GS Store, bir Galatasaray Sporu Kulübü markasıdır. Galatasaray kulübünün taraftarlarının takımın lisanslı ürünlerine ulaşmasını sağlayan GS Store, kulübün resmi satış markası ve mağaza zinciri olarak tanınır. 20 milyonun üzerindeki GS taraftarının, kadın, erkek, çocuk, tüm taraftarların tercihi olan marka, orijinal ürünleri sayesinde taraftarın tercihi haline gelmiştir.

GS Store Tarihi 

Resmi açılış ile 2008 yılında markalaşan GS Store, 10 yılı aşkın sürede yurt içi ve yurt dışında mağazalaşmıştır. Galatasaray 2001 yılında Megastore adıyla markayı hayata geçirmiş, ardından GS Store olarak adını değiştirmiştir. GS kulübü, 2000 yılında kazandığı UEFA kupası ile yurt dışında da adını başarılarla duyurmuştur. 1905 yılında kurulan GS, Ali Sami Yen ve arkadaşlarının mirasını günümüze taşır. GS Store da takımın şanlı tarihine ve taraftarının saygısına yakışan şık, kaliteli ürünlerle dikkat çeker. Yalnız ürün kalitesi ile değil, sosyal sorumluluk projeleri ile de tanınan marka, yaptığı iş birlikleri ile farklı dernek ve vakıflara katkı sunmaktadır. Hem farkındalık yaratan çalışmalarda hem de ortak hazırlanan ürünlerle bağış kampanyalarında GS Store adı görülebilir. 

GS Store Ürün Çeşitleri 

Marka, yalnız futbol değil, Galatasaray Spor Kulübü'nün faaliyet gösterdiği tüm spor alanlarına dair ürünler, günlük giyim parçaları, aksesuarlar, spor araçları sunar. Basketbol judo, yüzücülük voleybol, futbol ve binicilik gibi birçok sporda aktif olan takımın ürünlerini sunan markanın merkezi, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadında bulunur. GS Store ürün çeşitleri arasında formalar, gömlekler, tişörtler, pantolonlar, eşofmanlar, spor araçları, bornozlar, havlular, kırtasiye ürünleri, kupa ve bardaklar, bileklikler, bayraklar yer alır. Günün her anında takımını yanı başında görmek isteyenler için mutfak gereçlerinden çoraplara, giysilerden ev tekstili ürünlerine kadar onlarca kategoride yüzlerce ürün sunulur. GS logolu bir çakmak, takım amblemini taşıyan bir saat, nevresim takımı veya elbise kolaylıkla GS Store'da bulunabilir. Sarı, kırmızı ve siyah renkler ağırlıklı olarak tasarımlarda yer alır. Ayrıca takımın figürü aslan ve GS logosu da ürünler üstünde yer alır. Anahtarlık gibi küçük aksesuarlar da ürünler arasında bulunur. Özel günler, çiftler, baba oğul veya anne kız tasarımları da yine ürünler arasında kendine yer bulur.

Galatasaray Güvencesi 

GS Store ürünleri, orijinal Galatasaray Spor Kulübü tasarımıdır ve lisanslıdır. Ürünün etiketinde, garantisi olan bir ürünse garanti belgesinde takımın orijinal logosu yer alır. Ürünler "Galatasaray Spor Kulübü Lisanslı Ürünüdür" ibaresi ile etiketlenir. Sezon tasarımları, markanın son kreasyonları da ürün gamı içinde kendine yer bulur. Satışlardan elde edilen gelirler, vergi kesintilerinin ardından takıma katkı sağlar. Galatasaray Spor Kulübü tarafından tasarlanan ve piyasaya sürülen ürünlerin lisanssız satışı yasal olarak mümkün değildir. Taraftarlar hem takımlarının logosunu üzerilerinde ve hayatlarında taşımak hem de takıma katkı sağlamak için orijinal ve lisanslı ürünleri tercih eder. Galatasaray Spor Kulübü güvencesindeki tüm ürünler, lisans altında korumaya alınmıştır. Tüm ürünler hem kalite hem de orijinallik noktalarında takımın güvencesi altındadır. 

Hem kendinize hem de sevdiğiniz GS taraftarlarına hediye olarak takım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yediden yetmişe tüm taraftarlara uygun giyim, aksesuar ve yaşam ürünleri sunan GS Store, ayakkabıları, formaları ile hem profesyonel hem de amatör sporcuların da tercihidir. Siz de GS Store markasının forma, eşofman takımı, kupa, bebek ürünleri gibi birçok tasarımını orijinallik ve lisans garantisi ile Hepsiburada'da bulabilirsiniz. Hemen sepete ekleyerek dilediğiniz GS Store markalı lisanslı ürünü satın alabilir, siparişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gs Store

50 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Beden A-Z
 5. Renk
 6. Yaka Stili
 7. Desen
 8. Kol Boyu
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Kelime Filtresi
Başa dön