Tekstil ürünleri farklı mevsim özelliklerine uyumlu malzemeler kullanılarak çeşitlendirilir. Geçmişten beri özellikle kış ayları için üretilen ürünlerde yün kullanımı dikkat çeker. Avantajlardan etkin şekilde faydalanmak için ürün içerisinde gerçek yün kullanılmış olmalıdır. Hasyün markası, köklü tecrübesi ve kaliteli malzeme seçimi ile sektörün güvenilir isimlerinden olmayı başarır. Ürünlerinde %75 ila %100 arasında değişkenlik gösteren yün oranına sahiptir. Hasyün kadın ve erkek ürünlerinde farklı kalıplarda üretim mevcuttur. Küçük bedenden büyük bedene ulaşan ürün zenginliği ile kullanıcılara konfor sunar. Üretimde kullandığı yün, gerçek Avustralya merinos yünüdür. Merinos yünü, doğal elyaf yapıya sahiptir. Kullanılan yün malzeme, doğal termal özelliği ile dikkat çeker. Bu neden kış aylarında özellikle outdoor spor ile ilgilenenler için Hasyün erkek ve kadın ürünlerinin tercih edildiği görülür. Ürünün termal özelliği çeşitli rahatsızlıklar karşısında da destekleyici görev görür. Bel zorlanması gibi durumlarda kullanılabilen Hasyün kuşak çeşitleri ilgili bölgede ısı sağlayarak tedaviye yardımcı olabilir. Bu özelliği ile romatizma gibi rahatsızlıklarda da destek ürün olarak kullanılır. Bunun dışında markanın iç giyim ürünleri de yoğun talep görür. Hasyün çamaşırları, vücut ısınızı kolayca dengelemenize yardımcı olur. Kullanılan ürünlerden yüksek verim sağlamak için direkt ten ile temas edecek şekilde kullanımı önerilir. Bu sayede soğuk ayları Hasyün fanila kullanarak üşümeden geçirmeniz mümkün olur. Isı ve nem dengesi konusunda oldukça etkili olan bu ürünlerden kendi kullanımınıza uygun olanları seçerek birçok konuda avantaj sağlayabilirsiniz.

Zengin Çeşitliliğe Sahip Hasyün Ürünleri

Hasyün markası, kaliteli yün dokuma ürünleri ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başarır. Gerçek yünün sunduğu avantajları farklı ürün gruplarında birleştirerek kullanıcılara avantaj sağlamayı hedefler. Bu ürünler arasında sık tercih edilen bazı çeşitleri şu şekilde sıralamak mümkün olur:

  • Hasyün atlet modelleri kadın ve erkekler için ayrı şekillerde üretilir. Ten ile doğrudan teması olan bu ürünler için yumuşak merinos yünü kullanılır. Bu ürünlerde farklı beden aralıklarına ulaşmak mümkün olur.
  • Özellikle kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan Hasyün içlik modelleri alt ve üst olarak iki farklı grupta üretilir. Bu ürünlere set olarak avantajlı fiyat seçeneği ile ulaşmanız da sağlanır. Üst içliklerde kısa ya da uzun kol seçeneği de mevcuttur.
  • Hasyün korse çeşitleri belinizi sıcak tutmanızı desteklerken vücut duruşunuzu düzeltme noktasında da size yardımcı olur. Korse üretimleri arasında kalın ve ince gibi seçimler yapmanızı sağlayan ürünler de yer alır.
  • Vücudu sıcak tutmanın etkili yollarından birinin ayakları sıcak tutmak olduğu bilinir. Markanın bundan yola çıkarak ürettiği Hasyün çorap çeşitlerinde farklı ve desenleri bulmanız da mümkündür. Hasyün çorapları kadın ve erkek kullanıcılara uygun olarak farklı numara aralıklarında üretilir.
  • Hasyün dizlik üretimlerinin tene temas eden kısımlarında %100 gerçek yün kullanılır. Paket içerikleri genellikle iki adet dizlikten oluşur. Bu ürün sizi soğuktan korurken aynı zamanda kireçlenme gibi problemlerin çözümünde de destekleyici rol oynar. Bu durumlarda oluşan romatizmal ağrıları hafifletici etkisi bulunur. Ürün 12 ay boyunca rahatlıkla kullanılabilir.
  • Marka üretimlerinde kadın ve erkek kullanıcılar kadar bebekleri de düşünür. Özel olarak yumuşak yünlerden dokunan Hasyün uyku tulumu bebeğinizin sıcak bir kış geçirmesini destekler.
  • Hava geçirgenliği sayesinde gece boyu oluşabilecek terleme durumunu engellemeye de yardımcı olur. Hasyün çocuk iç giyim ürünleri, hassas cilt yapılarına özel olarak tasarlanır. Bu hali ile güvenle kullanım yapmanız sağlanır.
Hasyün Çeşitlerini Avantajlı Kılan Özellikler

Markanın gerek iç giyim gerek Hasyün outdoor olarak farklı amaçlarla üretilen ürünleri mevcuttur. Üretimde kullanılan yün gerçek Avustralya merinos yününden dokunan iplerden oluşur. Belirli ürün gruplarında özel olarak yumuşak yün kullanımı yapılır. İç ve dış giyimde yün tercih etmenin farklı pek çok avantajı bulunur. Nefes alan yapısı ile yün hava ve nem akışı sağlayarak terleme sorununun önüne geçer. Bu hava akışı Hasyün iç giyim ürünlerinin cildinize nefes aldırmasını sağlar. Böylece tahriş, kızarıklık gibi sorunlar yaşanmaz. Hasyün tayt üretimlerinde kullanılan yünün esnek oluşu ürünün esneme kabiliyeti üzerine doğrudan etki eder. Bu sayede kullanan kişilere hareket özgürlüğü tanır. Gerçek yün doğal yapısı gereği termal özelliğe sahiptir. Hasyün termal ürünleri özellikle kış sporları ile ilgilenenler için ideal bir seçenek olarak ön plana çıkar. Kullanılan tamamen doğal ve sağlıklıdır. Yünün nefes alan yapısı uyku sırasında da konfor yaratır. Hasyün bere üretimleri yünün soğuk geçirmeyen özelliği sayesinde kış boyu başınızı korumak için idealdir. Farklı renk seçenekleri ile tarzınıza uyum sağlamayı başarır. Hasyün boyunluk ile bereleri kombinleyerek kullanmanız da mümkündür. Marka farklı ürünlerinde şık detaylara da yer verir. Hasyün kadın atlet fanila grubunda kullanılan dantel detaylar ürüne hoş bir görünüm katar. Yünün sağladığı avantajları şık detaylarla birleştiren markanın ürünleri arasından kendi ihtiyacınıza uygun ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Bütçe Dostu Hasyün Ürünleri

Söz konusu giyim ürünleri olduğunda kaliteli seçeneklere yönelmek sağlık açısından oldukça önemlidir. Bunun için satın alınacak ürünü üreten firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak gerekebilir. Hasyün markası, ürünlerini gerçek yün kullanarak hazırlar. Bu sayede üretimler doğal termal özelliği kazanır. Marka, herkesin rahatça ürünleri kullanabilmesi için Hasyün bayan ve erkek ürünlerini vücut farklılıklarını gözeterek tasarlar. Bununla birlikte kuşak gibi ürünlerde ayarlanabilir özellik eklemeleri yapar. Hasyün online satış kanalları üzerinden ilgilendiğiniz ürünün beden tablosunu, içeriğinde kullanılan yün oranını detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Marka ayrıca üretimlerinde farklı renk seçeneklerine de yer verir. Böylece günlük kullanımda tarzınıza uyumlu ürüne ulaşma olasılığınız artmış olur. Kullanılan yün anti-alerjik özelliğe sahiptir. Ürünler, özenle dokunarak cildinize zarar vermeyen hale getirilir. Bu sayede kullanıcılara konfor sunulur. Hasyün fiyatları, farklı ürün grupları arasında değişkenlik gösterebilir. Fiyat düzenlemelerinde üründe kullanılan yün oranları da dikkate alınır. Hasyün yorumları markanın ve ürünlerinin kalitesi hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Ürünleri farklı amaçlarla kullanan kişilerin objektif deneyimleri, seçim esnasında daha kolay karar vermenizi de destekler. Farklı ürün gruplarında dönemsel olarak uygulanan kampanyalara da rastlayabilirsiniz. Hepsiburada'ya göz atarak Hasyün kampanya dönemlerinden haberdar olabilir ve bütçenize uygun alışveriş yapma imkanına kavuşabilirsiniz.

Hasyün Nasıl Bir Markadır?

Hasyün markası 1952'den beri üretimde bulunan bir markadır. Tüm ürünlerinde gerçek yün kullanır. Yün oranları ürünler arasında farklılık gösterebilir. Marka, Woolmark kalite sertifikası ile de güven sunar.

Hasyün Ürünleri Sağlıklı mıdır?

Marka üretimde kullandığı ana maddeyi tamamen doğal yün olarak belirler. Giyim ürünlerinde yün malzeme kullanımının sağladığı pek çok avantaj bulunur. Uzun ömürlü oluşunun yanında ürün romatizma ve bronşit gibi farklı hastalıkların tedavisinde de yardımcı olarak kullanılabilir.

Hasyün İçlik Özellikleri Nelerdir?

Hasyün içlik çeşitleri yün ipliklerle dokunarak özenle tasarlanır. Bu ürünler, kış aylarında sıcak tutma özelliğine sahipken aynı zamanda terleme gibi sorunların ortadan kalkması için de idealdir. Farklı renk ve desenlere sahip olan Hasyün içlikler her tarza uyum sağlamayı da başarır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hasyün

480 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler