Dünyayı vakum yalıtımı teknolojisiyle tanıştıran ve günümüzde de hayatın her alanında pratik bir şekilde kullanılan termosları ilk kez üreten Thermos markası, yüzyılı aşkın süredir hizmet göstermektedir. Geçmişten günümüze kadar kullanıcılara pek çok farklı ürün seçeneği sunan Thermos, farklı koşullara uygun olarak tasarlanan ve üretilen geniş bir ürün yelpazesine sahip. Isı yalıtımı konusunda son derece başarılı termos modelleri üreten marka, başta outdoor aktivitelerine meraklı kullanıcılar ve kampçılar olmak üzere pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Farklı ürün tasarımları sayesinde günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilen ürün seçenekleri bulunan Thermos, her kullanıcıya uygun bir ürün tercihi sunuyor.

Thermos ile Uzun Süre Muhafaza Edin

Patentli Thermos vakum yalıtımı teknolojisiyle, sıcak ve soğuk içecekler saatler boyunca muhafaza edilir. Çift katmanlı çelik malzeme ve katmanlar arasında oluşturulan vakum etkisi sayesinde, uzun yolculuklar ve günlük tempolarda içecekler başarılı bir şekilde ısılarını korur. Dağcılık ve kampçılık gibi ekstrem koşullar için son derece kullanışlı olan Thermos ürünleri, soğuk etkinliklerde kullanıcıların içini ısıtan içecekler sunarken, sıcak hava koşullarında serinletici içecekler sunar. Günlük hayatta da ofis ve okul gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. 24 saate kadar soğuk ve sıcak muhafaza sağlayan Thermos ürünleri, farklı kullanım alanları için farklı tasarımlara ve kapasitelere sahiptir. Uzun süreli yolculuklar ve aktiviteler için 2lt termos ürünlerinin yanı sıra günlük kullanımlar ve trekking gibi aktiviteler için daha düşük kapasiteye ve boyutlara sahip termos ve mug ürünleri de bulunmaktadır. Ayrıca kalabalık gruplar ve seyahatler için termos çanta ürünleri de bulunan marka, yüksek depolama kapasitesine sahip ısı yalıtımlı çantalar sayesinde gezi, piknik gibi aktivitelerde içeceklerin 3 saate kadar soğuk tutulmasına olanak tanıyor. PEVA astar malzemesi sayesinde akıntılara karşı koruma sağlayan çanta ürünleri, elde yıkanabilen ve kolaylıkla temizlenebilen bir yapıya sahip. Ayrıca katlanabilir tasarımı sayesinde kullanılmadığı zamanlarda fazla yer kaplamaz. Çanta ürünlerinin soğutma amaçlı kullanılması için buz kaseti veya torbası ile kullanılması gerekir.

Herkes İçin Bir Thermos Var

Farklı vakum yalıtımı ürünleri üreten Thermos, kullanıcılar için pek çok farklı kategoride ürün sunar. Profesyonel kullanımlar için sıkça tercih edilen termos modelleri, büyük boyutlara ve yüksek kapasitelere sahiptir. Ayrıca zorlu koşullar göz önüne alınarak üretildiklerinden son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu sayede zorlu doğa koşullarında ve yolculuklarda darbelere ve ısı değişimlerine karşı yüksek performans gösterir. Profesyonel kullanıcıların ihtiyaç duyduğu farklı tasarım özelliklerini de barındıran bu termos ve matara ürünleri, taşıma ve kullanım sırasında kolaylık sağlayan tutamak tasarımları ve farklı kapak türleri sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlar. Bu kapak tasarımları Thermos ürünlerine göre farklılık gösterir. Çevirmeli ve basmalı kapak türleri, pipet formundaki kapak türleri ve bardak olarak kullanılabilen kapak türlerine kadar pek çok tasarıma sahip ürün bulunur. Günlük kullanımlarda sıkça tercih edilen termos bardak ve suluk ürünleri de kullanıcılara yüksek performans ve kolay kullanım sağlayan ürünlerdir. Düşük kapasitelere sahip bu ürünler kolaylıkla taşınabilir. Genellikle çay ve kahve gibi sıcak içeceklerin muhafaza edilmesi için kullanılan mug ve termos bardak ürünleri, pek çok kullanıcı tarafından günlük hayatta tercih edilir. Koşu ve yürüyüş gibi sporlar için oldukça kullanışlı olan Thermos suluk çeşitleri, Lexan adı verilen, dayanıklı ve sağlığa zararlı olmayan bir malzemeden üretilir. Bu sayede kırılması neredeyse imkansızdır. Ergonomik bir tasarıma sahip olan suluk modelleri kolaylıkla temizlenebilir.


Thermos

48 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Ürün Tipi
  5. Termos Hacmi
  6. Renk
  7. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN