfuz etmesini önleyerek güneş kaynaklı çeşitli cilt hastalıklarını da önler. Bir diğer faydası ise güneş ışığının sebep olduğu ince çizgiler ve kırışıklıkları önlemesi. Kullanmadığınız takdirde güneşe maruz kalan cildiniz daha hızlı yaşlanır. Hassaslaşır, kurur. Düzensiz cilt tonu görünümü oluşur. Ayrıca güneş kremleri cilt kanserleri özellikle melanom gelişme riskini önemli ölçüde azaltır. Bu cilt kanseri son derece agresiftir. Ve 20’li yaşlarda hayatı tehdit edici olabilir. Bu yüzden en erken yaşta düzenli güneş kremi kullanımına alışmalısınız.

Bioderma Yüz Yıkama Jeli

Fazla yağı arındırmada etkili olan Bioderma Yüz Yıkama Jelini cilt bakım rutininize mutlaka eklemelisiniz. Cildi kurutan, sertleştiren ve rengini donuklaştıran ölü hücreleri ciltten uzaklaştırır. Cilt daha sağlıklı, ferah, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Karma ve yağlı ciltlerin günlük kullanımına uygun. Sabah ve akşam nemli cilde uygulanmalı. İyice duruladıktan sonra nazikçe kurulanır. 

-Bioderma Sensibio Foaming Cilt Temizleme Jeli: Cildi nazikçe temizler. Makyajdan arındırır ve nemlendirir. Hassasiyet ve rahatsızlık hissini yatıştırır. Yüksek cilt ve göz çevresi toleransına sahiptir.

-Bioderma Unisex Sensibio Moussant Foaming Cilt Temizleme Jeli: Hem erkekler hem de kadınların her cilt tipine uygun olan temizleyici.

-Bioderma Atoderm Intensive Foaming Temizleme Jeli: Cildin pH dengesini korumaya yardımcı olur. Cildi nemlendirerek rahatlatır. Cildin doğal yapısını güçlendirmeyi destekler.

-Bioderma Abcderm Yüz, Vücut Ve Saç Temizleme Jeli: Bebek ve çocukların hassas ciltlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Hem temizler hem de nemlendirir. Doğumdan itibaren kullanılabilir. Cilt ve göz çevresi toleransına sahiptir.

Yüz Yıkama Jeli Nedir?

Yüz yıkama jelleri, jel benzeri bir dokuya sahip bir yüz temizleyici. Çiçek özleri, çay ağacı yağı ve uçucu yağlar gibi hafif bileşenlerden oluşur. Aynı zamanda su bazlı. Çoğunlukla hassas cilde ve sivilce eğilimli yağlı cilde sahip olanlar tercih eder. Derin temizliğe ihtiyacınız varsa bu ürünü kullanmalısınız. Gözeneklerinizin temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda cildinizin yüzeyindeki kiri ve fazla yağı temizler. 

Bioderma Yüz Temizleme Jeli

Cildi nazikçe temizleyen ve makyajdan arındıran Bioderma Yüz Temizleme Jellerini incelemelisiniz. Sabun ve parfüm içermez. Gözenekleri tıkamaz. Önceden suyla ıslatılmış nemli cildinize uygulamalısınız. Köpürterek yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Ardından bol su ile durumalı. Ve hafifçe cildinizi kurulamalısınız. Sabah ve akşam kullanmalısınız.

Yüz Temizleme Jeli Nedir?

Yüz temizleme jelleri, kir, ter, sebum ve diğer gözenek tıkayıcıları deriden temizlemeye yardımcı olur. Makyajınızı temizlemenizi de kolaylaştırır. En inatçı makyaj ürünlerinizi bile yağlı bileşen formülü sayesinde çözer. Temizlenmesini sağlar. 

Bioderma Sebium

Bioderma Sebium serisi dermatologlar tarafından özel olarak önerilen temizlik ve cilt bakım ürünlerine sahip. Karma, yağlı ve akne eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Ciltteki fazla sebum/yağ üretimini düzenlemeye yardımcıdır. Temizleme, nemlendirme ve tamamlayıcı bakım ürünlerini bu seride bulabilirsiniz. Gözenek ve parlama problemi ile birlikte cilt pürüzleri için de geliştirilmiştir.

Bioderma Nemlendirici

Kuru ciltler için besleyici ve koruyucu bakım sağlayan Bioderma Nemlendirici kremi denemelisiniz. İçerisindeki aktif bileşenler sayesinde cildin yatıştırılmasına destek sağlar. Tolerans seviyesini yükseltir. Temizlenmiş cilde günde 1 veya 2 kez uygulanabilir. Hafif nemli cilde uygulanırsa (duş sonrası gibi) etkisi artar. 

Nemlendirici Nedir?

Kuru, pürüzlü, pullu, kaşıntılı ve tahriş olmul ciltleri tedavi etmek için nemlendirici kullanılır. Kuru cilt cildin üst tabakasındaki su kaybından kaynaklanır. Nemlendiriciler, cildin üst kısmında cilde su hapseden yağlı bir tabaka oluşturarak çalışır. Keratin içeren nemlendiriciler ölü cilt hücrelerinin atılmasını sağlar. Cildin daha pürüzsüz ve yumuşak hissedilmesine yardımcı olur. Yine gliserin, lesitin ve propilen glikol bulunduran nemlendiriciler cildin dış tabakasına su çeker. Cildi yoğun şekilde nemlendirir. 

Cilt Tipinizi Nasıl Bulabillirsiniz?

Yüzünüzü yıkadıktan sonra 30 dk bekleyin. 30 dk sonra her bölgesine ayrı ayrı kağıt tutun. Her bölgeye tuttuğunuz kağıt, yağlı bir tabaka olarak görünüyorsa yağlı bir cilde sahipsiniz. Hepsi kupkuru ve pullanmalar var ise kuru bir cilde, belirli bölgeleri yağlı ise karma bir cilde sahipsiniz. Herhangi bir değişiklik olmadıysa normal bir cilde sahipsiniz. Hassas cilt ise en ufak dokunuşta kızarır.

Doğru Cilt Bakım Rutini Nasıl Olmalı?

İlk adım temizleyiciler. Cilt bakımında doğru bir temizleyici jel veya köpükle başlamalısınız. İkinci adım tonikler. Daha gergin ve temiz bir cilt için tonik aşamasını atlamayın. Üçüncü adım serumlar: Cildinizin ihtiyacına göre serum kullanabilirsiniz. Örneğin daha parlak bir cilt istiyorsanız c vitaminli bir serum tercih edebilirsiniz. Dördüncü adım göz kremi: Göz çevrenizin nemlenmesi ve kırışıklık oluşmaması adına bu kremi de rutininize eklemelisiniz. Beşinci adım nemlendirici: Cildinize uygun bir nemlendirici cilt bakım rutininizin olmazsa olmazı. Altıncı adım retinol: A vitamini bulunduran retinol cildinizin daha yumuşak ve esnek yapıya sahip olmasını sağlar. Yedinci adım güneş kremi: Doğru bir güneş kremi seçimi yaparak her mevsim ve her gün mutlaka kullanmalısınız. En az 30 SPF korumaya sahip bir güneş kremi satın almalısınız. 

Bioderma Ürünleri Fiyatları

Bioderma ürünlerinin fiyatları cilt bakım kategorisine göre değişiyor. Güneş kremi fiyatlarını koruyuculuk düzeyleri ve renkli olup olmadıkları etkiliyor. Yüz yıkama ve temizleme jellerinin fiyatlarını da boyutları belirliyor. Nemlendirici fiyatlarını ise yoğun nem verme oranları ve yine boyutları etkiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bioderma

580 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Miktar A-Z
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön