Bellona

Bellona

1995 yılından bu güne kadar yüksek kaliteli mobilya ürünleri ile dünya çapında hizmet veren bir marka olan Bellona konforlu ve şık tasarımlı ürünleri ile popüler mobilya markaları içinde yer alır. Son moda trendleri takip eden ve çağa ayak uyduran mobilya seçenekleri ile Bellona evinizin güzelliğine güzellik katıyor. Salon takımları, yemek odası, yatak odası, koltuk takımları, gibi evinizin ihtiyacı olan tüm mobilya çeşitlerini Bellona’da bulabilirsiniz. Kaliteli ve sağlam mobilya ürünlerini uzun yıllar kullanabilme özelliği ile Bellona rahatlığını uzun yıllar yaşayabilirsiniz. Oldukça geniş renk kategorisine sahip modellerle zevkinize göre isterseniz klasik takımları isterseniz de modern çizgilerde tasarlanmış ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Bellona Koltuk Takımı Çeşitleri

Evinizin ihtiyacı olan mobilya türünü Bellona da rahatlıkla bulabilir her zevke göre tasarlanmış mobilya seçeneklerinden zevkinize ve evinizin ihtiyacına göre olanı tercih edebilirsiniz. Misafirlerinizi şık bir salonda ağırlamak için rahatlığı ve özel tasarımları ile Bellona salon takımı modellerini inceleyebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın her köşesine dokunan ve sürekli yenilenen model seçenekleri sayesinde salonunuza farklı bir tarz katabilirsiniz. Tasarladığı ürünlerde rahatlığı ve konforu ön planda tutan Bellona ile bu amaç doğrultusunda mobilya grupları üretmektedir. Birbirinden farklı tarzlarda üretilen Bellona koltuk takımı modelleri ise ev dekorasyonun vazgeçilmez ürünleridir. Evinizin şekline ve sizin tarzınıza uygun Bellona koltuk modellerini tercih edebilir, evinizin daha geniş ve daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Farklı kumaş türlerinde kaplanan koltuk modelleri renk seçeneği açısından oldukça fazla renk skalasına sahiptir. Koltuk takımlarında kullanılan kumaşın cinsi oldukça önemlidir. Bellona, kullandıktan bir süre sonra esneme ve bozulma yapacak kumaşların aksine kaliteli ve uzun süre dayanıklı kumaşlar tercih etmektedir. Leke tutmayan kumaşlar günlük kullanım sırasında kullanım kolaylığı sağlıyor. Böylece televizyon keyfi yaparken koltuğa bir şey dökülecek korkusu yaşamazsınız. Koltukların oturma kısmında kullanılan süngerlerin de kalçanızı rahatsız etmeyen süngerlerden yapılmış olması da oldukça önemlidir. Kaliteli ve sağlam kumaş ile üretilen koltuk takımları uzun süreli kullanım imkanı vermektedir. 25 yılı aşkın üretimin vermiş olduğu tecrübe ile Bellona markası koltuk takımı modellerinde her zaman kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri müşterilerin beğenisine sunmuştur. Her kullanım alanı için uygun ebatları olan koltuk takımları farklı büyüklükteki salon ve odalar için rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Koltuk takımlarında bulunan yastıklar iç dolgusu olarak kaliteli dolgu malzemeleri ile doldurulmuştur. Yastık kılıfları kolaylıkla çıkarılabilir ve makinada yıkanabilir nitelikte üretilmiştir. Rahat ve yumuşak bir oturuş sağlayan koltuklar ile hem sizin hem de misafirlerinizin rahat etmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda Bellona koltuk takımlarının göz alıcı tasarımlarıyla misafirlerinizin dikkatini çekecek keyifli bir mekan yaratabilirsiniz. Her bütçeye göre ürün çeşitliliği olan Bellona koltuk takımı fiyatları ile evinizde dilediğiniz Bellona koltuk takımına yer açabilirsiniz. Böylece yorgun geçen günlerin akşamında dinlenmek için konforlu bir koltuk size iyi gelecektir. 

Her bütçeye hitap edecek şekilde kaliteli ürünler üreten Bellona cazip fiyatları ile sizlere satın alma konusunda kolaylık sağlamaktadır. Koltuk takımları yanı sıra mobilya sektörünün öncü firmalarından olan marka Bellona oturma grubu modelleri farklı kombinasyonları şık tasarımları ve kullanışlı modelleri ile kullanım alanlarını güzelleştiriyor. Oturma odalarınız ve salonlarınız için kullanabileceğiniz Bellona oturma grupları bulundukları alanları verimli bir biçimde kullanma imkanı veriyor. Farklı renklerde ve desenlerde kaliteli kumaşlar ile üretilen oturma grupları kaliteli olmasının yanında rahatlık konusunda da ödün vermiyor. Sandık özelliği bulunan Bellona kanepe çeşitleri yatak olabilme özelliği ile misafirleri ağırlamak için evinizde yer açıyor. Sandık özelliği ile de yer tasarrufu sağlayan Bellona kanepe fiyatları incelenebilir ve sizin için uygun olan ürünü alabilirsiniz. Aynı şekilde Bellona çekyat modelleri de hem sandık özelliği olan hem de yatak olabilen şekilde üretilmiştir. Yatak olabilme özelliği nedeniyle çok sık açılıp kapanan çekyatlar sağlam mekanizmaları ile uzun ömürlü kullanım olanağı veriyor. Bellona çekyatlar ve kanepeler yatak olabilmeleri sebebiyle bel ve sırt ağrıları yaşamamanız için özel olarak tasarlanmış olup rahat ve ergonomik özelliktedirler. Bir süre kullandıktan sonra kırılan yaylar aksine uzun ömürlü yay sistemi ile rahatlığınız düşünülerek tasarlanmıştır. İster tekli isterseniz de ikili olarak satın alabileceğiniz çekyat çeşitleri, sağladığı konfor ile rahat bir oturum imkanı verir. Odanızın içinde kolonlar ya da çıkıntılı alanlar bulunuyorsa Bellona köşe takımları modellerini değerlendirebilir, odanızda daha fazla kullanım alanı elde edebilirsiniz. Farklı ebatlarda tasarlanan Bellona köşe takımı modelleri sağ ve sol kullanım özelliklerinin yanında yatak olma alternatifi de sunmaktadır. Sadece köşe koltuğu olarak tercih edebileceğiniz gibi tekli berjer kombinasyonu ile de Bellona köşe takımlarını tercih edebilirsiniz. Köşe koltuk seçenekleri içerisinden klasik ya da modern çizgilerde üretilen modelleri tercih edebilir evinizde modern bir tarz yaratabilirsiniz. 

Yatak Odalarınızı Bellona İle Güzelleştirin 

Yüksek teknolojiler kullanılarak üretilen mobilyalar içinde Bellona yatak odası takımı modelleri göz dolduran seçenekleri ile şık tasarımlar sunuyor. Yatağınızın olduğu odanın renkleri ve tasarımı psikolojik olarak ruh halinizi etkiler. Bu sebeple tarzınıza uygun Bellona yatak odası modellerini inceleyebilirsiniz. Marka, yatak odası tasarımlarında avangard modellerin yanında spor ve modern modellerin de olduğu estetik açıdan en şık ürünleri de üretmektedir. Bellona gardrop ile elbiselerinizi düzenli bir şekilde dizayn edebilir, kullanışlı raf düzeni ile kıyafetlerinizi dilediğiniz şekilde muhafaza edebilirsiniz. Farklı boyutları ve tarzları ile Bellona gardroplar kullanışlı olma yönleriyle yatak odaları ve çocuk odalarının en çok kullanılan ürünlerindendir. Kapaklı ve sürgülü modeller olarak tasarlanan gardroplar camlı, aynalı ve ahşap kapaklardan üretilmiştir. Yatak odasında konumlandıracağınız çok fazla eşyanız varsa Bellona baza modellerini inceleyebilir, sahip olduğu sandık kısımlarını depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Bir anlamda gizli bir saklama alanı olan bazalar odanızda büyük yer açmaya yarıyor. Sürekli kullanmadığınız eşyalar için mükemmel bir alan yaratan bazalar küçük odalar için yardımınıza yetişiyor. Oldukça geniş saklama alanı sunan bazaların iç kısımlarında kullanmadığınız yorgan ve yastık gibi yer kaplayan eşyaları sığdırabilir, böylece yerden tasarruf edebilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik olarak üretilen bazalar renk ve ölçü bakımından da çeşitlilik gösterir. Bellona bazalar sağlam mekanizmaları ile kaliteli alt ve çevre kaplamaları ile en çok tercih edilen ürünler içinde yer alırlar. Bellona baza başlık modelleri ise şık tasarımları ile yatak odanızın atmosferini değiştirecek şekilde üretilmiştir. Başlık modelleri içinden ferforje, chester, avangard ve spor tasarımlı olanlardan zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Çift kişilik baza başlığı ve tek kişilik baza başlığı seçeneği sunan Bellona baza başlıkları yanında kitap okumanıza elverişli olan ledli başlıkları da seçebilirsiniz. 

İyi bir uyku sağlık anlamında en gerekli öğelerden birini oluşturmaktadır. Kaliteli bir yaşam için olmazsa olmazlardan olan uyku ancak kaliteli bir yatakla mümkün olabilir. Yatak kalitesinin uyku üzerindeki etkisi hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Yorucu ve yoğun bir günün ardından iyi bir uyku uyumak dinlemeniz için oldukça önemlidir. Uyandığınızda enerjik ve dinç hissetmenize katkı sağlayan yataklar ile güne daha sağlıklı uyanmanızı sağlar. Bellona yatak modelleri bu noktada devreye giriyor. İyi bir uyku uyumak yeni bir güne enerjik bir şekilde başlamak için farklı özellik ve modeldeki yataklar içinden size uygun olanı satın alabilirsiniz. Bel ve sırt ağrıları yaşamamak için konforlu ve vücudunuzla uyumlu bir yatak seçmeniz sağlık açısından çok önemlidir. Ortopedik özelliklere sahip olan yatakları tercih etmeniz bu anlamda dikkat etmeniz gereken noktalardandır. Rahat ve sağlık bir uyku için Bellona yatak seçeneklerini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bellona yatak fiyatları özellikleri bakımından farklılık gösterse de yatak modelleri içinde sizin için uygun olan ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Bellona yatak odası ürünleri içinde Bellona ranza modelleri evinizde çok fazla yer yoksa tercih edeceğiniz en iyi seçeneklerdendir. Ranzalar çok yer kaplamamaları açısından çok fazla talep gören ürünler arasındadırlar. Genellikle çocuklar için kullanılan ranzalar farklı renk ve tasarımları ile çocukların beğenisini almaktadır. Bellona ranzalar, özellikleri bakımından çok yer kaplamaz, güvenli ve rahat yatak özelliğine sahiptir ve temizlik konusunda zorluk yaşatamayan silinebilir malzemelerden üretilmişlerdir. Her ne kadar çocuklar için tercih edilseler de ranzalar gençlerin kullanımı için de oldukça uygundur. Birbirinden farklı ve bol ürün çeşitliliği olan Bellona ranzalar sağlam malzemelerden üretilmektedir. Kaliteli ürünleri ile ev mobilyasının önde gelen markaları arasındadır. 

Bellona İle Çocuklar Ve Gençlere Özel Odalar

Ev mobilyasının vazgeçilmez adreslerinden olan marka birbirinden eğlenceli çocuk odaları ile ebeveynlerin beğenisini toplamaktadır. Bellona çocuk odası model çeşitliliği açısından yüzlerce seçenek sunmaktadır. Çocukların gelişiminde önemli yeri olan mekan konusu, çocuğun kendine ait bir alanının olması, oyun oynaması ve o alanda kendisine ait eşyaların olması çocuğun sorumluluk ve özgüven duygusunu artıran etmenlerdendir. Kız çocuklar ve erkek çocuklar için tasarladığı modeller arasında geniş renk seçenekleri barındırmaktadır. Çocuklar için tasarlanan arabalı modeller aynı zamanda ortopedik ve konforlu olması sebebiyle fazlaca tercih ediliyor. Bellona çocuk odaları ürünleri içinde keyifli tasarımlı yatak ve dolaplar dışında yavrulu baza, ranza ve ikiz yatak seçenekleri de bulunmaktadır. Yavrulu baza sayesinde iki ayrı yatağa dönüşebilen yatak alt haznesinde ikinci bir yatağı saklıyor. Bu sayede ikinci bir yatak için yer açmanıza gerek kalmıyor. Bellona çocuk odası mobilyaları yaşanabilecek kazalar dikkate alınarak tasarlanmış güvenli ve kaliteli ürünlerdir. Çocuklar için tasarlanan oda takımları yanında Bellona genç odaları da göz kamaştıracak şıklıkta üretiliyor. Gençlerin zevkleri doğrusunda tasarlanan Bellona genç odası modelleri ile gençler odalarında keyifli vakit geçirebiliyor. Gençlerin ilgi alanları dikkate alınarak hazırlanan genç odaları farklı ilgi alanlarına hitap etmektedir. Örneğin kitap okumayı seven gençler için tasarlanan kampüs genç odası kitaplarınızı yerleştirmek için geniş alanlar sunuyor. Çocuk odası takımlarında olduğu gibi iki ayrı kategoride üretilen takımlar genç kızlar ve genç erkeklerin beğenisini kazanıyor. Genç odaları ve çocuk odalarının olmazsa olmaz parçası olan Bellona çalışma masası gençlere ve çocuklara uygun şekilde ders çalışmaları için tasarlanan kaliteli ve şık ürünlerdir. Çalışma masaları gençler ve çocuklar için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Farklı ölçülerde ve büyüklüklerde üretilen masalar içerisinde büyüme çağındaki ufak çocuklar için ayarlanabilir olarak üretilen masaları seçmenizde fayda vardır. Düzenli bir çalışma için gerekli olan masalar çocukların boyun ve sırt ağrıları yaşamasının önüne geçmektedir. Bellona mobilya, kaliteli hizmet anlayışı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz mobilya seçenekleri ile evinize tarz katmaya devam ediyor. 

Bellona TV ünitesi çeşitleri 

TV üniteleri son zamanların gelişen teknolojileri ile ortaya çıkarılan ev mobilyalarındandır. Ailenizle birlikte televizyon programlarını keyifli bir şekilde izlemek için üretilen Bellona tv üniteleri şık tasarımı ve işlevselliği ile odanıza estetik bir görünüm kazandırıyor. Evinizin dekorasyonunu tamamlamak için koltuklarınıza uyumlu Bellona tv ünitesi modellerini tercih edebilirsiniz. Kullanım alanlarının dar olduğu alanlar için minimal boyuttaki tv sehpaları da üreten marka yer tasarrufu için duvara monte edilen modelleri de üretmektedir. Evinizin büyüklüğünü dikkate alarak aldığınız televizyonlarla aynı boyutlarda tv üniteleriyle şık bir görünüme kavuşacaktır. Tv ünitesi modellerinden olan raflı ünitelerini kitaplarınız ve ev aksesuarlarını koymak için kullanabilir aynı zamanda cam ürünleriniz için büfe tarzında da kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı malzeme türlerinden üretilen ünitelerin yanı sıra askılı ünite seçeneklerini de mutfakta çalışırken ya da yemek yerken televizyon izlemeyi sevenler için üretilen fonksiyonel bir üründür. Askı özelliği ile duvarlara monte edilen askı üniteler, portatif ve sağlam ürünlerdir. Tarz olarak klasik modeller ve modern tarzlarda olan tv üniteleri içinden tarzınıza ve bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen Bellona mobilya dayanıklı malzemelerden üretilmesi bakımından müşterilerin memnuniyetiyle yoluna devam ediyor.

Bellona İle En Güzel Sofraları Hazırlayın

Tüm aileyi bir araya toplayan yemek saatlerini konforlu hale getiren Bellona yemek odası mobilyaları sizin ve misafirlerinizin rahatı düşünülerek tasarlanmış ürünlerdir. Evinizin büyüklüğüne göre küçük bir alana sahipseniz açılır kapanır yemek masalarını tercih edebilirsiniz. Evinizin alanı büyük ve geniş ise büyük yemek odası takımlarından tercih edebilirsiniz. Yemek odası takımına dahil olan konsol ve ayna dekorları ile eşsiz bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Göz alıcı detayları ile yemek odası takımları 12, 8, 6 ve 4 kişilik olarak gruplandırılmaktadır. Ahşap masalar, avangard takımlar ve bank tipi oturma grupları olan modeller en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bellona mutfak masası seçenekleri ise ahşap, plastik ve cam seçeneklerden üretilmektedir. Geniş mutfaklarda kullanımıyla şık ve konforlu mutfak köşe takımları ise farklı renk ve kumaşlarda üretilen kullanışlı takımlardır. Küçük mutfaklar için katlanabilir masa seçenekleri olan Bellona mutfak masalarını mutfağınızın büyüklüğüne göre tercih edebileceğiniz masalarda konforlu bir şekilde sabah kahvaltıları ve diğer öğünleri yiyebilirsiniz. Bellona sandalye modelleri de sağlam malzemelerden üretilmiş farklı tasarımları ile takımların şıklığına şıklık katıyor. Tüm ürün çeşitleri ve kaliteli hizmeti ile her zaman müşterilerinin yanında olan Bellona, evini yenileyecekler ve evlenecek çiftlere de uygun Bellona düğün paketi fırsatlarıyla yalnız bırakmıyor. Evinizin mobilya anlamındaki bütün ihtiyaçlarını kapsayan geniş yelpazeli bir paket içeriğine sahip olan düğün paketleri ev kurma aşamasında çiftlere büyük kolaylık sağlıyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı düğün paketleri ile evinizin ihtiyacı olan ürünlere uygun ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Bellona Koltuk Takımlarının Garantisi Var mıdır?

Mobilya sektöründe önemli markalardan biri olan Bellona marka koltukların garantisi vardır. Siz ürünü satın aldıktan sonra başlayan ve 2 yıl süren bir garanti süresi bulunmaktadır. 

 Bellona Köşe Takımları Özellikleri Nedir?

Birbirinden farklı köşe takımları üreten Bellona köşe takımları sağ ve sol köşe alternatifleri, yatak ve baza olabilen seçenekleri ile farklı kullanım kolaylıkları sağlamaktadır. Kaliteli koltuk kasnakları ve kumaş çeşitleri ile köşe koltuk özellikleri bulunmaktadır. 

Bellona Metal Ayaklı Mobilyalarda Paslanma Sorunu Olur mu?

Bellona, metal ayaklı ürünlerin paslanma sorununu dikkate alarak ürünlerinde paslanmaz çelik ayaklar kullanmıştır. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bellona

97 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Anne / Bebek / Oyuncak
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler