Çocukların eğlenirken öğrenmesine yardımcı olan ürünleri ile lider olan Fisher-Price; kaliteli malzemeleri, yaratıcı çözümleri ve geliştirici özellikleriyle ebeveynlerin de gözdesidir. Bebeklikten itibaren çocuğunuzun yaş grubuna uygun tasarladığı oyuncakları ile duyularının gelişmesine katkıda bulunurken hayal gücüne de destek olur. Sadece oyuncak alanında değil; salıncak, oyun halısı, jimnastik seti gibi ürünlerle de bebeğinizin konforunu düşünür. Bebeklerin dikkat algısını geliştiren renkli ve hareketli nesnelerle donatılmış ürünler sayesinde bebeğinizin zihinsel gelişimine katkı sağlar.

Çocukların hassas tenine tam uyum sağlaması için özel olarak tasarlanmış, kaliteli malzemeden üretilmiş uzun kollu body, patikli alt, eşofman, tulum gibi seçeneklerle giyim alanında da size hizmet sunar. Fisher-Price, bebek ve çocukların ihtiyaçlarını çok iyi analiz ederek hazırladığı ürünler sayesinde en çok tercih edilen markadır. Küçük çocukların dokunma duyusunun daha aktif olmasından yola çıkarak pelüş yastıklar, çıngıraklı mini battaniyeler, yumuşak ayıcıklar gibi sıcaklık hissi veren ürünlerle bebeğinizi güvende hissettirir. Bebeklerdeki ince motor becerilerini destelemek ve geliştirmek için özel olarak tasarlanmış oyuncak figürler ile fiziksel gelişimine katkı sağlar. Köpekçiğin arabası, sürprizli toplar, yürüteç gibi ürünleri ile Fisher-Price, yürümeye hevesli bebeklerinizi eğlenceli bir serüvene davet eder. Oyun havuzu, sirk çadırı seçenekleriyle çocuklarınızın arkadaşları ile keyifli ve aktif bir gün geçirmesine destek olur.Çocukların hayal dünyasının zenginleşebilmesi için farklı deneyimler yaşaması gerektiğinden yola çıkan Fisher-Price; hareketli, takıp çıkarılabilen, sesli ve renkli oyuncaklarla bebeğinizin dünyasına sınırsız renk katar. Üstelik tüm ürünlerinde kolay toplanabilme, taşınabilme özelliklerini de göz önünde bulundurduğu için çok pratik bir seçenektir.

İlk bisikletim, ilk motorum gibi ürünlerle bebeklerin pedal çevirme, denge kurma, başarma algılarının gelişmesine destek olurken hareket etmelerine de olanak verir. Eğitici eğlenceli tuvalet, köpekçiğin uzaktan kumandası, köpekçiğin aktivite masası, eğitici tablet gibi özel tasarlanmış ürünler ile çocuklarınızı yetişkin dünyasındaki aletleri kullanmaya hazırlar. Fisher-Price, oyunun çocuk gelişimindeki yerini, oyuncakların zihinsel ve bedensel gelişime olan katkısını çok iyi bilerek eğitici, şaşırtıcı, keşfedici ve eğlendirici oyuncaklar tasarlar. Çocuklarınız Fisher-Price ürünleriyle oynarken hem eğlenir hem duyularını geliştirir. Fisher-Price, ebeveynlerin en çok üzerinde durduğu sağlıklı ürünler konusunda en iyi seçimlerle size destek olur. Tüm ürünlerinde bebeğinizin sağlığını düşünen bu ürünler, hem bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılar hem de eğlenerek öğrenmesini sağlar.

"Renkli bloklar", "köpekçiğin dünyası", "şekil eşleştirme", "arkadaşım kelebek" gibi oyuncaklarla bebeğinizin merak duygusunu geliştirir ve zihinsel çabayı artırır. Sesli kitapları, masal anlatan oyuncakları ile bebeğinizin kitap okuma alışkanlığı kazanması için motivasyon sağlar. Bebeklerin yaşına uygun masalları, hikayeleri ile hayal dünyalarını geliştirir ve duygusal destek sunar. Bebeklerin dinlerken dokunma duyularını da çalıştırabilmek için bu ürünlerde pelüş ve kumaş detaylara da yer verir. Bebeğiniz, eğlenceli hikayeyi dinlerken pelüş kısma dokunarak kendini güvende hisseder ve rahat bir uykuya geçiş yapar.

Fisher-Price, çocuklarının sağlığını düşünen, konforunu sağlayan, eğlenerek öğrenmesini isteyen, zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlayan ürünler arayan ebeveynlerin ilk tercihidir. Uzmanlardan bebek gelişimi hakkında destek alarak her yaşa ve her ihtiyaca göre farklı ürünler üreten marka ile çocuk büyütmek, çok daha keyifli hâle gelir. Yeni doğan bebeğinizin salıncağından tulumuna, oyuncağından jimnastik setine, bisikletinden tuvaletine kadar tüm ihtiyaçlarını bulabileceğiniz Fisher-Price ürünleri, size kaliteyi hissettirir. Karşılanabilir fiyat seçenekleri ile her bebeğin dünyasında yerini alan ürünler, bebeğinizin neşesine neşe katar.

Bebeğinizin gelişimini ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak Fisher-Price ürünlerini sizde inceleyebilir ve uygun olanları seçebilirsiniz.   

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fisher-Price

1B takipçi
1Bürün
Vitrin
Tüm ürünler