Starbucks

1970’li yıllarda kurulan Starbucks gerçek bir kahve dünyasıdır. Çünkü dünyanın neresinde olursanız olun, bir kahve içmek için aradığınız tek yerdir. Hangi ülkeye giderseniz gidin baristanın elinden her zaman farklı bir tat çıkacaktır. Hatta aynı baristanın elinden aynı olan ikinci bir lezzeti bulamazsınız. Her içtiğinizde daima farklı tatlar ve farklı lezzetlerle tanışırsınız. 

Starbucks sohbetleri de, zamanları da bambaşkadır. Dünyanın en yüksek kalitesine sahip lezzetlerini sunmaktadır. Kahve çekirdeklerinin en yüksek kalitede kavurulması işin en temel öğesidir. Kahve severler için ustalıkla kavrulur ve kıvamında hazırlanır. 

Starbucks Termos

Kahve ismi ile bütünleşen markaların başında gelir. Dünya genelinde yüzlerce şubesi ve milyonlarca kişinin uğrak yeridir. Kahvenin yanı sıra kupa, Starbucks termos ve Starbucks bardakları gibi pek çok ürünleri de kahve severlere sunmuştur. Kendi logosunun renk ve tasarımlarını gün içinde sıcak ve soğuk tüm içeceklerinizde kolaylıkla ve güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. İş, okul, seyahat gibi her ortamda sıcak ve soğuk içeceklerinizi uzun saatler boyunca koruyabilirsiniz. Sıklıkla tüketilen çay, kahve gibi içeceklerinizi dilediğiniz zaman yudumlayabilirsiniz. 

Çelikten veya fiberglastan üretilen ürünlerin iç haznesi sıcaklığı veya soğukluğu koruyacak biçimde üretilmektedir. Materyaller koku, pas veya küf yapmayacak ham maddeye sahiptirler. Özgür ya da sevimli veya çılgın bir tarzınız varsa bu termoslardan biri mutlaka size hitap edecektir. Bu termoslarda çabuk bozulabilen süt, ayran veya yoğurt gibi ürünleri de koruyabilirsiniz. Contalı ve vakumlu kapağı ile sızdırma yapmadan uzun süre saklayabilirsiniz. Temizliği de oldukça kolaydır.

Starbucks Kahve

Starbucks kahve dünyasına girişinizde sizi yoğun bir kahve aroması karşılar. Çeşit çeşit aromalı kahvelerin tüm tatlarını damağınızda hissedebilirsiniz. Kahve çekirdeklerinin özenle seçilerek paketlenmesi için özellikle dikkat edilir. Starbucks kahveleri isimleri gibi oldukça farklı karışımlara sahiptir. Ve dünyanın neresinde olursanız olun her yerde aynı isim geçerlidir. Öyle ise içeceğiniz kahvelerin karışımlarını bilmeniz gerekir. Espresso direkt olarak Starbucks ile özdeşleşmiş olan bir kahve çeşididir. Küçük fincanın içinde yoğun bir kahve olması en önemli özelliğidir. Caffe latte ise espresso ve süt karışımından meydana gelen bir kahvedir. Yoğun bir ilgi görür. Cappuccino yine espresso ve köpürtülmüş sıcak süt karışımıdır. Ancak burada sütün kaynama miktarı ve köpüğü onun adına damgasını vuran farkıdır.

Evinizde bir starbucks kahvesi yapmak isterseniz öncelikle barista eğitimi almalı daha sonra da evinizde kahve materyallerini bulundurmalısınız. Ve büyük bir özen ve dikkatle hazırlanan kahve paketlerini de alabilirsiniz.

Starbucks Soğuk İçecekler

Soğuk kahve ile tanışmak geç olsa da mükemmel bir lezzet olduğu görülmüş ve hemen kabul edilmiştir. Starbucks soğuk içecekler için özel hazırlanmış mükemmel bir lezzet sunmaktadır. Kahvenin ağaçtan fincanınıza gelene kadar ki sürecinde büyük bir titizlikle çalışan Starbucks ile istediğiniz soğuk içeceklerin farklı tatları ile de tanışabilirsiniz. Yenilikler sizi başka lezzetli yolculuklara çıkarabilir.

Soğuk kahveleri hem kışın hem de yazın büyük bir zevkle içebilirsiniz. Lezzetini her zaman damağınızda hissedebileceğiniz adı ile özdeşleşen farklı tatları denemelisiniz. Yeni bir kahve dünyasına geçiş yapmalısınız.

Starbucks Kahve Fiyatları

Bir efsane olan markanın adı tüm dünyada ilk sıraya yerleşmiştir. 1970 li yıllardan bu yana farklı lezzetleri arayarak günümüze kadar gelen, kahve severlerin bir anda ilgisini çektikten sonra dünyaya yayılan bir efsanedir. Milyonlarca insanın damak tadına hitap eden farklı lezzetleri kendi bünyesinde barındıran Starbucks kahve fiyatları, türlerine göre çeşitlilik gösterir. Üstelik bu kadar çok konuğu ağırlayan markanın, herkesin bütçesine uygun bir lezzeti de mutlaka vardır.

İsterseniz internetten paket halinde alabilir ve evde kendi kahvenizi yapabilirsiniz. İsterseniz de Starbucks’a giderek gerçek bir barista tarafından hazırlanmış kahveyi yudumlayabilir, yanınızda getirdiğiniz kitabınızı okuyabilir veya arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Zamanınızı rahatça geçirebileceğiniz bir mekana sahip olmakta sizi ayrıcalıklı kılacaktır.

Starbucks Kahve Çeşitleri

Kahvenin tazeliğindeki o kokusu sizi etkileyen ilk anlardır. Derin bir nefes alıp, o kokuyu içinize çektiğinizde tüm sıkıntılardan, düşüncelerden kurtulduğunuzu göreceksiniz. Dilerseniz sert bir espresso ile kahvenin ana malzemesini tek başına içebilirsiniz. Sert ve zengin aroması ile biraz acı bir tat gelebilir. Ancak bu kahve severlerin aradığı tattır. Veya americano ile farklı bir tat için yolculuk yapabilirsiniz. Sütün farklı kıvamları ile elde edilerek birçok kahve lezzetini tadabilirsiniz. Sütün kaynama kıvamı ve köpürtülerek elde edilen kahve türünün damakta bıraktığı aromasını başka bir yerde bulamayabilirsiniz. Frappucino, mocha, latte yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Yağlı veya yağsız istenen mocha, latte gibi kahvelerin kıvamının bir başka yerde bulmanız imkansızdır.

Starbucks Filtre Kahve

Starbucks filtre kahve sevenler, kahvelerini her zaman taze bulacağını bilirler. Kahve severlerin büyük çoğunluğu Kenya filtre kahve türünü beğenirken kimileri de beğenisini, oldukça sert olan Sumtra’dan yana kullanırlar. Filtre kahvelerinde önemli olan, tazeliğidir. Kahve çekirdekleri taze olduğu sürece hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Fiyatları normal düzeyde olmakla birlikte, kendini özel hissedenler için kahve tatlarından damağınıza uygun bir lezzeti bulmanız çok kolay olacaktır. 

Starbucks'ta dönemsel olarak çıkan kahvelerinde tadına bakmanız gerekebilir. Çünkü özel zamanlarda ve özel mağazalarında farklı dönemsel kahveleri takip ederek bulabilirsiniz. Kahve kelimesi hem kadınlar hem de erkekler tarafından çok popülerdir. Onlarca çeşit sıcak ve soğuk kahve lezzetlerinin tamamını bir arada bulabilirsiniz.

Starbucks Fiyat

Starbucks fiyat listeleri, tüketiciler ve kahve severler tarafından ilgi odağıdır. Orta düzeyde olan fiyatları ile dünya çapında en ünlü ve tek kahve zinciridir. Popüler olmasının asıl nedeni olağanüstü kalitesi ve hizmet anlayışıdır. Kahve lezzetlerini herkesin tatmasını isteyen bir bilinç ile içecek severlerin tümüne hitap etme çabasındadır. 

Fiyatları oldukça uygun olan Starbucks’ın latte kahvelerini özlemeniz kaçınılmazdır. Sıcak ve soğuk tüm mevsim içeceklerini bir arada bulabileceğiniz seçimlerinizle kendinizi özel kılabilirsiniz. Yağsız sütten ve şekerden isteyeceğiniz bir kahve, barista tarafından ikram edildiğinde amacınıza ulaşmış olacaksınız.

Starbucks Kahvelerini Özel Kılan Nedir?

Kahve çekirdeklerinin olgunlaşma dönemlerini sıkı bir şekilde takip etmek ve gerekli hassasiyeti göstererek kahve çekirdeklerini seçerek kurutmaktır. Bu çekirdeklerin kavrulması için belli bir dönem bekletilir daha sonra tüm dünyada ki Starbucks mağazalarına ve internet sitelerinde paketlenerek sunulur.

Sturbucks Ana Kahvesi Hangisidir?

İtalya'ya özgü olan Espresso kahvesi ana kahveyi oluşturur. Bunun içine ilave edilen diğer malzemeler ile kahve severlerin damak zevklerine göre hazırlanır. Burada en önemli görev baristaya aittir. Kıvamında ve dozunda yapılan tüm kahvelerin ölçeklerini ayarlamak büyük bir ustalık gerektirir. Dünyanın önemli baristaları da starbucks’tadır. 

Starbucks Baristaları’nın Ayrıcı Özelliği Nedir?

Bir barista’dan yağsız sütten yapılmış latte istediğinizde o kesinlikle yağsız sütten yapılmıştır. Eğer yağlı olduğunu iddia ediyorsanız yeniden bir kahve daha içebilirsiniz. Ama iddianızdan emin olmanız gerekir. Yani baristadan nasıl bir kahve istiyorsanız size aynen istenilen kahve sunulacaktır. Her damak zevkine uygun olarak hazırlanan bir bilgiye, tecrübeye ve donanıma sahip olmanız gerekiyor. Ölçek bir espresso da en önemli unsudur. Kıvamını tutturmak ve içindeki aromanın kıvamında olması büyük bir ustalık gerektirir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Starbucks

860 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Özel Ürünler
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler