Kendine bir yaşam alanı oluşturma yolunda adımlar atan gençlerin ilk tercihleri olan genç odası takımları, her zevke uygun tasarımları ile dikkat çekiyor. Farklı model alternatifleri, şık tasarımları ve birçok fonksiyonel özellikleri ile genç odası takımları, yalnızca gençlerin değil; kendini genç hissetmek isteyenlerin de ilgisini çoktan çekmiş durumda. Özellikle geniş yaş aralığına hitap eden takımlar, son zamanlarda tercih edilse de hâlâ her yaş grubuna özel takımlar da mobilya severlerin merceği altında. Genç odası takımları, hem çocuklarına şık ve trendlere uygun bir yaşam alanı sunmak isteyen ebeveynlerin hem de kendi alanında söz sahibi olmak isteyen gençlerin tercihi oluyor.

Genç Odası Takımı Fiyatları

Birbirinden şık ve fonksiyonel genç odası takımları, aynı zamanda her keseye hitap etmeleri ile de gençlerin gönlünü fethediyor. Genç odası takımı fiyatları, seçeceğiniz mobilyanın kalitesine, rengine ve parça sayısına göre değişiklik gösterebiliyor.

Dilediğiniz rengi dilediğiniz model ile birleştirerek farklı kombinler yaratabilir; kendi bütçenize uygun genç odası takımını kendi zevkinize hitap edecek şekilde oluşturabilirsiniz. Karyolanıza baza ekleterek daha fonksiyonel bir yatağa sahip olmak da isteyebilirsiniz. Ya da size fazla gelen üç kapılı gardırop yerine iki kapılısını tercih edebilir; çalışma masasına portatif masa lambası eklemek isteyebilirsiniz. Yapacağınız tüm bu değişiklikler ve tercihler, genç odası takımı fiyatları üzerinde etkili olacaktır.

Genç odası takımı için ayıracağınız bütçeyi belirlerken satın alacağınız mobilyadan beklentilerinizin neler olduğunu listelemek, sizin için faydalı olacaktır. Böylece satın aldığınız genç odası takımının beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayıp karşılamadığını satın alma işleminden önce fark edebilirsiniz. Bu da size fiyat-performans oranı açısından kullandığınız ürünü değerlendirme imkanı verir.

Genç odası takımında insan sağlığına ve çevreye hiçbir zararı dokunmayan, kanserojen olmayan maddelerin kullanılması, mobilyalarda kapak durdurma sisteminin yer alması, temizliği kolaylaştıracak yüksek ayak gibi özelliklerin varlığı da fiyatları etkilemektedir. Gençlere en uygun yaşam alanını sunarken onların ihtiyaçlarını ve zevklerini göz önüne almanız ve kullanacağınız alanların özelliklerine uygun bir tercih yapmanız da fiyatlandırma açısından ayrıca önemlidir.

Genç Odası Takımı Modelleri

Genç odası takımı modelleri arasından seçim yaparken kararsızlığa düşebilirsiniz. Çünkü birbirinden şık ve renkli modeller, gençlerin beğenisine sunulmuş durumda. Örneğin, kabına sığmayan gençler için tercih edeceğiniz rengarenk ve capcanlı modeller, onların iç dünyalarının bir dışa vurumu olacaktır. Kendi dünyasında yaşayan gençlere ise romantik ve "soft" genç odası takımları arasından bir tercih yaparak odalarına huzuru taşıyabilirsiniz. Şehrin ortasında minik bir doğa parçası isteyen gençler için kahverengi ve yeşilin mükemmel uyumu ise nefes alan ortamlar yaratmanıza yardımcı olabilir. Mobilyanızda tercih edeceğiniz meşe, ceviz gibi doğal detaylar, sıcak bir yaşam alanı kurmanızda oldukça etkili olacaktır. Gençler için ister mavi ve beyazın huzurlu birleşimini, ister kırmızı ve siyahın asi ruhunu, isterseniz de romantik bir dünyaya yolculuk yapmak için pembenin gücünden yararlanabilirsiniz.

"Country" tarzda genç odası takımları ise gösterişten uzak, sade ve zarif bir şıklık sunarken, asimetrik detaylarla bezenmiş geniş saklama alanlarına sahip yeni nesil modeller, gençlere trendlere hakim olmayı vadediyor. Dilerseniz sade bir şıklığı dilerseniz de capcanlı bir ruhu gençlerin yaşam alanlarına taşıyabilir; onların kendi dünyalarını kurmalarına olanak sağlayabilirsiniz. İster ilk gençlik yıllarından olgunluk evrelerine değin kullanabilecekleri uzun ömürlü bir ürün tercih edin; isterseniz de onlara belli bir yaş aralığında kullanabilecekleri bir yaşam alanı sunun önemli olan, zevklerine en uygun modeli bulabilmek.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Genç Odası Fiyatları

820 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Yıldız Mobilya
  3. RomanoDizayn
  4. Formini Mobilya
  5. Setay
  6. Bengi
  7. Avensis
  8. Bensimo
  9. DORUK
  10. Modülya
  11. Kenz Life
  12. Bimossa
  13. Etmermo
  14. Kids & Teens
  15. Uğurlu
  16. Show
  17. Decorotika
  18. Dekorister
  19. Herşeycik
  20. Metalia
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Yükseklik A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021386
Başa dön