Bebek ve çocukların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için etkili çözümler sunan Maxi-Cosi, kullanışlı ve ergonomik taşıma gereçleriyle ebeveynlerin yüzünü güldürüyor. Dayanıklı yapıları ve konforlu iç tasarımlarıyla hem bebekleri hem de ailelerini memnun eden Maxi-Cosi ürünleri aynı zamanda ekstra güvenlik önlemleriyle anne babalarının gönül rahatlığına erişmesine yardım ediyor. Kış döneminde soğuklardan ve yağışlardan korunmayı sağlayan Maxi-Cosi bebek arabaları yaz dönemindeyse güneşten korunmaya yardım ediyor. Yol tutuşu sağlayan tekerleri kaygan yüzeylerde güvenli bir şekilde durabilmeye yardım ediyor. Katlanabilir yapıya sahip olan Maxi-Cosi bebek arabaları otobüs ve otomobillerin bagajlarında taşınabildiği gibi elde de taşınabiliyor.

Maxi-Cosi, bebekler için ürettiği oto koltuklarıyla güvenlikli bir seyahat için gerekli desteği sağlıyor. Birçok otomobil modeline kolayca uyum sağlayan Maxi-Cosi bebek koltukları, araca sıkıca monte edilebilen yapısıyla ani frenlerde ve sarsıntı anlarında bebeklerin zarar görmemesine yardım ediyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan modelleriyle otomobillerin koltuk tasarımlarına da uyum sağlayan Maxi-Cosi ürünleri, kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Kemer bağlantısı aracılığıyla çocukların yolculuk esnasında zarar görmesi önleniyor. İç tasarımında yer alan şok emici belgeler ani manevralarda çocukların bel ve kalçalarını şiddete karşı koruma altına alarak sağlıklı bir seyahate yardım ediyor. Oto koltuklarının ayarlanabilir olan yükseklik seviyeleri ile çocuklar büyüdükçe koltuklar da buna uygun olarak tasarlanabiliyor. Geniş ve yoğun dolgu malzemesi ile konforlu bir iç alana sahip olan Maxi-Cosi bebek ve çocuklar için ürettiği oto koltuklarıyla göz dolduruyor. 

Yaşı küçük olan bebekler için özel olarak üretilen Maxi-Cosi bebek koltukları, yatay yapılarıyla bebeklerin emniyet altında seyahat edebilmesine destek olarak anne ve babaların memnun olmasını sağlıyor. Tutacak bölümü desteğiyle elde taşımaya da yardımcı olan pratik bebek koltukları araç içine hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilebiliyor. Emniyet kemeri özelliğine de sahip olan Maxi-Cosi bebek koltukları ile bebeklerin koltuktan düşmeleri önleniyor. Uçaklarda da kullanılmaya uygun olan Maxi-Cosi bebek koltukları aynı zamanda tente görevi de gören akıllı tasarımlarıyla işlevsel bir kullanım yaratıyor. Terlemeyi azaltan kumaş kaplaması bebeklerin keyif içerisinde seyahat edebilmesi için gerekli alanı oluşturuyor. Darbe emici korumalıklar yardımıyla bebeklerin sarsıntılardan minimum düzeyde etkilenmesi mümkün hale geliyor.

Maxi-Cosi sineklik ürünleri bebeklerin koltuklarının üzerini ferah bir şekilde kapatmayı mümkün kılarak böcek ve sineklerin bebekleri rahatsız etmesini önlüyor. İnce dokuları sayesinde bebek koltuklarında ekstra sıcaklık oluşmasını engelleyerek konforlu bir uyku uyuyabilmeyi de destekliyor. Sinek ısırıklarının alerjik etkilerinden bebeklerini korumak isteyen ailelerin gönlünü rahatlatan Maxi-Cosi sinekliklerle sorunsuz seyahatler gerçekleştirilebiliyor. 

Farklı yatış pozisyonlarında bebeğin seyahat edebilmesini mümkün kılan, kullanışlı tasarımlarıyla dikkat çeken Maxi-Cosi bebek arabaları güvenli bir uyuma ve seyir alanı oluşturuyor. Geniş oturma alanı ile çocukların hem uyurken hem de etrafı seyrederken rahat etmelerini sağlıyor. Toplama ağırlıklarının oldukça düşük olduğu göze çarpan Maxi-Cosi bebek arabaları, kolay ve zahmetsiz bir taşıma desteği oluşturuyor. Kaldırımlı ve çukurlu yollara karşı dayanıklı olan geniş tekerleriyle hızlı ve konforlu bir şekilde ilerleyebilmeye olanak tanıyan Maxi-Cosi bebek arabalarının yağmurlukları aracılığıyla çocukların yağışlara karşı koruma altına alınabilmesi kolaylaşıyor. Alışveriş sepeti alanına da sahip olan kullanışlı tasarımlarıyla beğeni kazanan Maxi-Cosi bebek arabalarıyla market alışverişlerine de gidilebiliyor. Akıllı tekerlek sistemi sayesinde sürüş yönünün son derece kolay bir şekilde değiştirilebilmesi mümkün hale geliyor. Kilitlenebilen ön teker tasarımının bu yeteneğinden yararlanarak bayır aşağı yerlerde lastiklerin kilit altına alınmasıyla bebek arabasının hareket etmesi önleniyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Maxi-Cosi

345 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Taşıma Kapasitesi A-Z
 6. Yaş Aralığı A-Z
 7. İsofix Özelliği
 8. Satıcı A-Z
 9. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön