Skechers

Gün boyu tüm bedeninizin ağırlığını taşıyan ayakkabılarınızın, yaşam şartlarına uygun olması önerilir. Günlük hayatta ve spor yaparken farklı yaşam tarzlarına uygun tüm modelleri sunan Skechers sizlere büyük bir konfor sağlamaktadır. Spor ayakkabı da, yepyeni bir moda markası ile şık, rahat, güvenli ve ortopedik bir ayakkabı ile imajınızı sergileyebilirsiniz.

Kendi markasını ve modellerini, ihtiyaca yönelik üretirken sağlığı ve konforu tek amaç olarak belirlemektedir. Skechers büyük bir başarı ile sokak modasında da ikon parçalarını göstermeye başlamıştır. Konforlu, rahat tasarımları, vazgeçilmezler arasındaki yerini aldı. Yalnızca yürüyüş ayakkabısı almak isteyenlerin yanı sıra sporda ve günlük hayatta da gün içindeki performansına yönelik rahatlığı sunmaktadır.

Skechers Erkek Ayakkabıları Stil Sahibi Olanlar İçin

Rahat ayakkabı modellerinde tüm kullanıcılarına gerçek bir konfor sağlamaktadır. Tasarımlarının her biri, detaylandırılmış, özgün ve her zevke hitap etmektedir. Kumaş, deri, süet gibi kullandığı malzemelerle, görsel uyumu yakalamıştır. Skechers erkek ayakkabıları modelleri, bazen tek bir materyal ile tasarlanmışken, kimi modellerinde ise birden fazla malzeme kullanılmıştır. Stil ve zevk uyumunda minimalist bir yaklaşımla kullanıcılarına daha geniş seçenekler sunmaktadır. 

Kendinden emin ve iddialı olanlar için daha sert desenleri, yüksek tabanlı ve neon renklerin çok kullanıldığı seçenekleri bulmaları sağlanmıştır. Skechers erkek spor ayakkabı tasarımlarının tabanlarda sade görünümü, kimi kullanıcılar için çok idealdir. Ancak iddialı olmak isteyenler içinse oyma tabanlı modellere bakılabilir. 

Teknolojinin gücünden faydalanan Skechers tüm parçalarının orijinal ve üstün kullanım özellikli olmasını amaçlamaktadır. Skechers ayakkabı üretiminde, konforun ön planda tutulması nedeniyle, markanın hemen tüm modellerinde, konforlu ayakkabı kelimesi karşılığını bulmaktadır. İç tabanlarında hafızalı köpük yer almaktadır. Ayak kıvrımlarını destekleyen bu yastıklı sistem Skechers modellerinin tümünde yer alır. Performansla eş değer olarak belirlendiği için enerji dönüşümlü iç taban, sizin daha ferah bir ayakkabıya sahip olmanızı sağlar. Tabandan hava alması sağlanan modeller, yürüyüş sırasında dışarıdan gelen şok etkisini azaltmaktadır. Bunun için tamponlama etkili tabanlar kullanılır. Ayrıca iç tabanlarda anti bakteriyel kaplamalar kullanılmaktadır. Bu bağlamda ayakkabı içerisinde kötü koku oluşumu engellenmiş olur.

Skechers Kadın Ayakkabı Modelleri

Kadınlar için ayak sıcaklığı çok önemlidir. Uzun süre giyilmesine karşın ayakkabılar istenilen sıcaklığı sağlamaz. Skechers kadın ayakkabı modellerinde ise istenilen ve olması gereken sıcaklığa ulaşarak kullanımınız sırasında da aynı ısıyı koruyacaktır. Bunun için özel hava ve nem sistemlerini sağlayan malzemeler kullanılmaktadır. Okulda, işte veya uzun yürüyüşlerde bu konforu kolayca hissedebilirsiniz. 

Skechers bayan modellerinde hava panelleri bulunur. Böylece her bir adımda nefes alan ayakkabıların içindeki ısı, kontrol altında tutulur. Skechers bayan ayakkabı modellerinin tümü oldukça geniş tasarımlara sahiptir. Streç bağcıkları, kolay giyilmesi için bağcıksız ayakkabı modelleri ile tüm kadınların zevklerine hitap etmektedir. Ayakkabılardaki çekme halkaları ile hızlı giymeye yardımcı olan özel tasarımlar ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Kullanıcılar tüm hava şartlarında hiçbir engelle karşılamaz. 

Skechers kadın spor ayakkabı tasarımlarındaki orta taban teknolojileri çok geliştirilmiştir. Sert hareketlerde dahi ayak bileğinizi tamponlama desteği ile korur. Ayakkabıların tamamında yastıklama tasarımları her bir modelde daha da geliştirilmektedir. Performans sahibi sporcular için sıçrama desteği sağlanarak, ayakkabıların alt tabanlarında kauçuk sistemi ile özel tutuş sağlanmıştır. Koşu, yürüyüş veya günlük kullanım için yere sağlam basmanıza yardımcı olur. Ayakkabılardaki tüm bu özellikler kullanıcıların günlük hayatındaki zorlukları kolaylaştırmaktadır. Sert yürüyüşler, sıcak ve soğuk havalar, kısacası zorlu şartlar artık sorun olmaktan çok uzak.

Skechers D’lite Özgürlüğü

Skechers yalnızca günlük ayakkabı ya da egzersiz ayakkabıları ile sınırlı değil. Skechers d’lite modelinde koşu, yürüyüş, sandalet gibi pek çok seçenek vardır. Ve ileri teknoloji tasarımları botlarda, terliklerde de kullanılmaktadır. Performansınıza odaklanan marka, size günlük modellerinden en zorlu şartlara kadar kolaylık sağlamaktadır. Yazlık sandaletlerde ve terliklerde, ıslak-kuru kullanım ile yüksek zeminden atlayışa kadar yastıklama sistemlerini kullanmıştır. Tüm ürünleri kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Tüm bu detayların sahibi olan Skechers kalitesini, dört mevsim yaşayabilirsiniz.

Skechers d’lites modayı belirleyerek şıklığı, konforu ve öz güveni taviz vermeden tüm koleksiyonlarında göstermektedir. Yılın trendlerini Skechers koleksiyonundan öğrenebilirsiniz. Estetik görünümü, konfor garantisini her tasarımında mükemmel bir biçimde yansıtmaktadır. 

Skechers Çocuk Spor Ayakkabı

Çocukların fantastik dünyalarında yolculuk yapmalarını sağlayarak, onlara parlak bir dünya sunmak ister misiniz? Capcanlı renklerle tasarlanan Skechers çocuk spor ayakkabı modelleri ile her yeri oyun alanına çevirebilme şansına sahip olabilirler. Zıplamak, hızlı koşmak, güçlerini artırmak için tasarlanmış oldukça sağlam ve konforlu ayakkabılar ile onları eğlenceye hazırlayabilirsiniz. Hem kız hem erkek çocuk spor ayakkabılarının en gözde modellerini eğlenceli, renkli, şık tasarımları ile kullanışlı ve dayanıklı ürünlerin tümünü koleksiyonda görebilirsiniz.

Skechers Işıklı Ayakkabı

Hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının en sevdiği Skechers ışıklı ayakkabı çocuk modasının en gözde modelleri arasındadır. Işıklı ayakkabı modasının gelip geçici olmadığı kesinleşmiştir. Pilli, yanıp sönen led ışıklı ayakkabılar oymalı taban, renkli materyaller, reflektör parçaları ile tasarımı daha da genişletiyor.

Çocuk ışıklı ayakkabı modelleri;

  • Pil ömrü ya da güç kaynağı çeşitlidir. 
  • Skechers ışıklı ayakkabılarda 7 renk seçeneği vardır.
  • Işıklar, ayakkabının hem orta tabanında oymalı ve düztabanlar içinde hem de saya trimlerinde yer alıyor.
  • İç tabanları özel hafızalıdır. Güçlü tamponlama ile orta tabanları ve kaymayan iç tabanlara sahiptir.
  • Tuşa basarak çalışanlar ile harekete duyarlı sensörlü ışıkları, modele göre aktif hale gelebiliyor. Ayrıca şarjlı modelleri de şarj bittiğinde USB üzerinden kolayca şarj edilebiliyor. 

Skechers Sandalet ve Terlik Modelleri ile Yaza Merhaba

Skechers terlik

Bahar ve özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan sandaletler, ayakkabılardan sonra en çok kullanılan ürünlerdir. Skechers sandalet üst ve arka kısmında bulunan bantlar sayesinde kullanımı oldukça rahattır. Klasik modelleri, erkek ve kadın için son derece tercih edilen formlardadır. Parmak arası, bilekten bağlama, çift bantlı gibi modellerin tümü sandalet koleksiyonunda bulunmaktadır. Spor ayakkabı rahatlığında olan sandaletler, esneyen bantlarla ayakkabılar gibi günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Saatlerce kullanımda dahi ayaklarınızın rahat edecektir. Yan bölmelerinde yer alan destek bantları yumuşak kumaşlar ve bant astarları ile güvenlikli kullanım sunar. Çift bantlı ve bilekten bağlı olan modeller ise ayarlanabilir özelliklere sahiptir. Cildi tahriş etmeyen bağcıklar dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Skechers terlik hem dışarıda hem de evde giyim için uygun olan modellerdir ve tümü özel tabanlıdır. Konforlu olan sabo modellerine eşlik eden parmak arası ile birlikte bantlı tasarımlarda sportif temalar, yüksek tabanları, retro detaylar ve parlak taş eklentileri ile farkını yansıtmaktadır. 

 Skechers Mont

Skechers mont modelleri gezilerde, aktivitelerde, egzersizlerinizde sizi yalnız bırakmayan, tasarımları oldukça havalı ve şık modellerdir. Kapüşonlu ve kapüşonsuz, slim veya regular kesimleri ile birbirinden şık montlarla tarzınızı rahatça yansıtabilirsiniz.

Skechers bot

Kışın vazgeçilmezleri arasında botların yeri çok ayrıdır. Yalnızca kış için giyilse de artık dört mevsim giyilebilen ayakkabılar arasına giren Skechers bot modellerinde şıklık ile birlikte rahatlıkta tüm kombinlerinize eşlik ediyor. Ayrıca topuklu çizmelerin yerini yeniden spor görünümü hakim olan Skechers kadın bot modelleri vitrinleri doldurmaya başladı. Çünkü botların konforundan kolay vazgeçilmeyeceğinin tasarımcılar da farkındadır. 

Skechers sneaker- Skechers saat

Spor stilini tamamlamak isteyenlerin yardımına Skechers sneaker dikkat çekici tasarımları ile hızlı bir şekilde yetişiyor. Spor salonlarından, günlük giyiminize kadar rahat ve özgür olmak isteyenlerin en rahat halini sağlayan modelleri ile bol çeşitleri nedeniyle seçimleri biraz zorluyor. Ton sür ton alternatiflerini ve rengarenk desenli modelleri ile hayat bulan tasarımları, dolabınızda yer almak için sizi bekliyor.

Spor görünüşün bütünlüğünü taşımak için Skechers saat modelleri de oldukça şık ve havalı ekranı ile kombininizi tamamlıyor. Stilinize ve zevkinize uygun bir modeli seçebilirsiniz.

Skechers Spor Ayakkabıları Günlük Kullanım İçin Uygun mu?

Rahat ve teknolojik tasarımları ile hem spor zamanlarınızda hem de günlük kullanımlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Skechers Işıklı Ayakkabıların Kullanımının Bir Zararı Var mı?

Uygun ve yüksek kaliteli ürünlerle ve ortopedik tasarım ile üretilen ışıklı ayakkabıların sağlığa zararlı hiçbir etkisi yoktur. Kullanılan malzemenin kaliteli olması koşulu ile dilediğiniz Skechers ışıklı ayakkabı modelini alabilirsiniz. 

Skechers Ürünlerinde Sağlığa Zararlı Madde Kullanılıyor mu?

Sağlığa zararlı hiçbir madde Skechers ürünlerinde kullanılmaz. Sandalet ve terlik gibi direkt olarak cilde temas eden ürünleri rahatça kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...