Tüm dünyada birçok insan tarafından büyük bir keyifle kullanılan motosikletler, dikkatli kullanıldığında ve gerekli önlemler alındığında güvenli bir ulaşım aracına dönüşebiliyorlar. Motosiklet markaları ve ekipman üreten markalar her yıl yeni ürünler geliştiriyor ve sürücülerin kullanımlarına sunuyorlar. Bu ekipmanlar sayesinde sürücüler hem daha konforlu hem de daha güvenli yolculuk yapma olanağı yakalıyorlar. Maxem markası da bu firmalar arasında yer alıyor. Marka ürettiği arka çanta ekipmanları ile sürücülere hizmet veriyor. Firmanın ürettiği arka çanta sistemleri sayesinde sürücüler eşyalarını oldukça rahat ve pratik bir şekilde taşıyabiliyorlar. Motosiklet kullanıcıları için önemli bir konu olan olan eşya taşıma unsuru, arka çanta sistemleri ile tamamen çözüme ulaşabiliyor. Maxem markası birçok farklı segmentte arka çanta sistemi üretiyor. Böylece motosiklet kullanıcıları bütçelerine uygun çeşitli seçenekler bulabiliyor. 

Maxem Taşıma Sistemleri ile Eşyalarınız Güvende

Motosiklet kullanıcıları için en önemli unsurlardan biri olarak ön plana çıkan eşya taşıma eylemi, Maxem markasının geliştirdiği çeşitli ürünler ile oldukça kolay bir hale geliyor. Markanın ileri bir teknoloji ile geliştirdiği ürünler, arka taraflarında Stop ışıkları ile üretiliyor. Bu sayede kullanıcılar eşyalarını rahat bir şekilde taşırken, daha güvenli bir yolculuk da yapabiliyorlar. Farklı boyut ve özellikler ile üretilen Maxem arka çanta sistemleri 45 L'ye kadar eşya taşıma imkanı sunabiliyor. Sürücü gittiği her yere eşyalarını güvenli bir şekilde taşıyabiliyor. Eşya taşıma sistemlerinde yer alan üst taşıma demirleri sayesinde sürücüler çantanın üzerinde de eşyalarını güvenle taşıyabiliyorlar. Çanta sistemleri bu sayede kullanıcılarına çok yönlü bir kullanım imkanı da sunabiliyor. Maxem çanta sistemleri, arka kısımlarında yaslanma bölümleri ile üretiliyor. Motosiklet sürücüleri bu sayede sürüş esnasında çanta sistemine rahatlıkla yaslanarak destek alabiliyorlar. Böylece sürücü hem daha rahat hem de daha dengeli bir yolculuk deneyimi yaşayabiliyor. Motosiklet kullanıcıları sürüş sonrasında özellikle kasklarını muhafaza edebilecekleri bir bölmeye ihtiyaç duyabiliyorlar. Maxem çanta sistemleri tam da bu noktada sürücülerin imdadına yetişebiliyor. Sürücülerin sürüş sonrasında kasklarını muhafaza etmelerine olanak tanıyabilen çanta sistemleri, sürücülere bu yönden büyük oranda kolaylık sağlayabiliyor. Sürücüler de gündelik hayatlarına kasklarını ellerinde taşımadan devam edebiliyor.

Maxem Çanta Sistemleri ile Hem Daha Konforlu Hem Daha Güvenli

Motosiklet kullanıcılarına daha rahat ve daha güvenli bir yolculuk olanağı tanıyan Maxem çanta sistemleri, üretildikleri kaliteli materyalleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı da tanıyabiliyor. Maxem çanta sistemleri tek bir tuşla çıkarılabiliyorlar. Kullanıcılarına bu yönden de pratik bir kullanım imkanı tanıyan çanta sistemleri anahtarlı sistemleri sayesinde de olabilecek hırsızlık olaylarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretiliyorlar. Darbeye ve olumsuz hava koşullarına karşı da dayanıklı olarak üretilen Maxem taşıma sistemleri, sadece sürücüde bulunan anahtar eşliğinde motosikletten ayrılabiliyor. Markanın ürettiği büyük boyutlu çanta sistemleri iki kask veya 45 L eşya kapasitesine sahip bulunuyor. Orijinal malzeme ile üretilen arka çantalar, içlerinde bulunan alt tabakaların da çıkarılmasına olanak sağlayabiliyor. Bu sayede sürücü çanta sistemini, var olan eşyasına göre ayarlayabiliyor. Motosiklet sürücüsü çantayı ihtiyacına göre çok yönlü ve pratik bir şekilde kullanabiliyor. 45 L alana sahip olan seçenekleri 9 kg'a kadar eşya taşıyabiliyor. Kırışmaya veya darbeye karşı dayanıklı olarak üretilen çanta sistemler esnek yapıları sayesinde uzun yıllar deforme olmadan sürücüye hizmet verebiliyor. Uzun yolculuklarda da motosiklet kullanıcıları için pratik bir kullanım olanağı sunan çanta sistemleri, arkalarında yer alan LED ışıkları ile de daha güvenli bir yolculuğa imkan tanıyabiliyorlar.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Maxem

31 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Başa dön