Merrell dünyanın önde gelen outdoor spor markası olarak yeni nesil teknolojik donanımla geliştirilmiş üstün nitelikli ayakkabı ve bot markasıdır. Gore tex teknolojisiyle üretilen Merrell ayakkabı, sandalet ve botlar exstrem sporlara ilgi duyan, yağmurda, çamurda, karda aktif yaşamından vazgeçmeyen kişilere hitap eder. Her türlü zemin yapısında ve hava koşulunda kullanıcılara maksimum konfor sağlayan Merrell ürünleri şehir hayatında da rahatlık sağlar. İlgi çekici renk ve tasarımıyla da kadın ve erkek herkesin dikkatini çeken ürünler dayanıklıklarıyla uzun süreli kullanımınıza uygundur.

Merrell Kalitesi

Outdoor spor faaliyetlerinde kullanıcılara maksimum konfor ve rahatlık sunmak için tasarlanmış olan Merrell ayakkabı modelleri msh kaplama, FIT.ECO, EVA kontürlü taban malzemesine organik koku kontrolü eklenerek üretilir. Markanın ürünlerini çamur, asfalt, taşlı yollar ve benzeri her tür yüzeyde kullanabilirsiniz. Merrell ayakkabı, sandalet ve botların çoğunda kaymaz ve güçlü Vibram taban özelliği bulunduğundan aşınma ve yıpranmaya karşı büyük ölçüde dayanıklıdırlar. 

Merrell Bot Modelleri

Merrell bot modelleri de ayakkabı çeşitlerinde olduğu gibi en son teknolojik donanımlarla karda, çamurda, yağmurda, dağda, tırmanışta ve her türlü koşulda kullanımınıza uygun ürünlerdir. Botların ayak bileğini kavrıyor olması olası burkulmaları önleme konusunda kullanıcılara fayda sağlar. Merrell markasının ayakkabı ve botlarında kullandığı Opti-Warm patentli sentetik yalıtkanlı izolasyon malzemesi karın ve buzun içinde bile ayağınızın ve ayak parmaklarınızın üşümesine engel olur. Ayağınızda ağırlık hissetmenize de engel olan bu değerli teknoloji esnek bir yapıya sahiptir. 

Merrell Sandalet Çeşitleri Hangi Özellikler Taşıyor?

Sıcak havalarda da aktif yaşamdan ve konforunuzdan vazgeçmeyenlerdenseniz Merrell sandalet modelleri ihtiyacınızı karşılayacaktır. Merrell ürünlerde kullanılan AEGIS mikrop kalkanı teknolojisi sayesinde sandalet ve ayakkabılarınızla temasa geçen tüm mikroorganizmalar vakit kaybetmeden ölür. Merrell ürünlerinin hepsinin iç tabanında bulunan kumaş söz konusu antibakteriyel malzeme ile kaplanmış olduğundan ayaklarınızda kötü koku, mantar gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz.

Merrell Gore Tex Modelleri Kullanışlı mı?

Merell ayakkabı ve botların tamamı Gore tex teknolojisiyle üretilmiş olduklarından hem su geçirmez hem de nefes alabilen yapıya sahiptir. Rahatlıkla nefes alabilen, konforlu, kesinlikle su geçirmeyen bu koruma teknolojisinin santimetresinde 1.4 milyar gözenek bulunur ve çok ince bir kumaşa sahiptir. Deliklerin çok küçük olması sayesinde hiçbir şekilde su zerreciği bile geçiş yapamaz ancak buhar molekülü rahatça içeri girebildiği için ayağınız nefes alabilir. 

Merrell Ayakkabı Kadın ve Erkek Modelleri Nasıl?

Kadın ve erkek ayak yapısı anatomik açıdan çok farklı olduğundan Merrell ayakkabı modelleri kadınlar ve erkekler için tamamen farklı kalıplarla tasarlanır. Hem kadın hem erkek ayakkabıları çeşitli ihtiyaç ve zevkler doğrultusunda ayrı ayrı üretilerek kullanıcılara sunulur. Her tür donanım özellikleri hem erkek hem kadın ayakkabı, bot ve sandaletlerinde yer alır.

Merrell Fiyatları Hangi Aralıklardadır?

Merrell ayakkabılar kalite fiyat dengesi karşılaştırıldığında uygun ücretlendirme politikasına sahip ürünlerdir. Merrell fiyatları tasarım, model, sezon ve benzeri değişkenler doğrultusunda farklılık gösterir. 

Dayanıklı, kaliteli, her tür hava koşulunda ve zemin yapısında rahatlıkla ve uzun süre kullanabileceğiniz outdoor ayakkabı, bot ve sandalet arayışınız varsa Merrell ürünlerini Hepsiburada.com aracılığıyla inceleyerek karar verebilir, satın almak için sipariş oluşturabilirsiniz. 

Merrell Hangi Ülkenin Markası?

Merrell markası bir aile şirketi bünyesinde 1981 yılında faaliyete geçmiş, kısa sürede Amerika'nın lider ayakkabı markalarından biri olarak üretimlerine devam etmiştir. Merrell, kullanıcı beklentilerini maksimum düzeyde karşılayan nitelikleri, dayanıklılık ve donanımlarıyla outdoor ayakkabı markaları arasında ön plana çıkar. Marka tasarım özellikleri, farklı renkleri ve görsel özellikleri nedeniyle günlük kullanım için de tercih edilir. Merrell günümüzde Gore tex ve Vibram markalarının hatırı sayılır iş ortaklarındandır. Türkiye pazarında da uzun yıllardır yer alan Merrell doğa sporlarına, trekking, kampçılık, hiking gibi faaliyetlere ilgi duyan kişilerin gözde ayakkabı markası olarak dikkat çeker. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...