En Kaliteli Çocuk Koltukları

Çocuk koltukları; miniklerin boyları, ihtiyaç ve rahatları düşünülerek tasarlanıyor. Eğlenceli desenleri ve çocukların güvenliklerini önceleyen tasarımları ile beğeni kazanan koltuklar, bilinçli ebeveynlerin tercihi oluyor. Çocuk odalarında, salonda, yolculuklarda ve ana okullarında kullanılan çocuk koltuğu, farklı yaş ve cinsiyete göre seçenekleri ile değişik alternatiflerde sunuluyor.

Çocuk Koltuğu Fiyatları

Çocuk koltuğu fiyatları, koltukların materyallerine göre değişebiliyor. Koltuklarda yer alan fırfır, biye veya aksesuarlar, fiyat değişimine neden oluyor. İçi kuş tüyü veya elyaf dolgulu ürünlerin, sünger veya köpük olanlardan daha pahalı fiyatlandırılması, malzeme maliyetleri arasındaki farklardan kaynaklanırken, el işçiliği veya ince işçilik gerektiren detayların da fiyat yükselttiği biliniyor. Taşıyabildikleri ağırlık kapasiteleri değişebilen koltuklar, dayanıklılık özellikleri ile fiyat etiketlerinde farklılık gösterebiliyor. Kullanılabilecekleri yaşa ve boyutlara göre değişen ürünlerin fiyatları da farklılaşırken, markalara göre de fiyat skalası değişiklik gösterebiliyor.

Ürünlerin kumaş özellikleri, deri detay bulundurması da fiyatlar arasındaki farkı açıyor. Polar kumaşlar, döşemelerden daha makul fiyatlarla alıcı bulabilirken, dayanıklılığı artıran iç dolgular, ürün etiketlerine etki ediyor. Kumaş üzerindeki baskı veya işlemeler, fiyatlarda artış biçiminde karşılık buluyor. Koltuklarda yer alan açılma özelliği, ayak uzatma alanı veya puf eklentileri de fiyatları etkiliyor. Montajı dahil olan ürünlerin biraz daha pahalı olması beklenirken, garanti süreleri de fiyat seçeneklerinde alternatif yaratabiliyor. Kullanıcıların ürünler arasında seçim yaparken tüm ayrıntıları dikkatlice değerlendirilerek karşılaştırma yapması, daha sağlıklı bir karar varılmasını sağlıyor. Birkaç model arasında seçim yapmanın zor olduğu durumda ürünler aynı ekran üzerinde karşılaştırmalı olarak incelenebiliyor.

Çocuk Koltuğu Modelleri

Çocuk koltuğu modelleri arasında sezonun gözde karikatür ve çizgi film ya da film kahramanlarından ilham alınıyor. Kızlar için oyuncak bebeklerin, kadın kahraman ve prenseslerin bulunduğu koltuklar seçilirken; erkek çocuklar, robotlar, arabalar ve hayvan desenleri ile süslenen koltukları tercih ediyor.

Güvenlik gerekçesi ile çok sert kısımlar bulundurmayan, boyları çocukların rahat oturmasını sağlamak ve düşmelerini önlemek için özel hesaplarla ölçülen koltuklar, çocukların iskelet yapısına en uygun seçenekleri sunuyor. Kilo taşıma standardı değişen, farklı yaş gruplarına uygun olan koltuklar, polar ve döşeme kumaşı ile kaplanıyor. Çocukların yemek yerken meydana getirebileceği küçük kazalara karşı leke tutmayan kumaşlar ile kaplanan alternatiflerin de bulunduğu modeller, tavşan, ayıcık veya köpek modelleri ile sevimlilik kazanıyor. Çocukların hassas cildine uygun olarak kumaş seçimi yapılan ürünlerin güneşte solmayan seçenekleri de kategoride yer alıyor.

Sivri köşelerinin bulunmaması, ebeveynler için seçimde önem taşırken çocuk koltukları; çıkarılabilir, yıkanabilir kılıflarla da kullanıcılara opsiyon veriyor. Çocuk koltuk ürünleri arasında armut minderler, berjer modeller, kanepe tipi seçenekler ve aynı zamanda şezlong görevi de gören TV koltukları göze çarpıyor. Çocukların konforunu önemseyen seçkide, iç malzemesi sayesinde yumuşak bir oturuş sağlayarak çocukların bedenlerinin şeklini alan içi dolgulu öneriler de sunuyor. Farklı garanti süreleri ve dikiş özellikleri bulunan çocuk ürünleri, monte veya demonte olarak satılabiliyor. Ürünlerin tüm detaylarına görseller aracılığıyla ve ürün açıklaması vasıtasıyla ulaşılabiliyor.

Aynı veya benzer renk ve desenlerdeki mobilyalar ve halılarla tamamlanabilen dekorasyon, çocukların alanlarını onlara özel, sevimli ve kullanışlı hale getiriyor. Çocuklar için özel olarak kategorize edilen minyatür çocuk koltukları, her zevk, her ihtiyaç ve değişik aralıklardaki bütçelere uygun seçeneklerle incelenebiliyor. Çocuk koltuğu çeşitleri, çocukların yaşam ve oyun alanlarına renk ve tarz katmak için kullanıcılarla buluşuyor. Ürünler hem ev içi hem de ticari kullanımda renkli alternatiflerle çocuklara konfor sağlıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Çocuk Koltuğu Fiyatları

34 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Depo Full Çocuk Koltukları
  2. Beka Mobilya Çocuk Koltukları
  3. Özışık Çocuk Koltukları
  4. Sedef Çocuk Koltukları
  5. Show Çocuk Koltukları
  6. Amazingo Çocuk Koltukları
  7. Minderium Çocuk Koltukları
  8. Nesil Kanepe Çocuk Koltukları
  9. Sezer Toys Çocuk Koltukları
  10. Halmak Çocuk Koltukları
  11. Ledajans Çocuk Koltukları
  12. Mirza Çocuk Koltukları
  13. Trend Kuşak Çocuk Koltukları
  14. Şirincan Çocuk Koltukları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021386/60006551
Başa dön