Patagonia, çevreye duyarlı üretim ve tüketim süreçlerini benimseyen, ürünlerini geri dönüşüm malzemeleri de kullanarak üreten, enerji tasarrufuna önem veren bir firma olarak dikkat çekiyor. Yapılan her şeyin hem insanlar hem de çevre üzerinde etkilerinin olduğunu savunan firma, müşterilerinin de üretim süreçleri ve giysilerin nasıl yapıldıkları konusunda bilgi sahibi olmasını istiyor. Firma bu çerçevede satışlarından elde ettiği gelirin belli bir oranını, çevrenin korunması ve yenilenmesi için kullanıyor. Patagonia markası, ürünlerinde dayanıklılığı ön planda tutan bir politika izliyor. Firma, dayanıklılığa verilen önceliğin, hem enerji tüketiminde hem de su kullanımında ciddi oranlarda tasarruf sağlayacağına ve daha az çöp üretimi ile sonuçlanacağına inanıyor. Bu temel prensipler çerçevesinde pantolon, mont, tişört, termal içlik, spor üst kıyafeti, eldiven ve şapka gibi ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor. Siz de spor aktiviteleri veya outdoor faaliyetler için ihtiyacınız olan her tür giyim eşyası ve aksesuara seçkin Patagonia ürünleri arasından kolayca sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı ve Dayanıklı Patagonia Montlar ve Ceketler

Genellikle outdoor faaliyetler için tercih edilen Patagonia mont modelleri, konforlu ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Bu ürünler, su geçirmeyen 3 katmanlı yüzeyleri sayesinde yağmurlu ve karlı havalarda gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. H2No performans standardı teknolojisi ile üretilen kumaş, nefes alabilme özelliği ile kullanıcısının uzun ve yorucu aktivitelerini daha rahat yapabilmesine imkan tanıyor. Montlar, Mikrofleece astarlı boyunları sayesinde rahat bir kullanım sunuyor, su geçirmez bariyeri ile de ekstra koruma sağlıyor. Bazı Patagonia ceket modellerinde bulunan ayarlanabilir başlıklar, yağmur ve rüzgâra etkili şekilde engel oluyor. Başlıklar kullanım sonrasında basit bir kordon düzeneği ile katlanabiliyor.

Patagonia toplanabilir ceket modelleri, minimalist tasarımları sayesinde küçük bir çanta içerisinde taşınabiliyor. Su geçirmez ve nefes alabilen kumaştan üretilmiş toplanabilir ceket korozyona, dayanıklı fermuarları ile yağmurlu havalarda kolayca kapatılabiliyor ve tüm vücudu yağmurun etkilerinden koruyor. Fly-box cebi, belirli büyüklükteki alet çantalarını, cep telefonlarını veya tabletleri taşıma imkânı sunuyor. Kenarlıklı başlığı, rüzgârlı havalarda yüzün korunmasına yardımcı oluyor. Patagonia ceket çeşitleri, soğuk ortamlarda üşüyen ellerin çabucak ısıtılmasına yardımcı olan el ısıtıcı cepler içeriyor. Ceplerin polar iç yüzeyleri sayesinde eller daha kolay ısınıyor. Bu tür ceket ve mont modelleri, dağcılık ve kampçılık faaliyetleri ile ilgilenenler tarafından daha çok tercih ediliyor. Siz de hem doğa yürüyüşleriniz hem de günlük aktiviteleriniz için Patagonia mont ve ceket modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Hafif Kumaşlara Sahip Patagonia Pantolon Çeşitleri

Patagonia pantolon modelleri, bele düzgün bir şekilde oturarak kullanıcısının rahat hareket etmesine katkı sağlıyor. Dağcılık faaliyetleri için geliştirilmiş pantolonlar, DWR olarak tabir edilen dayanıklı, su itici bir dış yüzey ve 50+ UPF güneş koruması içeriyor. Çabuk kuruyan kumaş, naylon ile spandeks karışımından üretiliyor. Oldukça hafif malzemeler ile üretilen pantolonlar, uzun doğa yürüyüşlerinin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Su itici dış yüzey sayesinde yağmurlu havalarda daha rahat hareket edilebiliyor ve bacaklar kuru kalıyor.

Patagonia dağ pantolonu çeşitleri, düşük profilli kemerleri ile kalçaların şekline uyum sağlayarak, tırmanış ve yürüyüş esnasında pantolon belinin rahatsız edici şekilde kaymasına engel oluyor. Bu modellerde yer alan fermuarlar, bacakların hava alarak terlemeden hareket etmelerini sağlıyor. Esnek diz bölgesi de hareket kabiliyetini kısıtlamayan yapısı sayesinde her türlü zorlu faaliyet için rahat kullanım sunuyor. Cepler de pantolonlarda önemli detaylar arasında yer alıyor. Patagonia kargo pantolon gibi modeller, yanlarda yer alan oldukça büyük kargo cepler ile dikkat çekiyor. Çakı, telefon, fener gibi eşyaları alabilecek büyüklükte olan kargo cepler, konumları itibarıyla harekete de engel olmuyor. Bu özel cepler dışında el ısıtıcı cepler, fermuarlı cepler, arka cepler ve bozuk para cebi hem bayan hem de erkek pantolon çeşitlerinde kullanılıyor.

Nefes Alabilen Malzemeyle Üretilmiş Patagonia Tişörtler

Tişörtler rahat bir kullanım arayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Esnek kumaşlar ile üretilen tişörtler, her ortam ve koşulda vücudun rahat hareket etmesine yardımcı oluyor. Patagonia tişört çeşitleri, suda gerçekleştirilen aktivitelerde de konforlu bir kullanım sunuyor. Sıcaklık değişimlerinin fazla olduğu durumlar için de tasarlanmış bu ürünler, büyük oranda geri dönüştürülmüş polyester, yün, pamuk gibi malzemeler ile üretiliyor. Tişörtlerin üretiminde kullanılan kumaşların daha yumuşak olması için miDori ve bioSoft teknikleri kullanılıyor. Yazlık kullanıma uygun olan bu tür giysilerde önemli bir sorun olan koku problemi ise HeiQ Fresh koku kontrolü ile önleniyor. Nemi uzaklaştıran ve çabuk kuruyan ürünler terlemenin fazla olduğu durumlar için ideal bir kullanım sunuyor. Patagonia tişörtlerinde yer alan 50+ UPF güneş koruması açık havada çalışanlar veya doğa yürüyüşleri yapanlar için ilave koruma sağlıyor. Gömme kollara sahip tişört modelleri kolların daha iyi hareket etmesine imkân tanıyor. Tişörtler, kumaşlarına yumuşaklık kazandırmak ve çekmesini azaltmak için genellikle yıkanarak kullanıma sunuluyor.

Patagonia Şapka ve Yağmurluk

Şapka ve bereler, outdoor faaliyetlerde güneş, yağmur ve kardan korunmak için tercih ediliyor. Patagonia şapka çeşitleri, sağlam ve hafif yapıları kadar kolay bakım yapılabilir olmalarıyla da dikkat çekiyor. Çabuk kuruyan kumaşlar ile üretilen şapkalar, cilt üzerinde yumuşak bir etki bırakıyor. Havalandırmaya sahip modeller, yeterince hava akışı sağlayarak konforlu bir kullanım elde edilmesine yardımcı oluyor. Göz korunmasında etkili olan siperlik ve kenarlıklar, genellikle koyu renkli bir alt yüzeye sahip olacak şekilde üretiliyor ve bu sayede 59+ UPF güneş koruması sağlıyor.

Ayarlanabilir çene altı kayışlara sahip şapkalar, rüzgârlı havalarda rahat bir kullanım sunuyor. Benzer şekilde ayarlama bantlarına sahip şapkalar da istenen genişlikte ayarlanabiliyor. Özel kumaştan üretilmiş ter bantları, sıcak yaz günleri için ideal kullanım sunarken HeiQ Fresh teknolojisi ile de etkin bir koku kontrolü sağlanıyor. Yağmurluklar günlük kullanıma ve doğa faaliyetlerine uygun ürünler arasında yer alıyor. Kolay kullanım sunan yapıları, su geçirmezlik özellikleri, nefes alabilen kumaş yapıları kullanıcılarına üst seviyede konfor sunuyor. Patagonia yağmurluk, ayarlanabilir başlığı sayesinde yağmurdan başın etkili bir şekilde korunmasını sağlıyor. Kol altları özel fermuarlar ile donatılmış yağmurluklar, gerekli durumlarda ekstra havalandırma için özel bir çözüm sunuyor. Kolay katlanıp paketlenebilen yağmurluklar, elde veya çantada kolayca taşınabiliyor.

Outdoor Faaliyetler için Patagonia Polar

Kampçılık, tırmanış gibi doğada zaman geçirenler veya dışarıda çalışanlar için vücudun soğuğa karşı korunması önem arz ediyor. Molalar sırasında vücut ısısının korunması, sert ve soğuk rüzgârlara karşı tedbir alınması gerekiyor. Patagonia polar çeşitleri de bu tür ihtiyaçlar için kullanışlı çözümler sunuyor. Polyester kullanılarak üretilen fermuarlı, tam boylu polar ceketler kolayca giyilebiliyor ve vücudu sıcak tutuyor. Dik yakalı tasarımı, boyun ve enseyi de kapatarak tam koruma sağlıyor. Fermuarlı el ısıtıcı cepler, eldiven kullanılmayan durumlarda elleri sıcak tutmaya yardımcı oluyor. Fermuarlı küçük göğüs cepleri sayesinde telefon gibi cihazlar, güvenli bir şekilde taşınabiliyor. Ofset omuz dikişleri, polar ceketlerin daha dayanıklı olmasına ve çanta taşıma esnasında omuzların daha rahat olmasına yardımcı oluyor. Siz de kampçılık ve dağcılık faaliyetlerinizde Patagonia polar kullanarak kendinizi soğuk ve rüzgâra karşı koruyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Patagonia

455 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön