Çocuk Ranzaları ve Ranza Modelleri

Çocuk odası dekore ederken birden çok çocuğu olanlara pratik çözümler sunan ranzalar, modelleri ve ebatları ile farklı yaş grubundan çocuklara hitap eder. Üst üste pratik tasarımları ile alandan tasarruf etmeyi sağlayarak çocuklara hareket alanı kazandıran ürünler, klasik ve modern tasarımları ile farklılık gösterir. Modelleri ile farklı bütçelere ve farklı oda dekorlarına hitap eden ranzaları inceleyerek fiyat ve kalite açısından karşılaştırabilirsiniz.

Ranza Fiyatları

Ranza fiyatları, tasarımlarına ve türlerine bağlı olarak değişir. Oda takımı halindeki ranzalı setler, ranza dışında mobilya sayısına, kullanılan malzemenin niteliğine ve kalitesine göre de farklılık gösterir. Masa, gardırop ve ranzadan oluşan üçlü setlerin özelliklerini ve detaylarını karşılaştırabilirsiniz. Set halindeki oda takımlarında ranza modelinin yanında masa ve gardırop çeşidinin ölçüleri de setlerin fiyatını etkiler. Küçük masaya ve iki kapılı gardıroba sahip setler, daha uygun fiyatlarda satılır. Tek satılan ranza çeşitlerinin fiyatları ise ürünün tasarımına ve üretildiği malzemeye bağlıdır. E1 kalitesinde suntadan üretilen ranza çeşitlerinde üçüncü bir yatak olabilen tekerlekli bazaya sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Özellikle çekmeceli ve raflı tasarımı ile işlevsel kullanım sunan ürünlerin fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Tasarımları ile çekmece ve raf sistemleri aynı olan ürünleri aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz.

Metalden üretilen ranza modelleri ise sunta modellere oranla daha düşük fiyatlara sahiptir. Küçük merdiveninden üst kata çıkılan ve yatakları ile birlikte satılan ürünleri inceleyebilirsiniz. Malzemeleri ve markaları aynı olan ürünleri aynı fiyat aralığında bulabilir; renk olarak farklılık gösteren ürünler arasında çocuklarınızın yaşına ve cinsiyetine göre dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Yataksız satılan ranza modelleri ise sade tasarımları ile daha düşük fiyatlara sahiptir. Ranza modelleri arasında dikkat çeken diğer bir model ise kaydıraklı ve tek yataklı modellerdir. Fiyatları ile diğer modellerden ayrılan ürünleri, küçük çocuklarınız için tercih edebilirsiniz.

Ranza Modelleri

Klasik ve modern tasarımları ile farklılık gösteren ranza modelleri, hitap ettikleri yaş grubuna bağlı olarak değişir. Suntadan üretilen ranzalar, modern tasarımları ve çok yönlü kullanımları ile öne çıkar. Alt ranzanın baza kısmında açılabilen üçüncü bir yatak bulunan ürünler, çocuklarınızın arkadaşlarını ağırlamak için ideal çözümler sunar. Merdiven kısımlarında çekmece olan ve raf düzenekleri ile dikkat çeken modeller, çocuklarınızın kişisel eşyalarını saklamasına imkan verir. İşlevsel kullanım sunan çekmeceli ranza modellerini kız ve erkek çocukları için farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Metal ranza çeşitleri ise daha sade tasarımlara sahiptir. Küçük merdiveni, renkli başlık ve ayakucu kısmı ile değişen ürünlerin ölçülerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Metal ranzalar arasında beyaz, bordo ve gri gibi renklerde ferforje ürünler de yer alır. Klasik tasarıma sahip ranza modellerinde yatakları ile satılan ürünleri de bulabilir; mor gibi farklı renklerdeki ürünleri kızlarınızın odası için tercih edebilirsiniz. Daha küçük çocuklara hitap eden ürünler arasında ise tek yataklı ve kaydırağı bulunan ürünler yer alır. Tasarımları ile özellikle çocuklara oyun alanı tasarlamak için üretilen ürünler, iki katlı ranzalara oranla daha alçaktır. İki basamaklı merdiveni ile küçük çocuklar için ideal olan ürünleri; pembe, beyaz ve mavi gibi renklerde bulabilirsiniz.

Ranza modelleri arasında diğer farklı bir ranza ise alt yatak bölümü geniş olan ürünlerdir. Hem yatak hem de çocuklarınız için bir oyun alanı olan ranza modellerinin ölçülerini öğrenerek odanın ebatlarına uygun ürünü seçebilirsiniz. Dakron, Çekirdek, Bunjee, Metalia, Unimet, Alpino gibi markalardan ulaşacağınız ürünlerden size uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ranza Modelleri

144 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Yıldız Mobilya
  3. Setay
  4. Avensis
  5. DORUK
  6. Show
  7. Metalia
  8. Evbingo
  9. Modülerof
  10. Wolves
  11. Akfil
  12. Kaykolsan
  13. Allmode
  14. Evmonte
  15. Sanal Mobilya
  16. Beenal
  17. By Damat
  18. Dakron
  19. EserTrade
  20. Kids & Teens
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Boy A-Z
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Yükseklik A-Z
 7. En A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021386/18021398
Başa dön