İstanbul Fatih'te çanta üretimi ve toptan satışını yapan Kavi çanta, günlük ve seyahat için kullanıma elverişli olan sırt çantası modelleri satışa sunuyor. Deri, eskitilmiş ve yıkanmış deri, paraşüt kumaşı gibi farklı özellikler taşıyan materyaller ile tasarlanan sırt çantası modelleri, günün moda renklerinden ve modellerinden ilham alınarak tasarlanıyor. Ürünlerin aksesuar olarak kullanım özelliği taşıyan modellerinin yanı sıra daha işlevsel ve fonksiyonel kullanım alanı bulunan modelleri de bulunuyor. Kullanım ihtiyacınıza ve zevkinize göre seçeceğiniz sırt çantası modelleri, farklı ebatlarla tasarlanarak şık aksesuarlarla zenginleştiriliyor. 

Kavi çanta modelleri arasında bulunan, geniş ve büyük boy salaş sırt çantası modelleri, geniş iç hacmi ve zengin bölmeleri ile göz dolduruyor. Kapaklı olarak tasarlanan kadın sırt çantası modellerinde, güvenlik için çantanın ön tarafında konumlandırılmış ayarlanabilir özellikli kapatma kulpları yer alıyor. İç ve dış bölmelerin zenginliği ile geniş bir kullanım imkanı sunan Kavi çanta modelleri, farklı renk seçenekleri ile her zevkten kullanıcının beğenisine hitap ediyor. Zımba ve eskitilmiş metal aksesuarlar ile zenginleştirilen ürün modeli, hem günlük kullanımda hem de kısa hafta sonu seyahatlerinizde, zevkle kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. 

Yıkanmış deri ile tasarlanmış ve hem sırt çantası olarak hem de omuz çantası olarak kullanabileceğiniz Kavi çanta modelleri, şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Ürünlerin çok yönlü kullanım imkanı tanıyan omuz ve sırt askıları, görsel olarak da estetik bir görünüm kazandırıyor. Modanın trend renklerinden ilham alan kadın sırt ve omuz çantası modelleri, fermuarlı iç ve dış bölmelerinin yanı sıra, cırt kapanışlı yan bölmeleri ile de geniş bir kullanım imkanı sağlıyor. Ayarlanabilir omuz ve sırt askıları, ürünü dilediğiniz ölçülerde ayarlayarak rahat biçimde kullanmanıza katkı sunuyor. Yumuşak deri materyal ile üretilmiş olan Kavi sırt çantası modeli, sportif kıyafetlerinizle şık bir biçimde kombinlemeniz için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. 

Kavi tarafından üretilen çanta modelleri, sırt çantaları ile sınırlı tutulmuyor. Ağırlıklı olarak sırt çantası modelleri tasarlayan markanın, ayrıca şık ve kullanışlı omuz çantası koleksiyonu da zengin ürün çeşitleriyle göze çarpıyor. Yıkanmış suni deriden tasarlanan ve geniş ebatlı omuz çantası modelleri, kaliteli ve gösterişli model tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Kavi omuz çantası modellerinin geniş iç hacme sahip oluşu, kadınların günlük kullanımda ihtiyaç duyduğu geniş alana sahip çanta ihtiyacı problemini, çözüme kazandırıyor. Kavi omuz çantaları, ideal ebatları sayesinde, gerek duyulursa okul kitapları ve defterlerini sığdırmak için de alan yaratabilecek nitelik taşıyor. Fermuarlı ve çıtçıtlı olarak tasarlanan bölmeler, küçük objeleri güvenle yerleştirmek ve saklamak için yeterli alan oluşturuyor. Standart deri renklerinin dışında, modanın güncel renklerinden ilham alan metalik ve parlak renklere sahip çanta tasarımları da kullanıcıların oldukça ilgisini çekiyor. 

Deri ve suni deri materyaller ile tasarlanmış Kavi çanta modellerinin yanı sıra paraşüt kumaşı ile tasarlanmış suya ve neme karşı dayanıklılık özelliği bulunan sırt çantaları da oldukça etkileyici modellere sahip. Renkli kumaşlarla tasarlanan çanta modelleri, zengin iç ve dış bölmeleri ile fonksiyonel bir kullanım imkanı sunuyor. Günlük kullanım için ideal özellikler taşıyan sırt çantası modeli, sporcular için de malzemelerini rahatça taşımaları için imkan sağlıyor. Astarlı iç tasarımı, ürüne kalite ve ekstra şıklık gibi özellikler kazandırıyor. Ürünün iç yüzeyinde bulunan cepler, diğer eşyalarınızla karışmasını istemediğiniz küçük objelerin yerleştirilmesi için gerekli alanı temin ediyor. Kavi ürün modelleri arasında, postacı çantası olarak bilinen çapraz çantalar, mini sırt çantaları gibi farklı modeller de yer alıyor. Kavi modelleri, üstün kalitesi ve cazip fiyatları ile kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kavi

53 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Beden
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön