Columbia; outdoor giyim, dayanıklı ayakkabı, spor giyim ve kamp aksesuarları çizgisinde dünyanın önde gelen markalarından biridir. Columbia kamp kıyafetleri ve malzemeleri doğada keyifli, konforlu ve güvenli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Kamp faaliyetine başlamadan önce kamp yapacağınız mevsim şartları, kalacağınız süre ve kamp yapacağınız yerin özelliklerini göz önünde bulundurarak edineceğiniz Columbia outdoor kıyafet ve malzemeleri sayesinde doğa ile iç içe sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kamp giysileri, sizi doğa koşullarından koruyan hayati öneme sahip malzemelerdir. Kamp esnasında kullanılan kıyafetlerin konforlu olmasının yanında işlevselliğine de dikkat etmek gerekir. Kalitesiz ve özellikle hava şartlarına uygun olmayan kıyafet seçimi hayati tehlikelere neden olabilir.

Columbia Kamp Giysilerinin Önemi

Kış mevsiminde kamp yaparken soğuk ve yağışlı havalara karşı tedbir alarak sağlığınızı korumanız gerekir. Nem transferi sağlayan omni-wick ve vücut ısısını geri yansıtarak sıcak kalmanıza imkân veren omni-heat teknolojileriyle üretilmiş Columbia içliklerini sizi soğuktan korur. Yağışlı mevsimlerde Columbia rüzgarlık, yağmurluk veya mont modelleri sayesinde yağmur, kar ve rüzgardan olumsuz etkilenmeden yola devam edebilirsiniz. Columbia rüzgarlıklar omni-wind-block teknolojisi sayesinde rüzgarı bloke ederek üşümenizin önüne geçer. Columbia yağmurluk modelleri ise omni-wick-evap teknolojisiyle su geçirmeyerek uzun süre kuruluk sağlar. Aynı zamanda nefes alabilir özellikteki yağmurluklar terlemenizi engeller. Columbia montlar da gümüş noktalar ile geliştirilmiş kaz tüyü yapısıyla soğuk hava koşullarında konforlu ve sıcak hissetmenize imkân verir.

Vücut ısısının büyük kısmının baş ve boyundan kaybedildiği düşünüldüğünde soğuk havalarda yanınızda mutlaka kar maskesi, atkı, bere veya çok maksatlı kullanabileceğiniz bir boyunluk olmalıdır. Columbia kar maskesi sahip olduğu nem transferi teknolojisi ile nemi hızla vücudunuzdan uzaklaştırarak aktiviteleriniz esnasında rahat etmenizi ve kuru kalmanızı sağlar. Yine omni-heat teknolojisi ile üretilmiş bere ve boyunluklar vücut ısınızı muhafaza etmenize yardımcı olur. Soğuk havalarda ellere giden kan miktarı azaldığından oldukça fazla üşüme olur. Bu nedenle ellerinizin sıcak kalması ve kamp faaliyetleri sırasında ellerinizin korunması için polar veya su geçirmez özellikteki Columbia eldivenleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Columbia Kamp Faaliyetlerinize Konfor Katıyor

Columbia pantolon veya şort modelleri, yaz aylarında yapacağız kamplarda ve yürüyüşlerde sizi terletmeyerek rahat hissetmenizi sağlar. Aşınmalara karşı dayanıklı yapısıyla zor arazi koşullarında kolayca yırtılmaz. Omni-shade teknolojisiyle üretilen Columbia gömlek veya tişörtleri sizi zararlı ışınlardan korur. Yaz kampı yapacak bile olsanız bazı kamp bölgelerinde gündüz ve gece sıcaklık farkı oldukça yüksektir. Bu nedenle serin geceler ve sabahın erken saatleri için yanınıza alacağınız Columbia polar sizi sıcak tutacaktır.

Kamp faaliyeti esnasında ayak sağlığınız hayati öneme sahiptir. Techlite özellikteki Columbia outdoor ayakkabıları darbe emici desteği sayesinde ayağınızı korur. Kaygan zeminli arazilerde yapılacak aktiviteler için omni-grip teknolojisi ile üretilmiş ayakkabılar, maksimum zemin tutuşu sağlayarak kayarak düşmeleri engeller. Yağışlı ve karlı hava şartlarında ise su geçirmez özellikteki Columbia outdoor ayakkabıları ayaklarınız ıslanmasının önüne geçer. Columbia çoraplar ise yapacağınız faaliyetler esnasında ayağınızı terletmez, topuk ve parmak ucu bölümlerindeki ekstra destekli dokusu ile ayak sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. 

Yanınızda Bulundurmanız Gereken Columbia Kamp Malzemeleri

Kamp sırasında yanınızda bulunduracağız pratik ve fonksiyonel malzemeler size birçok konuda kolaylık sağlar. İşlevsel özelliklere sahip Columbia sırt çantaları, kamp faaliyetiniz sırasında ihtiyacınız olan tüm malzemeleri yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Ayrıca su ve leke geçirmez omni-shield yapısı ile malzemelerinizin kuru kalmasını sağlar. Columbia bel çantaları sık kullandığınız malzemeleri kolaylıkla ulaşabileceğiniz şekilde yanınızda bulundurmanıza imkan vererek kamp konforunuzu artırır. Küçük boyutlarda fakat işlevsel özelliklere sahip Columbia kamp çakı setleri de kamp süresince birçok farklı işte kullanılabilir. Ayrıca magnezyum çubuklu çakılar ateş yakmak işlemini kolaylaştırır.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Columbia

2.174 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön