Columbia

Columbia spor alanında uluslararası düzeyde isim yapmış ve birçok ürün geliştirmiş olan bir markadır. Columbia doğa severler için zorlu yolları daha güvenli hale getirmiş, yere daha sağlam basılmasını amaçlamıştır. Oldukça prestijli ürünleri ile dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür. Markanın temel amacı, zorlu doğa şartlarını tercih edenler için ürünler geliştirmek ve onların ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Kar, yağmur ve çamur ile birlikte taşlı ve topraklı yollarda çok efor harcamadan ilerlemeyi sağlamaktadır. 

Columbia yüksek özelliklere sahip ürünler üretmektedir. Üretimlerinde teknolojiyi kullanarak sağlamlığını ve konforunu daha da artırmıştır. Doğada ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri ve ekipmanları üretmektedir. Bu ihtiyaçların başında yağmurluk, çakı, mont, şapka, hırka en temel ürünler arasında yerini almıştır. Yazlık ve kışlık ayakkabılarında kaliteyi ve yürüyüşteki konforu sağlamaya çalışarak göz alıcı bir şıklık sunmaktadır.

Columbia Ayakkabı Tasarımları 

Columbia ayakkabı günümüzde en fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Spor, koşu ve diğer spor dallarında aranan özellikleri bir araya getirmiştir. Yüksek bir konfora ve üstün teknolojiye sahip olan marka dış mekan (outdoor) sporlarına ilgi duyan herkesin ihtiyacını gidermektedir. 

Columbia erkek ayakkabı modelleri arasında popüler olan ve şıklığa, üstün tasarımlara sahip birçok model bulunur. Bunlar arasında spor veya dış mekan sporlarındaki aktivitelerinizi de yerine getirebilmeniz için size yardımcı olacak ürünler geliştirmiştir. Doğanın o zorlu şartlarında olmaktan mutlu olan, beraberinde teknolojinin olanaklarından da yararlanarak, sporunuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. 

Columbia ayakkabı erkek kategorisindeki seçeneklere göz atmak istediğinizde ilk aradığınız özellik su geçirmezlik ise sadece rengi ve modeli seçmeniz yeteri olacaktır. Çünkü marka, doğa severlerin karşılaştıkları sorunların çözümü için tasarımlarını geliştirmiştir. Su geçirmezlik veya çamura karşı sağlam tutuculuk markanın özel tasarımları arasındadır. Ve bunun için omni heat özelliğini kullanarak aradığınız özelliği fazlasıyla karşılamaktadır. 

Columbia kadın ayakkabı tasarımları erkek ayakkabılarına göre biraz daha hafif ve daha fazla tutuculuk özelliği bulunur. Kullanıcının ayaklarının üşümesini engellemek adına termal montlarda kullanılan teknoloji ürünlerinden ilham alınarak geliştirilmiş ve ayakkabılarda uygulanmıştır. Zorlu dağ sporlarında kullanılan ayakkabılarda, yırtılmaya ve aşınmaya karşı güçlendirilmiş malzeme kullanılmaktadır. Özellikle terleme ile oluşan nemi ayağa hapsetmek yerine buharlaşmasını sağlamaktadır.

Columbia spor ayakkabı modellerinde birden fazla katmanlı ayakkabı tabanlığı vardır. Seçenek olarak sunulan model, yumuşak yapısı, ayağı yormayan teknolojisi ile zorlu koşullardaki kullanım için oldukça dayanıklıdır. Yüksek performanslı sporlarda sevilerek kullanılır. Aşınmaların fazla olduğu ayakkabının belirli bölümlerinde daha dayanıklı ve daha kalın iplikler kullanılmaktadır.

Columbia outdoor ayakkabı tasarımları, outdoor yaşam tarzına sahip olanlar ve outdoor sporlar ile uğraşanların vazgeçilmez markasıdır. Özellikle markanın tercih edilmesinin nedeni ise teknolojinin doğadan kopamayanlar için ayrıcalıklı olarak üretilmesidir. Günlük kullanımla birlikte doğada yaşama olanağı da sağlaması, markanın favori olmasının da bir diğer nedenidir.

Columbia Bot Modelleri

Columbia bot modelleri, tasarımlarında, modayı kullanıma göre işlevsel hale getirerek üretilmiştir. Tasarımları giyim ve ayakkabı sektörüne hem öncülük etmiş hem de Columbia’ yı popüler bir marka haline getirmiştir. Kendi ürünlerinin tamamında gelişen teknolojinin izlerini yansıtan marka daima şık, pratik ve sağlam ürünler sunmayı hedeflemektedir. 

Columbia erkek bot modellerindeki tasarımlarında, zorlu koşullar düşünülerek üretilmiştir. Outdoor botlar, kışlık botlar veya yağmur botları ayrıca özel olarak tasarlanmıştır. Her bir kullanıcıya ayrı ayrı hitap etmektedir. Tarzı benimseyen her yaştan insanın tercih edeceği ürünler olan botlar sizi hem soğuktan korur hem de tabanında yer alan pedli teknolojik ürünlerle konforunuzu arttırır.

Columbia bot erkek modellerinde ultra yastıklama malzemesi kullanılırken üretim sırasında da hafif olmasına ayrıca dikkat edilir. Uzun ve yorucu yürüyüşlerin sonunda ayak anatomisine uygun olarak tasarlanan ayakkabıların alt tabanlıkları yürüyüşünüzü rahatlatırken diğer taraftan da dayanıklılığını ispatlayacaktır. Yüksek kaliteli malzemeler ile üretilen ürünlerin işlevselliğine özellikle dikkat edilir.

Columbia Mont Ve Yağmurluk Modelleri

Columbia mont modelleri yalıtımlı olması sayesinde zorlu hava koşullarında soğuk havaya aldırış etmeden yamaçları tırmanmaya devam edebilirsiniz. Kaz tüylü yalıtımlar sayesinde vücudunuz soğuktan asla etkilenmeyecektir. Kadın, erkek ve çocuk modelleri yüksek kalitede üretilmektedir. Tasarımda özellikle cepler büyük bir öneme sahiptir. Akıllı cihazlar, kartlar, gözlükler yani kişisel eşyalarınızı rahatlıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Columbia erkek mont modelleri kendi içinde farklı şekilde tasarlanarak üretilmektedir. Montların birçoğunda kaz tüyü kullanılarak sıcaklık konforu en üst seviyede tutulmaktadır. Columbia titanium mont koleksiyonu teknolojik özelliklerle donatılarak üretilir. Su geçirmeyen, ama nefes alabilen ve hava geçirgenliğini koruyan omni-tech malzemesi sayesinde ısısını korur. Astarları polarlı olup çıkarılıp yıkanabilir. Üç katmanı vardır. İlk katman polar cekettir ve kış aylarında sıcaklığı sabitler. İkinci katman olan astarı sayesinde yağmurlar sizi asla etkilemez. Ve üçüncü katman ise dış kabuk denilen görünen dış yüzeydir. Hafif nefes alabilen ve mevsim geçişlerinde sizi tam anlamıyla korumak dış katmanın görevidir.

Columbia şişme mont ile birlikte Columbia yağmurluk modelleri soğuk ve yağmurlu havalarda sizi sıcak ve kuru tutacaktır. Geliştirilen teknoloji ile tasarımları ile suya dayanıklı şişme montlar oldukça hafif ve çok kullanışlıdır.

Columbia mont erkek tasarımlarının yanı sıra kadın kategorileri de oldukça geniştir. Columbia kadın mont ya da columbia bayan mont aramak istediğinizde karşınıza yepyeni tasarım ve üretim konusunda tutkulu bir markayla karşılaşırsınız. Gelişmiş teknolojisini tüm ürünlerinde kullanırken seçenek yelpazesi çok geniştir. Mevsim koşullarını ayırt etmeyen, üstün kalite ile size her zaman ve her yerde rahatlık sağlayacak uygun montlar bulabilirsiniz.

Columbia kaz tüyü mont tasarımları özel olarak üretilen modellerdir. Açık havada vücudunuzu sıcak tutacak olan gelişmiş teknoloji ile üretilen termal yapısı kaz tüyü yalıtımı ile sağlanmaktadır. Kaz tüyü, hafif ve dolgulu, ayrıca sıkışan sentetik ürünler içermesi ile yağmurlu zamanlarda ıslansanız dahi siz bunu asla hissetmeyeceksiniz. 

Columbia Kombinleri

Kadın veya erkek moda kategorilerine kısa bir göz atmak isterseniz en çok kullanılan kombin çeşitleri gömlek, pantolon ve ceket üçlemesidir. Tüm bu özel tasarımları hem klasik hem de spor modellerle kullanabilirsiniz. Spor giyim tercihinizi hiç değiştirmeden tarzınıza yeni bir soluk getirmek isterseniz Columbia gömlek modellerinin farkını hissedebilir, Columbia pantolon modelleri ile şıklığınızı, cool görüntünüzü artırabilir ve columbia ceket tasarımları ile stilinizi yansıtabilirsiniz. 

Columbia Tişört Tasarımları

Columbia tişört modelleri erkek ve kadın olarak üretilen modelleri ile rahatlığa önem verenlerin vazgeçilmez giysilerinden biridir. Hem rahat hem de spor olan tişört tasarımları, her yaş ve cinsiyete özel olarak tasarlanan modeller arasında çarpıcı tarzlardan birini tercih edebilirsiniz. Columbia t shirt tasarımları ile canlı ya da pastel renkleri tercih edebilirsiniz. Columbia erkek tişört desenli ve baskılı modellerinden sizin aktif yaşantınızı yansıtacak olan tasarımlar kullanıcılarını bekliyor. 

Columbia Stilleri

Columbia university stilinden yola çıkarak dağ yürüyüşlerine uzanan tasarımların yanı sıra akşamın serinliğinden etkilenmemek için Columbia yelek modellerinden birine sahip olmalısınız. Spor görünümü ile birlikte sizi sıcak tutacak modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Columbia hırka ile soğuktan ve güneşten kollarınızı koruyarak hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz koleksiyondan biri tarzınıza uyum sağlayacaktır. 

Açık alan ve dağ havası şehir hayatındaki hava ısısı değerleri tamamen farklıdır. Bu nedenle dilerseniz hem yamaçlarda hem de şehirde Columbia polar ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Columbia polar erkek kullanıcılarına yönelik olmakla birlikte kadın polar modellerindeki ürünlerden dilediğiniz modeli seçerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Columbia İle Spor Zamanı

Columbia sweatshirt modelleri ile kendinize bir stil oluşturabilirsiniz. Veya stilinize yeni soluklar getirebilirsiniz. Hem erkek hem de kadın sweatshirt modelleri birbirinden farklı, renkli ve çarpıcı tasarımlara sahiptir. En soğuk günlerde dahi sizi sıcak tutacak ve açık hava etkinliklerine katılabileceksiniz. Ayrıca dilerseniz alt eşofmanlarla kombin yapabilirsiniz. Veya columbia eşofman takımları ile doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Rahat, konforlu, renkli, kullanışlı olan eşofman takımları ile şehir hayatında spor yaparken, doğa sporlarında da size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

Columbia Ürün Kategorileri

Doğa şartlarının zorlu ve ağır olduğu bilinen bir gerçektir. Ancak yazın hem yürüyüş yapmak hem de konforu ve rahatlığı yaşamak isterseniz Columbia sandalet modellerini incelemeniz gerekir. Kadın ve erkek sandalet tasarımları yürüyüş sırasında asla temponuzu düşürmeyecektir. Hareket pozisyonlarınızı sınırlamayacak, yaz sıcaklarında Columbia şapka sizin en büyük kurtarıcınız olacaktır. Dağ yamaçlarında, patikada veya kamp yaparken ihtiyacınız olan önemli eşyalardan biri de kesici ve küçük boyda olan bir çakıdır. Columbia çakı pratik, kullanışlı, özel tasarımlı, kesici ve portatiftir.

Columbia Ürünleri Yalnızca Doğa Sporları İçin Mi Üretilmiştir?

Dağ sporlarında kullanılmak üzere sağlamlığı ve yırtılmalara karşı ayakkabının bazı bölümleri oldukça sağlamdır. Ancak spor yaparken de kullanabilirsiniz.

Columbia Ürünleri Nelerdir?

Sporu yaşam tarzı olarak belirlemişseniz veya dağ yürüyüşleri, kamplar sizin için vazgeçilmez ise Columbia’ da tüm ihtiyacınızı karşılayan ürünler mevcuttur. Şapka, ayakkabı, polar mont, yağmurluk, çakı gibi tüm malzeme ve ekipmanlar bulunur. Columbia Ayakkabıları Özel Tasarımlar Mıdır?

Spor ayakkabıları üretiminden daha farklı olarak iki kat sağlamlık ve iki kat dayanıklılık ile üretilir. Spor ayakkabılarına göre daha dayanıklı ve korunaklıdır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Columbia

4213 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kozmetik Kişisel Bakım
Kitap Film Müzik
Hobi ve Oyun Konsolları
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler