3M, tasarım ve inovasyonu teknoloji ile birleştirerek geliştirdiği yaratıcı ürünlerle daha iyi bir dünya için çalışmalar yürüten bir Amerikan markasıdır. Yapı market ürünlerinden ofis malzemeleri, bilgisayar aksesuarları elektronik,otomobil ve sağlık ürünlerine kadar çok farklı kategorilerde 55.000'den fazla ürün sunan 3M, 100 yıllık köklü geçmişi ve yenilikçi yaklaşımı ile yıllardır dünya çapında bir satış ağına sahiptir. 91.000 çalışanı ile 65 ülkede operasyon yürüten 3M'in yıllık cirosu 30 milyon dolara ulaşmaktadır. Firmanın, sadece Amerika'da değil, faaliyet gösterdiği ülkelerin yarısında üretim tesisleri ve geliştirme laboratuvarları bulunmaktadır.

1902 yılında 5 iş insanı tarafından Minnesota eyaletinde kurulan 3M'in tasarladığı ilk yenilikçi ürün elektrik bantları oldu. Maskeleme bandı, su geçirmez zımpara, selobant gibi orijinal tasarımlarla ürün geliştirmeye devam eden firma 1950'li yıllarda Avrupa'ya açılarak; Fransa, Almanya ve İngiltere başta olmak üzere pek çok ülkede faaliyet göstermeye başladı. Yarım asır içinde 150 civarında ülkede satış ofislerinin sahibi olan 3M bugün, Amerika dışında 32 ülkede üretime geçmiş durumdadır.

Eşsiz ve çok yönlü tasarımlarıyla hayatınıza dokunarak dünyayı daha iyi bir yer haline dönüştürmeyi amaçlayan 3M, birbirinden farklı kategorilerde ürünler sunmaktadır. Sahip olduğu dinamizm, deneyim, teknoloji ile tasarladığı koruyucu göz aksesuarları, kulak tıkaçları, koruyucu tulumlar, toz maskeleri, su filtreleri, yangın söndürme ekipmanları gibi güvenlik ve koruma ürünleri ile sağlığınızı güvence altına almanıza yardımcı olur.

3M asırlık endüstriyel deneyimi ile otomobil bakım, onarım ve güvenliği alanında otomotiv pazarına yönelik ürünler de geliştirmektedir. Aracınızın bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz temizleyici, koruyucu, pasta cila ürünleri ve tamir kitleri ile aracınızın basit onarım ve koruma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Ofis ve kırtasiye ürünleri ile önemli bir pazar payına sahip olan 3M, maskeleme bantları, koli bantları, yapışkanlı not kağıtları, bilgisayar destek ürünleri ve renkli ofis aksesuarları ile çalışma ortamınızda arzu ettiğiniz konfora ulaşmanızı sağlar. Ayrıca taşınma ve inşaat durumunda işlerinizi kolaylaştıracak bant astar, reçine, kablo bağı, vinil ve folyo bant gibi endüstriyel tasarım ürünleri ile size hayatınızın her anında destek verir.

3M, son tüketiciye özel yaratıcı ve işlevsel ürünlerinin yanı sıra sektörel ürünlerle de insanların hayatlarını etkileyen farklı alanlarda katkılar sağlamaktadır. Havacılık ve uçak bakımından hekimlerin medikal uygulamalarına kadar çeşitli sektörler için elektronik destek aksesuarları tasarlayan marka, ürün gamındaki bilgisayar ve telefon filtreleri, iletken bant, elektronik kimyasal sıvılar ile işleyişlere inovatif katkılar sunan bir sektörel çözüm ortağı olarak değerlendirilmektedir.

İçinde bulunduğumuz dijital çağın altyapısını sağlayan iletişim ve ağ sistemlerinde öne çıkan hızlı ve kesintisiz bilgi transferi için aktarım ve koruma ürünleri tasarlayan 3M, koruyucu sıvılar, elektrik bantları ve bağlantı titreşimlerini önleyen hava geçirmez bant ekipmanları gibi destek ürünleri ile bilgi ve iletişim alanında da son teknoloji eseri tasarımları ile rakiplerinin arasında fark yaratmaktadır.

Geçmişten günümüze değişimin hayatın esas unsuru olduğuna inan marka, yıllardır işbirliği ve yaratıcılık çerçevesinde üretim yapmaktadır. Küresel dünyanın bir parçası olarak, yenilikçi yaklaşımla yüz yıllık bir marka yaratan 3M, insanlar için anlamı olan tasarımlarla dünyanın her köşesindeki hayatlara katkı sunmaya devam eder. Asırlık deneyimini teknoloji ve dinamik bir ekiple değerlendirerek özgün ürünler için uluslararası operasyon merkezlerinde laboratuvar çalışmaları yapan marka, benimsediği sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda sosyal sorumluluk çalışmaları ve çevre konusundaki duyarlılığı ile doğa dostu bir marka olduğunu ortaya koymaktadır.

Birbirinden farklı kategorilerde, yaratıcı ve işlevsel 3M ürünlerine Hepsiburada.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...