Polyester Perde

Son dönemlerde kullanımları büyük ölçüde artan ve artık yalnızca ofislerde değil evlerde de sıklıkla tercih edilmeye başlayan polyester kumaşlı stor perdeler, kullanım kolaylıkları ve estetik görünümleri sayesinde kullanıcıların beğenisini topluyor. Ofislerde, evlerde, küçük odalarda ve geniş odalarda kısacası tüm yaşam alanlarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz ölçülere ve modellere sahip stor perdeler bulunuyor. Tamamen kullanıcı odaklı olan stor perdeler, sahip oldukları mekanizma sayesinde ufak dokunuşlarla açılıp kapanabiliyor ve kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor.

Stor Perdelerin Özellikleri

Stor perdeler, desen çeşitliliği ve kullanım kolaylığı sayesinde herkese hitap eden ürünler olarak öne çıkıyor. Kolay açılıp kapanabildikleri için ev hayatını daha da pratikleştiriyor ve çeşitli fonksiyonlarıyla kullanıcılara çeşitli opsiyonlar sağlıyor. Klasik perdeler gibi ağır bir görüntüye sahip olmadıklarından özellikle modern dekorasyonlara sahip evlerde sıklıkla kullanılıyorlar. Stor perdelerin kullanıcılar tarafından bu denli tercih edilmesinin bazı nedenleri bulunuyor, bunlar:

  • Toz Tutmayan Kumaş: Toz tutmayan polyester kumaş sayesinde perdelerin en büyük sorunu ortadan kalkıyor. Klasik perdelerin çok fazla toz tuttuğu ve belirli bir süre kullandıktan sonra yıkanılması gerektiği aşikar ancak stor perdeler yıkanmaya ihtiyaç duymuyor. Polyester yapıları sayesinde ıslak bir bez yardımıyla kolayca temizlenebiliyorlar.
  • Desen ve Renk Çeşitliliği: Son dönemlerde evleri belirli moda akımlarına uygun olarak tasarlamak kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir dekorasyon tarzı oluyor. Klasik tüller ve perdeler tasarım açısından kısıtlamalara maruz kaldığı için evlerin konseptine tam olarak uyum sağlayamıyor. Ancak stor perdeler düz yapıları sayesinde üzerlerinde birçok desen ve farklı renkler barındırabiliyor. Geniş tasarım skalası sayesinde kullanıcılara ve farklı ev dekorasyonlarına kolayca hitap edebiliyor.
  • Boyut: Stor perdelerin oldukça geniş bir boyut skalası bulunuyor. Hazır ve geniş boyut skalası sayesinde ufak boyutlarda olan lavabo pencerenize ya da evinizin en genişi olan salon pencerenize uygun stor perdeleri tek seferde bulmak mümkün oluyor. Kullanıcılara sağlanan bu boyut zenginliği sayesinde evlere uygun perdeleri keşfetmek oldukça kolaylaşıyor.
  • Kullanım Kolaylığı: Klasik perdelerin aksine stor perdeleri kornişlere tek tek geçirmenize gerek kalmıyor. Sahip oldukları mekanizma oldukça pratik bir şekilde kornişlere geçirilebiliyor ve gerekli durumlarda pratik bir şekilde sökülebiliyor. Mekanizmayı başarılı bir şekilde yerleştirdikten sonra dilediğiniz perde modelini bu mekanizma üzerinde kullanabiliyorsunuz. Yalnızca boyutlarının mekanizmaya uygun olması yeterli oluyor.

Stor Perdeler Evlerinize Şık bir Görünüm Sağlıyor

 Ofislerinize ve evlerinize en şık tasarımları sunmak için tasarlanan stor perdeler, işlevselliklerinin yanı sıra yaşam alanlarınız için benzersiz bir dekorasyon ögesi oluyor. Klasik perdelerin ağır ve yoğun görüntüsünden sıyrılan stor perdeler, sade ancak etkili tasarımları sayesinde evlerinizin dekorunu tamamlarken farklı renk seçenekleriyle de fon perdeler ile birlikte rahatça kullanılabiliyor. Her zevke ve her dekorasyon tarzına hitap eden stor perdeler, etkili bir şekilde kullanıldığında evlerin ambiyansını baştan aşağıya değiştirebiliyor.

Stor Perde Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stor perdeler söz konusu olduğunda dikkat edilen ilk husus her ne kadar perdenin tasarımı olsa da herhangi bir sorun yaşamamak ve evlerinize uygun bir perde sahibi olmak için satın almayı düşündüğünüz ürünün boyutlarına da özen göstermeniz gerekiyor. Genellikle hazır boyutlarda satışa sunulan stor perdeler, birçok boyut seçeneğine sahip oluyor. Bu geniş boyut seçenekleri evlerinize en uygun stor perdeyi tercih edebilmeniz açısından sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Stor perde tercih ederken pencerenizin genişliğinden 20 cm kadar daha geniş boyutlarda bir stor perde tercih etmek daha estetik bir görüntü elde etmenize yardımcı oluyor. Stor perdelerin farklı stilleri bulunuyor. Düz polyester kumaştan üretilen stor perdeler ışığı neredeyse tamamen engellerken zebra stor perde modelleri ayarlı bir şekilde güneş ışığını geçirebiliyor. Tamamen kullanım tercihlerinize göre satın alabileceğiniz birçok stor perde modeli bulunuyor. Fonksiyonları sayesinde ev yaşantınızı daha pratik hale getiren ve etkili tasarımları ile ev dekorasyonlarınızı tamamlayabilen stor perdeleri en uygun fiyatlarla Hepsiburada’da bulabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Polyester Perde

1328 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın