Ceyo, ortopedik sandalet ve ayakkabı çeşitleri ile tam 54 yıllık büyük bir tecrübeye imza atıyor. Tüketicilerine sunduğu kalite standartları ve yüksek konfor garantisi ile önemli bir marka sadakati oluşturan firma, ortopedik ayakkabı denilince ilk akla gelen yerli üreticilerden biri olarak ön plana çıkıyor. Parmak arası terlikten sandaletlere, yazlık ayakkabılardan ortopedik modellere birçok farklı çeşidi rahatlıkla bulabileceğiniz marka, uzun yıllardır kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya ve değer yaratmaya devam ediyor.

Türkiye genelindeki 1500’ü aşkın yetkili perakende satıcısı, seçkin AVM’lerde yer alan 50’yi aşkın kurumsal mağazası ve ‌online satış birimleri ile son derece yaygın bir dağıtım ağına sahip olan marka, kullanım rahatlığına ve şıklığa odaklanan modelleri ile rakipleri arasından sıyrılıyor. Her bütçeye uygun ve her yaş grubuna özel tasarlanan modelleri ile okul ayakkabısından kışlık botlara kadar günlük kullanım için çeşitlendirilmiş olan ayakkabılar, ‌Ceyo’nun uzun yıllara dayanan hizmet kalitesi ve marka değeri sayesinde güvenle tercih ediliyor. Son moda çizgilerinin yanı sıra sağladığı kullanım rahatlığı ile herkesin severek kullandığı ‌Ceyo ayakkabı modelleri, dayanıklı ve nitelikli malzeme kullanımı sayesinde uzun süre ilk günkü formunu korumayı garanti ediyor.

Özellikle ayak sağlığını hedefleyen ürünleri ile bilinen ‌‌Ceyo, kemik çıkıntısı, diyabet ve topuk dikeni gibi önemli ayak deformasyonlarına sebep olan ve günlük hayat kalitesini büyük ölçüde düşüren rahatsızlıklar için literatür ışığında yenilikler geliştiriyor. Ayak başparmağındaki kemik çıkıntısı şeklinde tanımlanabilecek olan ‌"Halluks ‌Valgus", özen gösterilmediğinde kalıcı kemik deformasyonlarına sebep olabiliyor. Ağrı ve şekil bozukluğuyla kendini gösteren sorun, kişinin yürürken zorluk çekmesine, istenilen her ayakkabı modelini giyememesine ve benzeri pek çok soruna yol açıyor. Genellikle 40- 50 yaş grubunda ortaya çıkan rahatsızlık, kadınlarda erkeklere oranla 5 kat fazla görülüyor. Sorunun ciddiyetine istinaden uzmanlığını alana yönlendiren ‌‌Ceyo, kemiği çevreleyen esnek yapılı özel modelleri ile ayağı deforme olan kemik üzerinden destekleyerek yürümeyi kolaylaştırıyor. Soruna özel geliştirilen tasarım sayesinde çıkıntı oluşturan kemik kamufle ediliyor ve sunduğu sağlıklı kullanımın yanı sıra estetik görüntüsünden de taviz vermiyor. ‌‌

Ceyo, ayak sağlığını tehdit eden bir diğer önemli sorun olan topuk dikenine de geliştirmekte olduğu teknolojiler ile savaş açıyor. Firma tarafından geliştirilen ‘Gel ‌Foam System’ adı verilen jel yapılı köpük tabanlar sayesinde kullanıcıların hassas taban yapılarına zarar verilmeden vücut ağırlığının tüm ayak tabanına dengeli dağıtılması sağlanıyor. Bu sayede vücut ağırlığı topuğa yüklenmeden kullanım mümkün olabiliyor. Özellikle uzun mesafeli yürüyüşlerde önemli farklar yaratan teknoloji, topuk dikeninden kaynaklanan ağrı ve performans kaybını ciddi oranda azaltıyor. Diyabet hastalarının en önemli ihtiyaçlarından biri olan rahat ayakkabılar, kapanmayan yaralar yaratmamak adına hava geçiren, yumuşak ve ekstra hassas malzemeler ile kullanıma sunuluyor.

5 nokta anatomik, silikon tabanlı, ekstra ortopedik ve daha birçok ergonomi odaklı tasarımı ile tercih edilen markalar arasında yer alan ‌‌Ceyo, hac-umre, sabo, ev terlikleri gibi özellikli alanlarda da kullanıcı konforunu elden bırakmıyor. Kadınlar, erkekler ve çocuklara özel ürünleri en geniş renk seçeneği ve model çeşitliliği ile bulabileceğiniz marka, her ürünü için yüksek kaliteli ve dayanıklı üretimi esas alıyor. ‌‌Ceyo, özellikle çocuklar için ayakkabı seçerken en önemli kriter olan sağlıklı ayak gelişimini destekleyen taban yapısı, anatomik ve ergonomik tasarıma sahip modelleri ile güvenle kullanılıyor. Uzun süreli kullanıma yönelik olarak tasarlanan ‌Ceyo ürünleri, tüketicide de uzun dönemli bir müşteri memnuniyeti yaratmak üzere geliştiriliyor ve beğenilerinize sunuluyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Ceyo

4.111 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön