En Kaliteli Portmanto Çeşitleri

Evlerin, ofislerin, ticari işletmelerin sıklıkla kullandığı portmantolar genellikle evlerin girişlerinde, hol alanlarında kendine yer buluyor. Mont, şemsiye, atkı, şapka, ceket ve hatta anahtar asmak için yerleri olan portmantolar, kapaklı dolaplar da bulundurabiliyor. Farklı ebat ve özellikleri ile ihtiyaca göre çeşitleri bulunan ürünler, estetik görünümleri ile işlevselliğinin yanına modern şıklık da ekliyor. Büfe tarzında portmantolar ayrı bir parça olan askılıklarla beraber kullanılabilirken, tek parça dolap ve askılıkların yer aldığı mobilyalar da kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Tarzınıza, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünleri görüntüleyebilir, dilediğiniz portmantoyu ürünler arasından seçebilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna uygun seçim yaparken, mobilyaların imal edildiği materyali, boyutlarını, raf detaylarını ve ayaklık özelliklerini de görüntüleyebilisiniz.

Portmanto Modelleri

Evin, ofisin, hatta işletmenin dekorasyona, tarzına ve ihtiyacına uygun portmanto seçimini onlarca alternatif arasından gerçekleştirmek mümkün oluyor. Oryantalist çizgiler taşıyan varaklı portmantolar da, modern izler bulunduran minimalist mobilyalar da, klasik ahşap çeşitler de ürünler içinde göze çarpıyor. Tek veya iki parçalı olabilen portmanto modelleri, farklı materyallerden imal edilebiliyor. Ahşam ürünlerin ağaçları ceviz, kiraz, meşe gibi seçenekler bulundururken mobilyaların renkleri, dayanıklılıkları da ağaca göre değişiklik gösteriyor. Portmantoların askılarında genellikle metal aksesuarlar kullanılıyor ancak yer yer dekoratif amaçlı cam askılar, simetrik parçalar da yer alabiliyor. Rengarenk boyanan mobilyalar dekorasyona renk katmaya hazırlanırken klasiklerden vazgeçmeyenler için sade tasarımlar da antrelere şıklık katmayı bekliyor. Ürünlerin çeşitleri değerlendirilirken raf detaylarına önem vermelisiniz. Ayarlanabilir raf yükseklikleri, çıkarılıp takılabilir modüler raflar düzen gereksiniminizi karşılamaya yardımcı olabilir. Montların yanında ayakkabıların da konulabileceği raflar bulunduran kimi modelleri incelerken gereksinimlerinizi göz önüne alabilirsiniz. Halihazırda bir ayakkabılığınız varsa sadece askılık bulunduran seçenekleri öne alabilirsiniz. Kolaylıkla monte edilen seçeneklerin yanı sıra uzman desteği gerektiren mobilyaları da ürünler arasında görebilirsiniz. Katlanabilen portmantolar kadar, çivi benzeri desteklerle birleştirilmesi gereken ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Portmanto Fiyatları

Portmanto fiyatları ürünlerde kullanılan materyale, aksesuara, ürünün kampanyasına ve markasına göre değişebiliyor. Set halinde dolap ve askılık olarak satılan çok parçalı ürünler tek parçalı klasik portmantolardan daha pahalı olabiliyor. Mobilyanın cilası, kaplaması, ağaç türü, ayarlanabilir modüler özellikleri ve tasarım detayları fiyatlandırmayı belirliyor. Modern tasarımlar klasiklerden daha yüksek fiyatlarla alıcı bulabilirken, malzeme çeşitliliği ve kalite arttıkça fiyatlar üzerinde artış gözlemlenebiliyor. Portmantoların üzerinde ayna da bulunabiliyor. Aynaların boyutları modele göre değişebiliyor. Aynalı ürünlerin diğer portmantolardan daha pahalı olması beklenirken, mobilyaların boyutları büyüdükçe fiyatlarda da yükselme meydana geliyor. Kimi portmantolar şemsiyelik ve anahtarlık eklentilerle hayatınızı kolaylaştırıyor. Her bir eklenti ürün fiyatına etki ediyor. İhtiyaçlar göz önüne alınarak hem bütçe hem de zevke ve ihtiyaca en uygun seçimin yapılması adına ürün karşılaştırma fonksiyonundan yararlanılabiliyor. Siz de beğendiğiniz ürünleri karşılaştırarak seçimlerinizi hızlandırabilir, size en uygun portmantoyu bulabilirsiniz.

Kendinizin veya misafirlerinizin montlarını, çantalarını, aksesuar ve anahtarlarını muhafaza etmek için kullanacağınız portmantoların onlarca farklı ürün arasından seçebilirsiniz. İster ahşap, ister metal, mobilya veya aksesuar tipi portmantolar arasından ihtiyacınıza en uygun olanı bulabilir, evinizin antresini kullanışlı ve şık ürünlerle dekore edebilirsiniz. Zarif tasarımlar, modern mobilyalar veya klasik tarzda işlemelerle şekillenen portmantolar sayesinde giyim ürünlerini ve aksesuarlarınızı düzenleyebilir, şemsiyelerinizi, şapkalarınızı mont ve ayakkabılarınızı organize edebilirsiniz. Organizasyon esnasında ek askılardan, ayakkabı tutacaklarından, çizme destekleri ve raf düzenleyicilerden destek alabilirsiniz. Evinizin şık dekorasyonuna kullanışlı bir depolama alanı eklemek isteyenlerdenseniz portmanto ürünlerinden birini seçerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Portmanto Modelleri

364 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Yıldız Mobilya
  3. BMdekor
  4. Yurudesign
  5. Abre
  6. Astra
  7. Yurupa
  8. Montana
  9. Dekorister
  10. Evistro
  11. Minar
  12. boo
  13. Adore
  14. My Mob
  15. NeoStill
  16. Sanal Mobilya
  17. Tocco
  18. Adetto
  19. Fly Mobilya
  20. Arnetti
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/18021623
Başa dön