Lumberjack

Lumberjack markası, uzun yıllardır ayakkabı, bot ve tekstil üretimi yapmaktadır. Markanın erkek, kadın ve çocuklar için tasarlamış olduğu ürünler, dayanıklı ve şık yapısıyla beğeni kazanmıştır. Lumberjack, günlük hayatının her alanında giyilebilecek ayakkabı ve botları üretmektedir. Asıl ününü botlarıyla kazanan Lumberjack markası, spor, deri, outdoor ayakkabılarda da aynı başarıya ulaşmıştır. Kışlık veya yazlık rahat bir ayakkabı almak istediğinizde Lumberjack’in koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz. Ayakkabı konusunda oldukça fazla çeşidin bulunduğu koleksiyonlarda yeni sezonlara uygun moda akımlarına yer verilmektedir. İhtiyaçlarınıza ve zevkinize göre aradığınız türdeki ayakkabıyı Lumberjack kalitesiyle giymeye başlayabilirsiniz. Ayakkabılarda kadın ve erkeklerin hoşuna gidecek tasarımlara yer verilir. Renk, tasarım, bağcık gibi detaylar, erkek - kadın ürünlerinde farklıdır. Bu bakımdan kendi tarzınızı yansıtacak ayakkabıyı Lumberjack’ten kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ürünlerini büyük koleksiyonlarla sunmaya başlayan marka, bot, ayakkabı, sneaker modellerinde farklı tasarımlara yer vermiştir. Lumberjack outdoor anlayışını bir adım öteye taşımıştır. Ayakkabı ve tekstil ürünlerinde outdoor akımını yakalamak için yeni tercihler yapılmıştır. Markanın outdoor seçeneğinde sunduğu modeller, günlük hayatta da rahatlıkla giyilebilir özelliktedir.

Tüm ürünlerde yaz ve kış sezonları takip edilir. Böylece ihtiyacınıza uygun ürün bulmanız kolaylaşmıştır. Lumberjack kışlık ayakkabı koleksiyonunda birbirinden farklı modeller sunulmaktadır. Bot ve diğer kışlık ayakkabıları bu koleksiyon içerisinde bulabilirsiniz. Koleksiyondaki modellerin renk, tasarım ve kalitesi kış aylarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Lumberjack yazlık ayakkabı modellerinde de yine ihtiyaçların karşılanması için gerekli olan özelliklere yer verilmiştir. Yazlık ayakkabıların rahat ve nefes alabilen yapısı, sıcak havalarda ayaklarınızın terlemesini önler. Marka, ayakkabı ve tekstil ürünlerinin yanında günlük hayatta kullanılabilecek çeşitli aksesuarlar üretmektedir. Çanta, şapka, parfüm, valiz gibi aksesuarları Lumberjack’te bulabilirsiniz. Satılan aksesuarlar kullanım kolaylığı sayesinde beğeni kazanmıştır. 

Lumberjack Kışlık Bot ve Ayakkabılar

Lumberjack markası, her sezon için ihtiyaç duyulan ayakkabı çeşitlerine sahiptir. Marka, özellikle kışlık bot ve çizmeler adını duyurmuş olsa da, yazlık ve her mevsim giyilebilecek çeşitli ayakkabıları da bulunmaktadır. Bot çeşidi olarak en zengin markalardan olan Lumberjack, kış ayları için tasarladığı ürünlerle büyük beğeni kazanmıştır. Kış aylarında en fazla tercih edilen ürünlerin başında botlar gelir. Lumberjack bot koleksiyonunda oldukça fazla ürüne sahiptir. Karlı havalarda giyilebilecek uzun ve kalın botlar kullanım rahatlığı sunmaktadır. Botların dış kısmında tercih edilen malzemeler su ve soğuğu geçirmeme özelliğine sahiptir. Botların alt tabanı ise kar ve su üzerinde rahatlıkla yürüyebilmek için tasarlanmıştır. Lumberjack su geçirmez bot modellerinin alt kısmı kalındır. Böylece yerden etkilenmeden rahatlıkla yürümeniz sağlanır. Su geçirmeyen botlar, kış aylarının yanı sıra bahar sezonlarında da giyilebilir. Taban kısmının yapısı çamur, toprak gibi yüzeylerde de kolayca yürüyebilmenizi sağlar. Botlar uzun ve kalın bir yapıya sahip olmasına rağmen oldukça hafiftir. Bu hafiflik üretimde kullanılan malzemelerden gelmektedir. Botların hafif olması, her şartta daha rahat hareket edebilmeye imkân sağlar. Lumberjack botlarını outdoor koleksiyonunda görebilirsiniz. Koleksiyonda uzun botların yanı sıra ayak bileğine kadar gelen yarım botlara da bakabilirsiniz. Lumberjack outdoor bot modellerinde bulabileceğiniz yarım botları farklı özelliklerle sunulmuştur. Kadın ve erkekler için ayrı olarak tasarlanan yarım botlar, su geçirmez ve dayanıklı yapısı sayesinde her koşula ayak uydurabilir. Bir doğa gezisinde veya soğuk bir kış yününde giyebileceğiniz yarım botları, kişisel zevklerinize göre belirleyebilirsiniz.

Lumberjack outdoor ürünlerinin bazıları, kış aylarının yanında diğer mevsimlerde de rahatlıkla giyilebilir. Rahat ve hafif özelliklere sahip olan Lumberjack outdoor ayakkabı modellerinde farklı serileri görebilirsiniz. Ayakkabılar trekking gibi aktivitelerinin yanında günlük hayatta da rahatlıkla giyilebilir. Ayakkabının su geçirmez ve rahat yapısı her alanda tercih edilebilmesine imkân sağlamıştır. Dört mevsim outdoor ayakkabıları farklı renklere sahiptir. Siyah, gri, yeşil gibi temel renklerin kullanıldığı ürünler arasında daha canlı ve rengârenk tonlara yer verilen modelleri de bulabilirsiniz. Bağcık ve üst tasarım olarak klasik outdoor ayakkabılarının yansıtıldığı modeller, kadın ve erkeklere göre değişiklik gösterir. Kadınlara özgü renk ve tasarımlarla donatılan ayakkabılar arasından hoşunuza gideni seçebilirsiniz. Ürünler, outdoor kombinlerinizi tamamlayabilir. Üstünüze giydiğiniz mont, eşofman gibi kıyafetlerle outdoor kombini yapmak için ayakkabılardan yardım alabilirsiniz. Lumberjack outdoor serisi bot ve ayakkabılar, tüm doğa temalı kombinlerle uyum sağlayacak özelliklere sahiptir.      

Sneaker ve Spor Ayakkabılar

Lumberjack ayakkabı konusunda her türlü ihtiyacı karşılayabilmek için üretim yapmaktadır. Ayakkabı koleksiyonları, kullanılabilecek olan mevsime göre değişiklik gösterir. Yaz aylarında veya günlük hayatta rahat bir şekilde giyilebilecek spor ayakkabıları Lumberjack’te bulabilirsiniz. Günlük hayatın rutin işlerinde ayak sağlığınız için bu ayakkabıları deneyebilirsiniz. Sneaker ve spor ayakkabılar günlük hayatta rahatlıkla giyilebilecek başlıca modellerdir. Lumberjack spor ayakkabı modellerini koşu veya yürüyüşler için tercih edebilirsiniz. Sporda, antrenmanda, koşuda rahat olmanızı sağlayacak olan bu ayakkabılar, rahat bir kullanım sunar. Giydiğiniz pek çok kıyafet ile kombin yapılabilecek olan spor ayakkabı modellerinde, koşu ve yürüyüş için tasarlanmış ürünleri bulabilirsiniz. Koşu sırasında ayakların rahat ve koşuya uygun olması çok önemlidir. Bu noktaları unutmayan Lumberjack koşu ayakkabısı modellerini ayak sağlığını koruyacak malzemelerden üretmektedir. Koşu ve yürüyüş ayakkabıları özel tasarımlı ürünlerdir. Bu nedenle alt taban yumuşak doku ve hava yastığı tercih edilir. Ayakkabının taban ve üst kısmı koşu sırasında ayağınızı sıkmaması için esnek bir yapıya sahiptir. Koşu ve yürüyüş temponuzun etkilenmemesi için koşu ayakkabısı oldukça hafif olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayakkabının bağcıkları uygun sıkılığı ayarlamanıza yardımcı olur. Koşu sırasında rahat olmak için bağcıkları çok fazla sıkmamanız gerekir. Koşu ayakkabılarını günlük hayatınızda giyebilirsiniz. Spor kıyafetlerin yanında normal eşyalarınızla da kombin yapabileceğiniz koşu ayakkabıları, Lumberjack markası tarafından satılmaktadır.  

Günlük ayakkabılarda sneaker koleksiyonu da özel bir yere sahiptir. Sneaker ve günlük modeller şehir hayatına adapte olabilecek özelliklere sahiptir. Çalışma ve tatil günlerinizde dışarı çıktığınızda Lumberjack sneaker, ayakkabıdan aradığınız konforu sunacaktır. En fazla tercih edilen koleksiyonlardan olan sneakerlarda erkek ve kadınlara göre özel tasarımlar bulunur. Tasarımlarda bağcık, renk ve taban kısımları farklı tarzlara uygun seçilmektedir. Taban kısmını ince veya kalın seçerek rahat kullanım elde edebilirsiniz. Ayakkabının iç kısmındaki tabanlar, ayak sağlığı ve konforunu korumaktadır. Günlük ayakkabılar arasında casual modeller de özel bir yere sahiptir. Rahat ve dört mevsim giyilebilecek olan casual modeller, erkekler tarafından ilgi görmektedir. Casual koleksiyonda deri ve klasik tarzlarda olan ayakkabılar, takım elbise ve iş hayatında giyilebilecek özelliklere sahiptir. Lumberjack deri ayakkabı modellerinde kahverengi, siyah gibi pek çok klasik rengi bulabilirsiniz. Deriden üretilen casual ayakkabılar, nefes alabilen özelliği sayesinde ayaklarınızın terlemesini önler. Günlük veya spor ayakkabılarda herkese uygun ayak numarasını bulmak mümkün. Lumberjack ayakkabılar, kadın ve erkekler için küçükten büyüğe tüm numaralara yer vermektedir.    

Lumberjack Tekstil Ürünleri

Lumberjack markası, ayakkabı ve botların yanı sıra tekstil ürünlerinde de oldukça fazla çeşide sahiptir. Lumberjack kadın ve erkek giyimde ihtiyaç duyulan pek çok kıyafeti üretmektedir. Yaz ve kış ayalarında giyilebilecek kıyafetleri Lumberjack’ten alabilirsiniz. Genel olarak spor tarzın yansıtıldığı kıyafetlerde günlük kullanıma uygun ürünleri bulabilirsiniz. Outdoor koleksiyonun yansıtıldığı tekstil ürünleri kadın ve erkek kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Soğuk havalarda giymek için mont, polar, kazak, sweatshirt, ceket gibi kıyafetleri Lumberjack’ten alabilirsiniz. Yaz ve mevsimlik ürünler kapsamında tişört, eşofman takımı, şort, pantolon gibi kıyafetlere de bakabilirsiniz. Kışlık koleksiyonda yer alan ürünler arasında montlar büyük ilgi görmektedir. Kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan montlarda spor ve outdoor teması kullanılır. Lumberjack mont modelleri, sportif ve şık tasarımlara sahiptir. Üst giyimde en fazla tercih edilen parçalardan olan montlar, soğuk havalarda rahatlıkla giyilebilir. Montlar, hafif ve ince bir kumaşa sahip olmasına rağmen rüzgâr ve suyu içine almaz. Böylece soğuktan korunmanız sağlanmıştır. Montlarda fermuar, cep, çizgi gibi pek çok detaya yer verilmiştir. Montların öne çıkan detayları renkleriyle uyumludur. Lumberjack montlarda siyah, mavi, kahverengi, sarı gibi temel renkleri bulabilirsiniz. Montlar, spor tarzda olduğu için uzun değildir. Bel hizasına kadar olan montlar, fit ve dayanıklı yapısı sayesinde rahat kullanım sunar. Mevsimlik olarak üretilen polar modellerinde yine outdoor ve spor temalar öne çıkmaktadır. Lumberjack polar çeşitleri, yumuşak ve sıcak bir dokuya sahiptir. Kadınlar için daha canlı renklerin kullanıldığı polar modellerinde, erkekler için daha sade ve kapalı renkler tercih edilmiştir.

Lumberjack tekstil ürünleri kapsamında eşofman takımlarını kullanıcılara sunmuştur. Bu ürünler, tek başına veya takım şeklinde satın alınabilir. Lumberjack eşofman takımı içerisinde alt ve üst giyim parçaları bulunur. Bazı takım modellerinde üste giyilebilecek polar ve sweatshirtler de yer alır. Eşofman takımınızı spor ve yürüyüşlerde rahatlıkla giyebilirsiniz. Hafif ve ince bir yapıya sahip olan Lumberjack eşofman modelleri, hareketlerinizi kısıtlamaz. Yağmurlu havalarda sporunuza devam edebilmeniz için su geçirmez özelliği olan takımda, üst kısımdaki parçalarda kapüşonlar tercih edilir. Eşofman takımları terlemeye karşı nefes alabilen özelliğe sahiptir. Böylece aktivitede çok fazla terlemenizin önüne geçilmiştir. Eşofman takımlarında alt kısım için bazı şortlar satılır. Özellikle sıcak havalarda spor yaparken bu şortları giyebilirsiniz. Lumberjack tekstil ürünlerinde tüm kalıplar yer alır. Küçükten büyüğe kadar tüm bedenler sayesinde herkesin kendisine göre eşofman takımı alabilmesi sağlanmıştır. 

Şık ve Kullanışlı Lumberjack Çantalar

Çantalar, çeşitli eşyaların taşınmasına yardımcı olan önemli parçalardan bir tanesidir. Seyahatlerde, gezilerde, kamplarda fazlasıyla ihtiyaç duyulan çanta modellerini Lumberjack’te bulabilirsiniz. Marka çanta koleksiyonlarında pek çok amaca uygun ürünü satışa sunmuştur. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Lumberjack çanta modelleri, yıllar boyunca taşınabilir. Çantalar artık sadece bir taşıma malzemesi değildir. Çeşitli çantalar tarzların yansıtılması için kullanılmaktadır. Bu nedenle Lumberjack çantalar, şık ve beğeni kazanacak şekilde tasarlanmaktadır. Marka, outdoor temasını çantalarında da sürdürmeye devam ediyor. Outdoor detaylarının öne çıktığı çantalar arasında kullanım amacına göre oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Genel kullanıma uygun olan sırt, çocuk, çapraz ve askılı çanta modellerini Lumberjack’ten alabilirsiniz. Çanta modelleri arasında kullanım amacına farklı iç hacimler bulunur. Çantalar arasında doğa yürüyüşü ve kamplarda kullanabileceğiniz dağcı çantalarını bulabilirsiniz. Çeşitli büyüklüklerde olan dağcı çantaları, iç hacim ve hazneleriyle eşyalarınızı rahatlıkla taşımanızı sağlar. Lumberjack su geçirmez özelliği dağcı çantalarında da ortaya çıkmaktadır. Çanta yağmurlu ve karlı havalarda içerisine su almayarak eşyalarınızın ıslanmamasını sağlar. Yükünüzü sorun yaşamadan taşımanız için kayış ve askılar rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede omuz ağrısı yaşamazsınız. Dağcı çantalarında her türlü eşyanızı taşıyabileceğiniz özel hazneler bulunur. Cep, telefonu, tablet gibi teknolojik cihazları iç kısımdaki korunaklı haznelere koyabilirsiniz. Ayrıca su ve çeşitli besinleri koyabilmeniz için yan kısımlara cepler yerleştirilmiştir. Suluk ve besin hazneleri tüm sırt çantalarında bulunmaktadır.  

Lumberjack ayakkabı modellerinin yanında çantalarıyla da ün kazanmayı başarmıştır. Spor ve rahatlıkla kullanılan sırt çantaları, hayatın pek çok alanında değerlendirilebilir. Lumberjack sırt çantanızı okul, iş hayatı ve seyahatlerinizde yanınıza alabilirsiniz. Sırt çantalarında ihtiyaçların karşılanması için kitap, cep telefonu, tablet, telefon, kâğıt gibi eşyaları taşıyabileceğiniz özel alanlar bulunur. Sırt çantaları, ergonomik bir tasarıma sahip olduğu için kolay bir şekilde takılabilir. Çantanın içerisindeki ürünlere zarar gelmemesi için korunaklı kumaşlar bulunur. Sırt çantası ihtiyacınıza göre uygun ölçülere sahip olan modeli tercih edebilirsiniz. Sırt çantaları gibi çapraz ve omuz çantaları iş ve okul için kullanılabilir. Kitap, laptop gibi eşyalar çapraz çantalara rahatlıkla yerleştirilebilir. Askılarda kullanılan kumaşlar, terleme ve omuzda ağrı oluşmasını engeller. Lumberjack çocuk ayakkabısı modellerinde olduğu gibi çanta koleksiyonuna da çocuk çantaları eklenmiştir. Erkek ve kız çocuklara özel tasarlanan çantaların ile birlikte unisex ürünlere de bakabilirsiniz. Ayrıca yetişkinler için tasarlanan çantalar kadın, erkek ve unisex olarak sınıflandırılmıştır.    

Lumberjack Ürün Fiyatları

Lumberjack markası, günlük hayatta kullanılabilecek pek çok ürünü sunmaktadır. Ayakkabı, bot, çanta, giyim gibi ürünler Lumberjack güvencesiyle satışa sunulmuştur. Marka, her talebe karşılık verebilmek adına geniş ürün yelpazesiyle satış yapmaktadır. Her üründe çeşit sayısı fazla tutulmuştur. Yaz, kış ve mevsimlik zamanlarda ihtiyacınız olan parçaları Lumberjack’ten karşılayabilirsiniz. Yazın sıcak havalarda giyebileceğiniz Lumberjack terlik veya kışlık bir bot ve ayakkabıyı markadan alabilirsiniz. Satılan her eşyanın kendisine göre özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler, ürünün eşyanın hangi alanlarda nasıl kullanılabileceğini belirlemektedir. Ayakkabı koleksiyonunda pek çok modele sahip olan Lumberjack, farklı tasarımları bir araya getirmiştir. Ayakkabıların özellikleri modeller arasında değişiklik gösterir. Bundan dolayı Lumberjack ayakkabı fiyatları, modeller arasında değişiklik göstermektedir. Erkek, kadın ve çocuk ayakkabıları fiyat olarak farklıdır. Fiyatların belirlenmesinde ayakkabıların özellikleri etkili olmaktadır. Yine aynı şekilde Lumberjack’ın en fazla çeşide sahip olduğu botlarda da fiyatlar farklılık gösterir. Lumberjack bot fiyatları ürün koleksiyonu ve özelliklerine göre belirlenir. Bu bakımdan yarım veya uzun botlar ile outdoor botların fiyatları değişiklik gösterebilir. Marka, her ihtiyaca karşılık verebilmek için fiyatları uygun olacak şekilde ayarlamıştır. İhtiyacınız olan Lumberjack ürününü almadan önce özelliklerine bakabilirsiniz. Model özelliklerine göre ihtiyaçlarınızı belirleyerek alışveriş yapabilirsiniz.    

Marka, ürünlerinin uzun süreli kullanılabilmesiyle beğeni kazanmıştır. Tüm eşyaların yıllar boyunca kullanılabilmesi için kaliteli malzemelerden üretim yapılmaktadır. Ürünün mevsimlik durumuna göre uygun olan kumaş, deri ve tekstil malzemelerinin seçimi yapılır. Böylece yıpranmadan giyilebilecek bot ve çeşitli kıyafetler üretilir. Lumberjack güvencesiyle giyim ve ayakkabı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bulabileceğiniz ürünler arasında Lumberjack eşofman altı veya farklı tarzlardaki botlar yer alır. Yine de ürünleri almadan önce bazı noktalara dikkat etmeniz gerekebilir. Öncelikle dikkat etmeniz gereken konu tüm ürünlerde kendi bedeninize uygun alışveriş yapmaktadır. Ayakkabı, bot, terlik, eşofman takımı, mont gibi tüm koleksiyonlarda farklı bedenler bulunur. Ürünlerin hepsinde büyük ve küçük bedenler sırayla sunulmuştur. Doğru beden seçimi eşyanızı daha iyi bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Özellikle ayakkabı ve bot seçiminizde ihtiyaçlarınıza dikkat etmelisiniz. Gün içerisinde çok fazla yürüyorsanız sneaker modellerine bakabilirsiniz. Soğuk havalarda yürümeniz gerekiyorsa outdoor botları değerlendirebilirsiniz. Sürekli giymek istediğiniz ayakkabılar için dört mevsime uygun tasarlanan modelleri deneyebilirsiniz. Ayağınızda vurma ve sıkma gibi durumların önüne geçmek için topuk desteği olmasına dikkat edin. Lumberjack ayakkabı, bot ve çeşitli giyim ürünlerini Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz.     

Lumberjack Ne Kadar Kaliteli?

Lumberjack, üretim yaptığı tüm koleksiyonlarda kalitesiyle beğeni kazanan bir marka olmuştur. Markanın kalitesi, ürünlerinin uzun süre yıpranmadan sağlam bir şekilde kullanılmasıyla açığa çıkmıştır.

Lumberjack Bedenleri Nelerdir?

Lumberjack ürünlerinin tümünde erkek, kadın ve çocuklara özel modeller bulunur. Modellerde büyükten küçüğe tüm kalıplara yer verilir.

Lumberjack Ürünleri Nasıl Temizlenir?

Ürünlerin uzun süre kullanılabilmesi için temizliğe dikkat etmek gerekir. Özellikle bot ve ayakkabılar uygun şekilde temizlenmelidir. Bot ve ayakkabılar için özel temizleme malzemeleri kullanılmalıdır.  

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Lumberjack

5.453 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön