Kuruluş yılı 1947’ye dayanan ünlü outdoor giyim markası Salomon, ‘kendi yolunu yarat’ vizyonu ile kullanıcılarına ilham veriyor. Herkesin gittiği yoldan farklı bir yol açmayı vadeden ünlü marka, dayanıklı ve ayrıcalıklı ürünleri ile maceraperestler, trekkingseverler, kampçılar, koşucular ve daha birçok dalda faaliyet gösteren sporcular ile doğayı ve zorlu şartlarını buluşturan tasarımlara imza atıyor. Hareketi bir yaşam tarzı olarak benimseyenleri her koşulda desteklemek üzere ürünler tasarlayan firma, kullanıcılarının performansını tüm dış etkenlere karşı koruyacak spor ekipmanları geliştirmeye devam ediyor. Yenilikçi ve çizgi dışı üretim anlayışı ile beğeni toplayan Salomon, dış ortam koşulları ne kadar çetin olursa olsun bir spor ekipmanından daima fazlasını sunmayı garanti ediyor. Bu baskın rekabet anlayışı ve kalite standartları ile alanında en çok bilinen ve tercih edilenlerden biri olan marka, kadın, erkek ve çocuklara özel geliştirdiği ürünler ile büyük beğeni topluyor. Her yaşa ve her koşula uyum sağlayabilecek Salomon ekipmanları doğa ile iç içe ve sürdürülebilir bir yaşamı destekliyor.

5 kıtada ve 40’tan fazla ülkede kullanıcılarının beğenilerine sunulan Salomon modelleri; tırmanma, snowboard, kayak, macera yarışları, trekking ve daha birçok yüksek performans gerektiren spor dalında sporcusunu desteklemek üzere tasarlanmış bulunuyor. Fransa kökenli bir spor ekipmanları üretim şirketi olarak tanınan Salomon, alanında dünyada en çok bilinen markalardan biri olmanın yanı sıra Avrupa pazarını domine eden oyunculardan biri olarak da büyük ilgi görüyor. Outdoor ürünlerin üç gerekliliğini tek tasarımda birleştiren bir teknolojiye sahip olan marka, dayanıklılık, ergonomi ve hafifliği kusursuz şekilde bir araya getiriyor. Bu sayede hareket kabiliyeti hiç azalmadan en yüksek performansı en uzun süre sürdürebilmesi garanti edilen kullanıcılar için marka değerini her geçen gün bir üst düzeye taşımaya devam ediyor.

Patentli üstü açık topuk sistemi, su geçirmez materyal kullanımı, kauçuk darbe koruyucu gövde ve maksimum konfor için ayarlanabilir topuk kayışı gibi ayrıcalıklı özellikleri ile Salomon, benzerlerinden çok daha konforlu ve keyifli bir deneyimi garanti ediyor. Kadın anatomisine özel tasarlanan ayakkabı modelleri ile saya şekli ve taban tasarımı özelleştirilen ayakkabıların yanı sıra contagrip özelliğine sahip her arazi tipine uyum sağlayan benzersiz geometrik yapılı özel kauçuk gövde ile öne çıkan Salomon, iklim kontrolü sağlayan materyal kullanımı ile de fark yaratıyor. Basınç emici EVA orta tabanlar ile uzun mesafeli yürüyüşleri omurgaya hiç yük bindirmeden tamamlamayı amaçlayan modeller, ayakların nefes alabilmesine imkan veren özel tasarım aşınmaya dayanıklı kumaşlar, en zor koşullarda dahi rahatlıktan ödün vermeyen hızlı kuruyan astar tasarımı, hareket özgürlüğü için özel geliştirilmiş düşük kesim üst profilli ayakkabı modelleri ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz Salomon, her kullanım ihtiyacına, profiline ve yaşına en uygun çözümleri geliştirmeye devam ediyor.

Ayağı tamamen sararak doğru zemin ve ayak entegrasyonu sağlayan endofit özelliği ve burkulmaları önlemek üzere içten dışarı ayağı sararak güvenlik çatısı oluşturan sensifit özelliği ile benzerlerinden ayrılan modeller, benzeri ve çok daha fazlasını sunan pek çok ayırt edici özellik ile kullanıcılarını harekete geçmeye teşvik etmeyi sürdürüyor. Salomon, koruyucu şapkalar, lensler ve daha birçok çeşide sahip spor ekipmanlarının yanında sırt çantaları, kemerler ve giyim ürünleri ile en çetin ortamlar ve en zorlu koşullar için bile tam koruyucu ve destekleyici materyaller sunan bir outdoor spor ürünleri markası olarak öne çıkıyor. Hayatı doğanın içinde bulanların ve sporu bir yaşam tarzı olarak benimseyenlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Salomon, bu algıya hizmet etmek üzere ürünlerini geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Salomon

1.654 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Beden A-Z
 6. Renk A-Z
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Ürün Tipi A-Z
 9. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön